Peeling kawitacyjny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 00:09   #1
kinguska789
Raczkowanie
 
Avatar kinguska789
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45

Peeling kawitacyjny


czesc Dziewczyny chcialam sie zapytac, poradzic, poznac Wasze opinie na temat peelingu kawitacyjnego. czy któraś z Was korzystała z tego zabiegu, czy wiecie jak powinie zostać prawidłowo wykonany. Ja dzisiaj byłam w gabinecie kosmetycznym na tym zabiegu i jestem strasznie rozczarowana
kinguska789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 09:48   #2
anna_
Przyczajenie
 
Avatar anna_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Peeling kawitacyjny

hej

Ja byłam dwa razy na tym peelingu. Za pierwszym razem byłam bardzo zadowolona, był to zabieg bezbolesny, bardzo przyjemny Za drugim razem jakaś masakra, w tym samym salonie inna kosmetyczka, robila tak peeling ze mnie skóra na twarzy bolała;/ (chyba za mało wody było na platku i za mocno przyciskała do twarzy urządzenie)

Chodzę na studium kosmetyczne i wiem, że peeling kawitacyjny nie oczyści głęboko skóry, ma za zadanie tylko złuścić delikatnie martwy naskórek, płytkie zaskórniki usunąć, wszystko delikatnie, odświeżyć cerę.

Oczywiście po zabiegu moja cera była gładziutka, promienna, rozświetlona. Ale ten peeling głęboko, dokładnie nie da rady oczyścić.
anna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:25   #3
kinguska789
Raczkowanie
 
Avatar kinguska789
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45
Dot.: Peeling kawitacyjny

no ja wlaśnie byłam pierwszy raz, caly zabieg trwal nie całe 15 minut, z masazem twarzy i maseczka wlacznie, nie uwazasz ze to troche za krotko ? ja czytalam to okkolo godziny powinny trwa taki zabieg chyba ze sie myle. no i bolalo mnie tak mocno przyciskala i w jednym miejscu jakby "wiercila" zamiast rownomiernie przeciagac po twarzy. jaki zabieg polecałabyś żeby bardziej dogłębniej oczyścił skórę ?
kinguska789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:44   #4
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Peeling kawitacyjny

ten zabieg na pewno nie powinien bolec, jedynie co przeszkadza niektórym to dźwięk, ale da się wytrzymać. Ja robię sam peeling około 15-20min, i do tego sonoforeza, tez około 15-20min. Na koniec maseczka, równiez okolo 20min. To wychodzi własnie okolo godzinki.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 20:37   #5
kinguska789
Raczkowanie
 
Avatar kinguska789
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45
Dot.: Peeling kawitacyjny

No mnie to też bardzo zdziwiło, że tak krótko to trwało, na pewno już sie do niej nie wybiore, bo jeszcze mi jakaś krzywdę zrobi a może ktoś wie gdzie w Białymstoku jest jakas dobra kosmetyczka, która zna się na rzeczy ??
kinguska789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:19   #6
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: Peeling kawitacyjny

Oczywiscie ze ten zabieg powinien trwać o wiele dłużej ! Przecież samą maske trzymamy 15 minut ... Zastanawiam się tylko, u jakiej kosmetyczki byłas, moim zdaniem była bardzo niekompetentną osobą.
A co do kawitacji, to bardzo przyjemny zabieg jak dla mnie, ja długo po nim cieszyłam się gładka skórą, ogólnie jej stan się poprawił.
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:20   #7
kinguska789
Raczkowanie
 
Avatar kinguska789
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45
Dot.: Peeling kawitacyjny

Ja czytałam, że to dłużej powinno trwać,no ale nic nie powiedziałam, nie jestem taka odważna jeśli chodzi o takie rzeczy :P byłam w gabinecie kosmetycznym "Julia" na Mickiewicza, najlepsze ze podczas zabiegu namawiała mnie żeby od razu wykupić kolejne peelingi bo 1 to nie wystarczy
kinguska789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 20:25   #8
anna_
Przyczajenie
 
