Zmiana życia a spóźniający się okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-27, 11:35   #1
Jastey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1

Zmiana życia a spóźniający się okres


Pomocy. Zawsze miałam okres regularnie, ale od nowego roku zaczęłam chodzić na siłownię i zdrowiej się odżywiać. Siłownię odwiedzam koło godziny 22 i spędzam tam godzinę. Okresu nie ma od 12 dni, ciąża odpada. Nie wiem, ile powinnam jeszcze czekać, im dłużej go nie ma, tym bardziej się stresuję, a to też przecież opóźnia. Mialyscie podobnie? Ile u was najdłużej się spóźnił? To przez nowy tryb życia? Chciałam to oszukać, więc odpuscilam ćwiczenia i jem więcej, ale nadal go nie ma. Jakieś rady? :c
Jastey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 20:14   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zmiana życia a spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez Jastey Pokaż wiadomość
Pomocy. Zawsze miałam okres regularnie, ale od nowego roku zaczęłam chodzić na siłownię i zdrowiej się odżywiać. Siłownię odwiedzam koło godziny 22 i spędzam tam godzinę. Okresu nie ma od 12 dni, ciąża odpada. Nie wiem, ile powinnam jeszcze czekać, im dłużej go nie ma, tym bardziej się stresuję, a to też przecież opóźnia. Mialyscie podobnie? Ile u was najdłużej się spóźnił? To przez nowy tryb życia? Chciałam to oszukać, więc odpuscilam ćwiczenia i jem więcej, ale nadal go nie ma. Jakieś rady? :c
Idź do ginekologa.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 19:59   #3
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Zmiana życia a spóźniający się okres

Zdrowe odżywianie i siłownia nie powinny zaburzyć gospodarki hormonalnej. Co innego głodzenie (przyjmowanie niewystarczającej ilości składników odżywczych) i zbyt duża intensywność ćwiczeń.

Nie wiem, czy Twoja dieta jest zbilansowana i dostarcza organizmowi wszystkiego czego potrzebuje, a ćwiczenia ni są zbyt obciążające, ale jeśli jesteś pewna że to można wykluczyć, to radzę wizytę u ginekologa.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-27 20:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.