Kryminalni ;) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 09:40   #211
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Kryminalni ;)

co do gwary... hmmm zwrocilam na to uwage i dobrze ze tak to zagrali bo śląsk jest charakterystyczny , ma swoja kulture , język, piece kaflowe i nie ma sie czego wstydzic.. jednak bardziej niz gwara przykulo moja uwage hodowanie gołębi czułam sie jak na śląsku odcinek wspanialy, choc ja sobie do ostatniej minuty wmawialam sobie ze Basia bedzie życ bo bedzie jak nie dla Marka to dla Łukasza
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 09:43   #212
cellie
Raczkowanie
 
Avatar cellie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 136
Dot.: Kryminalni ;)

A ten utwór towarzyszący scenowm, jak Grabarz przygotowywał trumny, to Gnossienne no. 3 Erica Satie, zresztą we wczorajszym odcinku była o nim mowa
cellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 09:46   #213
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Kryminalni ;)

w ogóle jak Basia była w tej trumnie to myślałam że powie "Kocham Cie Marek", gdyby umierała na prawde to chyba by tak zrobiła bo moim zdaniem to ona coś czuje do niego
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 09:49   #214
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Kryminalni ;)

Basia cos mówiła : "Kocham....." ale byly wtedy jakies zagłuszenia dlatego jest jeszcze ciekawiej
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 10:37   #215
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kryminalni ;)

Nie no jestem w szoku po wczorajaszym odcinku Oglądałam w napięciu i cały czas obgryzałam paznokcie z nerwów Jak Basie zamknął ten Grabaż w trumnie i zakopał i ona zaczęła mówić, że już jej brakuje powietrza i jak Zawada ją znalazł i odkopał... Już myślałam, że ona naprawdę umarła

Na szczęscie Basia żyje
Wielki podziw dla ekipy tego serialu, że stworzyli taki świetny odcinek Taki poruszający, trzymający w napięciu do końca.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:22   #216
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Gabi2
w ogóle jak Basia była w tej trumnie to myślałam że powie "Kocham Cie Marek", gdyby umierała na prawde to chyba by tak zrobiła bo moim zdaniem to ona coś czuje do niego
Ooo wlasnie Tez tak myslalam i tylko czekalam az to powie.. ale za duzo z tego mamrotania nie zrozumialam chyba jednak nie powiedziala..

A tak w ogole jest to naprawde swietny serial, moglabym go ogladac codziennie Ale jesli puszczali by go codziennie to nie wiem czy kazdy odcinek bylby tak dobry jak do tej pory
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:46   #217
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Kryminalni ;)

laski a nie macie moze linka do tej strony co są seriale a i m.in. Kryminalni. Kurcze ja go miałam ale nie wiem gdzies zapodziala, a programów p2p nie mam
pozdro i bym była bardzo wdzieczna
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 11:58   #218
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez isa666
Nie no jestem w szoku po wczorajaszym odcinku Oglądałam w napięciu i cały czas obgryzałam paznokcie z nerwów Jak Basie zamknął ten Grabaż w trumnie i zakopał i ona zaczęła mówić, że już jej brakuje powietrza i jak Zawada ją znalazł i odkopał... Już myślałam, że ona naprawdę umarła

Na szczęscie Basia żyje
Wielki podziw dla ekipy tego serialu, że stworzyli taki świetny odcinek Taki poruszający, trzymający w napięciu do końca.
ja jestem taka zapalona fanka Kryminalnych , ale wczorajszy odcienek no i ten tydzien temu to byla rewelacja swietny pomysl !!!

