Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 18:53   #1381
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

8 to wcale nie taka wczesna pora, jak na Klaudię, nie raz o 6 rano maluje . My mamy zarezerwowaną Klaudię bodajże od 9:30-12:30 i fryzjerkę od 9 do 12 . I będą na zmianę operować mną, Mamą i Siostrą. Chyba jak kojarzę, to będę druga w kolejce do malowania .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:00   #1382
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A o której ślub?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:00   #1383
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez ana_1989 Pokaż wiadomość
a o której ślub?
15
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:14   #1384
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Tak mi się wydawało, że na makijażystkę, fryzjerkę, dekoratorkę jest za wcześnie, a tu się okazuje, że jestem dużo spóźniona...ajjj, trzeba to szybko nadrobić (ku uciesze mej wielkiej) . A tort ile wcześniej pasuje zamówić?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:17   #1385
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja u Klaudii mam godzine 11-11.30. Będę ja i moja świadkowa. Klaudia wspominała że fajnie by było abym ok 13 była już gotowa, bo kosmetyki się wchłoną lekko do tej 15

Zależy gdzie chcesz tort My zamawiamy tort w piekarni z ciężkowic (ma kilka sklepików w Tarnowie) i teraz dogaduje sprawę, ale spokojnie nawet 2 miesiące wcześniej podobno można
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:25   #1386
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hehehe jakieś abstrakcyjne daty, niesamowite jakie te nasze śluby i wesela są wymagające za czasów studenckich pracowałam w jednej z krakowskich cukierni- tort wystarczyło zamówić tydzień wcześniej, a cuda robili lepsze od Rydza czy Niezłego ciacha
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 19:46   #1387
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Myślę, że najlepiej jeśli zadzwonisz do wybranej i zapytasz kiedy trzeba zamawiać
Mnie na co dzień nie ma w Polsce więc wszystko muszę załatwiać jak przylecę, lub telefon i e-mail. Zresztą ja jestem z tych co wolą mieć gotowe wcześniej
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 21:28   #1388
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mnie w Tarnowie też nie ma, dlatego zaczynam się martwić,że tyle rzeczy nie pozałatwianych, a coraz częściej słysze, że już "nie ma wolnego terminu" do czego usilnie próbowałam nie dopuścić...
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 21:33   #1389
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Tak mi się wydawało, że na makijażystkę, fryzjerkę, dekoratorkę jest za wcześnie, a tu się okazuje, że jestem dużo spóźniona...ajjj, trzeba to szybko nadrobić (ku uciesze mej wielkiej) . A tort ile wcześniej pasuje zamówić?
Ja na prawie 2 lata przed tak usłyszałam kilka razy, więc jakoś nie jestem zdziwiona :P.
Jutro muszę dzwonić do lokalu popytać kilka rzeczy w sprawie drinków oraz poprawić rezerwację na pokoje hotelowe, bo trochę się pozmieniało.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 07:23   #1390
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

No i teraz mi przypomniałaś co trzeba jeszcze ogarnąć- pokoje... Dokonywaliście tylko rezerwacji czy podpisywaliście jakąś umowę? U nas było małe zamieszanie z tymi pokojami i wolelibyśmy spisać jakoś umowę (chodzi o noclegi dla ok.40 -50 osób),ale hotel twierdzi,że nie trzeba
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 10:56   #1391
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dobra to tak chwile cos naskrobie



Sobota mimo ze upalna ale wspaniała ekipa usługodawców pierwsza klasa!! Klaudia zrobiła prześwietny makijaż w związku z tym ze bylo 35 stopni i nie miałam brzydkiej twarzy poprosiłam o lekki podklad i taki byl wszyscy byli zachwyceni, moja mama te byla przepiękna juz jak przyjechał Adaś to byla kupa śmiechu, myślałam ze Klaudia juz nie zdąży mnie wymalować bo tak się śmialiśmy a ogólnie przyjechala ok 11:30, mnie zaczęła ok 12 malować bo chciałam czekać na kamerzystę

