Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 13:31   #1051
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

może ze 2 miesiące odkąd się urodził można bylo powiedzieć że mamy w tym temacie rutynę. Ale później zaczął się "buncior" bo przecież lepiej mimo zmęczenia robić milion innych rzeczy - w tym bieganie. Jak usypiał przy bajce tak od jakieś czasu ta bajka była "BEEE". Kiedyś jak widział że ja lub mąż "śpimy" to on też zasypiał a teraz szturcha nas
Wybudzanie go godzinę wcześniej też nie wypaliło.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 13:42   #1052
Malwina_a
Rozeznanie
 
Avatar Malwina_a
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Dlatego napisalam o tej zupie, u nas to sie super przyjelo, tyle ze u nas jest rutyna i agata tak najlepiej funkcjonuje, sama powie co bedzie robic nastepnego dnia.
Obudzim sie, otworze okienko z kalendarza,pobawim sie, mama przyniesie soczek i syropek,zrobim siku, poczytamy bajki, ubiore sie,zjem sniadanko,uczeszemy wloski,umyjem zabki itd..az do wieczora. Wszystko ma swoja kolej, jak np nahpierw ja zawolam umyc zabki to sie przypomni ze najpierw wloski.
Malwina_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 14:30   #1053
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

z moim hnb mowy nie ma on ma swój świat, swoje zdanie.
z resztą w ogóle z dziewczynkami (tak mi się zdaje) łatwiej się dogadać.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 15:32   #1054
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
z moim hnb mowy nie ma on ma swój świat, swoje zdanie.
z resztą w ogóle z dziewczynkami (tak mi się zdaje) łatwiej się dogadać.
no to akurat chyba nie z moją ale moja też hnb. Bratowa ma teraz pogadać ze znajomą psycholog dziecięcą jakie postępowanie ona radzi na wybuchy histerii tego naszego małego nerwusa. A takie wybuchy są o byle co i potrafią trwać bardzo długo, ona sama się koszmarnie nakręca. Próbowałam już wielu taktyk, przytulania (wtedy mnie najczęściej odpycha ze złością i ucieka ode mnie), siedzenia obok, spokojnego tłumaczenia, izolowania, właściwie nic nie działa, trzeba przeczekać aż w końcu się dziecko uspokoi, a trwa to czasem bardzo długo. Nerwy mam już mocno zszargane, bo przecież nie zawsze jest czas na czekanie, aż emocje opadną w końcu, a przecież ustępować jej we wszystkim też nie będziemy, nie tędy droga.
Jak rozmawiam ze znajomymi, którzy mają starsze dzieci, czasem więcej niż jedno, wszyscy zgodnie przyznają, że może i mieli dzieci wymagające, ale takiego hardkoru nie przeżyli...

Berenika uwierz mi, Adaś nie jest najmniejszy na tym wątku
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 19:06   #1055
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

No tak Agunia, hnb to inna bajka

Tak jęczał że mąż go wziął wcześniej do spania...ciekawe o której uśnie
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:43   #1056
Malwina_a
Rozeznanie
 
Avatar Malwina_a
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Moja byla trudna w obsludze do roku. A odkad mowi to juz wogole super tyle ze wymaga non stop bawienia sie z nia,ale od poczatku nie umiala sie sama soba zajac wiec nic sie nie zmienilo.

Bylismy u pediatry,weszlismy na syrenie,ale potem sie uspokoila jak pani doktor nsjpierw jej misia zbadala,potem nawet buzie otwarla.

Pozniej poszlam do fryzjera,patrze a po chwili maz z corka przychodzi,bo chciala widziec jak pani mame obcina. Oczarowala wszystkich w tym salonie i moja corka calkowicie zapomniala o swojej niesmialosci. Strasznie dumna jestem z jej postepow
Malwina_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 07:28   #1057
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cytat:
Napisane przez Malwina_a Pokaż wiadomość
Moja byla trudna w obsludze do roku. A odkad mowi to juz wogole super tyle ze wymaga non stop bawienia sie z nia,ale od poczatku nie umiala sie sama soba zajac wiec nic sie nie zmienilo.

Bylismy u pediatry,weszlismy na syrenie,ale potem sie uspokoila jak pani doktor nsjpierw jej misia zbadala,potem nawet buzie otwarla.

Pozniej poszlam do fryzjera,patrze a po chwili maz z corka przychodzi,bo chciala widziec jak pani mame obcina. Oczarowala wszystkich w tym salonie i moja corka calkowicie zapomniala o swojej niesmialosci. Strasznie dumna jestem z jej postepow

oby tak dalej!