myslicie ze Basia kocha Marka??
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:02   #219
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Kryminalni ;)

bardziej Marka niż Łukasza , w kazdym razie myśle ze teges jest
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:48   #220
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
co do gwary... hmmm zwrocilam na to uwage i dobrze ze tak to zagrali bo śląsk jest charakterystyczny , ma swoja kulture , język, piece kaflowe i nie ma sie czego wstydzic.. jednak bardziej niz gwara przykulo moja uwage hodowanie gołębi czułam sie jak na śląsku odcinek wspanialy, choc ja sobie do ostatniej minuty wmawialam sobie ze Basia bedzie życ bo bedzie jak nie dla Marka to dla Łukasza
Dziękuję za odpowiedź
Bardzo się cieszę, że tak odebrałaś Sląsk Ja troche bardziej negatywnie, ale moze przewrażliwiona jestem
A tak w ogóle to mam nadzieję, że Basia jeszcze długo nie bedzie z Markiem, bo lubię jak przeciągają ten wątek-takie fajne napięcie miedzy nimi jest i oglądam z dużym zainteresowaniem A jakby wszystko się "dobrze rozwiązało" już teraz to dla mnie stałoby się nużące.
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 13:46   #221
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kryminalni ;)

hehe mnie sie na płacz zebrało jak Baśka sie dusiła w tej trumnie ale dzielnie wytrzymałam do końca,wiedziałam że nie może zginąć bo o tym już pewnie dawno by trąbiły gazety.
Tryptyk był świetny mam nadzieje ze pozostałe odcinki bedą równie dobre.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 14:02   #222
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kryminalni ;)

.... ja się ide zastrzelić zapomniałam na śmierć wczoraj nagrać sobie odcinka
(chyba jednak będę musiała po sieci poszukać tego tryptyka.. )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 14:23   #223
nowa1010
Raczkowanie
 
Avatar nowa1010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 391
Dot.: Kryminalni ;)

Popieram wasze opinie wczorajszy odcinek był super i przez cały czas trzymał w takim napięciuu
__________________
nowa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:00   #224
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Tryptyk świetny. W zeszłym tygodniu mieszkałam sobie trochę sama w domu i po sobotnim odcinku miałam dziwne odczucia
Uważam, że Magda Schejbal świetnie zagrała głównie sceny końcowe, a miała trudne zadanie.
Najbardziej interesuje mnie ta prawdziwa historia - czy rzeczywiście jest jakaś teoria lub dowód, że to nie Marchwicki (w serialu Halicki) był Wampirem czy to tylko serialowa fikcja żeby ubarwić akcję? Może macie jakieś informacje na ten temat?
I jeszcze pytanie do dziewczyn spoza Sląska (i nie tylko)- jak odebrałyście przedstawionych w serialu mieszkańców naszego regionu?Pozytywnie czy bardziej negatywnie? Chodzi mi o gwarę, zachowanie bohaterów, a może nie zwracałyście na to uwagi, bo skupiałyście się bardziej na akcji? To tak z ciekawości
Mnie tez tryptyk sie podobal i to bardzo.
Ale niespecjalnie podobal mi sie obraz Slaska i Slazakow pokazany w filmie. Moze jestem przewrazliwiona, ale Slazacy byli pokazani jako troche ograniczeni ludzie ktorym dopiero ludzie z Warszawy oczki otwieraja. Nie byl to obraz Slaska jaki ja znam i kocham. Jestem Slazaczka i nie podobalo mi sie, ze Slazacy w tym filmie mieszkali tylko w familokach i Slask wygladal jak jeden wielki -przepraszam za wyrazenie- "slums". Obraz Slaska byl w tym filmie moim zdaniem wypaczony i pocieszam sie tym, ze malo kto zwrocil na to uwage, bo wszyscy byli zajeci sledzeniem sensacyjnej akcji.
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 18:52   #225
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
.... ja się ide zastrzelić zapomniałam na śmierć wczoraj nagrać sobie odcinka
(chyba jednak będę musiała po sieci poszukać tego tryptyka.. )
Kiciu masz jeszcze szansę sobie nagrać ten odcinek W środę po północy będzie powtórka

P.S. Przez nowy avatar ledwo Cię poznałam Czemu zmieniłaś? Tamten był taki urokliwy
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 19:13   #226
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Luba
Mnie tez tryptyk sie podobal i to bardzo.
Ale niespecjalnie podobal mi sie obraz Slaska i Slazakow pokazany w filmie. Moze jestem przewrazliwiona, ale Slazacy byli pokazani jako troche ograniczeni ludzie ktorym dopiero ludzie z Warszawy oczki otwieraja. Nie byl to obraz Slaska jaki ja znam i kocham. Jestem Slazaczka i nie podobalo mi sie, ze Slazacy w tym filmie mieszkali tylko w familokach i Slask wygladal jak jeden wielki -przepraszam za wyrazenie- "slums". Obraz Slaska byl w tym filmie moim zdaniem wypaczony i pocieszam sie tym, ze malo kto zwrocil na to uwage, bo wszyscy byli zajeci sledzeniem sensacyjnej akcji.

