Zróbcie coś ze mną.. :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 21:49   #1
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307

Zróbcie coś ze mną.. :(


Dziewczyny!
Błagam o jakąś rade.. jak mam się malować? Co zmienić? Wszystko co może dotyczyć buzinki.. co robie źle.. nie znam się za bardzo na make-up'ie bardziej na fryzjerstwie dlatego prosze o opinie chciałabym wydobyć to co ładniejsze z siebie.. wiedzieć jak nie zrobić z siebie pośmiewiska.. jakich cieni, tuszy, błyszczków, pomadek, pudrów, róży używać.. z czego zrezygnować.. Jednym słowem - piszcie co możecie!
Chciałabym przejść metamorfoze i jakoś ładnie wyglądać
Z góry dziękuje za pomoc!
Dołączam swoje foty.. (obecnie mam fryzke z prosta grzywką)

I co myślicie o takim makijażu? Mam również kretke na oczkach i czarny tusz.. Mój typ kolorystyczny to podobno chłodny (lato) - zgadzacie się?
Włoski chcę farbować na kolor Lindsay Lohan z filmu "Garbi - super bryka".. więc chciałabym żeby i makijaż pod te włoski pasował.. (sory jak pisze głupoty ale nie znam się.. ale chce jak najdokładniej opisać siebie..)

Dodaje jeszcze wątek z gdzie pytałam o typ kolorystyczny.. Tam napisałam dużo potrzebnych(?) rzeczy..

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88518
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (15,8 KB, 367 załadowań)
Rodzaj pliku: gif Clipboard01.gif (91,2 KB, 327 załadowań)
Rodzaj pliku: gif Clipboard02.gif (100,0 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: gif IMAG0282.gif (80,6 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: gif IMAG0284.gif (71,4 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: gif IMAGO301.gif (96,5 KB, 342 załadowań)
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:27   #2
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to przede wszystkim zmieniłabym kolorystyke. Jakoś gryzą mi się barwy tych cieni z odcieniem Twojej skóry, włosów. Według mnie korzystniej niż w różach i niebieskościach wyglądałabyś w brązach i beżach. Postawiłabym na ujednilicenie kolorytu cery, i delikatne przyciemnienie brwi. Jak pięknie uśmiechasz się na zdjęciach. Jeszcze mała uwaga, wydaje mi się, że ten różowy cień lekko CI się osypał i widać go pod oczami. Trzeba nad tym popracować
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:31   #3
anna_paw
Raczkowanie
 
Avatar anna_paw
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 272
GG do anna_paw
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Przede wszystkim zaczęłabym od zmiany fryzury - grzywka optycznie skraca Ci twarz i nie wygląda to najlepiej... Już na tych zdjęciach gdzie masz włosy odgarnięte z czoła wyglądasz wg. mnie ładniej.
Co do koloru - to może któraś dziewczyna by obrobiła Twoje zdjęcie w wybranym przez Ciebie kolorze... Ja bym Cię szybciej widziała w jasnym brązie z jasnymi pasemkami... A swoją to nawet jesteś podobna do Lindsay
Pozrowionka
anna_paw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:34   #4
anna_paw
Raczkowanie
 
Avatar anna_paw
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 272
GG do anna_paw
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

I - jak sugeruje ona1982 - też uważam że makijaż w brązach Ci bardziej pasuje
anna_paw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:38   #5
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Taak brązy!! Moze solarium, jaśniejszy kolor włosów?? Aha i podkreśl sobie bardziej brwi i rzęsy lub jesli masz jasne to może henna;] Pozdrawiam
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:52   #6
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

anna_paw nawet nie wiesz jakie to dla mnie komplement!
właśnie na styl Lindsay chce się przerzucić i tak jak ona zrobić sobie włoski..

Mówicie, że nie prosta grzywka? :| Na fryzjerskim właśnie taką mi doradzali.. :| No cóż.. jak odrośnie coś się z nią zrobi
Róż mi się nie odsypał - taka cera mi na foto z lampą wyszła :P
Spróbuje się dostosować do waszych rad.. zobaczymy jak to wyjdzie
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 09:51   #7
zanecia
Raczkowanie
 
