Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 16:09   #661
PearlM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziękuję dziewczyny za informację i zwrócenie uwagi na www.obajtek.pl.
Ja tak szczerze pisząc to nie sprawdzałam jeszcze co tam w necie jest o tym salonie... Zaraz to zrobię!

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez paullaaa_92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Chwilkę mnie nie było a tutaj tyle sie działo! Na szczęście już nadrobione przy porannej kawce!
U mnie najważniejsze tematy ogarnięte a pozostałe zostawiamy na po wakacjach Skończyło się jednak na kapeli ponieważ lista gości nieco "spęczniała" i trzeba było wprowadzić małe modyfikacje

Patkaaa my też początkowo mieliśmy słabszy budżet na foto ale ostatecznie stwierdziliśmy z TŻ, że zdjęcia to chyba jedyna rzecz jaka nam zostanie na pamiątkę po tym dniu (resztę zjedzą goście ) i podnieśliśmy troszkę pułap! Moja siostra miała fotografa za chyba 1200 i teraz jej album to luźne kartki a zdjęcia jakieś takie ... i ten wstrętny plener u kogoś w ogródku
To chyba fotograf poszedł na łatwiznę i kupił najtańszy materiał skoro piszesz, że szystko się rozlatywało! Fajne fotoksiążki i albumy nie są takie drogę, a cena za fotografa to również jego zarobek. O czywiście im więcej stron w fotoksiążce i więcej albumów to cena wzrasta!

W każdym razie u Nas na ślubie kolega fotograf ma robić zdjęcia, a mój narzeczony sam je poprzerabia i zrobi fotoksiążkę i album, z czego jestem zadowolona, bo będę miała wpływ na każde zdjęcie i każdą przeróbkę...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

A znacie jakieś fajne salony w Tarnowie i okolicach, które polecacie?

Kurcze! Na targach te sukienki z www.obajtek.pl. całkiem fajnie się prezentowały, ale raczej nie zaryzykuję...
PearlM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:09   #662
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

magda_mjt - mam do Ciebie takie pytanie powiedz mi proszę, z jakiego materiału jest Twój welon? bo kiedyś go pokazywałaś, a pamiętam, że był taki piękny i chyba trochę grubszy, czy to zwykły tiul?

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-02-18 o 16:15
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:29   #663
PearlM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Z tego wszystkiego znalazłam na necie taką suknie ślubną...
Przesyłam na poprawę humoru


A TO OPIS TEJ SUKNI:

SUKNIA ŚLUBNA DLA ODWAŻNYCH JODIE MARSH


Oto propozycja na gorące letnie śluby i wesela. Suknia nie krępująca ruchów a jednocześnie podkreśla atuty panny młodej. Dosyć ciekawe połączenie klasyki z punkiem. Interesującym rozwiązaniem są dodatki w postaci odważnych ćwieków. Uzupełnieniem całości są przepiękne rękawiczki oraz klasyczne pantofelniki.


Pozdrawiam
PearlM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:36   #664
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
magda_mjt - mam do Ciebie takie pytanie powiedz mi proszę, z jakiego materiału jest Twój welon? bo kiedyś go pokazywałaś, a pamiętam, że był taki piękny i chyba trochę grubszy, czy to zwykły tiul?
Ja pokazywałam welon? niemożliwe mówiłam, jak będę mieć, ale ani zdjęcia nie mam ani nic . No i ja wypożyczam z MissCherie, a nie kupuję . Obstawiam, że to ten, o ile jest całkiem gładki, bo mam trochę małą fotkę, żeby na 100% powiedzieć .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:41   #665
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Ja pokazywałam welon? niemożliwe mówiłam, jak będę mieć, ale ani zdjęcia nie mam ani nic . No i ja wypożyczam z MissCherie, a nie kupuję . Obstawiam, że to ten, o ile jest całkiem gładki, bo mam trochę małą fotkę, żeby na 100% powiedzieć .
oj, to ja nie wiem ale pamiętam, że mi się spodobał, to coś chyba musiałaś pokazać, może jakiś podobny ten, który teraz wkleiłaś też jest ładny, nie wiesz co to za materiał? bo nie wygląda na taki cieniutki, a ja właśnie chciałam przez neta zamówić, ale pojęcia nie mam z jakiego materiału szukać
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:43   #666
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mnie się wydaje ze to jednowarstwowy tiul na tym co Magda wkleiła



