Chiodo - lakiery hybrydowe - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-27, 06:46   #151
lyssie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 114
Dot.: Chiodo - lakiery hybrydowe

Średnio je lubiłam. Miałam wiele kolorów z serii Chiodo pro Sprzedałam ostatecznie.

Chodo pro soft już jest lepsze ( mam ciemny fiolet i maluje się całkiem nieźle).
lyssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 07:23   #152
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Chiodo - lakiery hybrydowe

A ja znowu softt wyrzucilam do kosza a pro sie zawsze trzymala na 100% . Ale chyba za chwile problem zniknie bo te wielkie promocje teraz na pro są dlatego ze podobno wycofuja lakiery ponoc przez to ze pro sie nie rozpuszcza w acetonie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 18:12   #153
KosmaFanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Chiodo - lakiery hybrydowe

Hej mam mały problem. Robię hybrydy już 1,5 roku, zawsze używałam bazy, lakieru i topu z neonail i wszystko było pięknie, ładnie utwardzone nic nie dochodziło noooo super. Ostatnio kupiłam lakier z chiodo, zrobiłam normalnie hybrydę (użyłam bazy i topu z neonail) i po przemyciu odtluszczaczem zmylam część koloru, tak jakby lakier nie utwardzil się w całości może lakier nie współgra z neonail, a może to problem lampy? Może mialyscie podobnie i coś poradzicie? Dodam, że mam lampę UV
KosmaFanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 21:55   #154
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Chiodo - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KosmaFanka Pokaż wiadomość
Hej mam mały problem. Robię hybrydy już 1,5 roku, zawsze używałam bazy, lakieru i topu z neonail i wszystko było pięknie, ładnie utwardzone nic nie dochodziło noooo super. Ostatnio kupiłam lakier z chiodo, zrobiłam normalnie hybrydę (użyłam bazy i topu z neonail) i po przemyciu odtluszczaczem zmylam część koloru, tak jakby lakier nie utwardzil się w całości może lakier nie współgra z neonail, a może to problem lampy? Może mialyscie podobnie i coś poradzicie? Dodam, że mam lampę UV
Spróbuj malować cienkie warstwy - nie tylko lakieru, ale też bazy i topu. Zwłaszcza ciemniejsze, bardziej napigmentowane odcienie warto malować naprawdę cieniutko. Spróbuj też utwardzać troszkę dłużej. Jaką masz lampę, jakiej mocy? Możliwe, że to żarówki szwankują. Ja kiedyś jak używałam koloru z Chiodo Pro z inną bazą, nie miałam żadnych problemów, a odkąd używam wszystkiego z Chiodo, to juz w ogóle nic się nie dzieje do klejnej zmiany hybrydy. Powodzenia
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 00:06   #155
KosmaFanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Chiodo - lakiery hybrydowe

Lampę mam uv 36v, próbowałam utwardzac 2x po 2min, ale nie pomogło
KosmaFanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:43   #156
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Chiodo - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KosmaFanka Pokaż wiadomość
Lampę mam uv 36v, próbowałam utwardzac 2x po 2min, ale nie pomogło
spróbuj zapytać w grupie dla stylistek Chiodo na Facebooku, ja tez jak mam jakieś pytanie, to zawsze tam dostaję odpowiedź - jest tam wiele edukatorek Chiodo, ale tez kosmetyczki pracujące na tych lakierach, na pewno Ci pomogą Tutaj link: grupa Chiodo na FB
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-01 23:43:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.