Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy IX-X - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 10:46   #4981
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
właśnie gdzie colds????
jestem!
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:48   #4982
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
anesh na pewno wszystko jest w najlepszym porządku i dzidziuś w pełni zdrowy

Mnie sie spać chce a musze niedługo kotlety natrzaskać
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:57   #4983
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Mieliśmy dziś mało sympatyczną przygodę na wsi. Męża użarły 2 szerszenie. W głowę! niby wszystko ok ale zaczęła mu drętwieć ręka więc pojechaliśmy na SOR, wyczekaliśmy się godzinę, potem godzinę spędziliśmy na obserwacji... dostał zastrzyki, i na razie śpi bidek. Trochę się zdenerwowałam Przed akcją zdążyłam niestety zjeść 2 kiełbachy z ogniska i OKROPNIE boli mnie żołądek Wypiłam już 2 mięty, ale nie przechodzi
Ojej. Masakra . Jak dzisiaj mąż się czuje?

Tamlin - I dobrze powiedziałaś bratu, należało mu się

Chciałam też pogratulować wszystkich rozpoczętych tygodni . Możemy zrobić wspólną imprezkę, bo my od dzisiaj mamy na liczniku 34tydzień
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:06   #4984
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
w ogóle mężul wczoraj stwierdził, że może zamiast Angelika damy małej Jagódka na imię co myślicie, bo szczerze to padłam gdy usłyszałam jego propozycję
Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
a jeśli chodzi o imiona dla dziewczynki to jakbyśmy sie spodziewali córeczki to bysmy dali Gaja.Bardzo mi sie podoba.Za to Angelika nigdy mi sie nie podobała.I wszystkie Angeliki jakie znam to głupie i złośliwe babsztyle
zielona bez urazy.ale mam takie doświadczenia:p
Wiecie co, jeśli chodzi o imiona to nikomu nie dogodzisz i w różnych kręgach te same imiona mogą uchodzić za piękne, a w drugich za śmieszne.
My od początku odrzuciliśmy top 5 czyli Amelię, Maję, Zuzię, Lenkę i coś tam jeszcze było Mnie podobały się
Aurelia, Laura (po lekturze Musierowicz ), Irmina, Antonina, Janina, Zofia
Jak wymieniałam znajomym, pierwsze 3 uznawali za wydziwione, a 3 ostatnie - że za bardzo staroświeckie i też wydziwione. Niektórzy wręcz pękali ze śmiechu (zwłaszcza przy Janinie).
A ja uważam że powrót do tych nieco staroświeckich i tradycyjnych imion polskich jest świetną sprawą i cieszy mnie że chłopcy nazywają się teraz Stefanami, Staszkami, Jankami, Tadkami itd, dziewczynki Zosią, Stasią, Janką i Antosią.
Z kolei mnie nie podobają się Klaudie, Sandry, Jessiki, Noemi, idt.

Jeśli chodzi o wybór między Jagodą a Angeliką - zdecydowanie Jagoda
Mam koleżankę Angelikę. Pytana o imię mówi że tata się seriali naoglądał i że denerwuje ją mówienie że pisze się Angelika przez G a nie DŻ. Przedstawia się i prosi żeby mówić do niej Ania. Jeszcze wspomnę że z jej nazwiskiem dobrze nie brzmi
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:07   #4985
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
No ja wiem, że to też człowiek Tylko nie wiem jak ten człowiek odbiera temperatury... Bo są sytuacje, kiedy mi jest mega zimno, a mężowi jest wręcz gorąco i teraz problem - bo kto ma rację.
U nas podobnie, w zimie ja rozkręcam grzejnik, za chwilę mąż przychodzi i zakręca.

