Perfumy dla nastolatki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-29, 09:36   #61
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Doradźcie.

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
ja bym wzięła Baby Doll.
Ja też wybrałabym Baby Doll choć oba mam i bardzo lubię
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 11:40   #62
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Doradźcie.

Ja także wybrałabym Baby Doll Są słodkie, ale wibrujące, z cynamonowym pazurem i delikatną różą. Mnie osobiście podobają się dużo bardziej niż Touch of Pink. Napisałaś, że szukasz kokieteryjnego zapachu- Baby Doll będą idealne
__________________

Dallale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 08:08   #63
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Cool Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale który z zapachów wybrać dla nastolatki?

Zaznacze ze jestem nastolatka wiec to zmienia postac rzeczy moge wybrac tylko jedne perfumy, ale mam dylemat które.Niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia ich osobiscie. Wiem w KWC juz szukalam i sprawdzalam wasze opinie, jednak kazda z was drogie wizazanki oceniala wg swoich potrzeb.

Moze napisze jakie mam usposobienie zeby ulatwic sprawe.
Jestem dziewczyna o dosc silnym charakterku i lubie mocne perfumy, ale nie jakies super super ciezkie. Perfumy jakie preferuje powinny byc troszke zwariowane (jak to dla nastolatek )ale czasem lubie pachniec czyms subtelnym. Chodzi mi o swieze troche cytrusowe zapaszki, chyba ze bedzie jakas inna intrygujaca nuta.

Wiem, ze trudno tak na sucho doradzic, ale jestescie moja jedyna nadzieja!!
przykladowe perfumy jakie mam Celine Dion Notes-podobaja mi sie jednak sa na takie bardziej oficjalne okazje ( imieniny u cioci )chociaz na codzien tez calkiem fajne
PERCEIVE AVON- tez mi sie podobaly, ale nie zeby uzywac codziennie mam sentyment do tego zapaszku niestety juz go wykonczylam
Wink AVON-ten juz naprawde przypad mi do gustu wlasnie taki zwariowany fajniusi
Celebre AVON-mdli mnie po nim dobry do uzytku raz na miesiac moze dwa, mydlane paskudztwo
PUR BLANCA AVON- nawet podobal mi sie
Chce zaznaczyc ze nie jestem konsultantka avonu ani oriflamu ani nic z tych rzeczy.
Jednak Celine Dion Wink i Perceive to moje asy.

A oto perfumy, które mam do wyboru:
Paris Hilton Just Me /nie jest pewny http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15023
Calvin Klein Eternity http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=560
Salvatore Ferragamo Incanto Dream http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16723
Sarah Jessica Parker Lovely http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14771
Calvin Klein Escape/ten nie jest pewnyhttp://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=810
Davidoff Cool Water http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4186
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424

Edytowane przez Aneta_-
Czas edycji: 2007-02-23 o 13:31
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 09:22   #64
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

Świerzy, nieco chemiczny i zwariowany ale mocny zapach?

bierz Davidoff'a , wiem że wiele wizażanek go nie lubi, ale to już kultowy zapach.

Eternity to zupełnie co innego, natomiast jest również w porządku.

A perfumy S.J.Parker? ... hm szkoda pisać wg. mnie. Takie samo dno jak kobieta która je promuje.
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 09:51   #65
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

A nie ma do wyboru sezonówek Escady? Myślę ze to coś pod Wink.
Natomiast zgadzam się, Davidoff jest nieco chemiczny.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:01   #66
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

Nie znam Incanto i Paris Wiec wypowiem sie o tych, ktore znam.

Davidoff mi sie kiedys, jak bylam nastolatka podobal , ale teraz przypomina mi odswiezacz do pomieszczen i jest jakis taki bez wyrazu, moim zdaniem.

Eternity jest mocny, kwiatowy, dla mnie troche zbyt syntetyczny i meczacy i za bardzo kwiatowy, chociaz napewno jest oryginalny i dlugo sie utrzymuje.

