Jak pozbyć się wąsika? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 19:34   #1
Madzia_091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bakałarzewo..(mala miejscowosc na mazurach) x]
Wiadomości: 7
Exclamation

jak pozbyc sie wąsika??????


jestem brunetka... i jak wiekszosc z nich mam problem z wąsikiem...
znacie moze jakis domowy sposob na jego trwalsze usuniecie lub zeby byl mniej widoczny??? nie chcem go wyrywac bo slyszalam ze robi sie jeszcze gorszy ...;/ pooomocyyy!
Madzia_091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:42   #2
19angie_88
Przyczajenie
 
Avatar 19angie_88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: jak pozbyc sie wąsika??????

Wiem że woda utleniona znacznie rozjaśnia włosy. Zawsze mozesz spróbowac na pewno nie zaszkodzi a moze pomóc
19angie_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 21:09   #3
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: jak pozbyc sie wąsika??????

Przejrzyj dokładnie frum ...tematów i porad na ten temat jest sporo...i sprostowanie Twojej tezy "że będzie jeszcze gorszy"...
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 12:28   #4
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: jak pozbyc sie wąsika??????

Dla mnie najlepszą metodą jest wosk
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 12:29   #5
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: jak pozbyc sie wąsika??????

zgadzam sie, wosk jest najlepsza forma.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:28   #6
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: jak pozbyc sie wąsika??????

Ja również proponuję wosk - spokój na kilka tygodni.
Sama znam kilka osób, które depilowały sobie laserem bródkę czy baczki i nie były zadowolone z efektu. Po prostu włoski, które dobrze usuwa laser muszą być mocne i ciemne...
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 17:09   #7
Madzia_091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bakałarzewo..(mala miejscowosc na mazurach) x]
Wiadomości: 7
Dot.: jak pozbyc sie wąsika??????

właśnie spróbowałam wosku... jak narazie efekt jest dobry... tylko jedno mnie nie pokoi pojawily mi sie male pryszczyki ;/ czy to wina wosku??
Madzia_091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 20:57   #8
zielonacebulka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

Witajcie.
Mam 21 lat i problem z damskim wąsikiem. Jest on bardzo widoczny i bardzo źle się z nim czuję. Używałam już wody utlenionej, ale ona nic nie rozjaśniała, a do tego zostawiła mi widoczne białe plamy na skórze. On marca tego roku używam rozjaśniacza do włosków na twarzy firmy Sally Hansen. To prawda, że rozjaśnia włoski, ale nie prawda, że kolor włosków dopasowuje się do koloru skóry. Gdy rozjaśnię włoski tym kremem to one mi się aż świecą, po prostu się świecą i jest jeszcze gorzej niż jak były ciemne. . Takie rozjaśnienie wystarcza mi na 2/3 tygodnie i po tym czasie znów muszę rozjaśniać, a czytałam, że niektórzy używają go co parę miesięcy, a ja średnio muszę co 2 tygodnie
Proszę, poradźcie jak mogę się go pozbyć ? Wiem, że w necie jest dużo wątków o tym temacie, ale nic tak na prawdę się nie dowiedziałam. Każdy proponuje, żeby wyrywać pęsetą, woskiem lub właśnie rozjaśniać wodą utlenioną. Czytałam, że pęsetą nie warto, bo szybko odrastają i są ciemniejsze i grubsze, a do tego pojawiają się podrażnienia, tak samo jest w przypadku wosku. Czy to rzeczywiście jest dobry pomysł ? Czy któraś z Was praktykuje któryś z tych sposobów ? Czy tak na prawdę jedynym skutecznym sposobem jest laser ? Bardzo proszę o pomoc To mnie bardzo szpeci, a nie jestem brzydką dziewczyną i mam dopiero 21 lat. To nie jest prowokacja. Proszę o pomoc
zielonacebulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:39   #9
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

a kremem do depilacji probowalas? powinny odrosnac jasniejsze i slabsze po kilku razach
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:11   #10
zielonacebulka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

A polecasz jakiś ? Używałaś takiego i rzeczywiście on działa i włoski nie są po nim mocniejsze i ciemniejsze ?
zielonacebulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:21   #11
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
a kremem do depilacji probowalas? powinny odrosnac jasniejsze i slabsze po kilku razach
Ja kremy do depilacji stosuję na nogi i z cienkich włosków stały się grubsze, efekt jak po goleniu więc nie polecam.

