Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 21:11   #1
Arasimka92
Przyczajenie
 
Avatar Arasimka92
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Question

Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?


Witajcie Kobietki!!!
Ostatnio kochałam się ze swoim narzeczonym kilka razy w jedną noc na początku zabezpieczaliśmy się przy użyciu prezerwatyw, jednak za ostatnim razem robiliśmy to bez zabezpieczenia...On wyszedł ze mnie przed, jednak się trochę obawiamy, że jednak zostało coś z poprzedniego razu,ponieważ kochaliśmy się pół godziny wcześniej...
Chciałabym abyście podpowiedziały mi w jakim czasie od zapłodnienia mogą wystąpić takie objawy jak: podwyższona temperatura,bóle i zawroty głowy Będę szalenie wdzięczna za odpowiedzi i rady...
Arasimka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:14   #2
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez Arasimka92 Pokaż wiadomość

Chciałabym abyście podpowiedziały mi w jakim czasie od zapłodnienia mogą wystąpić takie objawy jak: podwyższona temperatura,bóle i zawroty głowy Będę szalenie wdzięczna za odpowiedzi i rady...
w ogóle nie muszą się pojawić.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:23   #3
Arasimka92
Przyczajenie
 
Avatar Arasimka92
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
w ogóle nie muszą się pojawić.
To, że w ogóle mogą się nie pojawić, to wiem. Pytałam o to, kiedy najwcześniej mogą wystąpić....
Arasimka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:24   #4
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

to indywidualna sprawa. kobiety są w 3 mies. i potrafią o tym nie wiedzieć, nie czuć itd.

wcześniej zrobisz test ciążowy i będziesz wiedziała czy jesteś w ciąży.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2012-11-19 o 21:26
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:38   #5
Arasimka92
Przyczajenie
 
Avatar Arasimka92
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
to indywidualna sprawa. kobiety są w 3 mies. i potrafią o tym nie wiedzieć, nie czuć itd.

wcześniej zrobisz test ciążowy i będziesz wiedziała czy jesteś w ciąży.
Ponoć na robienie testu jest jeszcze za wcześnie, więc na objawy chyba również??? Jednak czytałam gdzieś,że u niektórych kobiet objawy występują już kilka dni po zapłodnieniu... czy to możliwe?
Arasimka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:40   #6
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

kilka dni po zapłodnieniu? niezłe bajki

test robi się 14 dni po stosunku.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:43   #7
Arasimka92
Przyczajenie
 
Avatar Arasimka92
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
kilka dni po zapłodnieniu? niezłe bajki

test robi się 14 dni po stosunku.
Też mi to nie pasowało dlatego właśnie chciałam się upewnić
Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

Edytowane przez Arasimka92
Czas edycji: 2012-11-19 o 21:51
Arasimka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 14:57   #8
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

jestem aktualnie w ciąży, dokładnie na wczoraj miałam termin ale doskonale pamiętam jakie JA miałam pierwsze objawy.

typowych objawów kilka dni po zapłodnieniu nie ma zazwyczaj, ja np miałam jedynie intuicję że "coś tam jest chyba na rzeczy". Dowodów oczywiście na to jeszcze nie było potem pojawiła się mega okropna zgaga, i niesamowity ból piersi - kilka dni przed spodziewaną miesiączką nie mogłam się nawet schylić, bo tak bolały mnie piersi. No i nadszedł ten dzień, w którym miałam dostać okres i nie dostałam. Cierpliwie czekałam, zgaga i ból piersi były nadal, a ja już nie miałam wątpliwości że jestem w ciąży. Po tygodniu zrobiłam test a tu niespodzianka - wynik negatywny wybrałam się do lekarza, na USG było widać już pęcherzyk, więc musiałam zrobić test z krwi Beta HCG, żeby się upewnić czy ciąża rzeczywiście jest i się dobrze rozwija. No i wynik wyszedł prawidłowy to oznacza, że do zapłodnienia mogło dojść troszkę później niż obliczyłam, dlatego i ciąża była młodsza, więc test z moczu wyszedł JESZCZE negatywny.

Kolejnymi objawami były jedynie huśtawki nastrojów i czasem bóle głowy, ale to około 4-5 miesiąca. Bo wiadomo, ruchy płodu itp pojawiają się dopiero w okolicy półmetka, a wtedy większość kobiet już wie że jest w ciąży