Jechaliśmy Porshe Panamera co wszystkich zdziwili ale u zacheycilo, vo to niezła bryka ale nie przewidzieliśmy ze będzie sue do ślubu wolno jechac i takim sposobem Pan G przyjechał o 13:25 a ja musialam jeszcze miec pare zdjęć jak sie ubieram ale uf, szybkie błogosławieństwo i sru.. Miałam sincerity 3804 i miała 9 warstw!! Jak mi przyszlo zapakować sie do samochodu to tiul miałam po sama twarz



Kościół hm ślub elektryka bez prądu na początku, nagłośnienie nie działało ale trudno. Ślubu nam udzielam nam kolega który pod koniec maja musl swiecenia, cala msza na luzie a jak przyszła przysuega to dopytywalismu czy to naorawde juz. Kazanie powiedzial świetne przysięgę mówiliśmy sami zapomniałam zabrać bukietu z kościoła :P aa i wchodząc do kościoła mimo ze się nie stresiwalam to patrząc na ludzi taaak sie wzruszylam ze myślałam ze nie dojdę do ołtarzu tak chciało sie plakac i sru na sale



Cd nastąpi
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 10:56   #1392
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Nie, żadnej umowy nie spisywaliśmy . Ale my łącznie potrzebujemy 6 pokojów, na jakies 12 osób . Napisałam dzisiaj maila, bo tak menagerka poprosiła przez tel i mam dostać potwierdzenie, ze zarezerwowali i wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 12:48   #1393
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Nie, żadnej umowy nie spisywaliśmy . Ale my łącznie potrzebujemy 6 pokojów, na jakies 12 osób . Napisałam dzisiaj maila, bo tak menagerka poprosiła przez tel i mam dostać potwierdzenie, ze zarezerwowali i wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzwonilam do niej i dokładnie o to samo mnie prosila. :%
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 13:03   #1394
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Kontynuując sala na Dwudniakach swietna, konary nad ranem ok 5 miały mega atak, ale w ciagu dnia bylo ok.



Obsługa prześwietna, byli na każde zawolanie, jedzenie ludzie bardzo chwalili- a do obiadu filet pod pierzynką tak szedł ze nam prawie nic nie zostali. Mieliśmy menu i wlasciciele pilnowali dokladnie aby dania wychodzimy o tej porze ktora my narzucilisny. Mnóstwo jedzenia zostało sama sala taneczna duza, u nas bylo 110 osob (na ok 200 zapraszanych) i mieliśmy luzy nawet jak wszyscy byli na parkiecie

Miejsce strzał w 10 nawet zespol moeil ze w takim miejscu jeszcze nie byli



Wczoraj id razu zalatwilismy sesje zdjęciową i aż niedowierzamy ze to już..,
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 14:57   #1395
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Z tego co opowiadasz wychodzi,że musiałaś mieć cudowny ślub Gratuluję
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 15:45   #1396
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Joasia ślub na luzie-faktycznie Miałam wrażenie, że ksiądz był bardziej zestresowany niż Państwo Młodzi A nagłośnienie, no cóż..Złośliwość rzeczy martwych

Soul podeślesz mi na PW namiary na tą śpiewaczkę?

21 osób nam już całkowicie odpadło z listy (na ok. 140 zaproszonych) 3 pary się zapowiedziały, że przyjdą tylko do kościoła, jedna do kościoła i MOŻE na obiad. No i jak nic 100 nie uzbieramy Przy dobrych (ale to na prawdę dobrych) wiatrach może 90 będzie Właścicielka sali nas zabije, bo TŻ przy podpisywaniu umowy podał minimalną liczbę 120 Nie wiem skąd on taką liczbę wytrzasnął
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 16:02   #1397
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Joasia ślub na luzie-faktycznie Miałam wrażenie, że ksiądz był bardziej zestresowany niż Państwo Młodzi A nagłośnienie, no cóż..Złośliwość rzeczy martwych

Soul podeślesz mi na PW namiary na tą śpiewaczkę?