Avatar anna_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Peeling kawitacyjny

15 minut to zdecydowanie za krótko!! ;/

Mikrodermabrazja podobno mocniej oczyszcza i tez jest bezbolesna
anna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 07:04   #9
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: Peeling kawitacyjny

Miałam okazję korzystać z peelingu kawitacyjnego w instytucie New Look, ale trwało to 60 minut. Zabieg dość przyjemny, czuć lekkie wibracje, więc nawet odprężający. Działa na głębsze partie skóry, usuwa zrogowaciały naskórek. Dobry na problemy z zaskórnikami. Efekt był widoczny od razu.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 07:46   #10
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Peeling kawitacyjny

Peelnig kawitacyjny nie może trwać dłużej niż 30 min! Zebieg jest bezbolesny i całkiem przyjemny ale nie należy przekraczać 3o minut bo można sobie zrobić krzywdę.
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 10:55   #11
baikala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 10
Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

Hej dziewczyny,

kilka dni temu byłam u kosmetyczki na peelingu kawitacyjnym. Nastawiłam się na ogólne rozluźnienie i relaks, ale spotkało mnie coś zupełnie innego. Ad rem.
Przed zabiegiem Pani zapytała mnie czy nie mam rozrusznika w sercu i nie jestem w ciąży. Po mojej odpowiedzi przystąpiła do wykonywania peelingu. Dostałam do trzymania w dłoni taką metalową rączkę i wtedy się zaczęło... Poczułam po chwili jak serce zaczyna mi mocniej bić i tak jakby się wyrywać. Czułam takie fale jak przechodzą mi przez ciało. Puściłam więc tą rączkę i powiedziałam kosmetyczce, że coś się chyba dzieje nie tak. Na co ona mi odpowiedziała, że muszę trzymać ten pręcik, ponieważ jak go puszczam ona traci tzw. obieg zamknięty i maszyna jej nie działa. Dotykałam delikatnie tej rączki a Pani ciągle mnie upominała żebym trzymała całą dłonią. Dla mnie to była katorga jednym słowem. Wyszłam skołowana.
Po powrocie do domu zaczęłam czytać o ultradźwiękach i przeciw wskazaniach ich stosowania. Znalazłam informację, że osoby noszące nawet aparat ortodontyczny nie powinny być poddawane ich działaniu. Ja co prawda takowego aparatu nie posiadam, ale pomyślałam, że moje odczucia wynikały z tego, że stanik który miałam na sobie miał fiszbiny (i stąd taka reakcja mojego organizmu)?
Stąd moje pytanie do wizażanek kosmetyczek i klientek, czy miałyście podobne odczucia? Czy może być taka reakcja organizmu? Ja sama już nie wiem... Dziękuję za jakieś porady i informacje.

Edytowane przez baikala
Czas edycji: 2013-11-16 o 11:00
baikala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 13:14   #12
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

a miałaś kolczyki, albo w ogóle coś metalowego w swoim ciele?
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 14:43   #13
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

Byłam już wiele, wiele razy na peelingu kawitacyjnym i nigdy nie dostałam nic do trzymania, żadnej łopatki ani nic takiego i raczej wspominam to miło. Musiałam zdjąc tylko kolczyki i profilaktycznie obrączkę. Fakt jak się ma aparat nie można robić, wtedy czuć jakby twarz się rozpadała. Kiedy miałam aparat poszłam raz na kawitację ale na plecy i już tutaj nic nie czułam, tzn mimo, że miałam aparat a Pani robiła kawitacje na plecach wtedy nic złego nie czułam. ALe nigdy w żadnym salonie nie miałam nic do trzymania i pierwsze słyszę o takim obiegu zamkniętym
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 15:33   #14
baikala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 10
Dot.: Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

To była taka rączka jak w tym urządzeniu: Ayala peeling kawitacyjny aparat SL-190, i tą metalową końcówkę musiałam przez cały zabieg trzymać w dłoni.