Najlepszy jest wosk, chwila i po krzyku, podrażnienie mija po godzinie, może więcej.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 10:41   #12
CleoValentine
Raczkowanie
 
Avatar CleoValentine
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 58
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

Najdłużej efekt będzie się utrzymywał po wosku, ale to niestety będzie też baaaardzo bolało. Jak masz więcej gotówki, wybierz się na laserowe usuwanie włosów.
__________________
W krzyżówkach jestem niezła, gorzej mi idzie z facetami...
CleoValentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:25   #13
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

tylko i wylacznie laser i to nie byle jaki - najlepiej light sheer!

jestem po 4 razach (za trzy pierwsze placilam po 100zl i teraz mam juz znizke 50%), chodzi sie co 5 tyg. wydatek 100zl co 5 tyg to nie tragedia, a efekty sa SUPER!!! pojde moze jeszcze 2 razy i problem z glowy na cale zycie
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 14:14   #14
kicia789
Raczkowanie
 
Avatar kicia789
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
tylko i wylacznie laser i to nie byle jaki - najlepiej light sheer!

jestem po 4 razach (za trzy pierwsze placilam po 100zl i teraz mam juz znizke 50%), chodzi sie co 5 tyg. wydatek 100zl co 5 tyg to nie tragedia, a efekty sa SUPER!!! pojde moze jeszcze 2 razy i problem z glowy na cale zycie
tak na całe życie to przesada bo zostają uszkodzone tylko te włoski, które sa teraz widoczne. trzeba pamiętać, że w skórze są jeszcze włosy "w fazie uśpienia", jeszcze nigdy nie rosły i dopiero jakiś bodziec pobudza je do wzrostu.
dlatego depilacja laserowa jak najbardziej tak ale musisz mieć na uwadze, że co jakiś czas będziesz musiała robić zabiegi przypominające.

alternatywą jest zabieg z użyciem wosku. trochę to bolesne i mogą (ale nie muszą) wystąpić podrażnienie i zaczerwienienie skóry. efekt utrzymuje się 2-3 tygodnie. włoski odrastają cieńsze i jaśniejsze.

bardzo dobrym sposobem jest użycie pasty cukrowej. po niej na pewno nie wystąpią podrażnienia. dlatego też polecam Ci tą metodę jeśli nie stać Cię na depilację laserową. możesz ją zrobić sama albo w salonie kosmetycznym . koszty są naprawdę niskie
kicia789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:03   #15
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

widzialam dokument o zabiegach laserowych wlasnie typu depilacji roznych miejsc... zaden specjalista nie potwierdzil, ze wlosy sa usuniete na zawsze... moga juz nawet po 5 latach wyrosnac jak przed zabiegiem
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:11   #16
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

ja używam kremu do depiliacji twarzy i bikini joanna kiedys jeszcze używałam jakiegoś z bielendy- włoski odrastaja takie jak były - ani sliniejsze ani słabsze,jednak u mnie nie są one jakoś mocno widoczne

woskiem usuwałam 2 razy w życiu i potem przez 2 dni miałam zaczerwienioną skórę
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2012-10-25 o 19:12
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 06:59   #17
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

No dobra.. może nie na zawsze, ale na pewno na długo i wystarczy co kilka lat zrobic jeden zabieg "przypominajacy". Pisze z wlasnego doswiadczenia i po prostu jestem mega zadowolona, bo wiele lat zmagalam sie z wącholem! kremy, plastry, woski... laser jest najskuteczniejszy jak dla mnie
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 10:41   #18
zielonacebulka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Myślę, że spróbuję usunąć je woskiem, chociaż mam pewne wątpliwości. Coś czuję, że gdy usunę je woskiem czy innym kremem do depilacji to one odrosną mi grubsze i ciemniejsze, gdyż nie mam włosków jedynie nad górną wargą. Mam je także na rękach, na brzuchu i na dole pleców. Bardzo się tego wstydzę, ale już powoli zaczynam się przyzwyczajać, że takie właśnie mam ciało. Do włosków na twarzy niestety nigdy nie dam rady się przyzwyczaić i chce się ich pozbyć. Nie wiem, ja chyba mam jakieś zaburzenia hormonalne, za dużo męskich hormonów.. Na zabieg laserowy niestety mnie nie stać. 100 zł co 5 tygodni, to może rzeczywiście nie jest extra wydatek, ale zależy dla kogo.. Czytałam trochę o tej paście cukrowej i też zdecyduje się jej użyć.
zielonacebulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 12:11   #19
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