21 osób nam już całkowicie odpadło z listy (na ok. 140 zaproszonych) 3 pary się zapowiedziały, że przyjdą tylko do kościoła, jedna do kościoła i MOŻE na obiad. No i jak nic 100 nie uzbieramy Przy dobrych (ale to na prawdę dobrych) wiatrach może 90 będzie Właścicielka sali nas zabije, bo TŻ przy podpisywaniu umowy podał minimalną liczbę 120 Nie wiem skąd on taką liczbę wytrzasnął
Kurczę sporo wam odpadło, a powody przynajmniej jakieś poważne czy takie żeby się wymigać?

Ja zastanawiam się nad kwiatami na ślub i na chwilę obecną najbardziej podobają mi się bukiety z goździków. W załączniku bukiet który aktualnie najbardziej mi się podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet-slubny-z-gozdzikow.jpg (52,3 KB, 28 załadowań)
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 16:36   #1398
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Aaa właśnie ciasta z Marcepanu baardzo polecam, tort również, wszyscy są tez chwalą ze nie za słodkie, bardzo smaczne nawet fotograf wczoraj mówił ze żona zachwalala ze na ile ciast przynosi to te byly najlepsze



Nie wiem czy ludzie przesadzaja z chwaleniem ale bylo wszystko tak dobrze ze w sumie nic bym nie zmieniła chyba, nic nie dodała



Kreciolek hehe :P a przysięga podobała się? Bo wszyscy co się zapytam to się śmieją ze tak dorzucilam z laska ze wierność tez slubuje
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 17:43   #1399
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Kontynuując sala na Dwudniakach swietna, konary nad ranem ok 5 miały mega atak, ale w ciagu dnia bylo ok.



Obsługa prześwietna, byli na każde zawolanie, jedzenie ludzie bardzo chwalili- a do obiadu filet pod pierzynką tak szedł ze nam prawie nic nie zostali. Mieliśmy menu i wlasciciele pilnowali dokladnie aby dania wychodzimy o tej porze ktora my narzucilisny. Mnóstwo jedzenia zostało sama sala taneczna duza, u nas bylo 110 osob (na ok 200 zapraszanych) i mieliśmy luzy nawet jak wszyscy byli na parkiecie

Miejsce strzał w 10 nawet zespol moeil ze w takim miejscu jeszcze nie byli



Wczoraj id razu zalatwilismy sesje zdjęciową i aż niedowierzamy ze to już..,

Dziekuję za odpowiedź
Właśnie tych komarów się tam trochę boje bo to w maju ale może nie bedzie tak źle a ludzie bawili się czy spacerowali? bo słyszałam że jedyną wadą tego lokalu jest to, że ludzie mają gdzie chodzić (jeziorko i dużo miejsca wokoło) i przekłada się to na ilość ludzi na parkiecie :P (ale to pewnie też w większości zależy od ludzi )
jedzenie nie ma się co dziwić że dobre bo w końcu mają swoją masarnie a brałaś wiejski stół ? i jaka cena jeśli można wiedzieć ? bo ja się próbuje dowiedzieć już od miesiąca ale jakoś brak odpowiedzi

Jak tak czytam o tym wszystkim to bym już chciała żeby to było w tym roku a tak to muszę czekać jeszcze 2 lata ( chociaż w sumie już nie całe 2 )
ale 2 najważniejsze rzeczy na sam początek już są - czyli sala i zespół
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 18:26   #1400
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Dziekuję za odpowiedź


