Pomoc w wyborze perfum dla kobiety (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Który zapach wybrać - mikołajkowy dylemat
CHANCE 10 24,39%
ALLURE 13 31,71%
MADEMOISELLE 18 43,90%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-17, 22:59   #1831
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

Ja wybieram między coco i organzą (envy nie znam).
Zdecydowanie organzę, ale jestem właśnie na etapie organzomanii , więc nie wiem czy powinnaś mnie brać pod uwagę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 23:08   #1832
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

dziękuję dziewczyny moze jeszcze ktoś doradzi

a moze znacie sprzedawców na allegro u których można nabyć to po możliwych cenach
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 06:42   #1833
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

Cytat:
Napisane przez Hiacynta Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny moze jeszcze ktoś doradzi

a moze znacie sprzedawców na allegro u których można nabyć to po możliwych cenach
Z swojej strony tez poleciłabym Organzę.

O wiarygodnych sprzedwcach z allegro poczytaj TU:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141292
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 07:38   #1834
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

Organza. Co prawda swojej nieprzyzwoitej siostrzycy nie dorasta do pięt (bardzo subiektywna opinia ), ale to naprawdę zapach, nad którym ktoś pomyślał i wysilił powonienie

CM jest odrobinę zbyt popularne i obnoszone, żeby wydawać na nią duże pieniądze, poza tym na Allegro dość często trafiają się podróbki zapachów Chanel.

Envy... nic nie mam do tego zapachu, ale trzeba naprawdę lubić konwalie, żeby nosić te perfumy bez uczucia znużenia
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 08:40   #1835
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

Też stawiam na Organzę. Mademoiselle, jak wspomniała Toccata jest mega popularne, gdzie sie nie ruszysz zawsze wyczujesz.
Envy kiedyś wąchałąm, ale nie zapamiętałam
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 10:49   #1836
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

Organza jest bez dwóch zdań najbardziej zauważalna, kusząca i wyjątkowa z wymienionych przez Ciebie zapachów
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 11:18   #1837
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

też stawiałabym na Organzę, ciepły, otulający, tajemniczy
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 11:58   #1838
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

A ja się wyłamię, ponieważ wybrałabym nic innego jak tylko Envy. Dla mnie to zapach, świeży, nie męczący, a posiadający jednocześnie ogromne pokłady ciepła i erotyki. Bardzo podoba się mężczyznom, przynajmniej tym w moim otoczeniu . Sama muszę sprawić sobie niebawem flakonik, ponieważ mój ostatni już dawno pokazał dno.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 12:32   #1839
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

Ja kupiłabym Organzę. Jest ciepła, zmysłowa, faktycznie erotyczna i pomimo tego, że dla mnie rzeczywiście jest gorsza od swojej siostry Indecence, to i tak wybrałabym ją z zaproponowanych przez ciebie zapachów. Poza tym ma przepiękny flakonik (chociaz to kwestia gustu i najmniej istotny szczegół ).

CM nie podoba mi się, a Envy jest taki sobie, ładny, ale brakuje mu "tego czegoś".
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 22:55   #1840
patyk77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Question Co dla młodej kobiety (27l)

Witam
Zastanawiam sie co wybrać młodej drobnej budowy kobiecie.
W pracy elegancka, na codzień delikatny makijaż ubiera się normanie (raczej nie sportowo, ale też nie żakiet i gajerek)
Co byście wybrali z moich propozycji
1. Issey Miyake L'Eau D'Issey
2. Kenzo Parfum D'Ete
3. Calvin Klein Euphoria
4. Calvin Klein Obssesion
5. Moschino I Love Love

No właśnie i co ten biedny mikolaj ma kupic
patyk77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 05:43   #1841
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Co dla młodej kobiety (27l)

Witaj na forum Drogi Partyku!!! Ja wybrałabym: Po pierwsze euphoria, po drugie euphoria, po trzecie euphoria. Cudny, seksowny, słodziutkki z dzrewiastym pazurkiem. Ewentualnie delikatniejszy parfum d'ete - zależy czy dziewczyna woli mocniejsze czy subtelniejsze zapachy
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 07:01   #1842
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Co dla młodej kobiety (27l)

Cytat:
Napisane przez patyk77 Pokaż wiadomość
Co byście wybrali z moich propozycji.
No właśnie i co ten biedny mikolaj ma kupic
Wybór zapachu nie jest zalezny jest tak naprawdę od wieku, temperamentu czy stroju (itp.) osoby która bedzie je nosić ale od preferencji zpachowych danej osoby.
Np. Ja nawet do bardzo eleganckich ubrań nosze bardzo niekonwencjonalne zpachy bo w takich dobrze sie czuję.
Tak samo potrafie eleganckie zapachy typu Chanel 19, Shalimar, Organza ubrać do dzinsów i t-szerta.

