Palette- ciemna czekolada,kto próbował?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 18:14   #31
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

My z mamą zawsze wracamy do palette. zupełnie się nie zgadzam z opiniami że to najgorsza farba. kupowałam już kilkukrotnie droższe i niejednokrotnie były gorsze. a ten odcień to już wogóle ulubiony w rodzinie bo moja kuzynka też farbuje tylko tym. nam wcale nie wychodzi czarny...
jutro zrobię zdjęcie jak wygląda ten odcień do 24 myć na włosach mojej mamusi bo jej właśnie nakładałam na święta. powiem wam że cudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg palette.JPG (39,9 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palette1.JPG (58,2 KB, 240 załadowań)
__________________
#klubrecenzentki

Edytowane przez goha80
Czas edycji: 2008-03-28 o 11:35 Powód: zdjęcia :)
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 12:58   #32
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Mnie np. palette bardzo poniszczyla wlosy,ale wszystko zalezy oczywiscie od rodzaju wlosow. Kolezanka robila wlasnie czekoladowym brazem i wyszedl jej b. ladnie, co do kondycji wlosow to nie narzeka
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 13:19   #33
Gosia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

ja tym właśnie ciągle farbuję żeby mieć czarne, trzymam 15 minut, naturalny kolor włosów mam ciemny popielaty brąz
Gosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 20:55   #34
Allurowa
Przyczajenie
 
Avatar Allurowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Ciemna czekolada wychodzi czarna a w słońcu połyskuje na brązowo. Ładny kolor, ale nie spiera się praktycznie w ogóle a po jakimś czasie włosy robią się szorstkawe w dotyku.
Z kolei Garnier też badziewie, bo za szybko się wypłukuje i w dodatku na brzydki odcień brązu z domieszką rudego ;/ Wella - krem koloryzujący jest ok.
Allurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 12:02   #35
Ginella
Raczkowanie
 
Avatar Ginella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 36
GG do Ginella
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Dla mnie też Palette jest dobra, użyłam już szamponetki na 8 być ciemny brąz i zniknął bez śladu, teraz nałożyłam Palette szamponetkę na 24 myć - czekoladowy brąz i zobaczymy. Włosy były miękkie i gładkie, a do tego lśniące, tak jak po maseczce odżywczej. Kolor też śliczny... To zależy od rodzaju włosów i ich podatności na przyjmowany kolor.
Ginella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:50   #36
Madziulek19909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Dziewczyny, napewno w duzej mierze kolor zalezy tez od tego ile czasu trzymacie farbę na włosach Ja wlasnie dzis zakupiłam szampon koloryzujacy Palette- ciemna czekolada i bede malowac Napisze juz po jakie beda rezultaty
Madziulek19909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:17   #37
Madziulek19909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

No więc.. Pomalowałam włosy, kolor nie wyszedł czarny, bardzo zbliżony do przedstawionego na pudełku, włosy są miękkie i lśniące. le nie jestem zadowolona, bo nie pasuje troche do mojej karnacji no ale cóż, wiedziałam co robię.. Pozdrawiam
Madziulek19909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 20:43   #38
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

odradzam farbowanie palettami, najbardziej inwazyjne farby na rynku, włosy to mi po nich wypadały garsciami..
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:04   #39
tequilla.sunrise
Zadomowienie
 
Avatar tequilla.sunrise
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 736
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

moja koleżanka długi czas farbowała szamponem 24 palette- gorzka (albo ciemna) czekolada. wychodziły praktycznie czarne ale ona takie chciała. fakt- kolor intensywny i ładny choć dużo ciemniejszy niż na opakowaniu. no i pewnego dnia zapragnęła być blondynką. położyła dekoloryzator i odrosty zrobiły się białe dosłownie a tam gdzie był szampon koloryzujący włosy nie zmieniły nawet lekko odcienia, dalej były czarne. nie muszę chyba mówić jak to wygladalo. mnie zreszta też się oberwało od fryzjerki za palette tylko że ja używałam jasnego koloru (ale tylko raz).
tequilla.sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 21:25   #40
Madziulek19909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
odradzam farbowanie palettami, najbardziej inwazyjne farby na rynku, włosy to mi po nich wypadały garsciami..
To zależy też od rodzaju włosów. Jeśli są słabe i rzadkie, to innego wyjścia nie ma.. Ja polecam z całą odpowiedzialnością ten szampon koloryzujący Minęły 4 dni odkąd zrobiłam sobie kolorek i jestem bardzo zadowolona Nie żałuję Pozdrawiam kobitki
Madziulek19909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 22:56   #41
Dracaena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 211
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Ja farbowałam brązem (221) , moje były w kolorze ciemnego blondu. Wyszły sporo ciemniejsze (nie było tak źle ), ale jestem po kilkunastu myciach i teraz już są po prostu brązowe, dla mnie okej bo u mnie właśnie przechodzi w jaśniejsze, cieplejsze tony po myciu. Włosy mi nie wypadają.
Ogólnie - jestem całkiem zadowolona, ale gdy czytam o Palette to raczej więcej nie kupię, raczej kupię innej firmy . Nie będę więcej ryzykować .
Dracaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 02:30   #42
vanilia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Cytat:
Napisane przez Miya1991 Pokaż wiadomość
Czemu nie palette?
Mi ciemna wiśnia wyszła dobrze. Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku.
nie wiem jak twoja wiśnia ale na moich blond włosach miała być ciemna czekoladaa wyszła czarna smoła.na poczatku byłam w ciezkim szoku,ale potem sie przyzwyczailam i teraz jestem nawet zadowolona z tej metamorfozy.jesli jednak nie planujesz jakichs ekstremalnych efektow to odradzam palette.
vanilia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:05   #43
grafik_com
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Ja też nic nie mam do palette zwłaszcza, że ostatnio ciemna czekolada dostępna była bez amoniaku wypróbowałam i nie żałuję.Włoski aksamitne wręcz o niebo lepsze od tego co miałam poprzednio a miałam suche i wypadające, teraz to przeszłość. Ta farba przywróciła moim włosom dawniejszy wygląd sprzed farbowania, wyglądają zdrowo i są przyjemne w dotyku i mają ładny kolorek ciemnej czekolady , choć po myciu były czarne.
grafik_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:51   #44
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Odnowię trochę temat bo właśnie dziś użyłam ciemnej czekolady i kolor marzenie a włosy cudowne. Macie tu zdjęcia mojego farbowania: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=8

Osobiście potwierdzę, że na prawdę zmienili skład (jak pisze producent) i szampon jest na pewno inny niż ten co używałam parę lat temu. Ładniejszy zapach, włoski naprawdę ożywione i aż tak czarno nie łapie tylko trzeba czasu pilnować. Dam Wam zachętę do obejrzenia w innym wątku więcej zdjęć
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:40   #45
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

szkoda, ze za pozno tutaj trafilam : (
zafarbowalam moje zlotawe loczki na ciemny braz z palette i wyszly mi granatowo-czarne, farba po 10 myciach zmyla sie minimalnie.
Czy jest szansa ze kolor sie duzo bardziej zmyje? Wiem, ze jak mialam jakies brazy to mi calkowicie do blondu zeszly...
a wlosy wychodza mi garsciami po tej farbie i jestem w trakcie INTENSYWNEJ regeneracji
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.