Nie, żadnych kolczyków ani łańcuszka nie miałam, jedyna część mojej garderoby to były właśnie fiszbiny.

Edytowane przez baikala
Czas edycji: 2013-11-16 o 15:38
baikala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:01   #15
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

Cytat:
Napisane przez baikala Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

kilka dni temu byłam u kosmetyczki na peelingu kawitacyjnym. Nastawiłam się na ogólne rozluźnienie i relaks, ale spotkało mnie coś zupełnie innego. Ad rem.
Przed zabiegiem Pani zapytała mnie czy nie mam rozrusznika w sercu i nie jestem w ciąży. Po mojej odpowiedzi przystąpiła do wykonywania peelingu. Dostałam do trzymania w dłoni taką metalową rączkę i wtedy się zaczęło... Poczułam po chwili jak serce zaczyna mi mocniej bić i tak jakby się wyrywać. Czułam takie fale jak przechodzą mi przez ciało. Puściłam więc tą rączkę i powiedziałam kosmetyczce, że coś się chyba dzieje nie tak. Na co ona mi odpowiedziała, że muszę trzymać ten pręcik, ponieważ jak go puszczam ona traci tzw. obieg zamknięty i maszyna jej nie działa. Dotykałam delikatnie tej rączki a Pani ciągle mnie upominała żebym trzymała całą dłonią. Dla mnie to była katorga jednym słowem. Wyszłam skołowana.
Po powrocie do domu zaczęłam czytać o ultradźwiękach i przeciw wskazaniach ich stosowania. Znalazłam informację, że osoby noszące nawet aparat ortodontyczny nie powinny być poddawane ich działaniu. Ja co prawda takowego aparatu nie posiadam, ale pomyślałam, że moje odczucia wynikały z tego, że stanik który miałam na sobie miał fiszbiny (i stąd taka reakcja mojego organizmu)?
Stąd moje pytanie do wizażanek kosmetyczek i klientek, czy miałyście podobne odczucia? Czy może być taka reakcja organizmu? Ja sama już nie wiem... Dziękuję za jakieś porady i informacje.
Cytat:
Napisane przez baikala Pokaż wiadomość
To była taka rączka jak w tym urządzeniu: Ayala peeling kawitacyjny aparat SL-190, i tą metalową końcówkę musiałam przez cały zabieg trzymać w dłoni.

Nie, żadnych kolczyków ani łańcuszka nie miałam, jedyna część mojej garderoby to były właśnie fiszbiny.

Jesli dostałaś skurczy miesni, mogotania przedsionków to kosmetyczka powinna przerwac zabieg. Fiszbin o to bym nie podejrzewała, raczej aparat.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Byłam już wiele, wiele razy na peelingu kawitacyjnym i nigdy nie dostałam nic do trzymania, żadnej łopatki ani nic takiego i raczej wspominam to miło. Musiałam zdjąc tylko kolczyki i profilaktycznie obrączkę. Fakt jak się ma aparat nie można robić, wtedy czuć jakby twarz się rozpadała. Kiedy miałam aparat poszłam raz na kawitację ale na plecy i już tutaj nic nie czułam, tzn mimo, że miałam aparat a Pani robiła kawitacje na plecach wtedy nic złego nie czułam. ALe nigdy w żadnym salonie nie miałam nic do trzymania i pierwsze słyszę o takim obiegu zamkniętym
Podczas wszystkich zabiegów kosmetycznych z pradem stałym używa się 2 różnie naładowanych elektrod. Dzieki temu powstaje obieg zamkniety. Są dwie elektrody: czynne i bierne (przeciwelektroda). Bierna może być przyłozona do klientki (płytkowa) albo może trzymać ja klientka (pretowa). (To chyba jest po Polsku mówiąc uziemienie...). Prad stały kieruje się od bieguna ujemnego, do dodatniego, wiec kosmetycka miała rację.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-11-16 o 17:49
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 21:37   #16
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