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
info od Weroniki:
Jutro najprawdopodobniej wychodzimy Mocz czysty, dziś jeszcze obserwacja. KTG wporządku brzuch się niby nie napina więc jesteśmy dobrej myśli. No szyjka skrócona ale nie jakos bardzo także mam prowadzić oszczędny tryb życia
Super, że Weronika wychodzi
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:08   #4986
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
W piątek trochę poszaleliśmy z ciuszkami na przecenach

Ale nadal jestem pogubiona w tej ubrankowej wyprawce...
Śliczne ciuszki

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
a gdzie COLDS?? haaaloo
Nadzoruje sytuacje
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:09   #4987
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Ojej. Masakra . Jak dzisiaj mąż się czuje?
Tamlin - I dobrze powiedziałaś bratu, należało mu się
Chciałam też pogratulować wszystkich rozpoczętych tygodni . Możemy zrobić wspólną imprezkę, bo my od dzisiaj mamy na liczniku 34tydzień
Już dobrze, dziękuję

Gratuluję wszystkich zaczętych tygodni. U nas 28
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 11:14   #4988
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
info od Weroniki:
Jutro najprawdopodobniej wychodzimy Mocz czysty, dziś jeszcze obserwacja. KTG wporządku brzuch się niby nie napina więc jesteśmy dobrej myśli. No szyjka skrócona ale nie jakos bardzo także mam prowadzić oszczędny tryb życia
Suuuperr!

lourse - Też cieszę się, że jest powrót do starych imion .

Trzymam za wszystkie dzisiejsze wizyty
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:21   #4989
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Dziewczyny pomóżcie... Co kupić TŻtowi na pierwszą rocznicę ślubu?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:31   #4990
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Hej dziewczyny, u mnie wszystko ok, podczytywałam, ale zadzwoniła koleżanka i zapomniałam napisać .

Czuję się w miarę ok, tylko plecy mnie bolą, dzidzia ładnie kopie, więc chyba też się dobrze czuje .

Angel- mój też na początku wspomniał o imieniu Jagoda, ale moja mama ma koleżankę Jagodę i wszyscy mówią na nią Jadzia i to mnie skutecznie zniechęciło do tego imienia. Angelika to ładne imię, ale też trzeba rozważyć, czy pasuje do nazwiska i na pewno nie każdemu się spodoba, mam kolezankę Angelę i jest bardzo fajne .

anesh- nawet nie chce sobie wyobrażać, jak się czujesz Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i to tylko "dmuchanie na zimne"!

Edytowane przez lilka00
Czas edycji: 2012-07-16 o 11:35
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:33   #4991
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Wiecie co, jeśli chodzi o imiona to nikomu nie dogodzisz i w różnych kręgach te same imiona mogą uchodzić za piękne, a w drugich za śmieszne.
My od początku odrzuciliśmy top 5 czyli Amelię, Maję, Zuzię, Lenkę i coś tam jeszcze było Mnie podobały się
Aurelia, Laura (po lekturze Musierowicz ), Irmina, Antonina, Janina, Zofia
Jak wymieniałam znajomym, pierwsze 3 uznawali za wydziwione, a 3 ostatnie - że za bardzo staroświeckie i też wydziwione. Niektórzy wręcz pękali ze śmiechu (zwłaszcza przy Janinie).
A ja uważam że powrót do tych nieco staroświeckich i tradycyjnych imion polskich jest świetną sprawą i cieszy mnie że chłopcy nazywają się teraz Stefanami, Staszkami, Jankami, Tadkami itd, dziewczynki Zosią, Stasią, Janką i Antosią.
Z kolei mnie nie podobają się Klaudie, Sandry, Jessiki, Noemi, idt.

Jeśli chodzi o wybór między Jagodą a Angeliką - zdecydowanie Jagoda
Mam koleżankę Angelikę. Pytana o imię mówi że tata się seriali naoglądał i że denerwuje ją mówienie że pisze się Angelika przez G a nie DŻ. Przedstawia się i prosi żeby mówić do niej Ania. Jeszcze wspomnę że z jej nazwiskiem dobrze nie brzmi
ja tez czytałam jej ksiązki cała serie super sa

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a inwestujecie w podgrzewacze do butelek ??
Tak sobie ostatnio przeglądam i nie wiem czy to dobre czy nie, jest też taki do samochodu podłączany gdyby sie gdzieś na wycieczke z bąbelkiem jechało to można podgrzać w aucie.