Lovely- mi sie bardzo podoba, jest bardzo "czysty" kojarzy mi się ze świeżo upranymi rzeczami, ale nie proszkiem do prania, ani nie z mydłem, lekki, zwiewny, romantyczny, kwiatkowy, na mnie jest bardzo trwaly i jesli mialabym wybierac, to wybralabym wlasnie ten
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:09   #67
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

Cytat:
Napisane przez LeToy Pokaż wiadomość
Świerzy, nieco chemiczny i zwariowany ale mocny zapach?

bierz Davidoff'a , wiem że wiele wizażanek go nie lubi, ale to już kultowy zapach.

Eternity to zupełnie co innego, natomiast jest również w porządku.

A perfumy S.J.Parker? ... hm szkoda pisać wg. mnie. Takie samo dno jak kobieta która je promuje.
Tak wlasnie klaniam sie do Davidoff'a, ale nie jestem jeszcze pewna
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 11:32   #68
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

być może nie będziesz jedyna która nosi ten zapach, ale sądząc po tym że tak wiele osób go nie znosi, to możesz być równie dobrze wyjątkowa.. a to też się liczy - ja uwielbiam zapachy znienawidzone przez większość - przynajmniej się nie powtarzam
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 12:56   #69
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

A ja odradzam Cool Water. To zapach który ma wielu zdecydowanych przeciwników, także na tym forum. Jeśli naprawdę bardzo bardzo Ci się podoba - nie wahaj się i bierz - Twój nos i Twoja opinia są najważniejsze . Ale jeśli chcesz po prostu sprawić sobie przyjemność, to musisz wziąć pod uwagę, że możesz usłyszeć bardzo krytyczne opinie na temat tego zapachu i może być Ci przykro.

Nie znam dobrze perfum wymienionych przez Ciebie, ale gdybym musiała podjąć decyzję "teraz natychmiast" chyba wybrałabym Lovely.
__________________

Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:13   #70
kolgrimm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: De profundis
Wiadomości: 84
Dot.: Który z zapachów wybrać dla nastolatki?

Jeśli Davidoff, to polecam ostatnią produkcję "Cool Water Game" lub "Echo". Na zwykłe "Cool Water" szkoda pieniędzy. Jest banalne. Mogą Ci się spodobać Escady i Addict 2 Diora z wyraźną nutą grapefruita.
kolgrimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 00:17   #71
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale który z zapachów wybrać dla nastol

Ja bym wybrała Escape, jakoś wydają mi się najbardziej zbliżone klimatem do Perceive i Notes. Eternity i Lovely to raczej kwiatki, Cool Water zbyt morski, a Escape jest w sam raz, i świeże i kobiece
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 15:16   #72
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Który z zapachów wybrać dla nastolatki?

A ja sugeruję kilka wizyt w perfumerii - jeśli rzecz jasna masz taką możliwość. Po co masz brać w ciemno? Według Twojego opisu najbardziej podpasowałyby ci chyba Paris Hilton i Davidoff, ale z tym nigdy nic nie wiadomo, czasem zapach na skórze płata niezłe figle. Po prostu je sprawdź i podejmij decyzję nie sugerując się opiniami obcych (ani nawet bliskich) osób. A z drugiej strony - nawet jeśli nie trafisz, to istnieje jeszcze Targowisko
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:03   #73
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

może Burberry London ? coś a'la Wink z winogronkami
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 20:32   #74
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

Ja bym wziela Incanto dream - nie znam tego zapachu, ale opakowanie sugeruje, ze jest owocowy, swiezo-landyrnkowy. Incanto takie niebieskie jest mniej wiecej w takim klimacie, wiec mysle, ze ten jest podobny, tylko... bardziej rozowy
Escape - wodny, okropny, meczacy. Nienawidze tych perfum, sa lodowate i zimne, koszmarnie trwale i jak dla mnie zalatuja papierosami.
Cool water - rowniez mecza, sa morskie, faktycznie maja cos z odswiezacza oraz snietych ryb i ogorkow.
Eternity - ostre, kwiatowe, z metaliczna nuta, jak dla nastolatki to raczej na oficjalne okazje.
Lovely - szyprowa konwalia, podobna do Narciso Rodriguez, dosc subtelna, powoduje u mnie sennosc
W sumie najlepsza chyba bylaby Paris Hilton Just me - wachalam to cudo i powiem, ze jest niezla, owocowa, troszke slodka, ale nie doslowna, mysle, ze w sam raz dla mlodej osoby na co dzien.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:08   #75
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Który z zapachów wybrać dla nastolatki?

