Rozjaśniane włosy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 20:17   #31
justapkp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 40
Dot.: rozjaśnianie

dzieki wam dziewczyny no wlasnie niby rosną ale po 2 miesiacach nieraz mam niecaly 1cm odrostow i te koncowki ciagle polamane koszmar!! pytalam dlatego ze ejdna z fryzjerek kiedys powiedziala ze jesli chce zapuscic wlosy to najpierw musze przetsac je malowac..;/ a to raczej niemozliwe.. czytalam cos o odzywkach firmy goldwell ponoc są dobre przy tego typu wlosach

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ciasio Pokaż wiadomość
na zniszczone włosy dobry jest kolagen inventii ale trzeba go jakis czas stosowac ale na prawde pomaga najlepiej jak wsmarowuje sie go 2 razy dziennie w skore glowy tylko na mokro a jak che sie suszarka wlosy suszyc to jakies 20 minut trzeba poczekac az sie wchlonie
a wiesz moze gdzie takie cos mozna kupic???bo na allegro nie ma;/
justapkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:17   #32
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: rozjaśnianie

a jak mocno je rozjaśniasz? i jaka farbą - sklepową czy profesjonalną? mi sie wydaje ze pozatym ze łąmią Ci się końce - przez co wydaje sie ze nie przybywa na długości, to rozjaśniacz uszkodził Ci cebulki dlatego tak wolno rosną. Proponuje zapoznać się z podforum "pielęgnacja włosów" , ja bym polecała picie skrzypu i pokrzywy (lub jakieś suplementy typu belissa, skrzypovita) oraz wcierki (seboradin lotion, neril lub domowe)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:27   #33
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: rozjaśnianie





a wiesz moze gdzie takie cos mozna kupic???bo na allegro nie ma;/[/quote]

ja go wpisalam wyszukiwarke i wyskoczylo mi kilka stron ale on jest okropnie drogi..masakra

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

[quote=justapkp;11808539]dzieki wam dziewczyny no wlasnie niby rosną ale po 2 miesiacach nieraz mam niecaly 1cm odrostow i te koncowki ciagle polamane koszmar!! pytalam dlatego ze ejdna z fryzjerek kiedys powiedziala ze jesli chce zapuscic wlosy to najpierw musze przetsac je malowac..;/ a to raczej niemozliwe.. czytalam cos o odzywkach firmy goldwell ponoc są dobre przy tego typu wlosach

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------


one sie lamia bo sa przesuszone..przede wszystkim musisz je nawilzyc..najlepiej byloby kupic jakas profesjonalna odzywke bo takie drogeryjne nie beda dzialac tak mocno..nie lubie avonu uwazam ze to syf ale serum na koncówki maja naprawde swietne..na moich super rozjasnionych kudelkach sie spisuje ..i wiesz co przed myciem wcieraj we wlosy jakas taka zwykla nawizlajaca odzywke na ok 15 min .one wtedy sie tak nie placza a co za tym idzie nie lamia az tak..
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:59   #34
ciasio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2
Dot.: rozjaśnianie

jest na allegro najlepiej kupic u kolagen-inventiabo jest najtaniej i faktycznia jest drogi ale naprawde skuteczny poza tym 100 ml starcza na jakies 3 miesiace ale bardziej sie oplaca kupi 200 bo wychodzi duzo taniej (http://allegro.pl/item598707353_masz...ite_200ml.html) poczytaj sobie bo on nie jest tylko na suche stopy jak napisali w tytule aukcji
picie skrzypu tez fajnie dziala na wlosy ale nie jest zbyt smaczny :/
ciasio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 20:56   #35
paulineczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Rozjaśniane włosy :(

Moj naturalny kolor wlosow to jasny blond ^^
Jeszcze pol roku temu mialam od spodu czarne , a z wierzchu naturalne.
Nastepnie chcialam miec cale blond , wiec rozjasnilam cala glowe...
Czarne sie zmyly, i naturalne takze sie bardziej rozjasnily, a teraz minelo juz kilka miesiecy i sa tak jakby zolte
Czy jest teraz mozliwosc powrotu do swojego naturalnego koloru?
Jesli tak to w jaki sposob?
Bardzo prosze o rade, bardzo mi na tym zalezy...
paulineczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 22:27   #36
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Rozjaśniane włosy :(

jedyna metoda do powrotu do naturalnego koloru to zapuszczanie i ścinanie tych zafarbowanych trwa to długo i boleśnie z tego co wiem. Poszperaj w innych wątkach, tam Dziewczyny mają nawet grupy wsparcia.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 17:49   #37
korba1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Rozjaśniane włosy