Avatar zanecia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Chorzowa :]
Wiadomości: 106
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

wg. mnie bardzo ładnie by Ci było w takim makijażu jaki ma ta dziewczyna na twoim avatarku No a włoski faktycznie bym troche rozjaśnila
zanecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 13:51   #8
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

a może jakieś przykłady makijaży? tzn. zdjęcia..? hmm..?
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 14:14   #9
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Włoski do karnacji masz za ciemne!Nieładnie to wyglada,bo uwidacznia jasną ceręWg mnie ładnie byłoby Ci w jasnym brązie i moga ale nie musza byc pasemka,wg mnie blond.Brwi tak jak mowily poprzedniczki muszą być przyciemnione ,bo nie za fajnie to wygląda.Jeśli już bedziesz miala kolor wlosow brązik,brwi rzecz jasna tez powinny być takiego koloru,nie czarne.Nie podoba mi sie ten niebieski cien pomalowany na dole,za grubo to po pierwsze a po drugie nie pasuje mi jakos do ciebie.Zeby ozywic buzke powinnas zakupic jakis puder brązujący(niestety na tym sie nie znam bo nie uzywam,na pewno podpowiedza Ci dziewczynki z wizazu)i odrobina różu,grzywka na prosto wg mnie odpada,ładniej byloby ci wlasnie na bok z mocno wystrzepionaJakis delikatny różany błyszczyk,tusz do rzęs,podkresl ładnie ale delikatnie oczy,masz ładny kolor,wiec powinnas je wyeksponować i będzie okayPozdrawiam
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 15:09   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Jeśli dobrze zauważyłam Twoje oczka maja wyrażną barwę zieleni, dlatego kolorystyka jaką stosujesz jeśli chodzi o makijaż oczu odpada.Nie dla Ciebie sa barwy niebieskie, a już napewno nie blado-niebieskie. Napewno będa Ci padowały brązy , odcienie purpury, głębokiego fioletu , ciemnego,brudnego różu.
Po drugie włoskie, zdecydowanie za ciemne jesli chodzi o karnację. Na twoim miejscu zrobiłabym jakieś pasemka, ale raczej w kierunku brązów.
I oczywiście koniecznie zainwestuj w róz, pomoże ładnie wymodelowac buzię.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 16:11   #11
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

hm... włosków nie chce rozjaśniać na jasny brąz gdyż w jasnych włoskach wyglądam staro.. :/ wiem bo przez 4 lata rozjaśniałam swoje ciemno brązowe (szatyn) włosy na blond.. kolor chce mieć taki jak na fotkach i już pytam koleżanki fryzjerki jak go uzyskac..
zastanawiam się jednak jak mam na taki kolor zrobić brwi..? :| jest henna w takim kolorze..? jasny brąz machoniowoczerwony? :|
i w jakim kolorze ten tusz..? czarny..? czy może zieleń? niebieski?

może ktoś da przykładny makijaż dla mej buzi..? bo nie wiem jak go zrobić chodzi mi głównie o oczy.. no i jak malować policzki różem..? mi to nigdy nie wychodziło.. wyglądałam conajmniej śmiesznie.. :/ mama mojego chłopaka gdy tak umalowana (w róż na policzkach) przyszłam do niego do domu spytała mnie czy tam naprawde tak zimno bo po moich policzkach widać że mróz.. :/ ehhh..

doradzcie coś dziewczyny!!
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 16:13   #12
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

jeszcze fotki..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images320575_lindsay_lohan.jpg (22,0 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mtv.jpg (41,7 KB, 136 załadowań)
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:49   #13
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Dziewczyno po pierwsze idz na solarium.po drugie jestes zablada do tak ciemnych włosow rozjasnij je na cieply braz do tego fluid roz i tak jak pisały wczesniej dziewczyny makijaz w brązach i bedzie super!!i nie stosuj tej niebieskiej kredki please bedzie dobrze!!!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:05   #14
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

