Organique - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 17:08   #31
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Organique

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam olejek arganowy podczas promocji -20% ale fakt jest drogi.
Tej winogronowej maski jeszcze nie miałam a z glinek używam białej
Ja lubię wszystkie glinki i w sumie nie wiem którą najbardziej, chyba zależy jaką potrzeba ma moja skóra w danym dniu
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 18:13   #32
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Organique

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
Ja lubię wszystkie glinki i w sumie nie wiem którą najbardziej, chyba zależy jaką potrzeba ma moja skóra w danym dniu
Ja na razie mam tylko tą jedną
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 22:59   #33
Inna_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Inna_Mi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Killarney
Wiadomości: 413
Dot.: Organique

Dziewczyny, mam taką sprawę. W listopadzie kupiłam (na wagę, 50 g) peeling solny Organique, ten na bazie oleju kokosowego. Ponieważ miałam inny do wykończenia, ten odłożyłam i przez 3 miesiące go nie otwierałam. Dziś zajrzałam do niego i ku mojemu zdziwieniu wygląda na to, że się zepsuł Zapach kokosa gdzieś się ulotnił, została tylko niezbyt przyjemna chemiczno-zjełczała woń. Nie mam na opakowaniu daty przydatności, ale i tak zdziwiło mnie to, co się z tym peelingiem stało. Czy któraś z Was miała ten peeling i może potwierdzić, że ma on tak krótki termin ważności? Czy po prostu ja miałam pecha? Nie chciałabym kiedyś kupić pełnowymiarowego opakowania i po 3 miesiącach wywalić połowy do kosza.

Edytowane przez Inna_Mi
Czas edycji: 2014-02-12 o 23:10
Inna_Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:38   #34
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Organique

Cytat:
Napisane przez Inna_Mi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam taką sprawę. W listopadzie kupiłam (na wagę, 50 g) peeling solny Organique, ten na bazie oleju kokosowego. Ponieważ miałam inny do wykończenia, ten odłożyłam i przez 3 miesiące go nie otwierałam. Dziś zajrzałam do niego i ku mojemu zdziwieniu wygląda na to, że się zepsuł Zapach kokosa gdzieś się ulotnił, została tylko niezbyt przyjemna chemiczno-zjełczała woń. Nie mam na opakowaniu daty przydatności, ale i tak zdziwiło mnie to, co się z tym peelingiem stało. Czy któraś z Was miała ten peeling i może potwierdzić, że ma on tak krótki termin ważności? Czy po prostu ja miałam pecha? Nie chciałabym kiedyś kupić pełnowymiarowego opakowania i po 3 miesiącach wywalić połowy do kosza.
Nie miałam tego, o którym piszesz.
Miałam do stóp ten z lufą, do ciała czekoladowy i kawowy (na wagę) Uzywalam ich spokojnie 3 miesiące i zapachy nie ulegały zmianie.
Wydaje mi się, że te produkty na wagę maja krótsza datę własność, ale chyba nie aż tak...
Jeśli masz fb to znajdź tam Organique i napisz do nich wiadomość, zapewne odpisza jak to z tym jest.

Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2014-02-14 o 08:40
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-14 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.