SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Która szkoła Waszym zdaniem jest lepsza?
Szkoła Marzeny Daleckiej 0 0%
AP Edukacja 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 15:37   #1141
miziurina
Przyczajenie
 
Avatar miziurina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: pani ANITA FOLARON-szkoła makijażu i wizażu

Odświeżam!
Może ktoś powiedzieć o swoich doświadczeniach z tą szkołą? Do najtańszych nie należy, dlatego chciałabym być pewna, że dobrze wybiorę...
miziurina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 17:29   #1142
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: szkola wizazu Beauty art

Ja wlasnie zapisałam się do Beauty Art, na 2miesięczny kurs zaoczny w Krakowie. Jestem ciekawa jak tam będzie i czy będę zadowolona
Jeśli przypadkiem tutaj ktoś trafi, kto wybiera się na ten kurs od 12 stycznia, to proszę o kontakt
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:59   #1143
beaton12
Przyczajenie
 
Avatar beaton12
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 25
BeautyArt kontra Fammakeup

Interesuje mnie profesjonalna szkoła wizażu na terenie małopolski. Póki co waham się między BeautyArt a Fammakeup. Zarówno o jednej jak i drugiej słyszałam/czytałam mnóstwo pozytywnych opinii, ale rówież i negatywnych Nie chce skończyć byle jakiej szkoły, ponieważ nie lubię być przeciętna. W tym co robię dążę do perfekcji i zależy mi, by szkoła na którą się zdecyduję również. Dlatego cena nie jest aż tak istotna, liczy się prestiż i perspektywy jakie da mi szkoła.
beaton12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:34   #1144
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Wizaż i stylizacja?

Dziewczyny, jestem w szkole policealnej na masażu, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad wizażem i stylizacją. Taki kierunek również moja szkoła oferuje, a biorąc pod uwagę to, że będę absolwentką to mogę na następny kierunek iść za darmo albo płacić połowę. Czy jest to ciekawa sprawa, można się sporo dowiedzieć, nauczyć?
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 19:38   #1145
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Wizaż i stylizacja?

Cytat:
Napisane przez kosmak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem w szkole policealnej na masażu, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad wizażem i stylizacją. Taki kierunek również moja szkoła oferuje, a biorąc pod uwagę to, że będę absolwentką to mogę na następny kierunek iść za darmo albo płacić połowę. Czy jest to ciekawa sprawa, można się sporo dowiedzieć, nauczyć?
To zalezy czego oczekujesz po tym kierunku. Czy chcesz nauczyc sie malowac siebie czy pracowac jako makijazysta.
Jesli pracowac jako makijazysta to musisz zastanowic sie czy: jestes dobra-tak, na ogol swietni wizazysci bez szkol robia dziela sztuki-chociazby tylko na swoich twarzach,a szkoly sa im jedynie potrzebne do nauki techniki,rozwijania swojego talentu. Czy to "czujeszz". Nie sztuka jest nauczyc sie schematu i kazda klientke malowac, jak to mowia-na jedno kopyto,tak jak nauczyli nas na kursie. Znam baaardzo duzo takich makijazystek, niestety.Jesli na te pyt.odpowiedzialas nie, to ja osobiscie nie poszlabym do takiej szkoly ze wg na prace. Spotykalam juz wiele dziewczyn, ktore w trakcie rezygnowaly,bo widzialy,ze w porownaniu do innych sa kiepskie badz zostawaly przecietnymi makijazystkami.
Odnoszac sie do Twojego drugiego pytania. Czy mozna sie w takiej szkole cos nauczyc to ja Ci odpowiem,(z mojego doswiadczenia)ze niewiele. Skonczylam rozne szkoly makijazu,kursy, w Pl,jak rowniez w innych krajach ale uwazam,ze wszedzie ucza tylko podstaw. Wszystkiego uczylam sie sama tak naprawde,metoda prob i bledow. (wiadomo,ze nie zdradza Ci wszystkich trikow w takiej szkole)Dlatego wlasnie tak wazne jest to by miec talent i pomysl,wyobraznie.
No ale mowisz,ze nie bedziesz placic wiec zawsze mozesz isc,zeby sie nauczyc jak siebie ladnie wymalowac.
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 17:43   #1146
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wizaż i stylizacja?