jak bym miała tyle kasy żeby codziennie za 10 min. solarium płacić 5zł (a takich wizyt trzeba dość sporo) to bym chodziła nadia7 co do włosów to już mówie że będę miała inne! poza tym nie mam niebieskiej kretki na oczach tylko cień..
a może ktoś poleci jakieś kosmetyki..? jaki oddcień fluidu?
no i co z tymi makijażami..? ma ktoś jakieś zdjęcia..?
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 07:44   #15
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 375
Smile Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Cześć. Żadna ze mnie specjalistka, ale mam taki sam typ urody. Naturalne włosy mam bardzo czarne, białom karmacje i piegi . Kiedyś tez miałam grzyweczke ale to był błąd, zmniejszał mi buzie. Włoski teraz i mam dosuć długie, grzyweczke mam wycieniowaną na boczek. A propo karnacji odradzam częste wizyty w solarium (bo kasa i szkodzi), ale ja jako białas byłam 4 razy, ładnie mnie opaliło i zaczełam stosować CODZIENNIE brązujący balsam na całe ciało nawe KOLASTYNA i krem Ziaja na twarz i jest ok. I wszyscy się pytają czy dalej chodze na solarium.
Pozdrawiam
Mrowkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 08:01   #16
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Ja też bym Ci radziła troszeczke pochodzić do solarium, makijaż koniecznie w brązach no i brwi znacznie ciemniejsze a napewno nie kolorowe cienie typu niebieski. Ja mam ciemną karnację też czarne włosy ale jak sobie nie podkreślę oczu czarną lub brązową konturówka to też sie sobie nie podobam. Polecam i Tobie. Od razu zupełnie wyglada twarz.
__________________
Izabelka_bb
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:50   #17
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Cytat:
Napisane przez malaulcia
jak bym miała tyle kasy żeby codziennie za 10 min. solarium płacić 5zł (a takich wizyt trzeba dość sporo) to bym chodziła nadia7 co do włosów to już mówie że będę miała inne! poza tym nie mam niebieskiej kretki na oczach tylko cień..
a może ktoś poleci jakieś kosmetyki..? jaki oddcień fluidu?
no i co z tymi makijażami..? ma ktoś jakieś zdjęcia..?
ok malaulcia ale najpierw sama pytasz sie o rade i wszystkie panny z wizażu ci podpowiadaja zebys troche rozjasniła kolor włosów to ty nie chcesz<wow>Z jednej strony rozumiem ale z drugiej doradzam ci nie platynowy blond a cieply braz!!! Bo własnie w takich cieplych kolorach wygladalabys napewno sliczniezreszta najchetnij to sama bym cie pomalowala!! Mozesz zrobic tez tak jak pisze Mrowkasz ze isc z 2 razy na solarium (wyniesie cie to ok.20zł na mocnych lampach)a pozniej kup balsam brązujacy. Jako fluid moge Ci polecic Maybelline fresh matte nr.35 Apricot Beige(ale ten odcien dla ciebie dopiero po solarium+balsamach brazujecych)kosztuje ok 22zł w Sephorze. Natomiast róz Heanu złoty pomidor ok 7zł +brazowe cienie np z sensiq za ok 3zł w Rosmannie+tusz z Maybellinu np.curved brush za 19,90zł(jest super)sama uzywam tych wszystkich kosmetykow i jestem bardzo zadowolona polecam
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:42   #18
kasienkaaa
BAN stały
 
Avatar kasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

jesli chodzi o fryzurke to tez proponuje cos zrobic z ta grzywka,masz okragla buzke a grzywka jeszcze bardziej ja zaokrągla,co do cieni-ten ktory masz na fotkach odpada,bardziej widze Cie w stonowanych kolorach typu wlasnie brązy,ciemna zielen,nic rażącego! usta powinnas malowac pod kolor malinowy,taki przygaszony. włoski-tak jak dziewczyny chyba pisaly-cieply brązik,jakis jasny,nie ciemny bo bedziesz jeszcze bardziej blada wtedy.
kasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 16:22   #19
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Lindsay tak naprawde ma jasna cere (pamietam jej filmy z dziecinstwa) wiec pewnie tez uzywa bronzerow. solarium odradzam ale uwazam ze powinnas kupic krem brazujacy Ziaja lub samoopalacz ja stosuje kolastyne w spray'u i jestem baaardzo zadowolona.poszlabym tez do kosmetyczki na lekką henne na brwi a makijaz?? moze podpatrzysz cos na zdjeciach Lindsy ona ma zawsze takie ładne makijaze, o ile dobrze zauważyłam to ona stawia na puder brązujący na policzkach, mocno wytuszowane rzęsy i rozowe usta i wyglada super. jak znajde jakies zdjecia to wkleje
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 17:13   #20
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

a ja uwazam, ze grzywka Ci pasuje. Przegladalam Twoj watek, w ktorym wlasnie pytalas, czy powinnas zrobic grzywke i moim zdanie wygladasz o wiele korzystniej. a co do farbowania wlosow, to jednak radze uzbierac troche kasy i pojsc z tym do fryzjerki, a nie eksperymentowac na wlasna reke w domu, bo efekty moga nie byc za fajne, zwlaszcza, ze masz bardzo ciemne wlosy. trudno bedzie uzyskac odcien Lindsay
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 19:02   #21
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Podoba mi sie ksztalt twojej buzki, jest naprawde fajny i zdecydowanie popieram poprzedniczki co do grzywki, wloski jak najbardziej rozjasnic powinnas, masz jasna karmacje wiec chyba taki kolor wloskow niezbyt do ciebie pasuje. Wydaje mi sie ze powinnas je sciac jakos fajnie... twoj makijaz jest ladny ale nie dla ciebie, uwazam ze powinnas dostosowac kolor do twoich oczu. Pozdrawiam!
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 21:08   #22
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Ja bym sprobowala taki makijaz jak na Twoim avatarze... taki kolor szminki/blyszczyka a oczy na czarno - tusz + konturowka sprobuj, mozesz wstawic zdjecia jak wyszlo. Mi sie wydaje, ze powinno byc ladnie. Pozdrawiam.
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 21:54   #23
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