Zamieszczam krótkie skojarzenia zapachowe:

1. Issey Miyake L'Eau D'Issey- lekki, letni odświezajacy zapach, z rodzaju ogórkowo-ozonowo-wodnych, raczej dla typu sportowego niż eleganckiego

2. Kenzo Parfum D'Ete - zielone, lekkie, neutralne, typ osoby noszczej? hmm chyba pasuje do róznych stylów najmniej do eleganckiego

3. Calvin Klein Euphoria - ciepła, otulajaca kompozycja (moze byc lekko erotyczna), pasujaca do elegantki i do kobiety "weekendowej"

4. Calvin Klein Obssesion - cieżkie, orientalne, wieczorowe do ciemnego kostiumu i kobiety Vampa

5. Moschino I Love Love - lekkie, świeże, wodno-cytrusowe, letnie zapachy, dla młodej dziewczyny ubranej w szorty i obcisła bluzeczkę.

Ja bym z wyzej wymienionych postawiła ne Euphorię. Jednak ma to dla mnie ten minus ze bardzo duzo osób tym obecnie pachnie.
Dlatego wybrałabym Kenzo D'Ete. No chyba ze czynnik pachnienia jakotoczenie nie przeszkadza to Euphoria.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 07:05   #1843
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co dla młodej kobiety (27l)

Euphoria - zapach grzechu wart ale bardzo popularny U mnie w pracy np. euforia na Euphorie przybrała spore rozmiary. Ja się z tego wyłamuję Nie wiem, czy Twoja pani chce pachnieć jak pół miasta

Issey Miyake L'Eau D'Issey - świeżak, ja na świeżakach się nie znam, nie gustuję w tego typu zapachach

I Love Love - nie znam choć podobno przypominają bardzo popularne Light Blue

Kenzo Parfum D'Ete - delikatne, ciekawe, miło mi się kojarzą. To były moje pierwsze górnopółkowe perfumy, jeszcze w takiej butli z grubego, tłoczonego szkła w kształcie liścia (teraz jest inna, przezroczysta)

Calvin Klein Obssesion - mocny zapach, na codzień jednak może być zbyt ciężki dla osoby o delikatnym usposobieniu. Na wieczór - czemu nie



Ja osobiście polecam dla Twojej połówki Femme de Montblanc Mont Blanc oraz My Queen Alexander McQueen - oba piękne, delikatne, dość subtelne ale z pazurkiem

Jesli chcesz wybrać tylko spośród tych, które wymieniłeś to... Euphoria, choć popularna, jest jednak najciekawsza
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 11:10   #1844
kolgrimm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: De profundis
Wiadomości: 84
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

Envy jest dla mnie zbyt chłodne na zimę i jakieś takie, hmmm ...nobliwe? Natomiast, jeśli chodzi o Coco, stawiałabym na klasyka. Mademoiselle jest przyjemny, ale mnie nie powala. Zostawiam go dla nastolatek i osób, które lubią wtopić się w uliczno - autobusowe trendy Ogólnie rzecz ujmując, wybrałabym otulajacą Organzę. Przemyśl jeszcze zakup - podałaś trzy bardzo różne warianty więc najlepiej będzie, jeżeli sama dojdziesz do wniosku, który jest najlepszy
kolgrimm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 12:21   #1845
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co dla młodej kobiety (27l)

O raju... zapachy, które przedstawiłeś są tak różne, że chyba bardziej się nie da.
A czego ta kobietka używa/używała? Jakie zapachy ma/miała na półce, jakie jej się podobają?
Bo jeśli lubi zapachy lekkie i świeżaki to Obsession ją zabije. No i odwrotnie - jeśli lubi zapachy ciepłe, klimatyczne, przytulne, Issey może ją zwalić z nóg (wiem co mówię, mnie np. odrzuca na kilometr jak mało co i na taki prezent autentycznie bym się poryczała).

Ja wybieram Euphorię, a co będzie najlepsze dla niej... trudno powiedzieć bez jakiegoś zarysu gustu tej osoby.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 12:42   #1846
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Co dla młodej kobiety (27l)

jestem fanką Euphorii,więc ten zapach śmiało mogę Ci polecić pachnie wyśmienicie, seksownie, idealny na dzień jak i na wieczór na zimę jak znalazł, chociaż ja lubię go używać również wiosną i w cieplejsze dni
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 13:12   #1847
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Splendor czy green tea spiced EA?