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
A ja sugeruję kilka wizyt w perfumerii - jeśli rzecz jasna masz taką możliwość. Po co masz brać w ciemno? Według Twojego opisu najbardziej podpasowałyby ci chyba Paris Hilton i Davidoff, ale z tym nigdy nic nie wiadomo, czasem zapach na skórze płata niezłe figle. Po prostu je sprawdź i podejmij decyzję nie sugerując się opiniami obcych (ani nawet bliskich) osób. A z drugiej strony - nawet jeśli nie trafisz, to istnieje jeszcze Targowisko
Niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia ich osobiscie
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 16:58   #76
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Który z zapachów wybrać dla nastolatki?

No to jak piszę - nie przejmuj się aż tak - mamy Targowisko, jak nie trafisz, to na pewno znajdziesz chętnych na wymianę. W sumie sugestia Ropuszki, odnośnie Incanto Dream też wydaje się ciekawa. Możesz też zamówić próbki np. na Allegro. Albo wypisać nazwy perfum na małych karteczkach, włożyć pod poduszkę i wylosować rano. Życzę zadowolenia z podjętej decyzji (jaka by ona nie była) .
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 17:03   #77
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Który z zapachów wybrać dla nastolatki?

też brałabym Incanto Dream
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:31   #78
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

Cytat:
Napisane przez Sauvignon Pokaż wiadomość
A ja odradzam Cool Water. To zapach który ma wielu zdecydowanych przeciwników, także na tym forum. Jeśli naprawdę bardzo bardzo Ci się podoba - nie wahaj się i bierz - Twój nos i Twoja opinia są najważniejsze . Ale jeśli chcesz po prostu sprawić sobie przyjemność, to musisz wziąć pod uwagę, że możesz usłyszeć bardzo krytyczne opinie na temat tego zapachu i może być Ci przykro.

Nie znam dobrze perfum wymienionych przez Ciebie, ale gdybym musiała podjąć decyzję "teraz natychmiast" chyba wybrałabym Lovely.

No nie .. co z tego ze ma przeciwników ? Czy tylko dlatego nie warto kupować perfum bo "ludziom" się nie podoba i krytyczne opinie mozna uslyszec ?

A co do tych opinii to na temat kazdego zapachu takowe są.. Ponadto cool water to zapach przelomowy jak na tamte lata.
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 14:35   #79
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Moge sprowadzic z za granicy te perfumy: ale które wybrac dla nastolatki??!!

Krytyczne opinie na temat Cool Water? ja tez nie lubie, ale co druga kobita tym pachnie na ulicy, zreszta jak mozna kogos krytykowac za perfumy?
Ja z czystym sercem polecam Ci jakas sezonowke Escady (wg. mnie nie warto sie kierowac KWC, kazdy ma inny gust, wizazanki 'psiocza' na Escadowe sezonowki, a ja kocham ) jesli spodobal Ci sie Wink, ja znam tylko Rockin Rio i Island Kiss, ale one wszystkie sa podobne, uwazam ze dla nastolatki idealne, a Cool Water moze przyprawiac o mdlosci.
Co do Paris Hilton - moj opis jest w KWC, ale to bylo przed tym jak dostalam Escade Rockin Rio
Incanto Dream - nie znam ale flakonik faktycznie wyglada 'ciekawie' - no ja bym po jednej recenzji nie decydowala sie na zapach. Szkoda ze nie mozesz sprawdzic... No wiec podsumowaujac bede sie upierac przy Escadzie - nie ma ukrytych, denerwujacych, nagle wylaniajacych sie nut.
EDIT: Tzn bede sie upierac, jesli mozesz dokonac innego wyboru bo nie wiem, czy ta lista perfum, to jest wybrana przez Ciebie czy narzucona z gory no z tej listy, to Hiltonowna
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 11:07   #80
naturami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Jakie perfumy pasują?