zdjecia
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 22:49   #24
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Nie bede oryginalna,ale zgadzam sie z dziewczynami,ze dobrze byloby ci w jasniejszych wloskach,nie blond,ale cieplym brazie-dzieki temu twoja buzia nabralaby zdrowszego kolorku...jesli nie chcesz chodzic na solarium, to postaw na kremy brazujace. Ja polecam np. krem Soraya-zlocista pielegnacja,jest lzejszy niz tradycyjny podklad,wiec nie musisz obawiac sie makijazowych niedociagniec,a ladnie ujednolici cere i rozswietli buzke.Dodatkowo mozesz pobawic sie tez pudrem brazujacym w kamieniu lub kulkach,delikatnie podkreslic nim kosci policzkowe i tym samym wymodelowac ksztalt twarzy.Przyciemnij brwi i zaakcentuj rzesy-oczka od razu wydadza sie wieksze i bardziej wyraziste,a ich makijaz utrzymaj w tonacji brazu,przygaszonej zieleni,czy delikatnego bezu.
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 22:55   #25
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

masz dużo uroku osobistego, a to już baaardzo dużo + rady dziewczyn i będzie cudownie powodzonka
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 20:51   #26
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

witaj moim zdaniem powinnas troszeczke rozjasnic kolor wlosow bo masz za jasna cere do takiego kolotu wygladasz za blado powinnas zrobic moze pasemka ale tylko na samej koronir powinnas uwydatkic policzki bo sa ladne a ukryc mankamenty masz np.nos, powinnas bardziej podkreslic oko pomalowac brazowa nie czarna kredka ale nie wewnatrz oka tylko dolna czesc i wytuszowac czarnym tuszem bedzie wygladac naturalnie powinnas urzywac blyszczka zeby optycznie wypuklic usta nie szminki , nawiazujac do wlasow jak juz masz grzywke powinna byc rowno obcieta prosta a wlasy powinny byc wycieniowane zeby podniesc fryzurke ....masz okragla buzie powinnas urzywac rozu zeby ja opytcznie zmniejszyc pozdrawiam
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:14   #27
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Zgadzam się z Agadus co do kredki. Obrysowanie wewnętrznej strony oka, które robisz, wyraźnie zmniejsza ci optycznie oczy. Jeżeli chcesz robić kreski to poniżej lini dolnych rzęs. Wewnętzna strona najlepiej jasną kredką.

Kolory cieni (jak dla mnie) faktycznie kiepsko dobrane. Wszelkie niebieskości są bardzo ryzykowne i mało kto wygląda w tym dobrze. Próbuj z ciepłymi brązami. Cień u ciebie lepiej wyglądałby wyraźnie na górnej powiece, a nie na dolnej.


Kolor włosów mi się podoba
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 00:56   #28
helason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 27
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

a ja tu widze taką 'pankówe' Czyli włosy na czerwono z czarnymi pasemkami (albo na odwrót), niezbyt długie i nastroszone, dużo kolczyków w uszach i ciemnozielony metaliczny makijaż :P, coś brązującego cerę.
helason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 11:52   #29
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

chcialam jeszcze dodac ze nie pasuja Ci te kucyczki powinnac zdegazowac wlosy ladnie by Ci bylo jakbys je wyprostowala bojak na razie sa niesforne......popieram margitte jezeli chodzi o pankowe to tez zalezy od stylu ubierania jezeli nosisz glany to czemu by nie ale jezeli wolisz bardziej styl kobiecy to nie polecam
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 15:20   #30
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Zróbcie coś ze mną.. :(

Wprawdzie już się wypowiadałam , ale widze , ze masz wątpliwośći.

Po pierwsze,żadnego solarium !kiedyś chodziłam namiętnie ,byłam zagorzałą zwolenniczką, ale z tego wyrosłam. jesli rozjasnisz nieco włosy , tak jak Ci doradzamy , to nie będziesz musiała maskować bladej cery , która wraca teraz do łask. Wystarczy będzie ją ładnie wyeksponowac, użyć różu w odpowiednich miejscach i będzie dobrze.
Jeśli szukasz dobrych kosmetyków , z cieni powinnas przyjrzec się ofercie Joko lub Inglota.tak samo jesli chodzi o róże.natomiast polecałaby Ci zainwestowac nieco więcej we fluid i puder , napewno posłużą Ci nie przez jeden czy dwa miesiące a dłużej, a przeciez jest to podstawa makijażu. Zresztą na allegro można kupić taniej . Polecałabym tu coś z Nivei ( na allegro są dostępnew niskich cenach) .Napewno powinnas jednak udać sie do drogerii i na testerkach sprawdzic jaki kolor jest dla Ciebie i jaki fluid będzi Ci najlepiej odpowiadał( choć w drogeriach nie ma fluidów Nivea, ale maybelline też nie śą drogie). Co do maskary przychylam się do wypowiedzi jednej z wizazanek - Maybelline Curved Brush , jest w przystępnej cenie , wydajny i spełnia swoje zadanie.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.