No i dopadłam tego splenora! Ale nie kupiłam
Normalnie...cała ja...miesiąc biegania po wszystkich rossmannach z rozpaczą w oczach bo nie było. Dziś wchodzę (szukając prezentu dla mamy ) i JEST! Oczy mi zaszły mgłą...kupuję! Jak mi nie przypasuje- dam mamie, jej się ogólnie podoba każdy zapach. Ale niespodzianka! Pani w rossmanie proponuje mi test! Jak nigdy. Psiknęła mi na nadgarstek i... wyszłam ze sklepu ze Spice Green tea dla mamy! Tyle z poszukiwań Splendoru
I teraz sama sobie odpowiem na pierwszy post Wybrałam spice tea. Na mnie ten zapach jest wibrujący, świeży z przyprawami w tle. Na lato super, ale i teraz mam ochotę się nim psiknąć czasem. To zaskakujące bo nie lubię świeżaków. W pierwszej nucie ma coś z odświeżacza do toalet ale szybko ustępuje ta cytrynka mieszance przypraw i zostaje taki świeżak z pazurem. Ładnie trzyma się skóry i jest cały czas taka ...podwójna. Ta świeżość i przyprawy aż dają po nosie ja woda sodowa.
Co do splendoru...tak jak pisałyście i widziałam w KWC. Zapach kwiatowy, idealny na każdą porę roku i w zasadzie dla każdego. Faktycznie ma coś z perceive Avonu. Ładny, nawet bardzo...ale to tyle. Nie dziwię się, że ma lepsze noty niż Spiced...jest obiektywnie ładniejsze, chyba, ale mniej intrygujące.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 13:22   #1848
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Splendor czy green tea spiced EA?

dla mnie Splendor jest trochę zbyt zimny, podobnie Green Tea - odpycha mnie, jakoś perfumy EA nie podpasowały mi, nawet lubiana Alejka powoli nudzi mi się...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 13:36   #1849
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co dla młodej kobiety (27l)

Cytat:
3. Calvin Klein Euphoria
Te, ale są bardzo popularne i jeśli twoja dziewczyna nie lubi pachnieć wtórnie, to będzie problem. CK jest bardzo przyjemnym zapachem.
Cytat:
Calvin Klein Obssesion
Jest okropnym zapachem. Wątpię, aby się podobał... Jest totalnie mocnym, przytłaczającym zapachem na dzień do pracy. Nie polecam.

Reszta, którą dałes do wyboru jest zupełnie przeciętna i nie warta uwagi.

A jakich perfum do tej pory używała ta młoda kobieta? Może to nam podpowie kierunek, w którym trzeba podążyc.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 13:46   #1850
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: proszę o rade ??? które wybrać

a czy ta aukcja i sprzedawca są wiarygodnii ??

http://www.allegro.pl/item151300283_...edp_50_ml.html

dziękuję serdecznie za odpowiedz
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 14:00   #1851
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Splendor czy Green Tea Spiced EA?

Tez wybrałabym EA Green Tea Spiced - . Wprawdzie Splendoru nie znam ale też nie lubie świeżuchów,a w szczególności nie znoszę Perceive Avonu. Wcześniej też zastanawiałam się nad Splendorem - gdy zobaczyłam jego kuszącą promocyjną cenę ale poczytałam sobie trochę na KWC i mi sie odechciało.
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 15:31   #1852
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Splendor czy Green Tea Spiced EA?

No właśnie to jest jakieś dziwne. Bo ja nie lubię świeżuchów, a z tych dwóch to mi bardzie Spiced jest świeższy...ale w takim wydaniu pieprznym. Jest taki zimno-gorący. Splendoru wcale nie odebrałam jako świeży...perceive też nie. Avon to taki wyciąg ze splendoru. Samo gęste. A Splendor to właśnie Avon utopiony w morzu kwiatów, głównie konwalii. Na mnie z kolei oba szły w stronę taką raczej duszną (ale nie jakoś męcząco...tak z umiarem). Na pewno to nie świeżaki na mnie.
Ale tłumaczę niemrawo ale tak to właśnie odbieram.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 17:24   #1853
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Które wybrać: Organza, Mademoiselle czy czarne Envy?

