PODKŁAD DO SKÓRY B.SUCHEJ I ATOPOWEJ - kochane Wizażanki pomóżcie...PROSZĘ :*:*:* - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 11:28   #31
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: PODKŁAD DO SKÓRY B.SUCHEJ I ATOPOWEJ - kochane Wizażanki pomóżcie...PROSZĘ :*:*

Odświeżam. Mam na twarzy miliardy suchych skórek, które niektóre podkłady tylko podkreślają. Może ktoś polecić jakiś do cery atopowej?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:09   #32
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: PODKŁAD DO SKÓRY B.SUCHEJ I ATOPOWEJ - kochane Wizażanki pomóżcie...PROSZĘ :*:*

Doswiadczenie nauczylo mnie, ze chyba nikt na swiecie jednak takiego podkladu nie wymyslil... Ale moge sprzedac Ci moja pielegnacje twarzy obecnie, dzieki ktorej wszystkie trzy podklady jakich uzywam wygladaja na mnie, ze tak powiem, lepiej niz gorzej. Podklady - Revlon Colorstay, Lancome Photogenic i Clinique Antyblemish Solution - ten ostatni jest najlzejszy i nadaje sie fajnie na cieplejsze dni. Zeby skorki mi nie odstawaly uzywam obecnie serii Exomega A-dermy, ona niby jest do ciala, ale na buzi tez sie sprawdza - olejek myjacy i na to balsam do twarzy i ciala. Czasami jeszcze peeling enzymatyczny Lirene z serii delikatne oczyszczanie. Jakos to wszystko gra razem i buczy tak, ze podklady wygladaja ladnie. Moze przydadza Ci sie moje rady?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:21   #33
juliaaq1235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: PODKŁAD DO SKÓRY B.SUCHEJ I ATOPOWEJ - kochane Wizażanki pomóżcie...PROSZĘ :*:*

wlasnie ja z loreala pierwszy raz sobie chce kupic podkład bo kazdy mówi ze sa dobre. a ja mam suchą cere i jakie dobre sa podkłady z tamtad do takiej cery?
juliaaq1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:21   #34
juliaaq1235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: PODKŁAD DO SKÓRY B.SUCHEJ I ATOPOWEJ - kochane Wizażanki pomóżcie...PROSZĘ :*:*

wlasnie ja z loreala pierwszy raz sobie chce kupic podkład bo kazdy mówi ze sa dobre. a ja mam suchą cere i jakie dobre sa podkłady z tamtad do takiej cery?
juliaaq1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.