Właśnie tych komarów się tam trochę boje bo to w maju ale może nie bedzie tak źle a ludzie bawili się czy spacerowali? bo słyszałam że jedyną wadą tego lokalu jest to, że ludzie mają gdzie chodzić (jeziorko i dużo miejsca wokoło) i przekłada się to na ilość ludzi na parkiecie :P (ale to pewnie też w większości zależy od ludzi )


jedzenie nie ma się co dziwić że dobre bo w końcu mają swoją masarnie a brałaś wiejski stół ? i jaka cena jeśli można wiedzieć ? bo ja się próbuje dowiedzieć już od miesiąca ale jakoś brak odpowiedzi





Jak tak czytam o tym wszystkim to bym już chciała żeby to było w tym roku a tak to muszę czekać jeszcze 2 lata ( chociaż w sumie już nie całe 2 )


ale 2 najważniejsze rzeczy na sam początek już są - czyli sala i zespół


Komarów chyba nie ma zbytnio w maju koleżanka mówiła ze nie miała wcale komarów a ślub miała 23 maja



Jesli chodzi o teren to jest spory i ja na poczatku tez myślałam ze ludzie nie będą sie baeuc, ale my mieliśmy świetny zespol, który w sumie polowa gości juz znala sprzed trzech lat i fakt, ludzie siedzieli spokojnie na zewnątrz ale caly czas byl tez pelen parkiet



Mieliśmy wiejski stol, byl przepiękny i bogaty, podobno pyszny smalec byl heehe sle nawet nie wiem jak wygladal a o smaku nie mowie cena to 1500 zl, wszystko tez dostaliśmy do domu



Od niedawna sa te okrągłe stoliki i mimo ze niezbyt bylam zadowolona tak do super spisaly



I zleca dwa lata my tez tyle czekaliśmy heheh i mimo ze na co dzień mieszkamy w Krakowie tak organizacja nasza byla na tyle dobra ze na dzień przed mieliśmy neeega luzy hehe
__________________
UNIATARNÓW

Edytowane przez joasia-a
Czas edycji: 2015-06-17 o 18:28
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 18:33   #1401
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość

Ja zastanawiam się nad kwiatami na ślub i na chwilę obecną najbardziej podobają mi się bukiety z goździków. W załączniku bukiet który aktualnie najbardziej mi się podoba.

Ładny bukiecik Ja mam problem z kwiatami,bo chciałabym, żeby były w kolorze, który wybraliśmy na kolor przewodni wesela- brązowo- złoty. A ten jak na kwiaty jest dosyć ciężki. Jedyne co znalazłam w internecie (a jest tego wyjątkowo mało) i mi się podoba to ten:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiaty.jpg (25,6 KB, 26 załadowań)
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 18:39   #1402
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

[QUOTE=joasia-a;51780404]Aaa właśnie ciasta z Marcepanu baardzo polecam, tort również, wszyscy są tez chwalą ze nie za słodkie, bardzo smaczne nawet fotograf wczoraj mówił ze żona zachwalala ze na ile ciast przynosi to te byly najlepsze


Gdzie ten Marcepan się znajduje? Jakieś bliższe namiary
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 18:52   #1403
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Ładny bukiecik Ja mam problem z kwiatami,bo chciałabym, żeby były w kolorze, który wybraliśmy na kolor przewodni wesela- brązowo- złoty. A ten jak na kwiaty jest dosyć ciężki. Jedyne co znalazłam w internecie (a jest tego wyjątkowo mało) i mi się podoba to ten:
A może bukiet z białych kwiatów i inne dodatki do twojego stroju w kolorach brązowo- złotym, np. buty, biżuteria, jakaś wstążka przy sukni?

