Co by tu wykombinować... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 13:10   #31
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie widzę Cię w krótszych włosach, chcesz żeby było ekstra - dla mnie obecna fryzura jest ok, natomiast byłoby super gdyby nadać jej trochę charakteru - może inny skręt loków? Papiloty, wałki po myciu i pod suszarkę? Albo w ogóle na krótko- masz tak ładną twarz, że nie musisz się tego bać.
Rudy kolor włosów odradzam, to nie twój ton, nie będzie współgrał z cerą. Odrzuć w ubiorze biel i czerń - odejmują Ci urody. Odcienie blondu jak najbardziej ale trzymaj się raczej chłodnej tonacji.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Przeczytałam w jednej Twojej wypowiedzi, że nie wiesz jakim typer urody jesteś, czy jesienią czy wiosną - zaskoczę Cię tutaj, tak myślę
Jesteś latem, tak jak większość Polek, według mnie. Wiosna mi nie dok ońca u Cb pasuje. Na zimę mas zbyt małą kontrastowość urody, jesień to też nie ten kierunek.
Rzeczywiście mnie zaskoczyłaś. Uroda typu lato, obstawiałabym opaloną blondynkę a ja taki bladzioch jestem
Czasem kręcę sobie inaczej włosy np.robiąc warkocza (wtedy inaczej się kręcą), albo na noc wałki. Niestety suszarka i prostownica to dwa urządzenia, których się boję hehe. Kiedyś miałam obsesję na punkcie prostowania włosów. CODZIENNIE prostowałam przez około dwa lata,skutki były opłakane...od tamtej pory jak ognia boję się suszarek i prostownic. Szczerze mówiąc, nawet nie posiadam suszarki
Całkiem krótkich włosów bym nie chciała, ponieważ kiedyś miałam i układały się fatalnie, taki baranek się robił. A codzienne układanie włosów to dla mnie katusze.
Myślałam bardziej o ich wystopniowaniu, ale też moję się reakcji, jak się będą kręcić. Nie chciałabym wyglądać jak Cher...
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 13:24   #32
treselle0
Zadomowienie
 
Avatar treselle0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 100
Dot.: Co by tu wykombinować...

o rany, ale jesteś śliczna!

Nie znam się na makijażu/fryzurach itd, więc nic nie pomogę jedynie to powiem, iż masz bardzo! ładny wykrój ust i chyba bym to bardziej podkreślała
treselle0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 15:57   #33
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Co by tu wykombinować...

No tak, rozumiem, też mam kręcone i dużo z nimi roboty Wiosna ma cieplejszy odcień cery, lato ma chłodniejszy, poza tym lato to najpopularniejszy tym w Polsce. Pamiętaj też, że nawet lato może być różne: słoneczne, pochmurne czy deszczowe, więc nie każdy typ urody lato musi wyglądać identycznie. Jeśli masz jakieś dobre zdjęcie w świetle dziennym najlepiej bez makijażu możesz się pobawić programem dobierającym pasujące Ci kolory i ich odcienie. Już zamieszczałam w jakimś wątku na metamorfozach na wizażu link do ciekawego artykułu AzjatyckiegoCukru, ale zamieszczę jeszcze raz, bo warto się z nim zapoznać Tu link:
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ja-stworz.html
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:41   #34
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Co by tu wykombinować...

Malujesz brwi? strasznie dziwnie wyglądają, już nawet nie o kształt chodzi ale ogólnie..
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 09:01   #35
MargaeryT
Przyczajenie
 
Avatar MargaeryT
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Co by tu wykombinować...

Masz bardzo ładna urodę, moim zdaniem nie potrzebujesz jakiś radykalnych zmian, bo Twój naturalny wygląd jest najlepszy, śliczna buzia, bez żadnych problemów, włosy masz takie że zazdroszczę, ale jeśli już to może lekko bym je przyciemniła, ale delikatnie, unikaj czarnych rzeczy na górę, bo masz jasną karnację, jesteś młoda i piękna więc możesz robić różne kombinacje ubiorowe, np. Ostatnio widziałam na manekinie bluzę we wzór moro, do tego czarna spódnica mini (rozkloszowana) i do tego krótkie botki, ja bym Cię widziała w takiej stylizacji, to taka moja koncepcja ;-)
MargaeryT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 15:37   #36
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Malujesz brwi? strasznie dziwnie wyglądają, już nawet nie o kształt chodzi ale ogólnie..
Tak maluję kredką do podkreślania brwi. Niestety muszę to robić, bo naturalne są bardzo jaśniutkie.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
o rany, ale jesteś śliczna!

Nie znam się na makijażu/fryzurach itd, więc nic nie pomogę jedynie to powiem, iż masz bardzo! ładny wykrój ust i chyba bym to bardziej podkreślała
Dziękuję, ja zawsze staram się mieć pomalowane usta. Akurat te pierwsze zdjęcia były robione na spacerze z psem,to ich jakoś specjalnie nie podkreśliłam

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
No tak, rozumiem, też mam kręcone i dużo z nimi roboty Wiosna ma cieplejszy odcień cery, lato ma chłodniejszy, poza tym lato to najpopularniejszy tym w Polsce. Pamiętaj też, że nawet lato może być różne: słoneczne, pochmurne czy deszczowe, więc nie każdy typ urody lato musi wyglądać identycznie. Jeśli masz jakieś dobre zdjęcie w świetle dziennym najlepiej bez makijażu możesz się pobawić programem dobierającym pasujące Ci kolory i ich odcienie. Już zamieszczałam w jakimś wątku na metamorfozach na wizażu link do ciekawego artykułu AzjatyckiegoCukru, ale zamieszczę jeszcze raz, bo warto się z nim zapoznać Tu link:
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ja-stworz.html
O, dzięki wielkie za link
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 17:31   #37
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez More_ Pokaż wiadomość
Tak maluję kredką do podkreślania brwi. Niestety muszę to robić, bo naturalne są bardzo jaśniutkie.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------



