Problem z cerą (chłopak) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-12, 14:45   #1
SuperR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1

Problem z cerą (chłopak)


Witam.

Jestem facetem i od długiego czasu mam problemy z cerą. Zaskórniki na nosie i okolicach, rozszerzone pory na policzkach, małe ropne gródki na brodzie i czole, czasami wyskoczy jakaś duża (czerwona i boląca) krosta na nosie. Czy możecie mi polecić jakiś zestaw kosmetyków żeby się z tym uporać? Też od dłuższego czasu mam na nogach i rękach liczne ropne krosty (zapalenie mieszków włosowych czy jakoś tak) i nie wiem czy to może mieć ze sobą coś wspólnego... Za odpowiedzi z góry dziękuje

Ps. Znajoma poleciła mi maść Triacneal, co o tym sądzicie ?
SuperR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 16:34   #2
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Problem z cerą (chłopak)

Spróbuj Skinoren - maść z kwasem azaleinowym, bez recepty (ok.40zł). Ja bym jednak odwiedziła dermatologa
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 11:37   #3
Szynszla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z cerą (chłopak)

Hmmm... Również poleciłabym po pierwsze wizytę u dermatologa, jednak żeby na szybko czymś się podratować proponuję np.: z drogeryjnych produktów seria Loreal Pure men (może być też wersja damska ); drożdże -sama zaczęłam pić ale dopiero parę dni więc jeszcze bez efektów (ale na początku kuracji, gdy cera się oczyszcza to wszystko wyłazi i wiele osób przez to porzuca kuracje, z mojej strony jest to tylko pomysł-sam zastanów się czy Ci odpowiada); maść Trybiotyk (niedroga, w aptekach)-podobno pomaga na problemy skórne, ja sama nie stosowałam ale słyszałam dużo pozytywnych opinii A co do codziennej pielęgnacji-oczyszczaj twarz delikatnymi produktami (żadne mocne pillingi, czy jeszcze gorzej-scrub!)-delikatny żel,tonik,krem-najlepiej z tej samej firmy i tej samej lini-rano i wieczorem. Nie zapominaj o oczyszczani bo jest bardzo ważne! W ciągu dnia również możesz parę razy przetrzeć twarz tonikiem. A! I dieta! Dużo wody (ze 2 l dziennie), herbata zielona, owoce, warzywa (polecam marchewkę); NIE JEDZ-słodyczy, za dużo węglowodanów (makaron-nie!), pikantnych, mocno doprawionych potraw... To tyle co pamiętam, jeśli coś istotnego mi się przypomni to dopiszę Dodam jeszcze że jeśli chciałbyś rozpocząć kuracje drożdżami proponuję żebyś poczytał wcześniej fora na ten temat i inne info w internecie gdyż jak już wspomniałam drożdże wiążą się niestety z pewnym ryzykiem (nie we wszystkich przypadkach ). Powodzenia
Szynszla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 14:58   #4
czikita_krk26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z cerą (chłopak)

Oprócz wizyty u dermatologa spróbuj zabiegów kosmetycznych do cery z problemami. Gabinety kosmetyczne nie są tylko dla nas bab Oczyszczanie manualne jest popularne, a ja ostatnio miałam zabieg chmielowy - powinien Ci się spodobać
czikita_krk26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.