Zmierzam do tego, że każda kobieta ma inne objawy i w innym czasie one występują. U mnie pierwszym objawem była zgaga i ból piersi, a u innych kobiet mogą być wymioty. To nie jest reguła, najpewniej po prostu wybrać się do ginekologa


a co do podwyższonej temperatury to podobno tez jest jeden z pierwszych objawów. Ja miałam gorączkę 40 stopni, ale oczywiście nie z powodu ciąży, tylko choroby więc w tej kwestii już nie pomogę
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 15:27   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Kilka dni po stosunku to MOGĄ pojawić się "objawy" implantacji zarodka. Plamienia leciutkie, na przykład. A ja w pierwszej ciąży, ale to zorientowałam się jak już dowiedziałam się że jestem, w dniach kiedy prawdopodobnie zarodek się zagnieżdżał, czułam się... DZIWNIE. Grypowo tak jakoś, takie uczucie że COŚ się w organizmie dzieje. Ale ani nie pomyślałam o ciąży, raczej na wirusa jakiegoś stawiałam
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 18:12   #10
kasssia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 260
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cześć dziewczyny,

Ogólnie od stycznia biorę tabletki antykoncepcyjne Yasmin... 20 października odbyłam stosunek, był to 4 dzień cyklu, pierwszą tabletkę przyjęłam 1 dnia cyklu. Jednak z poprzedniego opakowania zapomniałam raz wziąć jednej tabletki. Dzień po stosunku, przyjęłam tabletkę ok godz. 10, jednak ok 13 wystąpiły u mnie wymioty, więc trudno określić czy tabletka została już wchłonięta. Okres (krawienie) po skończonym opakowaniu przyszedł 2 dni później niż zwykle, jednak był on dość skąpy (ogólnie mam skąpe odkąd przyjmuję tabletki). Dostałam dziwnych objawów typu mdłości, jadłowstręt, żyłki na piersiach, wrażliwość na zapachy, coś mnie ciągnie w pachwinie. Zdecydowałam się na zrobienie testu w 10 dniu (wczoraj) po owym krwawieniu i wyszedł negatywny. Był z moczu wieczornego poneiważ już nie mogłam wytrzymać. Ponownie zrobiłam dziś rano, również negatywny. Zastanawiam się czy nei schizuję za bardzo, skoro 2 testy wyszły negatywnie i przede wszystkim pojawiło się krwawienie... Skąd moje obawy? Na forach często kobiety piszą że podczas ciąży występują krwawienia a testy zdarza się że zawodzą. Gdybym była w ciąży byłby to już 5 tydzień więc chyba stężenie hormonu HCG powinno być już spore do wykazania w teście? Czy sytuacje z tabletkami, jak wyżej opisałam, pominięcie jednej, mógł wywołać owulację? Poza tym czy mogła być podczas 4 dnia cyklu?
kasssia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:21   #11
goldwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Witajcie Kobiecinki!!!!!

Mam taki problem, dostałam okres 3 dni intensywnego OKRESU, następnie jeden dzień plamienie i dzisiaj znowu normalny okres. Nie zażywam żadnych pigułek, zazwyczaj mój okres trwa 7 dni (4 intensywne, pozniej plamienie), w ogóle ten okres jest jakiś innym niż zwykle. Bardzo się stresowałam czy nie jestem w ciąży, zrobiłam 2 testy przed okresem- wyszły negatywnie, dla pewności zrobiłam jeszcze jeden w 4 dzien (czyli tym razem plamienie) również wyszedł negatywny. Kurcze, może to wyda się dla Was smieszne, ale boje się co to może być? Skoro testy wyszły negatywnie, to chyba nie musze obawiać się że to bejbi?

Proszę o odpowiedź....
goldwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 12:39   #12
Sourie
Przyczajenie
 
Avatar Sourie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Witajcie drogie Panie, Od kilku dni czuje sie dziwnie... Boli mnie podbrzusze i mam wrażliwe piersi... Rownież czuje sie zmęczona, tak jakby napompowana i bolą mnie mięśnie. Z mężem po raz pierwszy kochaliśmy sie "do końca" w ostatnia sobotę i wydaje mi sie nie możliwe, abym już czuła objawy ciąży??! A może to po prostu na nadchodzącą miesiaczke? Szkoda, jeśli tak... Umieram z ciekawości i już bym chciała zrobic test, by sie dowiedziec czy to ciąża, czy gra podświadomości....??

Edytowane przez Sourie
Czas edycji: 2012-11-21 o 12:43
Sourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 08:24   #13
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez Sourie Pokaż wiadomość
Witajcie drogie Panie, Od kilku dni czuje sie dziwnie... Boli mnie podbrzusze i mam wrażliwe piersi... Rownież czuje sie zmęczona, tak jakby napompowana i bolą mnie mięśnie. Z mężem po raz pierwszy kochaliśmy sie "do końca" w ostatnia sobotę i wydaje mi sie nie możliwe, abym już czuła objawy ciąży??! A może to po prostu na nadchodzącą miesiaczke? Szkoda, jeśli tak... Umieram z ciekawości i już bym chciała zrobic test, by sie dowiedziec czy to ciąża, czy gra podświadomości....??
Podświadomość odgrywa dużą rolę, szczególnie kiedy kobieta pragnie dziecka.
Objawy, które opisujesz wskazują na zbliżającą się miesiączkę. Nie podałaś informacji w którym dniu cyklu kochaliście się z mężem, kiedy powinnaś dostać miesiączkę.
Na objawy ciąży jest jeszcze za wcześnie, minęły zaledwie 4 dni.
Poczekaj do dnia planowanej miesiączki i zrób test ciążowy bądź test z krwi (można go wykonać około 10 dni po stosunku).
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 19:12   #14
Arasimka92
Przyczajenie
 
