Chłopak narodowiec - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-18, 08:48   #721
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Chłopak narodowiec

no i cóż, nawet na galę MMA jechać strach bo banda debili w szalikach może coś zrobić jak wczoraj atakując pociąg, prawdziwi patrioci!

żeby tylko ewentualnej gali UFC nie robiono w Trójmieście bo znowu coś idioci odwalą.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 14:40   #722
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Dlatego, kiedy w Polsce dojdzie do władzy skrajna prawica (wzorem Węgier), ja i mój partner wyjedziemy za granicę i będziemy starać się o azyl polityczny.
Złożyłaś już wniosek o azyl polityczny czy czekasz do jesieni?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 14:57   #723
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Chłopak narodowiec

a skrajna prawica doszła do władzy, bo nie zauważyłam.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 15:10   #724
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Chłopak narodowiec

Spotykałam sięz facetem, którzy popierał poglądy Adolfa Hitlera na początku myslalałam, że to tylko żart, albo jakieś zainteresowanie tą materią, jednak im dalej w las tym więcej drzew, autorko zastanów się nad przyszłością waszego związku. Jesli nie macie wspolnych wartości to będzie źle.
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 15:19   #725
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Chłopak narodowiec

Na szczęście głos niewinnych zbieraczy koniczyny mordowanych na stadionach przegrał co mnie bardzo cieszy.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 00:05   #726
Troll Podwodny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 156
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
Spotykałam sięz facetem, którzy popierał poglądy Adolfa Hitlera na początku myslalałam, że to tylko żart, albo jakieś zainteresowanie tą materią, jednak im dalej w las tym więcej drzew, autorko zastanów się nad przyszłością waszego związku. Jesli nie macie wspolnych wartości to będzie źle.
Ale chwila moment Pomiędzy idiota popierającym Hitlera (Polak popierający Adolfa, to jakiś totalny po☠☠☠) a narodowcem jest bardzo duża różnica. Mnie można nazwać narodowcem, ale ani mi w głowie gazowanie Żydów, prześladowanie homoseksualistów czy zdobywanie Wilna Po prostu uważam, że Polska jest najlepsza i tyle
Troll Podwodny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 21:27   #727
yozane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Chłopak narodowiec

.

Edytowane przez yozane
Czas edycji: 2023-03-16 o 22:41
yozane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 22:02   #728
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Chłopak narodowiec

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
Spotykałam sięz facetem, którzy popierał poglądy Adolfa Hitlera na początku myslalałam, że to tylko żart, albo jakieś zainteresowanie tą materią, jednak im dalej w las tym więcej drzew, autorko zastanów się nad przyszłością waszego związku. Jesli nie macie wspolnych wartości to będzie źle.
Nie znam żadnego narodowca który popiera Adolfa Hitlera. Wręcz to narodowcy w czasie II wojny światowej i od razu po niej byli najczęściej mordowani przez Niemców, Sowietów i komunistów.

Cytat:
Napisane przez Troll Podwodny Pokaż wiadomość
Ale chwila moment Pomiędzy idiota popierającym Hitlera (Polak popierający Adolfa, to jakiś totalny poâ˜☠â˜☠â˜☠) a narodowcem jest bardzo duża różnica.
Testo nazywał siebie Żydem w jednym filmiku, a w drugim popierał Hitlera.

Cytat:
Napisane przez yozane Pokaż wiadomość
Dlatego nic nie mam do narodowców. Jednak obawiam się, że religijność, typowa dla przeciętnego nacjonalisty byłaby przeszkodą w związku ciężką do zgryzienia (ja jestem niewierząca).
Wbrew pozorom to właściwie dziewczyny-nacjonalistki są takie megapobożne. Część nacjonalistów nie zawsze w niedzielę trafia do Kościoła.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 15:42   #729
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Chłopak narodowiec

http://zakopane.naszemiasto.pl/artyk...t,t,id,tm.html

I to jest najlepszy przykład że bycie kibicem nie równa się byciem patriotą i nie wiem jak Bosak czy Kowalski by mówili o kibicach to nie wmówią Polakom że jest inaczej niż każdy z nas to widzi na ulicach.
Kto szedł nad Morskie Oko widział na całej długości tysiące wlepek, kto zwiedzał jaskinie w Polsce czy na Słowacji również je widział bo tam też nasi patrioci muszą pamiątki po sobie zostawiać, jak widać wlepki przestały debilom wystarczać i już w takich miejsach muszą malować.
Zresztą tu też nie da się tłumaczyć że to nie kibice a kibole itd bo jak przychodzi co do czego to kibic stanie po stronie takiego wandala (jak to ma miejsce co roku po Marszu Niepodległości gdzie z debili w szalach demolujących Warszawę robi się bohaterów w środowiskach kibicowskich, często dodając relacje na portalach "branżowych" gdzie się chwalą ilu ich było, gdzie dymili itd) i będzie śpiewał "Zostaw kibica..." zamiast "Zgarnicie ścierwo..." dopingując policję do brutalniejszego spacyfikowania debili w szalikach okradających sklepy w ramach tzw promocji czy niszczących mienie publiczne.

Kibice chcą aby media traktowały ich godnie, to niech zaczną zwalczać patologię w swoich kręgach, bo kryjąc patoli pokazują że nie zależy im na dobrej opinii, bo dla nich braterstwo z patologią jest cenniejsze niż szacunek społeczeństwa.

Zresztą Imperialisto świetne zgody macie, Wisełka kiedyś też dała o sobie znać w postaci napisów w górach, teraz kolejna zacna ekipa pokazała że nie chcą być gorsi.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-28 16:42:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.