też to zauważyłam,na Śląsku jeżdzi sie tylko polonezami i są same familoki i sklepy z czasów PRLu na pocztąku bardzo mi to przeszkadzało potem jednak pomyślałam że twórcy stworzyli w ten sposób niepowtarzalny klimat i być może chcieli nawiązać klimatem do Śląska lat 60 tych kiedy to grasował Wampir tak żeby widz mógł wczuć sie w klimat filmu.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 22:51   #227
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Luba
Mnie tez tryptyk sie podobal i to bardzo.
Ale niespecjalnie podobal mi sie obraz Slaska i Slazakow pokazany w filmie. Moze jestem przewrazliwiona, ale Slazacy byli pokazani jako troche ograniczeni ludzie ktorym dopiero ludzie z Warszawy oczki otwieraja. Nie byl to obraz Slaska jaki ja znam i kocham. Jestem Slazaczka i nie podobalo mi sie, ze Slazacy w tym filmie mieszkali tylko w familokach i Slask wygladal jak jeden wielki -przepraszam za wyrazenie- "slums". Obraz Slaska byl w tym filmie moim zdaniem wypaczony i pocieszam sie tym, ze malo kto zwrocil na to uwage, bo wszyscy byli zajeci sledzeniem sensacyjnej akcji.
Mam podobne odczucia. I jeszcze ta nasza śląska "młodzież", która stłukła ojca Zawady na tle Spodka Wiem, wiem, taki był scenariusz, akcja miała toczyć się wartko i interesująco, ale ten image mojego regionu jakoś mi nie przypadł do gustu
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:44   #228
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Gabi2
w ogóle jak Basia była w tej trumnie to myślałam że powie "Kocham Cie Marek
Ja też tak myślałam .Ale trzeba przyznać,że najlepszy był jej sen pod koniec odcinka.
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:50   #229
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez magrest
Kiciu masz jeszcze szansę sobie nagrać ten odcinek W środę po północy będzie powtórka

P.S. Przez nowy avatar ledwo Cię poznałam Czemu zmieniłaś? Tamten był taki urokliwy
Dziękujeeee za informację !! a avatara zmieniłyśmy z dziewczynami z wątku w podpisie taka mała głupawka (wkrótce powrócę do starego )
Jeszcze raz thx za info
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 11:07   #230
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_
Ja też tak myślałam .Ale trzeba przyznać,że najlepszy był jej sen pod koniec odcinka.
Jak zobaczyłam ten sen, to myślałam, że nie żyje. Odetchnęłam z ulga jak ją zobaczyłam w szpitalu. Nie podobało mi się jak ten facet zastrzelił Grabarza. Mogli zrobić inne zakończenie.
Przyznam, że coraz bardziej uwielbiam ten serial, a tryptyk był super. Dobrze, że nie było dokładnej recenzji tej trylogii.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 23:24   #231
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Kryminalni ;)

uwielbiam Kryminalnych i oglądam od samego początku, a zazwyczaj seriali nie lubię i nie oglądam a Kryminalni to mój jedyny wyjątek

Bardzo podoba mi się rola K. Respondka jako Łukasza, szkoda że, dłużej nie zagosci on w serialu. A tak poza tym wiecie coś moze o nim z wyjątkiem tego że, występuje w kabarecie RAK????