Co myślicie??

http://allegro.pl/promocja-podgrzewa...484422475.html

http://allegro.pl/auto-dom-najlepszy...485603044.html
nie mam pojecia czy inwestowac czy nie. bo czesc mowie ze nie warto a czesc ze warto, szczegolnie jak sie tz zostawia samego z dzieckiem
na razie kupilismy cos takiego http://allegro.pl/podgrzewacz-samoch...489597597.html
duzo podrozujemy wiec sie na pewno przyda a takie do domu to nie wiem w sumie moja mama dla nas podgrzewacz miała

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie... Co kupić TŻtowi na pierwszą rocznicę ślubu?
oj nie mam pojecia, ale moze cos co lubi i czym sie interesuje ja mam ur tz za tydz i kupie mu gre do PS3 bo wiem, że to go ucieszy i nawet wiem na ktora sie czail ostatnio
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 11:34   #4992
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Wiecie co, jeśli chodzi o imiona to nikomu nie dogodzisz i w różnych kręgach te same imiona mogą uchodzić za piękne, a w drugich za śmieszne.
My od początku odrzuciliśmy top 5 czyli Amelię, Maję, Zuzię, Lenkę i coś tam jeszcze było Mnie podobały się
Aurelia, Laura (po lekturze Musierowicz ), Irmina, Antonina, Janina, Zofia
Jak wymieniałam znajomym, pierwsze 3 uznawali za wydziwione, a 3 ostatnie - że za bardzo staroświeckie i też wydziwione
. Niektórzy wręcz pękali ze śmiechu (zwłaszcza przy Janinie).
A ja uważam że powrót do tych nieco staroświeckich i tradycyjnych imion polskich jest świetną sprawą i cieszy mnie że chłopcy nazywają się teraz Stefanami, Staszkami, Jankami, Tadkami itd, dziewczynki Zosią, Stasią, Janką i Antosią.
Z kolei mnie nie podobają się Klaudie, Sandry, Jessiki, Noemi, idt.

Jeśli chodzi o wybór między Jagodą a Angeliką - zdecydowanie Jagoda
Mam koleżankę Angelikę. Pytana o imię mówi że tata się seriali naoglądał i że denerwuje ją mówienie że pisze się Angelika przez G a nie DŻ. Przedstawia się i prosi żeby mówić do niej Ania. Jeszcze wspomnę że z jej nazwiskiem dobrze nie brzmi
No to ja mam w takim razie wydziwione imię, ale na prawdę sobie chwalę, nikt kto mnie zna nie wyobraża sobie, że mogłabym się nazywać inaczej, ludzie się szybko przyzwyczajają do niecodziennych imion.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:50   #4993
asiejka86
Rozeznanie
 
Avatar asiejka86
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 590
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
i tak dzięki



mi od kilku dni sie w tych granicach 130/78 trzyma i nie wiem właśnie z czego to jak zawsze po tych tabletkach było niższe, a jak mnie kto wnerwi to mam chyba ze 150/90



Na początku ciąży zanim zaczęłam brać tabletki to miałam 135/85 i lekarz stwierdził że jest jak na razie dobrze, a potem zaczęło mi skakać nawet do 140/90 i zaraz leciałam do niego po tablety



Tak, to racja że to już jest granica gdzie trza zwiększać dawkę leków, ale jakoś tak mnie zdziwiło to podwyższenie.


gratki za 31 tydzień
a co do Twojego ciśnienia 140/80 to te pierwsze chyba niebardzo jest ok bo mi lekarz powiedział we wczesnej ciąży że 140 to już jest za dużo i trza leki brać bo dziecku szkodzi tak wysokie ciśnienie



No to nie masz sie czym martwić



Mam nadzieje że już mi sie więcej nie podniesie

Dziękuje kochane Wam za odpowiedzi
Dzisiaj na 16tą jade na wizyte bo to już ponad miesiąc minął, więc trza w końcu iść i może wreszcie dowiem się na 100% czy to chłopak bo do tej pory nie ma pewności do 100%
I dowiem się z tym ciśnieniem czy może być, ale pewnie tak jak piszecie, że nie mam sie czym martwić