Cześć Od ponad roku mam rozjaśniane włosy, na początku chodziłam do fryzjera. Ale od jakiegoś czasu farbuje mnie znajoma, farbą : Palette Intensive Color Creme Farba do włosów nr A10 - Rozświetlony Popielaty Blond. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond jak wiadomo odrosty, ktore farbuje mam lekko żółtawe, ale reszte włosów co farbowanie robi się coraz to jaśniejsza prawie biała ;/ Chcialabym zmienić kolor włosów na rudy lub jakis odcień rudego, ale boje się, że kolor bedzie nie trwały i będzie sie zmywał na tych wcześniej rozjaśnianych włosow. Może mam ktoś jakiś pomysł ?
korba1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 12:05   #38
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Rozjaśniane włosy

będzie się wymywal i to jest nieuniknione. Niestety na bardzo jasnych blond włosach taki kolor będzie się słabo trzymał. Konsekwentne farbowanie lub tonowanie na rudy kolor pewnie dałoby efekt zamierzony ale włosy staną się słabsze a też nie wiadomo czy nie zechcesz wrócić do blondu a wtedy będzie to bolesna i dluga droga
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:14   #39
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Rozjaśniane włosy

Zgadzam się z koleżanką wyżej, kolor będzie się wymywał. Rudości nawet na zdrowych włosach maja tendencje do wypłowienia a na takich tlenionych włosach jak Twoje to już w ogóle będzie ciężko. Ja po blondzie farbowałam się (u fryzjera) na brąz i chodziłam średnio co miesiąc bo brąz też mi się strasznie wymywał więc przy rudym będziesz musiała chodzić / farbować moze nawet co 2-3 tygodnie.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:28   #40
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Rozjaśniane włosy

brąz też miałam. Kładłam na tleniony blond i kolor się wymył po 2 tygodniach. Plamy na całych włosach, a najgorzej było z końcówkami gdzie włosy były mocno przetrawione. Farbowałam raz na miesiąc i kolor i tak płowiał. Więc z czerwieniami i rudościami będzie podobnie. A zejśc z takich kolorów znów do blondu to droga przez mękę
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:18   #41
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Rozjaśniane włosy

Zgadzam się, kolor zawsze będzie się wymywał. Miałam ostatnie rozjaśnianie ponad rok temu, po tym czasie farbowałam już trzy razy na brązy, rudości, ale i tak jest różnica - włosy od nasady, tak z 15 cm, są świetne, kolor się nie wymywa, a te rozjaśniane - tragedia one zawsze będą jaśniejsze...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 11:28   #42
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Rozjaśniane włosy

nie ma co się okłamywać jak już się raz doprowadzi swoje włosy do bieli to potem kolory ciemniejsze nie trzymają się włosa. Przetrawione przez rozjaśniacz nie przyjmują ciemnego koloru. I od głowy zawsze będą trzymały kolor lepiej niż końcówki. Włosy na końcach są zniszczone, popalone i mocno przetrawione. Dlatego blondynką jestem odkąd zachciało mi się na mój piekny blond położyć brąz, który i tak nie był taki jak potrzeba. Potem rozjaśniłam i do tej pory mam blond. Bawię się tylko odcieniami.
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 23:21   #43
kika054
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Rozjaśniane włosy

Niedawno rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem firmy Joanna, z średniego brązu zrobił mi się złoty blond, kolorek wyszedł trochę nierówny, co zrobić gdy pojawią się odrosty? czego mam użyć żeby włosy zrobiły się jednolite i żebym mogła powrócić do naturalnego koloru ? pomóżcie
kika054 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 23:40   #44
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Rozjaśniane włosy

Hmmm.... w sumie trzy różne pytania, dwa z nich wzajemnie się wykluczające. Chcesz pozostać przy tym blondzie? Jeśli tak to co ok. 3 tygodnie farba na odrosty.
Jeśli chcesz wrócić do brązu (o ile to Twój naturalny kolor ) to lepsza będzie na początek szamponetka (4-6 myć) żeby już włosów na razie nie katować a jednocześnie móc wychodzić nie tylko po zmroku.
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.