stare typy maszyn maja takie preciki albo opaski na rece, ale to, że miałaś takie odczucia jest nieprawidłowe i zabieg powinien zostać przerwany, kawitacja jest dosyć komfortowym zabiegiem i panie w większości się relaksują, co do aparatu na zębach - moje koleżanki niektóre były wrażliwe i nie mogły mieć zabiegu robionego, innym to nie przeszkadzało. Ja osobiście jak miałam metal w łokciu nie mogłam mieć zabiegu wykonywanego bo czułam dyskomfort jednak, cóż... dodam, że stanik nie miał nic do rzeczy.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość



Podczas wszystkich zabiegów kosmetycznych z pradem stałym używa się 2 różnie naładowanych elektrod. Dzieki temu powstaje obieg zamkniety. Są dwie elektrody: czynne i bierne (przeciwelektroda). Bierna może być przyłozona do klientki (płytkowa) albo może trzymać ja klientka (pretowa). (To chyba jest po Polsku mówiąc uziemienie...). Prad stały kieruje się od bieguna ujemnego, do dodatniego, wiec kosmetycka miała rację.
peeling kawitacyjny jest falą ultradźwiękową nie wykorzystujemy tutaj prądu stałego, galwanizacja, jonoforeza, mezoterapia bezigłowa - opis się zgadza, elektroda musi być przyłożona.
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:49   #17
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
stare typy maszyn maja takie preciki albo opaski na rece, ale to, że miałaś takie odczucia jest nieprawidłowe i zabieg powinien zostać przerwany, kawitacja jest dosyć komfortowym zabiegiem i panie w większości się relaksują, co do aparatu na zębach - moje koleżanki niektóre były wrażliwe i nie mogły mieć zabiegu robionego, innym to nie przeszkadzało. Ja osobiście jak miałam metal w łokciu nie mogłam mieć zabiegu wykonywanego bo czułam dyskomfort jednak, cóż... dodam, że stanik nie miał nic do rzeczy.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

peeling kawitacyjny jest falą ultradźwiękową nie wykorzystujemy tutaj prądu stałego, galwanizacja, jonoforeza, mezoterapia bezigłowa - opis się zgadza, elektroda musi być przyłożona.
Ok dzieki Własnie myślałam o tym, ale nigdzie nie mogłąm znalexc o rodzaju pradku w nim uzywanego
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 20:26   #18
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

Dziwne z tą elektrodą? Peeling kawitacyjny to ultradźwięki, po co uziemienie?
Czy kosmetyczka wymieniła tylko te przeciwwskazania o których pisałaś.
Mnie się widzi, że coś z tym aparatem nie tak, albo masz wszczepiony implant o którym nie wiesz? może ząb?
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 20:45   #19
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

Cytat:
Napisane przez agacio Pokaż wiadomość
Dziwne z tą elektrodą? Peeling kawitacyjny to ultradźwięki, po co uziemienie?
Czy kosmetyczka wymieniła tylko te przeciwwskazania o których pisałaś.
Mnie się widzi, że coś z tym aparatem nie tak, albo masz wszczepiony implant o którym nie wiesz? może ząb?
Kobri juz wyjasnila
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 14:27   #20
baikala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 10
Dot.: Peeling kawitacyjny - czy Wy też tak miałyście?

Pytała się tylko o rozrusznik i o ciążę. Ja żadnych implantów nie mam, nic z tych rzeczy. Problemów z sercem też nigdy nie miałam, więc sama już nie wiem...
baikala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 08:37   #21
ueuo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
peeling kawitacyjny

witam drogie Panie, szukam opinii o peelingu kawitacyjnym-jak wygląda cera po, czy może pojawić się jakaś wysypka, przechodziła któraś z was to?

ueuo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-17 09:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.