I proszę Was o kciuki za wizytę
Bo ja trzymam za wszystkie dzisiaj

Kurcze to ja nie wiem co z tym ciśnieniem
Czuję się dobrze i nawet przed ciążą miałam takie ciśnienie i zawsze lekarz mówił, że jest ok - zobaczymy jak pójdę w środę na wizytę jakie będzie - zapytam o to koniecznie.
asiejka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:57   #4994
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez alfabia Pokaż wiadomość
Druga sprawa do lekarza poszłam w 6 tyg i było już piękne serduszko, a ono zwykle jest po 7 tyg. Na to gin zapytała mnie jak długie miałam cykle, zgodnie z prawdą powiedziałam, że długie od 30 do 33, nawet 35 dni. O to na pewno jest to 31 tydzień, stwierdziła.

Pani zaczęła mi tłumaczyć, że oznaczać to może że dziecko będzie większe a nie że poród wcześniejszy alee... mówi... pani położy się i zrobimy USG i dokładne pomiary. No i tu mina jej lekko zrzedła. Malutka ma ponad 2500g!!! Sama stwierdziła, że bardzo rzadko się zdarza aby w tym tygodniu ciąży dziecko było aż tak duże. Wszystkie pomiary wskazywały na znacznie starszą ciążę. Uśredniając wyniki wyszedł jej 35 tydzień i 2 dni! Podsumowała to zdaniem, że może jednak Pani urodzić sporo wcześniej.
Łoo matko jaka duża Mój w 6t.c. tez miał bijące serduszko.

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
aga_ton
napisalam jej smsa,ze wpadne po pieniazki i czy ma bo potrzebuje.
I chyba jest zla bo odpisala tylko "NO"
Nie no, niedośc że musisz się prosić o swoje to jeszcze foch

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
anesh
duzo ostatnio czytalam i ogladalam filmy z dziecmi z rozczepem wargi i z tego co sie orientuje to operacyjnie to sie "naprawia",ale skoro nie masz potwierdzonej informacji to sie nie stresuj,zreszta wogole nie powinnas sie stresowac bo to nie jest chyba nic powaznego.
naprawia, naprawia. Siostrzenica mojego Kropka miała rozszczep wargi i podniebienia a teraz prawie tego nie widać. Dziewczyna piękna jak z obrazka. Ząbki sliczne, uśmiech cudny.

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
I proszę Was o kciuki za wizytę
Bo ja trzymam za wszystkie dzisiaj
Trzymam za wszystkie Swoją też

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
info od Weroniki:
Jutro najprawdopodobniej wychodzimy Mocz czysty, dziś jeszcze obserwacja. KTG wporządku brzuch się niby nie napina więc jesteśmy dobrej myśli. No szyjka skrócona ale nie jakos bardzo także mam prowadzić oszczędny tryb życia
No i pieknie
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:00   #4995
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

DZIEWCZYNY,

PROSZĘ JUŻ SIĘ W TYM WĄTKU NIE UDZIELAĆ!!!

NIE BĘDZIE ON ZAMKNIĘTY DO MOMENTU SPOJRZENIA NA LISTĘ OBECNOŚCI ALE UDZIELAĆ MOŻECIE SIĘ JUŻ W NOWYM:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=35324245
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:01   #4996
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Witam się i ja!

Gratuluję rozpoczętych tygodni i kciukaski za wizyty najbliższe!

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Mój chory nie jest a co on czasem wyczynia to masakra pogada po jakiemuś tam, pogestykuluje, a to pochrapie jak nie twarzą to dupą
Jezu, dobrze że z nim nie śpie
matko mało się nie posikałam ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Witam Was,ale zaraz idę spać,bo padam na twarz...
Dziś była siostra z dziećmi,bo szwagier zaniemógłi jestem wymęczona jak nie wiem,ale fajnie było.Od 6 nie śpie,wzięłam fenka,potem ogarnęłam się i poszłam do Kościoła pomodlić się za mojego już 5-letniego synka.
Dziękuję za wszystkie życzenia w jego imieniu