Ja zamawialam na ebayu heh.. Wstępnie do rzucania, ale jak będzie spoko to chyba zostawie sobie ;P nie zalezy mi,jakos bardzo na welonie
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:54   #667
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

hmm, a jednowarstwowy tiul to nie to np? https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...6bb39fad5e8bb0

chyba, że tu chodzi o gętość tego tiulu?
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 17:42   #668
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Saaheli ja mogłam tylko taki węższy, gęsty, lejący się wrzucać . Innego nigdy nie brałam pod uwagę . On jest jednowarstwowy, ale bodajże jedwabny stąd drogi . Mogłam najwyżej jakieś zdjęcie tego typu z neta wrzucać
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 18:17   #669
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

ooo, tak, na pewno coś takiego wrzucałaś, bo pamiętam, że mi się bardzo spodobał a sama czegoś takiego szukam
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 18:17   #670
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
hmm, a jednowarstwowy tiul to nie to np? https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...6bb39fad5e8bb0

chyba, że tu chodzi o gętość tego tiulu?


Ten jest dwuwarstwowy :P tyle ze pierwsza warstwa jest krótka zdecydowanie gęstość robi swoje
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 18:19   #671
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
ooo, tak, na pewno coś takiego wrzucałaś, bo pamiętam, że mi się bardzo spodobał a sama czegoś takiego szukam
No to jedna warstwa , tylko gęsty tiul/ jedwab, no i jeśli tiul to miękki, a nie sztywny.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 19:08   #672
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez PearlM Pokaż wiadomość
To chyba fotograf poszedł na łatwiznę i kupił najtańszy materiał skoro piszesz, że szystko się rozlatywało! Fajne fotoksiążki i albumy nie są takie drogę, a cena za fotografa to również jego zarobek. O czywiście im więcej stron w fotoksiążce i więcej albumów to cena wzrasta!
Nie wnikam czy poszedł na łatwiznę czy po prostu takie albumy ma w ofercie za ta cenę. My woleliśmy zobaczyć co dostaniemy po ślubie stąd dobrze było się spotkać z fotografem i obejrzeć przykładowe materiały.
Wiadomo, że cena fotografa to nie tylko albumy
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 20:34   #673
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Joasia, tak, tak ten dwuwarstwowy jest, tylko mi właśnie chodzi o to, że taki cieniutki

Magda, a jak już Cię tak męczę, to powiedz, nie wiesz ile taki welon kosztuje w MS?
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 20:49   #674
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
Joasia, tak, tak ten dwuwarstwowy jest, tylko mi właśnie chodzi o to, że taki cieniutki

Magda, a jak już Cię tak męczę, to powiedz, nie wiesz ile taki welon kosztuje w MS?
Ja go wypożyczam za 100zł, Panie wspominały, że on jest drogi, bo i dużo go jest i jak kojarzę to właśnie chyba jest jedwabny. Coś mi chodzi po głowie, że wspominały coś o 400zł, ale nie mogę tego powiedzieć na 100%. Mi wypożyczenie odpowiada, więc nie wnikałam w szczegóły .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 20:59   #675
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Jak ja pytałam się o koszt welonu, który jednak zdecydowałam się wypożyczyć ( welon z haftem) to Pani powiedziała mi, 600zl
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 21:01   #676
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

no tak, rozumiem
dzięki za wszystkie odpowiedzi

ja się chyba zdecyduję na któryś z tych, tylko się martwię jak ten tiul muślinowy w rzeczywistości będzie wyglądał
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...ami-p-496.html
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...ony-p-399.html
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 21:12   #677
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
no tak, rozumiem
dzięki za wszystkie odpowiedzi