[QUOTE=AnA_1989;51781667]
Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Aaa właśnie ciasta z Marcepanu baardzo polecam, tort również, wszyscy są tez chwalą ze nie za słodkie, bardzo smaczne nawet fotograf wczoraj mówił ze żona zachwalala ze na ile ciast przynosi to te byly najlepsze


Gdzie ten Marcepan się znajduje? Jakieś bliższe namiary
Marcepan ma cukiernię na ul. Łaziennej, jak idziesz od Narutowicza i zaczynają się te budki to pierwszą na rogu jest sklep z piekarni Skrabacz i zaraz obok niego jest Marcepan- tak jak byś skręcała w ten rząd z ciuchami, nie da się przeoczyć taka kolorowa witryna.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 19:00   #1404
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dzięki Przejdę się tam jak będę w Tarnowie.
Co do dodatków w kolorze brązowo-złotym hmm... no może faktycznie. Dziś tak jak mówiłam zrobiła rundkę po salonach (chyba z 5 odwiedziłam), zmierzyłam 7 sukienek ale żadna nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia także jestem niepocieszona. Będę szukać dalej
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 20:56   #1405
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Czasami jak sie kupi ciasto bezpośrednio w marcepanie to jest różnie, bam nie taz za słodkie sie udalo, krzywilisny sie.. Ale ślubne podobno mistrzostwo, dzisiaj kolejny podobny komentarz słyszeliśmy ze tak dobrych ciast nie jefli a tort nam wyszedł u nich 550 zl



A co di bukietu.. Ja zostawiłam w kościele przez przypadek, wiec nie ma co przywiązywać do nie takiej wagi xD ja do sesji na zdjęcia jakiś bukiet z kwiatów które dostaliśmy zrobiłam bo mój piękny przepadl, no cóż
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 21:10   #1406
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

a jaki torcik zamawiałaś? i na ile dokładnie osób- 110? Masz jakąś foteczkę? Nic nie mogę znaleźć w związku z nimi na internecie-mają jakąś stronę?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 21:47   #1407
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość

Soul podeślesz mi na PW namiary na tą śpiewaczkę?

21 osób nam już całkowicie odpadło z listy (na ok. 140 zaproszonych) 3 pary się zapowiedziały, że przyjdą tylko do kościoła, jedna do kościoła i MOŻE na obiad. No i jak nic 100 nie uzbieramy Przy dobrych (ale to na prawdę dobrych) wiatrach może 90 będzie Właścicielka sali nas zabije, bo TŻ przy podpisywaniu umowy podał minimalną liczbę 120 Nie wiem skąd on taką liczbę wytrzasnął
Kreciorek a kiedy wybieracie sie do Kardamonu, my planujemy jechac w przyszlym tygodniu co do śpiewaczki,o której pisała Soul, również bardzo,ale to bardzo polecam
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 07:12   #1408
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
a jaki torcik zamawiałaś? i na ile dokładnie osób- 110? Masz jakąś foteczkę? Nic nie mogę znaleźć w związku z nimi na internecie-mają jakąś stronę?


Ich strona jakiś czas temu padla a na facebooku maja stare i brzydkie zdjęcia hehe..

zamawialiśmy tort na 120 osób 3 pietra mieliśmy na sali a dwa na zapleczu, smak hmm troche a la czarny las bo ciemny biszkopt z wiiami i masa śmietanową przybierany byl na granatowo. Nie robią tortów w masie plastycznej ale i tak wygladal ładnie a ludzie chwalili ze" nie ma tego słodkiego na wierzchu czego i tak nikt nie je" hehe.. Zdjęcie gdzies mam ale od ślubu nie miałam czasu żeby sobie usiąść i posiedziec na komputerze a dzis do pracy
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 11:42   #1409
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny macie jakies opinie o fryzjerze taxi uroda? ewentualnie znacie cos innego godnego polecenia? Znajoma przyjezdna na nasze wesele szuka fryzjera z dojazdem w Trn, a ja sie mało znam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 22:09   #1410
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

dziewczyny a jak z umawianiem się do kosmetyczki ? chodzi mi o Klaudię Kłos - dużo wcześniej się trzeba umawiać żeby był jakiś termin o ludzkiej godzinie ?
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.