5-te i akurat w niedziele urodzony


III TRYMESTR JUŻ NAM LECI,ROSNĄ W SIŁE NASZE DZIECI!
Moje bardzo skromne zdanie,niech tak będzie,pliz


o mamusiu,ale się uśmiałam

Konczi ja też nic nie widzę na tych zdjęciach a bardzo chciałam zobaczyć tą "kobiecość"no

Dearlie super chłopczyk,bardzo fajne zdjęcia

A mnie dzisiaj malutki tak fajnie kopie,tzn.widziałam jego piękną piętkę jak przesuwał

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i czekam na relację.
Pa Kochane
A tak z ciekawości zapytam, skąd wiesz, że to pięta a nie łokieć na przykład?

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Dziś 16.07. jeszcze 4 dni do badania. Wytrzymam jakoś.

Siorka miała wczoraj już jechać do domu, ale jednak przyjechała spowrotem - to dobrze, bo ja bym sama tu chyba zwariowała w tej chwili. Tż dzisiaj wraca po dwóch tygodniach, ale nie wiadomo czy jtr. znowu nie będzie musiał jechać....
Dobrze, że ten uśmieszek na końcu zdania się pojawił. Ustalicie z mężem co i jak i podejmiecie decyzję, czy czekacie, czy idziecie do lekarza od Tamlin. Wszystko będzie dobrze!
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:06   #4997
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY,


PROSZĘ JUŻ SIĘ W TYM WĄTKU NIE UDZIELAĆ!!!


NIE BĘDZIE ON ZAMKNIĘTY DO MOMENTU SPOJRZENIA NA LISTĘ OBECNOŚCI ALE UDZIELAĆ MOŻECIE SIĘ JUŻ W NOWYM:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=35324245
Zaraz zrobię podsumowanie obecności
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:21   #4998
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

chlapu chlap
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:29   #4999
anusiaaniaanusia
Rozeznanie
 
Avatar anusiaaniaanusia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 991
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Nie zdążyłam w starym wątku
__________________
Bartosz 13.09.2012
anusiaaniaanusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 12:56   #5000
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Oj udała się niesamowicie... Wyjątkowo wzruszający moment w życiu! Intymna atmosfera, tylko z najbliższymi, było idealnie

Dzięki dziewczyny, fajnie że się Wam podobają ciuszki. Mam nadzieję, że oprócz tego że są ładne, będą też praktyczne

I mam pytanie techniczne - powiedzmy, że zakładam małemu body z długim rękawem, na to dresiki i skarpetki. Czy nie będzie mu za zimno w warunkach domowych? A jak bym chciała z nim wyjść w jesienną pogodę, to co założyć jeszcze na to, wystarczy kombinezon? A zimą?
Bo ja jestem taki zmarźluch, że zimą pod spodnie zakładam rajstopy, a pod bluzki, koszulki na ramiączka... I nie wiem czy w takim przypadku stosować zasadę "jedna warstwa więcej niż my"...
Kochana musisz po prostu sprawdzać maluszka, wkładać mu rękę na karczek i dotykać, czy jest ciepły, jak będzie spocony, to jest mu za gorąco, jak zimny to za zimno. Nie powiem ci, jak masz dziecko ubrać, bo nie wiem, jaką masz temperaturę w domku po prostu trzeba potrenować i poobserwować przez dzień czy dwa i sama dojdziesz do najlepszych wniosków i nie stresować się tym tak bardzo, tylko słuchać i patrzeć na własne dziecko

Cytat:
Napisane przez alfabia Pokaż wiadomość
Dawno się nie odzywałam, przepraszam.

11 tego lipca byłam u mojej gin i tu kilka dla mnie rewelacji. Na wstępie wizyty napisała, że to 31 tydzień. Mówię do niej, czy aby napewno bo mi się wydaje, że dalej. Zaczęła liczyć ponownie od OM i wyszło jej 31 tyg i 6 dni. Zapytałam czy do tej daty OM odnosić się w świetle USG które nagminnie wskazują plus 1 do 2 tyg. Dodatkowo fakt, że w grudniu robiłam testy OWU i owulacji nie było w dniach kiedy jej się spodziewałam. To mogło by potwierdzać fakt, że jak zaczęłam sprawdzać było już po niej.