Cytat:
Napisane przez zielonacebulka21 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Myślę, że spróbuję usunąć je woskiem, chociaż mam pewne wątpliwości. Coś czuję, że gdy usunę je woskiem czy innym kremem do depilacji to one odrosną mi grubsze i ciemniejsze, gdyż nie mam włosków jedynie nad górną wargą. Mam je także na rękach, na brzuchu i na dole pleców. Bardzo się tego wstydzę, ale już powoli zaczynam się przyzwyczajać, że takie właśnie mam ciało. Do włosków na twarzy niestety nigdy nie dam rady się przyzwyczaić i chce się ich pozbyć. Nie wiem, ja chyba mam jakieś zaburzenia hormonalne, za dużo męskich hormonów.. Na zabieg laserowy niestety mnie nie stać. 100 zł co 5 tygodni, to może rzeczywiście nie jest extra wydatek, ale zależy dla kogo.. Czytałam trochę o tej paście cukrowej i też zdecyduje się jej użyć.

Po wosku odrastają słabsze i cieńsze- możesz być spokojna. No, chyba że faktycznie masz problemy hormonalne to już inna sprawa.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 12:12   #20
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

Cytat:
Napisane przez zielonacebulka21 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Myślę, że spróbuję usunąć je woskiem, chociaż mam pewne wątpliwości. Coś czuję, że gdy usunę je woskiem czy innym kremem do depilacji to one odrosną mi grubsze i ciemniejsze, gdyż nie mam włosków jedynie nad górną wargą. Mam je także na rękach, na brzuchu i na dole pleców. Bardzo się tego wstydzę, ale już powoli zaczynam się przyzwyczajać, że takie właśnie mam ciało. Do włosków na twarzy niestety nigdy nie dam rady się przyzwyczaić i chce się ich pozbyć. Nie wiem, ja chyba mam jakieś zaburzenia hormonalne, za dużo męskich hormonów.. Na zabieg laserowy niestety mnie nie stać. 100 zł co 5 tygodni, to może rzeczywiście nie jest extra wydatek, ale zależy dla kogo.. Czytałam trochę o tej paście cukrowej i też zdecyduje się jej użyć.
Depilacja woskiem lub pastą cukrową nie powoduje wzmacniania włosów! Jest to okropny mit, przez które większość dziewczyn boi się depilacji i męczą się z własnymi niechcianymi włoskami!
Polecam pastę cukrową, ale najlepiej zrobić to u kosmetyczki - ona najlepiej Ci odkazi skórę itd. żebyś nie dorobiła się zapalenia mieszków włosowych - co się często zdarza w tym miejscu, gdy nie umiejętnie się depiluje woskiem lub pastą.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:21   #21
Veli_anna
Raczkowanie
 
Avatar Veli_anna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 50
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

Cytat:
Depilacja woskiem lub pastą cukrową nie powoduje wzmacniania włosów! Jest to okropny mit, przez które większość dziewczyn boi się depilacji i męczą się z własnymi niechcianymi włoskami!
Nie zamierzam w żaden sposób się czepiać, mam tylko takie pytanie, które mnie nurtuje. Kiedyś usunęłam sobie woskiem włosy na przedramionach, byłam wtedy młoda i głupia, bardzo bolało, więc nie usunęłam wszystkich. Teraz widzę na ręku wyraźną granicę, jak od linijki, bo te plastry są prostokątne - mało widoczne włosy obok wizualnie ciemniejszych i dłuższych. Jak to się dzieje? Co powoduje, że te włosy wyglądają na "wzmocnione"?
Veli_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:50   #22
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Jak pozbyć się na długo lub całkiem damskiego wąsika ?

Cytat:
Napisane przez Veli_anna Pokaż wiadomość
Nie zamierzam w żaden sposób się czepiać, mam tylko takie pytanie, które mnie nurtuje. Kiedyś usunęłam sobie woskiem włosy na przedramionach, byłam wtedy młoda i głupia, bardzo bolało, więc nie usunęłam wszystkich. Teraz widzę na ręku wyraźną granicę, jak od linijki, bo te plastry są prostokątne - mało widoczne włosy obok wizualnie ciemniejszych i dłuższych. Jak to się dzieje? Co powoduje, że te włosy wyglądają na "wzmocnione"?
Może włoski nie wyrwały się z cebulkami tylko pourywały się przy skórze.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:41   #23
_Madja
Przyczajenie
 
Avatar _Madja
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Exclamation Jak pozbyć się wąsika?