dzięki całuski pozdrawiam wszystkie fanki ;D
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 00:51   #232
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Hiacynta
Bardzo podoba mi się rola K. Respondka jako Łukasza, szkoda że, dłużej nie zagosci on w serialu. A tak poza tym wiecie coś moze o nim z wyjątkiem tego że, występuje w kabarecie RAK????
Taka mała dygresja W podstawówce byliśmy z klasą w teatrze na przedstawieniu "Ania z Zielonego Wzgórza", Krzysztof Respondek grał rolę Gilberta. Siedziałam w pierwszym rzędzie, a pod koniec przedstawienia Ania i Gilbert usiedli na brzegu sceny na wprost mnie i w scenie finałowej soczyście się pocałowali A potem się do mnie uśmiechali. Ja cała czerwona oczywiście I do tej pory Respondek głównie z tym mi się kojarzy, pomimo jego innych artystycznych dokonań
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:34   #233
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Hiacynta
Bardzo podoba mi się rola K. Respondka jako Łukasza, szkoda że, dłużej nie zagosci on w serialu. A tak poza tym wiecie coś moze o nim z wyjątkiem tego że, występuje w kabarecie RAK????

dzięki całuski pozdrawiam wszystkie fanki ;D
Tutaj znajdziesz coś na jego temat: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1125729
http://www.kabaretrak.pl/

Oprócz tego w googlach wyskakuje wiele stron o nim. Życzę miłego buszowania po sieci
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:19   #234
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez WioletaM
Jak zobaczyłam ten sen, to myślałam, że nie żyje. Odetchnęłam z ulga jak ją zobaczyłam w szpitalu. Nie podobało mi się jak ten facet zastrzelił Grabarza. Mogli zrobić inne zakończenie.
Racja,ten kolo nie powinien go zastrzelić.Ale miał swój powód.Ogólnie odcinki o Grabarzu były ok,trzymały w napięciu i były mroczne.Jedyny minus:nie było Maćka Z. .Z nim wyszłoby znacznie lepiej.
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:35   #235
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_
Jedyny minus:nie było Maćka Z. .Z nim wyszłoby znacznie lepiej.
ja nie odczułam jego braku
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 23:25   #236
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Kiya
ja nie odczułam jego braku
Jak widać Zawada wszystko nadrobił .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 07:03   #237
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Kryminalni ;)

Świetnie ktoś wymyslił te odcinki!! Każdy trzymał w napieciu, a już motyw z Basią w trumnie (ta krew z nosa!!) był naprawdę emocjonujący.

Wkurzyłam się na maxa, jak Zawada odkopał Basię, nie wiadomo czy ona żyje - a tu nagle ciemno, jakby był koniec odcinka Na szczęście realizatorzy nie przegieli - i pokazali że żyje.

Przez tego grabarza prawie całą noc nie mogłam zasnąć :/

Myślicie, że to już tak zostanie - nowe odcinki w nocy a powtórki starych w niedzielę??
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 09:58   #238
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez KasikB
Tutaj znajdziesz coś na jego temat: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1125729
http://www.kabaretrak.pl/

Oprócz tego w googlach wyskakuje wiele stron o nim. Życzę miłego buszowania po sieci
dziękuję tylko że te informacje na internecie są bardzo okrojone
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 09:59   #239
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Kiya
ja nie odczułam jego braku


ja też nie
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:36   #240
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Kryminalni ;)

Cytat:
Napisane przez Angelika
Świetnie ktoś wymyslił te odcinki!! Każdy trzymał w napieciu, a już motyw z Basią w trumnie (ta krew z nosa!!) był naprawdę emocjonujący.

Wkurzyłam się na maxa, jak Zawada odkopał Basię, nie wiadomo czy ona żyje - a tu nagle ciemno, jakby był koniec odcinka Na szczęście realizatorzy nie przegieli - i pokazali że żyje.

Przez tego grabarza prawie całą noc nie mogłam zasnąć :/

Myślicie, że to już tak zostanie - nowe odcinki w nocy a powtórki starych w niedzielę??
no niestety jak ktoś chce powtórke z sobotnirego odcinka obejzeć to aby w wtorek o 00:15...kurcze tak późno. Ja za to w niedziele tez ogladam powtórki innej serii bo tamtego czasu nie ogladałam KLryminalnych, lecz sie to zmieniło rzecz jasna

A wczoraj musiałąm jeszcze raz obejrzęc Mmm odcinek SUUUUUUPERRRRRRRR

Edytowane przez MyLifeIsMusic
Czas edycji: 2006-03-30 o 15:50
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.