Druga sprawa do lekarza poszłam w 6 tyg i było już piękne serduszko, a ono zwykle jest po 7 tyg. Na to gin zapytała mnie jak długie miałam cykle, zgodnie z prawdą powiedziałam, że długie od 30 do 33, nawet 35 dni. O to na pewno jest to 31 tydzień, stwierdziła.

Pani zaczęła mi tłumaczyć, że oznaczać to może że dziecko będzie większe a nie że poród wcześniejszy alee... mówi... pani położy się i zrobimy USG i dokładne pomiary. No i tu mina jej lekko zrzedła. Malutka ma ponad 2500g!!! Sama stwierdziła, że bardzo rzadko się zdarza aby w tym tygodniu ciąży dziecko było aż tak duże. Wszystkie pomiary wskazywały na znacznie starszą ciążę. Uśredniając wyniki wyszedł jej 35 tydzień i 2 dni! Podsumowała to zdaniem, że może jednak Pani urodzić sporo wcześniej.

Ja to się śmieję, że wczoraj wyszedł jej z USG termin na 13 sierpnień (ale w ten wynik nie wierzę), 2 tygodnie temu innemu lekarzowi na 22 sierpnień, wcześniej na 29 i 30 sierpień ( i tego się trzymam bo to były USG prenatalne a więc najbardziej wiarygodne), niedługo jak pójdę to może już wogóle mnie nie wypuszczą z gabinetu do domu tylko od razu na porodówkę skoro co 2 tygodnie jest o tydzień wcześniej hehehe

Ja tam dla siebie przyjmuję ten 30 sierpień, ale i tak oznacza to, że Zosia to duuuże dziecko będzie. I się cieszę i

Wody płodowe w normie. Szyjka długa, zamknięta. A więc wszystko w porządku.

Na ostatniej wizycie mała była główką w dół, bardziej na lewą stronę, a wczoraj znowu główką do góry Mam nadzieję, że jezcze się opamięta i odwróci. Choć zważywszy na jej wielkość miejsca ma coraz mniej
Zdecydowanie wolę poród naturalny. Cesarka mnie lekko przeraża. Może i poród taki mniej boli, ale potem dłuugo się goi i wolniej dochodzi do siebie . A tu dużo pracy przy maleństwie.

Acha, po raz trzeci potwierdza się dziewczynka

Dziś zdałam sobie sprawę, dlaczego kobitki tak się spieszą do narodzin maluszka. 3 trymestr jednak daje w kość. Dosłownie. Gnaty mnie bolą, a którejś nocy pobiłam rekord wstawania na siusiu, chyba z 7 razy (a położyłam się ok 00.30).
Na bok prawy, na lewy , na plecach, a mała rozciągała się, przeciągała. Kopniaczki były przyjemniejsze Te uczucie rozpierania od środka jest zdecydowanie mniej przyjemne. Ale to zrozumiałe bo malutka ma coraz mniej miejsca.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Zważywszy, że od wizyty minął już tydzień, pewbie doszło jej kolejne 200 do 300 gram
No to rzeczywiście galimatias masz kochana z tymi pomiarami i terminami najważniejsze, że malutka zdrowo rośnie a co ma być to będzie. Też już się porządnie wyspać nie mogę, mała mnie bombarduje po bokach, na plecach się położyć nie da, bo oddech za płytki się robi i to nocne sikanie może wykończyć ja muszę wytrwać jeszcze z Lili 8 tygodni, bo jutro 30 tydzień zaczynamy a później chyba pozwolę mężowi szaleć w łóżku, żeby się mała urodziłano ale teraz to już mocno z górki jest, czas zapierdziela masakrycznie, więc jeszcze troszkę i będzie nam lżej cieleśnie
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:09   #5001
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

to lecę do nowej części !
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:17   #5002
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Nadeszło lato wielkimi krokami,a zaraz za nim otworzą się porodówki bramy. Mamy

Zapraszamy do nowego wątku

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=35324245
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.