ja się chyba zdecyduję na któryś z tych, tylko się martwię jak ten tiul muślinowy w rzeczywistości będzie wyglądał
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...ami-p-496.html
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...ony-p-399.html
Nie szkoda Ci tyle pieniędzy (zwłaszcza jeśli chodzi o ten pierwszy)? przy odsprzedaży sporo stracisz ... choć jeśli chodzi o jakość i wygląd- zawsze masz możliwość zwrotu
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 21:23   #678
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez PearlM Pokaż wiadomość
Z tego wszystkiego znalazłam na necie taką suknie ślubną...
Przesyłam na poprawę humoru


A TO OPIS TEJ SUKNI:

SUKNIA ŚLUBNA DLA ODWAŻNYCH JODIE MARSH


Oto propozycja na gorące letnie śluby i wesela. Suknia nie krępująca ruchów a jednocześnie podkreśla atuty panny młodej. Dosyć ciekawe połączenie klasyki z punkiem. Interesującym rozwiązaniem są dodatki w postaci odważnych ćwieków. Uzupełnieniem całości są przepiękne rękawiczki oraz klasyczne pantofelniki.


Pozdrawiam
Cudo Ideał No po prostu boskie

Dziękuje za odpowiedzi w temacie solarium chyba się przejdę do oskara, bo mam po drodze z pracy, to najwygodniej

Ej a nie wiecie, czy np nioe dla swoich klientek wypożyczają coś w MS? Bo w którymś salonie pani mówiła, że pożyczają welony i koszulki "obcym", ale nie pamiętam w którym
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 21:37   #679
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Magda, może i szkoda mi, ale w Madonnie gdzie kupowałam suknię taki welon pewnie jest ze 3x droższy nawet nie pytała, a też nie wiem czy mogę w MS wypożyczyć
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 21:50   #680
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Cudo Ideał No po prostu boskie

Dziękuje za odpowiedzi w temacie solarium chyba się przejdę do oskara, bo mam po drodze z pracy, to najwygodniej

Ej a nie wiecie, czy np nioe dla swoich klientek wypożyczają coś w MS? Bo w którymś salonie pani mówiła, że pożyczają welony i koszulki "obcym", ale nie pamiętam w którym
Nie wiem szczerze powiedziawszy, ale liczyłam, że normalnie można wypożyczać. Ale... Alis "tylko dla klientek", LaVida nie odpisali wprost, choć mam wrażenie, że chyba można by było wypożyczyć. Ja pytałam o koszulki/bolerka.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 06:21   #681
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
oj, to ja nie wiem ale pamiętam, że mi się spodobał, to coś chyba musiałaś pokazać, może jakiś podobny ten, który teraz wkleiłaś też jest ładny, nie wiesz co to za materiał? bo nie wygląda na taki cieniutki, a ja właśnie chciałam przez neta zamówić, ale pojęcia nie mam z jakiego materiału szukać
ja welony zamawiałam ze strony butterfly KLIK! jakoś i cena super

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
no tak, rozumiem
dzięki za wszystkie odpowiedzi

ja się chyba zdecyduję na któryś z tych, tylko się martwię jak ten tiul muślinowy w rzeczywistości będzie wyglądał
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...ami-p-496.html
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...ony-p-399.html

z tego co wiem jak zamawiały koleżanki welony to jedna wzieła ten muślinowy i nie była zadowolona te z normalnego tiulu są super
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 07:35   #682
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja wypożyczałam welob w La vidzie, suknia była kupiona w MS wiec nie powinnyście mieć problemu, wypożyczenie gładkiego długiego welonu to koszt 50 zł
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 09:46   #683
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Ja wypożyczałam welob w La vidzie, suknia była kupiona w MS wiec nie powinnyście mieć problemu, wypożyczenie gładkiego długiego welonu to koszt 50 zł