Avatar Arasimka92
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Witajcie ponownie!
Ostatnio pytałam o najwcześniejsze objawy...
Dziś wiem już, że spóźnia mi się okres, ale brzuch boli mnie tak jak podczas, gdy go mam... Wiem, że może panikuję,ale dla mnie to nie żarty...
Arasimka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 15:38   #15
niunka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Hej
Mam taki mały dylemat. Otóż ost okres miałam 14.10. i do tej pory ani widu ani słychu. W listopadzie przed planowanym @ zażywałam tabletki dopochwowe i wyszła taka sytuacja choć niepowinna że podczas zażywania ich kochałam się z moim chłopakiem ( akurat było dwa dni przerwy pomiędzy tabletkami). Po zakończonej kuracji miałam mdłości a i dodam jeszcze że tydzień przed planowanym @ zaczęły boleć mnie piersi i to trwa do dziś...Od tamtej pory kiedy zaczęłam mieć mdłośći nie dam rady jeść niektórych potraw i pić napoi... Okresu nadal nie mam choć powinien już być...CZy to przez tabletki czy to ciąża???Już nie wiem co myśleć...Ratujcie
niunka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 19:09   #16
keepsmilebaby
Raczkowanie
 
Avatar keepsmilebaby
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez niunka1989 Pokaż wiadomość
Hej
Mam taki mały dylemat. Otóż ost okres miałam 14.10. i do tej pory ani widu ani słychu. W listopadzie przed planowanym @ zażywałam tabletki dopochwowe i wyszła taka sytuacja choć niepowinna że podczas zażywania ich kochałam się z moim chłopakiem ( akurat było dwa dni przerwy pomiędzy tabletkami). Po zakończonej kuracji miałam mdłości a i dodam jeszcze że tydzień przed planowanym @ zaczęły boleć mnie piersi i to trwa do dziś...Od tamtej pory kiedy zaczęłam mieć mdłośći nie dam rady jeść niektórych potraw i pić napoi... Okresu nadal nie mam choć powinien już być...CZy to przez tabletki czy to ciąża???Już nie wiem co myśleć...Ratujcie
Może test ciążowy ?
keepsmilebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 19:33   #17
niunka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

był test i wynik negatywny..
niunka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 19:48   #18
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez Arasimka92 Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki!!!
Ostatnio kochałam się ze swoim narzeczonym kilka razy w jedną noc na początku zabezpieczaliśmy się przy użyciu prezerwatyw, jednak za ostatnim razem robiliśmy to bez zabezpieczenia...On wyszedł ze mnie przed, jednak się trochę obawiamy, że jednak zostało coś z poprzedniego razu,ponieważ kochaliśmy się pół godziny wcześniej...
Chciałabym abyście podpowiedziały mi w jakim czasie od zapłodnienia mogą wystąpić takie objawy jak: podwyższona temperatura,bóle i zawroty głowy Będę szalenie wdzięczna za odpowiedzi i rady...
Już z chwilą spodziewanej miesiączki pojawiają się objawy takie jak: częste oddawanie moczu, zmiany odczuwania smaku, nadpobudliwość. Z czasem dochodzą inne....Aby się przekonać o zapłodnieniu warto kupić test ciązowy, który wykrywa już tygodniową ciązę,a więc tydzień po ewentualnym zapłodnieniu. Warunek- poranny mocz, tylko taki w tak szybkim terminie daje gwarancję pewności.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 20:52   #19
keepsmilebaby
Raczkowanie
 
Avatar keepsmilebaby
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez niunka1989 Pokaż wiadomość
był test i wynik negatywny..
Czyli prawdopodobnie nie jesteś w ciąży,a raczej na pewno jak masz jakieś wątpliwości to zrób bete-> ona prawdę ci powie
keepsmilebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 09:06   #20
niunka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

a mam jeszcze jedno pytanie załóżmy że nie jestem w ciąży to dlaczego piersi mi bolą szczególnie w nocy?muszę spać w biustooszu bo inaczej to nie wiem co by było....
niunka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 09:10   #21
keepsmilebaby
Raczkowanie
 
Avatar keepsmilebaby
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez niunka1989 Pokaż wiadomość
a mam jeszcze jedno pytanie załóżmy że nie jestem w ciąży to dlaczego piersi mi bolą szczególnie w nocy?muszę spać w biustooszu bo inaczej to nie wiem co by było....