Z tych trzech wybranych przez Ciebie zapachów bez wątpienia najbardziej działającym na mężczyzn(sprawdzone ) jest Coco Mademoiselle (i wcale nie takie popularne), lżejsza od klasycznej Coco, ale mniej orientalna, taka zmysłowa, lekka świeżość.Jest tam i jaśmin i róża poranna i cytrusy ,które nadają im urok i nienachalny erotyzm.Bardzo podobają się męskim nosom. Organza jest ładna,ale przytłaczająca ,krzykliwa,nachalna, podoba się głównie paniom , nieszczególnie mężczyznom .Są dla nich za duszne,przesłodzone i takie trochę babciowate,choć przyznać muszę, że mojej mamie bardzo się podobają i bardzo do niej pasują. Jeśli jesteś młodą osobą i chcesz zrobić wrażenie na drugiej połówce to wybieraj między Coco Mademoiselle lub Gucci Envy. A w ogóle wcześniej zanim podejmiesz decyzję, przetestuj te zapachy na sobie. Nie sugeruj sie tym co inni piszą. Są różne gusta i wrażenia zapachowe
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 18:19   #1854
patyk77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Co dla młodej kobiety (27l)

Witam

Wielkie dzięki za podpowiedzi, no i oczywiście muszę się pochwalić
że wybrałem oczywiście .... EUPHORIĘ

Boję się tylko ...
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
O raju... zapachy, które przedstawiłeś są tak różne, że chyba bardziej się nie da.
A czego ta kobietka używa/używała? Jakie zapachy ma/miała na półce, jakie jej się podobają?
Bo jeśli lubi zapachy lekkie i świeżaki to Obsession ją zabije. No i odwrotnie - jeśli lubi zapachy ciepłe, klimatyczne, przytulne, Issey może ją zwalić z nóg (wiem co mówię, mnie np. odrzuca na kilometr jak mało co i na taki prezent autentycznie bym się poryczała).
ponieważ nie wiem czego używa, a tymbardziej co miała/ma.

Wiem, wiem nie robi się takich prezentów jak się kogoś nie zna(lub bardzo słabo zna)
Więc jak nie trafiłem w gust, to się poryczy i komuś odda ładną flaszkę 100ml (oczywiście oryginał ze sklepu), a ja zacznę kupować ......
no właśnie co można komuś kupić jak się go słabo zna?
Ciuchy?? a rozmiar? mam ją wcześniej zmierzyć centymetrem?
Prezenty powinniśmy kupowac sobie sami

Jeszcze raz dzieki i Wesołych Świąt.
patyk77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 18:31   #1855
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co dla młodej kobiety (27l)

No fakt, jest to problem.
Ale pocieszę Cię... Moi panowie zawsze mieli takie pomysły i zawsze kupowali mi zapachy. I zawsze (naprawdę) te zapachy odrzucały mnie na dzień dobry albo i dłużej. I zawsze też po jakimś czasie zakochiwałam się w nich - może przez sentyment? Ale fakt jest faktem. I co ważniejsze, każdy z nich podoba mi się do dziś.

Ale tak myślę sobie, że 50ml wody strzelonej w ciemno w zupełności wystarczy. Po 1 jeśli się nie spodoba będzie mniej niezręcznie. (Kobieta na pewno dowie się ile to kosztuje ) Po 2 kiedy już poznasz jej gust będziesz miał okazję i możliwość dokonać drugiego zakupu przy kolejnej okazji. A taka setka to może być i być...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 18:48   #1856
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Które wybrać: Organza, Mademoiselle czy czarne Envy?

a teraz przyszło mi do głowy jeszcze Deep Red z hugo Boss i w sumie nie wiem, najchętniej zaopatrzyłabym się we wszystkie flakoniki lecz niestety brak pieniążków znam każdy z tych zapachów i w sumie wszystkie są interesujace ..... ale nie mogę się zdecydować niestety .
Chciałabym taki zeby działam na płeć przeciwną równieżzzz to chyba nie nowość


__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 18:57   #1857
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Które wybrać: Organza, Mademoiselle czy czarne Envy?

a może DOLCE VITA diora

jeju już sama nie wiem
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 22:02   #1858
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Które wybrać: Organza, Mademoiselle czy czarne Envy?

Ja bym Hugo Deep Red zupełnie odradziła...ale to oczywiście moje zdanie i widzę rozrzut masz dość spory
Spróbuj może w takim razie zainwestować w próbki? Kup parę na allegro na przykład i wtedy wybierzesz.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 22:25   #1859
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Co dla młodej kobiety (27l)

Euphoria i tylko ona! Jest boska i co z tego że taka modna? / Mnie zawsze pociesza fakt że wszystko pachnie inaczej na różnych osobach
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 11:55   #1860
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Splendor czy Green Tea Spiced EA?

Perceive jest dość zimnym, chłodnym, lodowym zapachem, a Spiced jest chyba trochę orientalny
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.