Dziękuję, ja zawsze staram się mieć pomalowane usta. Akurat te pierwsze zdjęcia były robione na spacerze z psem,to ich jakoś specjalnie nie podkreśliłam

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------



O, dzięki wielkie za link
Więc zainwestuj w refectocil odpowiedniego koloru i je przyciemnij, bo to jak je malujesz wygląda brzydko i dziwnie, na prawde
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 10:22   #38
shani_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 136
Dot.: Co by tu wykombinować...

Jedyne co bym zmieniła to brwi, bo z obecnymi wyglądasz moim zdaniem wrednie Są za cienkie i mają nieodpowiedni kształt, spróbuj je zapuścić i inaczej wyregulować.
shani_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 16:42   #39
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez shani_ Pokaż wiadomość
Jedyne co bym zmieniła to brwi, bo z obecnymi wyglądasz moim zdaniem wrednie Są za cienkie i mają nieodpowiedni kształt, spróbuj je zapuścić i inaczej wyregulować.
poczekam az odrosna i pojde do kosmetyczki, zeby nadala im ladny ksztalt
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 19:26   #40
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez More_ Pokaż wiadomość
poczekam az odrosna i pojde do kosmetyczki, zeby nadala im ladny ksztalt
Też nie jest takie łatwe, kosmetyczka kosmetyczce nie równa i może ci zrobić brzydko, poszukaj jakiejś sprawdzonej, i na twoim miejscu nie dałabym sobie robić henny na brwi u kosmetyczki gdybyś chciała..
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 10:58   #41
More_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 44
Dot.: Co by tu wykombinować...

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Też nie jest takie łatwe, kosmetyczka kosmetyczce nie równa i może ci zrobić brzydko, poszukaj jakiejś sprawdzonej, i na twoim miejscu nie dałabym sobie robić henny na brwi u kosmetyczki gdybyś chciała..

wiem,raz juz popelnilam ten blad i zrobilam henne u kosmetyczkitragedia.
Ale to bylo dawno
More_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 21:25   #42
alina1802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Co by tu wykombinować...

[QUOTE=avokia;48068590]Ładny ten twój naturalny blond ale mnie się najbardziej podobasz w tym wyrazistym makijażu i rudo-brązowych włosach :

Ja też tak uważam,pasuje bardzo do Twojego typu urody ten rudy odcień włosów
alina1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 19:50   #43
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co by tu wykombinować...

Baby, nie zmieniajcie nic, bo jest bardzo dobrze. Pozniej bedziecie zalowac. Lepiej zainwestuj w rozne kolory pomadek na usta, bo Ci intensywne kolory do tego typu urody beda bardzo pasowac

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Baby, nie zmieniajcie nic, bo jest bardzo dobrze. Pozniej bedziecie zalowac. Lepiej zainwestuj w rozne kolory pomadek do ust, bo intensywne kolory do tego typu urody beda Ci bardzo pasowac
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 14:56   #44
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co by tu wykombinować...

Wyglądasz mi na typ urody jasne lato choć waham się jeszcze z jasną wiosną ze względu na ten odcień włosów, jednak delikatnie cieply (jest 3 typy lata: chłodne/stłumione/jasne). Rozumiem jednak ze wlosy są po dekoloryzacji więc może przebijać pigment cieply, z powodu rudej farby (jezu nigdy więcej!!!!!)
poczytaj o tym , tu masz dobry opis:
https://ubierajsieklasycznie.pl/delikatne-jasne-lato/

i tu
http://restyleinc.blogspot.com/2015/...ato-light.html

generalnie odradzam Ci jakiekolwiek zmiany... wyglądasz tak dobrze, po prostu pięknie, ze naprawde nie ma sensu nic kombinować. a juz na pewno nie farbować włosów na rudo czy wogole ciemniej niż masz naturalne. to Cię zgasi, stłumi, twarz zginie za włosami, rysy się rozmyją (brwi, usta, oczy wytłumią sie a cera nabierze szarawego bądź czerwonego pigmentu) -tak dziala niekorzystny kolor.
makijaż - stonowany o łagodnych liniach, żadnych wysmarowanych na czarno oczu nie polecam, na dolnej powiece to juz wogole, chyba ze liner jedynie z maskarą. brwi bardzo ladnie podkreslasz sa ok, jedynie stosuj kredki napigmentowane chlodnym brązem a nie zbyt cieplym. ten obecny chyba wygląda ok, jak dodasz zdjęcie twarzy z bliska to mozna by jeszcze cos dopisać.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 05:51   #45
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Co by tu wykombinować...

Ja bym zmieniła delikatnie kształt brwi. Lekko przesunęła ich szczyt i wyraźniej zaznaczyla. Włosy są dosyć suche, można bardziej odżywic. Usta delikatnie powiększyć górna wagę malując konturówka. No i tak sobie myślę czy jakiś jasny cien nad górna powiekę. ...? Spróbuj, z fajnej babeczki będziesz wystrzalowa babeczka! 🔥

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 16:21   #46
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Co by tu wykombinować...

masz piekny kolor i piekna fryzure, ja bym tylko podciela koncowki
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-02 17:21:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.