Czy mogę przez to być w ciąży ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 17:12   #31
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Czy mogę przez to być w ciąży ?

Tyle że dla niektórych tu pytających sformułowanie "jestem dziewicą" ma takie jakby magiczne właściwości. Oczywiście pomijając fakt obaw o teleportujące się plemniki itp ale ile razy czytam tego typu pytania po prostu mam banana na twarzy, bo mam przed oczami dziewczynę która chwalebnie zowie się dziewicą jednak na obawy że dojdzie do kolejnego jakby nie patrzeć "niepokalanego" poczęcia i będzie nowym przedmiotem kultu.
Pokrętnie napisałam bo pokrętnie. Kto mnie zrozumie chwała mu nawet jeśli się z moimi poglądami nie zgadza.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:01   #32
Banned16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę przez to być w ciąży ?

Dziewczyny rozumiem was w zupełności . To że napisałam że jestem dziewicą to nie to że nic nie robiłam jestem grzeczna porządną itd . Ale owszem bawiłam się z moim chłopakiem ale błonę mam dlatego tak powiedziałam . i nie widze tu nic dziwnego . A co do pytania które zadałam to 3 dni temu dostałam okres spóźniony tydzień ale jest
Banned16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 20:51   #33
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Czy mogę przez to być w ciąży ?

Będąc pierwszy raz u ginekologa, lekarka zapytała mnie czy jestem dziewicą, odpowiedziałam jej że nie bo z chłopakiem nie spałam. No to zapytała się czy miałam kontakt z palcem () i powiedziała że jeśli tak to dziewicą już nie jestem. Także jeśli Twój chłopak wsadził Ci palce to dziewicą już nie jesteś - wybacz, że jestem taka niedobra że Ci to mówię :P
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 21:39   #34
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Czy mogę przez to być w ciąży ?

Aczkolwiek mówienie o kimś, że jest "zmacany i macający" jest obraźliwe :/ Szczególnie tonem jaki daje się odczuć z tego postu.

Każdy ma prawo inaczej pojmować dziewictwo - tu się zgadzam w pełni z Chatul, zresztą wątek nie kręcił się wokół tego, więc o co całe oburzenie było?

Fakt, autorka zamiast poszukać na forum, a jest wielki wątek o tym; zamiast poszukać w sieci, choćby w google wpisać - i wyskoczyłby jej wątek z wizażu między innymi, bezmyślnie założyła wątek.
Ale to nie jest powód, żeby od razu rzucać epitetami typu "zmacana", bo zapewne większość swoje przygody z seksem zaczynała od etapu "zmacanej półdziewicy" :/

Swoją drogą ... jak już dziewczęta radziły - poczytaj trochę i dokształć się (Autorko), bo wnioskuję, że pisząc na początku, że jesteś dziewicą, gdzieś podświadomie miałaś w głowie, że dziewica to chyba w ciąże zajść nie może.
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 08:37   #35
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Czy mogę przez to być w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Swoją drogą ... jak już dziewczęta radziły - poczytaj trochę i dokształć się (Autorko), bo wnioskuję, że pisząc na początku, że jesteś dziewicą, gdzieś podświadomie miałaś w głowie, że dziewica to chyba w ciąże zajść nie może.
Bo dziewictwo to stan umysłu
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 20:36   #36
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Czy mogę przez to być w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
Bo dziewictwo to stan umysłu
No właśnie różnie ludzie sobie definiują dziewictwo. Dla jednych to jest stan czysto fizyczny, a dla innych moralny, umysłu.

Ale mnie akurat nie o to chodziło, zwracając się do Autorki.

Zaznaczyła na wstępie, że jest dziewicą. Ale jakie to miało znaczenie dla problemu? Żadne.
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.