O, czyli koszulke/ bolerko tez u nich wypożyczę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:19   #684
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ane3ka dzięki za cynk właśnie się boję co to za wynalazek ten tiul muślinowy, na fotce wygląda ładnie, ale wiadomo jak to jest z fotkami... muszę się jeszcze zastanowić, albo napiszę do MS czy mogę wypożyczyć u nich
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:55   #685
sunshinereagge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 40
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Magda, a jaka biżuteria? Właśnie się sama zastanawiam co będzie pasowało bo suknia ma dość strojny dekolt więc nie chcę przesadzić z biżuterią
__________________
Nasz Dzień - 3.10.2015 r.
sunshinereagge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 11:28   #686
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez sunshinereagge Pokaż wiadomość
Magda, a jaka biżuteria? Właśnie się sama zastanawiam co będzie pasowało bo suknia ma dość strojny dekolt więc nie chcę przesadzić z biżuterią

Kupiłam bizuterie przed suknia , ale na szczęście mierzylam juz z suknia i wyglada super
Przypadkiem kupiłam kolczyki z wisiorkiem, potem dobrałam bransoletkę, ale w planach mam ubranie tylko kolczyków i bransoletki . Taka mam
ImageUploadedByWizaz Forum1424345273.523633.jpgImageUploadedByWizaz Forum1424345317.493749.jpg
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 14:35   #687
patkaaa777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Dokładnie też polecam ten portal.



Myślę że da radę znaleźć bo większość fotografów ma pakiety w różnych cenach, oczywiście to też zależy czego oczekujesz. Swojego fotografa nie polecę bo płacimy dużo więcej niż chciałabyś wydać ale np. Grzegorz Solak jest niedrogi a zdjęcia ma piękne. Co prawda nie pamiętam dokładnych cen i jego pakietów też już nie mam ale napisz do niego jeśli zdjęcia ci się podobają, wiele dziewczyn z wątku go miało i jest polecany.



Słyszałam wiele niepochlebnych opinii o tym salonie, na tym forum też jest sporo wątków z opisanymi historiami nie mówiąc ile nieprzychylnych komentarzy jest na innych stronach. Ja bym chyba nie ryzykowała.
niestety z tego co sprawdzałam w kalendarzu polivy ma już zarezerwowanego Grzegorza Solaka:/ a szkoda bo zdjęcia rzeczywiście ładne:/
patkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 14:49   #688
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
O, czyli koszulke/ bolerko tez u nich wypożyczę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę, że bez problemu skoro mi bez żadnych "ale" wypożyczyły welon normalnie spisujecie umowę i np we wtorek po ślubie wypożyczona rzecz musi zostać zwrócona
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 15:12   #689
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez patkaaa777 Pokaż wiadomość
niestety z tego co sprawdzałam w kalendarzu polivy ma już zarezerwowanego Grzegorza Solaka:/ a szkoda bo zdjęcia rzeczywiście ładne:/
A to wy na ten sam dzień A patrzyłaś na weloniku? Jak ja szukałam to trafiłam jeszcze na Kamila Filipowskiego, tylko on nie jest z Tarnowa. Też jest tani a zdjęcia ma ładne, tzn. mi się podobały,. Osobiście go nie znam ale o tyle o ile się z nim kontaktowałam to było widac że fachowo podchodzi do potencjalnego zlecenia.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 17:14   #690
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć ! Widzę, że forum nadal tętni życiem Nie zaglądam tu już, bo przerzuciłam się na wątek ciężarnych (tak, tak w sierpniu będę mamusią), ale przeczytałam kilka wątków wstecz i widzę znajome nicki

Pozdrawiam wszystkie PM 2014, a czekającym na swój wymarzony dzień życzę przede wszystkim pięknego, słonecznego dnia Oby wszystko się udało!
PM 2014

P.s. A co do welonów, to doradzam wypożyczyć Ja za swój dałam 300 zł i teraz mi leży w domu, nawet za połowę ceny ciężko mi go sprzedać...
__________________

Igorek


Edytowane przez mms_22
Czas edycji: 2015-02-19 o 17:18
mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.