Jak już kiedyś pisałam- mam 15 lat.
Jestem typem słodkiej blondynki i szukam dla siebie jakichś ładnych perfum, ponieważ mam totalnego bzika na punkcie zapachu(przy okazjii- polecam film PACHNIDŁO )
Możecie mi doradzić jakieś ładne prfumy na codzień- lekkie, świeże, słodkawe ?
Będę wdzięczna za każdą propozycję, bo ja już wywąchałam połowę perfum w sklepach i nie mogę nic dla siebie dobrać
naturami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 11:22   #81
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Jakie perfumy pasują?

proponuję poczytać sobie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=72840
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=35063
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60224
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4460
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 15:36   #82
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Jakie perfumy pasują?

proponuje Babydoll YSL albu Gucci Envy Me
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 18:54   #83
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Zapach dla nastolatki.

Cytat:
Napisane przez naturami Pokaż wiadomość
Jak już kiedyś pisałam- mam 15 lat.
Jestem typem słodkiej blondynki i szukam dla siebie jakichś ładnych perfum, ponieważ mam totalnego bzika na punkcie zapachu(przy okazjii- polecam film PACHNIDŁO )
Możecie mi doradzić jakieś ładne prfumy na codzień- lekkie, świeże, słodkawe ?
Będę wdzięczna za każdą propozycję, bo ja już wywąchałam połowę perfum w sklepach i nie mogę nic dla siebie dobrać
Witaj Naturami . Zapoznaj się proszę z wątkami wklejonymi przez Agę13, z pewnością znajdziesz w nich inspirację.

Polecam jeszcze lekturę poniższych:

- Tanie i oryginalne wody toaletowe.
- Kobiece - dziewczęce.

Powodzenia!
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 12:56   #84
xxgreatboy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Arrow Perfumy dla dziewczynki

Szukałem w wyszukiwarce, ale nie znalazlem

Udalo mi sie namowic mame, zeby kupila dla kuzynki na urodziny perfumy... Niestety jak przyszlo co do czego nie wiem jakie zapchy bedą dobre... Na pewno w gre wchodza tylko zapchy swieze...
Myslalem nad Baby Doll YSL i Petite Cherie, tylko nie wiem czy PC jest dostepne w 30ml buteleczkach???

Prosze o propozycje jakies, tylko zeby zaoach byl w pojemnisci 30ml (wiadomo - poieniadze)
xxgreatboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 13:50   #85
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Perfumy dla dziewczynki

a ile ta dziewczynka ma lat??

wiem tez ze Nici robia bardzo fajne perfumiki dla "mlodocianych"
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 13:53   #86
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Perfumy dla dziewczynki

A ile kuzynka ma lat?

I druga rzecz - piszesz o kosztach, a myślisz o Petite Cherie. Wiesz ile to kosztuje? Za 50ml tej wody możesz mieć setkę Baby Doll i jeszcze Ci zostanie 5 dych.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 13:56   #87
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Perfumy dla dziewczynki

Proponuję Ninę (czerwone 'jabłuszko') Niny Ricci - słodkie, lekkie, dziewczęce, a i finansowo Cię z pewnością nie zrujnuje
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 14:03   #88
xxgreatboy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Perfumy dla dziewczynki

ma 12 lat
xxgreatboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 14:40   #89
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Perfumy dla dziewczynki

Mam dwunastolenią kuzynkę, która uwielbia różową Pumę Więc może niekoniecznie musi to być wysoka półka. Moim skromnym zdaniem w tym wieku nie trzeba jeszcze wydawać tyle na drogie perfumy, puma czy adidas powinny w zupełności wystarczyć.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 15:44   #90
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Perfumy dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Mam dwunastolenią kuzynkę, która uwielbia różową Pumę Więc może niekoniecznie musi to być wysoka półka. Moim skromnym zdaniem w tym wieku nie trzeba jeszcze wydawać tyle na drogie perfumy, puma czy adidas powinny w zupełności wystarczyć.
Ja też tak uważam
W Rossmanie jest dość duży wybór średniopółkowych zapachów w bardzo atrakcyjnych cenach
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 20:48:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.