Jeśli interesuje Cię taki kierunek, to dlaczego nie?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 12:49   #1147
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Wizaż i stylizacja?

no dokładnie... dlaczego nie...? Ktoś mądry kiedyś powiedział, że jak się chce coś robić to po prostu trzeba zacząć to robić. I tak to się chyba właśnie skończy. Myślałam, że zakończę naukę już po skończeniu tego kierunku "masaż", ale zapowiada się na to, że jednak zostanę trochę dłużej
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 13:24   #1148
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wizaż i stylizacja?

W takim razie życzę powodzenia.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 13:08   #1149
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Wizaż i stylizacja?

Nie dziękuję żeby nie zapeszyć! Ale już się dowiaduję pomału co i jak. Dla absolwentów mają super promocje, albo za zajęcia nie będę płacić nic albo tylko połowę. Więc kolejny plus i kolejna zachęta do tego żeby faktycznie coś dalej z tym robić.
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:23   #1150
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Kurs wizażu

W moim przypadku. było tak ze uczyłam się od podstaw na kursie, uczac się w Szkole Select, w grupie były dziewczyny które sie uczyły się w innych szkołach, dwie w kosmetycznej czyli miały jakies podstawu plus była też jedna, która maluje w domu od lat i rzeczywiście pasjonuje się wizażem i ma fioła na tym punkcie, na zajeciach troche odstawala od grupy bo robiła makijaze najszybciej i rzeczywiście widac było że ma juz swój styl, wyrobioną rękę i pięknie łaczyła kolory. Mimo to okazalo się jak rozmawiałysmy ze dla kazdej z nich mimo ze miały jakies doswiadczenie to nauka od podstaw przydala się, bo za kazdym razem prowadzaca zajecia dodawała jakies nowinki, zreszta było kilka prowadzacych i kazda dodawała cos od siebie innego. Ale zgadzam sie ze nie kazdemu potrzebny jest taki kurs, w swiecie wizazu sa przecież wielkie nazwiska (tak jak wspomniana wyzej Ewa Gil), które tylko cieżką pracą zdobyły szlif i w efekcie uznanie, mozna im tylko pozazdroscić, że umieli wykorzystać swój talent.
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 22:25   #1151
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Kurs wizażu

Myślałam żeby iść na jakikolwiek kurs, taki nawet na szybko, ale chyba lepiej się zapisać do policealnej. Chyba jest to pewniejsze i może bardziej prestiżowe...? Kurs to kurs, można go zrobić zawsze, a szkoła ( nawet policealna) to jednak szkoła. Jak myslicie?
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 00:29   #1152
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Kurs wizażu

Cięzko mi polecić ale to prawda kurs można zrobić zawsze. Odnośnie szkoły to może najlepiej znajdź jakies forum szkoły policealnej kształcącej z wizażu i tam się dowiedz bezpośrednio, czy też przez stronę www tej szkoły będziesz mogła ocenić czy pasuje Ci program nauczania i czego po tym mozesz się spodziewać
Nie sadzę żeby bardziej zwracano uwage na to czy jestes akurat po kursie czy po policealnej-ale moze się mylę jestem po prostu zdania, że to portfolio bedzie Twoją przepustką do pracy
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 21:21   #1153
black_cross
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
technikum wizażu

Hej Czy istnieje cos takiego jak technikum wizażu? Tylko nie piszcie o jednorocznych szkołach.....proszę o linki, informacje na ten temat!
black_cross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:40   #1154
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: technikum wizażu

google
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:54   #1155
black_cross
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: technikum wizażu

myślisz, że nie szukałam? Może ktoś miał z takim technikum styczności i może mi napisać cos więcej ..... nie udało się zabłysnąc
black_cross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 13:24   #1156
Jayyonline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: FAM - Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu

Tez mam takie plany! Wszedzie szukam na te pytania odpowiedzi! Wybierasz sie do Warszawa czy Krakowa?
Jayyonline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:53   #1157
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: pani ANITA FOLARON-szkoła makijażu i wizażu

Witajcie
Ja kończyłam szkołę u Pani Anity w zeszłym roku.
Jestem bardzo zadowolona.
Poziom jest wysoki. Zanim zaczęłam szkołę, miałam już za sobą kilka szkoleń i nie uważałam się za typową "nogę", a tu niespodzianka. Na pierwszych zajęciach poległam
Szkoła ma bardzo dobre zaplecze. Sale wyposażone są w oświetlenie o temp. światła dziennego- pięknie widać wszystkie błędy- można się załamać, ale trenując w takich warunkach kapitalnie ćwiczymy warsztat
Wykładowcy zawsze służą pomocą, zarówno na zajęciach jak i przy przygotowywaniu pracy dyplomowej.
W szkole jest kapitalny dostęp do kosmetyków, panuje dyscyplina, zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, a Pani Anita i Pan Irek to fachowcy w pełnym tego słowa znaczeniu!!
Ja polecam gorąco!! Dla mnie to były najlepiej zainwestowane pienądze

Jak macie pytania, to śmiało piszcie!!
Pozdrawiam,
Maia
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:34   #1158
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
centrum szkoleniowe Corio-opinia

Witajcie mam nadzieje ze w dobrym miejscy zaczynam wątek, jeśli nie prosze o przeniesienie.
Chciałabym się dowiedzieć czy któras z was była moze na jakims szkoleniu w centrum szkoleniowym Corio. Chciałabym iść tam na kurs wizazu średnio i zaawansowany i nie wiem czy to dobre miejsce dodam ze nie stac mnie na kurs folaron, beauty art itp. a to jest troche tańsza wersja i chciałabym robic coraz wiecej kursów.
Pozdrawiam
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:40   #1159
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Cool Konin: Szkoła kurs wizażu stylistyki

Witam, mam pytanie do osób z Konina,
czy wiecie gdzie jest taki kierunek - w sensie będzie otwarty, bo teoretycznie jest (np.żak, cosinus, ap edukacja) ale w praktyce nie otwierają... Jeśli jakieś osoby są tym zainteresowane i sprawdzały coś w tym kieunku - czy to od lutego/marca czy po wakacjach to proszę o informacje.


Pozdrawiam.

(ps.odpadają studia:kosmetologia, technik kosmetolog - interesuje mnie wizaż, stylista jak w tytule)
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 12:23   #1160
magdaaaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Szkoła wizażu

Witam

Z góry przepraszam, jeśli zamieściłam ten wątek w nieodpowiednim miejscu.
Jestem tu pierwszy raz i mam nadzieję że mogę liczyć na Waszą wyrozumiałość

Zanim mnie publicznie zlinczujecie, byłabym bardzo wdzięczna o udzielenie mi odpowiedzi, porad na moje pytanie. Wiem że na ten temat jest już sporo wątków, ale chodzi mi o najświeższe informacje, Wasze opinie, doświadczenia
To może przejdę do sedna sprawy. A mianowicie, chciałabym zasięgnąć informacji na temat szkół wizażu, charakteryzacji, stylizacji. I nie chodzi mi o żadne kursy! Interesuje mnie coś na dłuższą metę Jeśli chodzi o miasto , w tym momencie nie ma to znaczenia. Robię rozeznanie

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Magda
magdaaaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:48   #1161
magdaaaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoła wizażu

Czy na te 121 wyświetleń wątku nie jest mi nikt w stanie odpowiedzieć na moje pytanie?
W tym momencie cieszyłabym się nawet z odpowiedzi "nie". Miałabym przynajmniej pewność że jest jakieś zainteresowanie ze strony czytających
magdaaaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 12:20   #1162
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Szkoła wizażu