Witam, mam krępujący problem. Mam 16 lat i WĄSIK! Dużo osób tak ma, ale ja mam ogółem bardzo ciemne owłosienie i to widać
Czy wiecie jaka jest skuteczna metoda, żeby się go pozbyć? Myślałam o depilacji woskiem, ale włoski będzie widać, jak zaczną odrastać, a na depilację laserową mnie niestety nie stać.
Pomocy!
__________________
"I don't care what people say or think about me. I know who I am"
~Jonathan Davis from KoRn
Razem od 04.10.2012 <3
_Madja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:33   #24
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Cytat:
Napisane przez _Madja Pokaż wiadomość
Witam, mam krępujący problem. Mam 16 lat i WĄSIK! Dużo osób tak ma, ale ja mam ogółem bardzo ciemne owłosienie i to widać
Czy wiecie jaka jest skuteczna metoda, żeby się go pozbyć? Myślałam o depilacji woskiem, ale włoski będzie widać, jak zaczną odrastać, a na depilację laserową mnie niestety nie stać.
Pomocy!
Depilacja woskiem (poza depilacją laserową) to najlepszy sposób na usunięcie wąsika. Po depilacji woskiem nie odrasta on ciemniejszy czy mocniejszy więc nie ma się czego bać.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 18:15   #25
marlena686
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Jeszcze lepsza od wosku jest depilacja pastą cukrową. O wiele łagodniejsza, nie podrażnia i nie uczula, jak u niektórych w przypadku wosku. Nie wahaj się tylko idź usuń wąsik, od razu poczujesz się lepiej
marlena686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:34   #26
_Madja
Przyczajenie
 
Avatar _Madja
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

A tak mniej więcej po jakim czasie zaczyna odrastać? jest to porównywalne z depilacją nóg czyli 3 tygodnie?
__________________
"I don't care what people say or think about me. I know who I am"
~Jonathan Davis from KoRn
Razem od 04.10.2012 <3
_Madja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 20:45   #27
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Cytat:
Napisane przez _Madja Pokaż wiadomość
A tak mniej więcej po jakim czasie zaczyna odrastać? jest to porównywalne z depilacją nóg czyli 3 tygodnie?
Wszystko zależy od Ciebie. Jednym odrastają włoski po 3 tygodniach, innym po tygodniu. Mam ten sam problem i depiluję wąsik plastrami z woskiem co tydzień.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:00   #28
_Madja
Przyczajenie
 
Avatar _Madja
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Dzięki, a mogłybyście polecić mi jakiś dobry wosk, albo podać pzrepis na paste cukrową (wiem, że mozna ją zrobić samodzielnie w domu), bo nie bardzo chce mi się biegać do kosmetyczki
__________________
"I don't care what people say or think about me. I know who I am"
~Jonathan Davis from KoRn
Razem od 04.10.2012 <3
_Madja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:30   #29
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

ja używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a-sensual.html

raz na tydzień, dwa
nie odrastają tak szybko jak po maszynce i ten odrost nei jest tak widoczny więc nei masz się czego bać

tnę nożyczkami na jeszcze miejsze kawałki, rozgrzewam chwilę pocierając o dłonie
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:30   #30
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Jak pozbyć się wąsika?

Cytat:
Napisane przez _Madja Pokaż wiadomość
Dzięki, a mogłybyście polecić mi jakiś dobry wosk, albo podać pzrepis na paste cukrową (wiem, że mozna ją zrobić samodzielnie w domu), bo nie bardzo chce mi się biegać do kosmetyczki

..z pastą cukrową ja bym nie kombinowała jeżeli jeszcze tego nie robiłaś plastry z Joanny są jak najbardziej ok

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
ja używam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a-sensual.html

raz na tydzień, dwa
nie odrastają tak szybko jak po maszynce i ten odrost nei jest tak widoczny więc nei masz się czego bać

tnę nożyczkami na jeszcze miejsze kawałki, rozgrzewam chwilę pocierając o dłonie

..tez polecam te plasterki
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 10:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.