Ja też tak czasem mam, kwestia hormonów, ale jeśli cie to niepokoi możesz pójść do ginekologa i zapytać, może coś się dzieje w Twoim organizmie i trzeba to zbadać
keepsmilebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 09:19   #22
niunka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez keepsmilebaby Pokaż wiadomość
Ja też tak czasem mam, kwestia hormonów, ale jeśli cie to niepokoi możesz pójść do ginekologa i zapytać, może coś się dzieje w Twoim organizmie i trzeba to zbadać
dzięki
niunka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 13:26   #23
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

witajcie. 10 dc wspolzylam 'do konca'. czy moge byc w ciazy? dodam, ze moj cykl trwa 28 dni..
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 15:32   #24
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
witajcie. 10 dc wspolzylam 'do konca'. czy moge byc w ciazy? dodam, ze moj cykl trwa 28 dni..
możesz
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 13:53   #25
Laleczka 1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Hej dziewczyny! Dołączam do waszego grona, gdyż sama nie mogę uwierzyć w to, co czytam. Pragnę wyjaśnić, że objawy ciążowe MOGĄ POWTARZAM MOGĄ POJAWIĆ SIĘ JUŻ DWA DNI PO ZAPŁODNIENIU!!!! Sama jestem tego przykładem!!!!! W środę uprawiałam seks bez zabezpieczenia a w piątek zaczęłam mieć mdłości wymiotowałam z powodu silnych skurczów żołądka. Po kilku dniach doszedł ból piersi i jeszcze większe mdłości. Wiele osób śmialo się, że to niemożliwe dopóki nie pokazałam im dwóch kresek na teście. Nie piszcie więc, że nie można, bo każda kobieta ma inaczej jestem tego najlepszym przykładem. Nie wiem natomiast jak jest w drugiej ciąży czy objawy są podobne czy może ich nie być w cale. Niestety nie udało mi się szczęśliwie donosić tamtej ciąży...
Laleczka 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 21:21   #26
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

To objawy zagnieżdżania się zarodka, nie ciąży.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 21:07   #27
pauluska__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

witam..
drogie dziewczyny mam do Was bardzo wazne pytanie, otoz...kochalam sie z chlopakiem w 1, 2 i 3 dzien plodny (skonczyl we mnie).. jakies 2 tyg temu zaczelam plamic.. 4 dni temu powinnam dostac miesiaczke jednak do tej pory ani sladu.. strasznie bola mnie piersi, kregoslup i jestem strasznie rozdrazniona jak przed kazda miesiaczka.. czy to jednak mozliwe, ze jestem w ciazy? prosze o szybkie odpowiedzi.
pauluska__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 10:30   #28
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez pauluska__ Pokaż wiadomość
witam..
drogie dziewczyny mam do Was bardzo wazne pytanie, otoz...kochalam sie z chlopakiem w 1, 2 i 3 dzien plodny (skonczyl we mnie).. jakies 2 tyg temu zaczelam plamic.. 4 dni temu powinnam dostac miesiaczke jednak do tej pory ani sladu.. strasznie bola mnie piersi, kregoslup i jestem strasznie rozdrazniona jak przed kazda miesiaczka.. czy to jednak mozliwe, ze jestem w ciazy? prosze o szybkie odpowiedzi.
tak, możesz być w ciąży, najlepiej zrób test
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 14:31   #29
pauluska__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

wlasnie dostalam miesiaczke.. ale nie jest ona taka jak zawsze.. strasznie boli mnie brzuch, wymiotuje i krew nie jest koloru czerwonego tylko bardziej brązowa.. w czasie trwania miesiaczki mozna zrobic test?
pauluska__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 11:59   #30
krzywe_zwierciadlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy najwcześniej mogą pojawić się objawy ciąży?

Kochani, mdłosci miałam po 2 tyg od zaplodnienia. jestem juz w 18 tyg ciązy, mdlosci mam slabsze ale jeszcze sa. Cieszyłam sie na wiesc o dziecku teraz mam juz wszystkiego dosc.
Moj narzeczony odszedl do innej, zakochał sie od pierwszego wejrzenia a właściwie od pierwszej imprezy i jest z nia od lipca i nie chce ze mna miec kontaktow. Na fb ustawili sobie zwiazek i wklejaja cudowne ze soba foty, ona o mnie wie, lecz sie zaangażowana a ja nie jestem odpowiednia by byc z nim. Dziecko bylo chciane i planowane lecz mu sie odwiedzilo, on jak i ona chcieli bym usunela ciaze. Ot i to moje szczęśliwe macierzyństwo.
krzywe_zwierciadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-22 18:35:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.