...
po prostu jest kilka wątków obszernych o szkołach wizażu i tam są wszystkie informacje na ten temat..zapraszam do przeszukania forum pod tym kątem.
z 2 letnich szkół póki co przychodzi mi do głowy Studium Dziewulskich w Warszawie oraz <nie pamietam dokładnie nazwy> Studium sztuk Teatralnych czy cos w tym stylu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-18 o 15:02
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 13:54   #1163
Cebulka_89
Przyczajenie
 
Avatar Cebulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

Wszystkie informacje są na stronie http://www.wizazlux.pl/. Trochę sobie liczą za naukę u siebie, 200zł wpisowego i 470zł miesięcznie
Cebulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 14:09   #1164
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Konin: Szkoła kurs wizażu stylistyki

Witam
rozumiem,że nie ma dziewczyn z wielkopolski a konkretnie konina i takowych kursów czy szkół które warto polecić???
Pozdrawiam i zachęcam do odp na wcześniejsze pytanie
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 19:41   #1165
Stylistka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: centrum szkoleniowe Corio-opinia

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Witajcie mam nadzieje ze w dobrym miejscy zaczynam wątek, jeśli nie prosze o przeniesienie.
Chciałabym się dowiedzieć czy któras z was była moze na jakims szkoleniu w centrum szkoleniowym Corio. Chciałabym iść tam na kurs wizazu średnio i zaawansowany i nie wiem czy to dobre miejsce dodam ze nie stac mnie na kurs folaron, beauty art itp. a to jest troche tańsza wersja i chciałabym robic coraz wiecej kursów.
Pozdrawiam
Witaj! Byłam niedawno na takim kursie właśnie w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu i mogę szczerze polecić, wspaniała atmosfera i świetna prowadząca - wykwalifikowana i przemiła osoba. Udostępniają wszystkie kosmetyki, a makijaż ćwiczy się na modelkach. Zajęcia odbywają się w sali przeznaczonej specjalnie do kursów wizażu, grupy są kameralne. Co ważne, stawiają na praktykę. Z kursu można naprawdę dużo wynieść. Mam nadzieję, że pomogłam
Stylistka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 14:29   #1166
carmelowepedzle
Przyczajenie
 
Avatar carmelowepedzle
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dzierżniów
Wiadomości: 1
Dot.: pani ANITA FOLARON-szkoła makijażu i wizażu

CHCIAŁABYM ODŚWIEŻYĆ TEMAT

ktoś może obecnie uczęszcza do tej szkoły lub ma zamiar się do niej wybrać?
mnie czeka jeszcze rok liceum, ale jestem zainteresowana już szkoła Pani Anity, szukam opinii obecnych, gdyż ta szkołą nie jest zbyt tania
carmelowepedzle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 16:54   #1167
Lucky95
Raczkowanie
 
Avatar Lucky95
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: pani ANITA FOLARON-szkoła makijażu i wizażu

Ja rowniez chce sie tam udac i tez zostal mi jeszcze rok liceum, jak myslicie czy po ukonczeniu tej szkoly przyjma od raz do pracy???
Lucky95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 11:32   #1168
Lucky95
Raczkowanie
 
Avatar Lucky95
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: pani ANITA FOLARON-szkoła makijażu i wizażu

Wybiera sie ktos na jutrzejsze otwarte drzwi?? ja jade
Lucky95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:20   #1169
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Odp: Dot.: Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 - Rozpakowywanie trwa :)

Pomyłka.
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2013-05-24 o 13:29
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 17:58   #1170
hope1989
Raczkowanie
 
Avatar hope1989
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 283
Dot.: Re: szkola

Studia licencjackie w Poznaniu z kierunkiem kosmetologia:
1. WSZUIE Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji
2. WSPiA Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji
3. WSEiT Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Z tego co pamiętam UAM ma jakiś zbliżony kierunek na wydziale Chemii. Musiałabyś sprawdzić czy się nie mylę.

Kiedy rozważałam studia kosmetyczne moim faworytem było WSPiA. Popytaj, które z uczelni są najlepsze. Może jeszcze jakieś przeoczyłam, ale już nie pamiętam więcej.
hope1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-22 15:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.