Mój mało mówi, nawet dwóch słów nie łączy a pytań ma miliard w ciągu dnia....
I ciągle w mojej asyście..
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 13:11   #1058
Malwina_a
Rozeznanie
 
Avatar Malwina_a
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

U nas tez miliardy pytan,to chyba taki wiek
Malwina_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 13:58   #1059
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
z resztą w ogóle z dziewczynkami (tak mi się zdaje) łatwiej się dogadać.
No proszę Cię.... :p
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 05:56   #1060
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Wczoraj byliśmy u pediatry na kontroli z Adaśkiem bo było słychać mu szmery na serduszku jak był chory. No i teraz zdrowy i nadal słychać. Udało mi się od razu zapisać go do kardiologa prywatnie i to na wczoraj na 19. Okazało się że ma na sercu strune rzekomą, która wywołuje te szumy Ale nie jest to żadna wada



Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:37   #1061
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Hej jesteśmy w Ikei. Było po drodze wiec weszliśmy TYLKO po papierki na muffinki
Mała zostawiłam na ikeowskim placu zabaw i miałam mega stresa. W sumie nie o nią bo nie miała żadnego problemu żeby zostać, ale musiałam powiedzieć że ma skończone trzy lata
Nie musze mówić że super się bawiła i nie chciała wracać?
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 13:10   #1062
Malwina_a
Rozeznanie
 
Avatar Malwina_a
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Bereninka super ze z serduszkuem wszystko dobrze,a co ta struna zniknie czy bedzie mial ciagle szmer?

Mandi jestem pod wrazeniem!ja sobie o takim luksusie jak dziecko na sali zabaw a ja nazakypach moge pomarzyc.

Ide znow z mala do lekarza, kaszle coraz gorzej,dzisiaj jej niewiele brakowalo a by zwymiotywala od tego kaszlu,do tego dostala katar. Nawet niewiem co by jej podac bo to nasz pierwszy kaszel.
Malwina_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 13:30   #1063
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cytat:
Napisane przez Malwina_a Pokaż wiadomość
Bereninka super ze z serduszkuem wszystko dobrze,a co ta struna zniknie czy bedzie mial ciagle szmer?
nie zniknie

I jeszcze ma lekką niedomykalność zastawki płucnej...
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 14:16   #1064
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49392076]nie zniknie

I jeszcze ma lekką niedomykalność zastawki płucnej...[/QUOTE]

Czy to jest groźne dla małego?
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:00   #1065
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hej jesteśmy w Ikei. Było po drodze wiec weszliśmy TYLKO po papierki na muffinki
Mała zostawiłam na ikeowskim placu zabaw i miałam mega stresa. W sumie nie o nią bo nie miała żadnego problemu żeby zostać, ale musiałam powiedzieć że ma skończone trzy lata
Nie musze mówić że super się bawiła i nie chciała wracać?
Kurczę , chyba bałbym się jeszcze zostawić moją na takim placu zabaw:P
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:05   #1066
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
Kurczę , chyba bałbym się jeszcze zostawić moją na takim placu zabaw:P
Dlaczego?
Plac bezpieczny poza tym mieli tam telewizor wiec co robią dzieciaki? Głównie oglądają bajki. Moja mała pobawila się chwilę w basenie s piłkami, zrobiła nawet kartkę świąteczna - znaczy na kartkę przykleila kilka ozdobek i coś pobazgrala poza tym właśnie oglądała bajki
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 12:48   #1067
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Ale fajnie Mandi, moj by pewnie szału dostał jakby mu z oczu zniknęła....wyjść z mieszkania rodziców po pieluchę czasem trudno
Wiesz jak mój mały reaguje na Twój podpis? aż zeskoczył z kanapy by przyjrzeć się bliżej zawsze żywiołowo reaguje

Berenika zdrówka dla Adasia.

Natalka, tak wiem, mamo diabełka

Dziś ma lepszy nastrój, nawet się chce bawić i wygłupiać, nie jęczy jak ostatnie 2 tygodnie wtedy nawet gilgotki, czytanie wierszyków czy układanie kloców nie ma racji bytu...i z kijem nie podchodź
Ależ charakterek....
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 13:42   #1068
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Hej dziewczyny

Witam się w 21 tygodniu ciąży Iga pozostała dziewczynką w poniedziałek idę zrobić juz badanie stężenia glukozy we krwi , pamiętacie to ohydztwo)))muszę pamiętać o cytrynce. Róznica jest teraz taka że pobierają krew po godzinie i dwóch z tętnicy , a nie żyły.
Nadal odruch wymiotny ma podrażniony i bardzo delikatny , z Nadia nie wiedziałam co to znaczy wymiotowac

Nadia od poniedziałku chora, dzisiaj byłam z nią na kontroli i ma zapalenie ucha- mocno czerwiona błona bębenkowa, ech te uszka nam chyba nigdy nie odpuszczą, do tego ma zapalenie spojwek i mocny kaszel głównie w nocy. Będzie do wtorku brała antybiotyk , bo własnie wtedy wylatujemy do naszych znajomych do Birmigham .... a uszka muszą być zdrowe. Ja za to złapałam od niej przeziebienie i mam zapalenie zatok i jakie krople do aplikacji.

Tak poza tym już nie mogę doczekać się świąt i zmian które nadejdą w nowym roku
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 07:51   #1069
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
Ale fajnie Mandi, moj by pewnie szału dostał jakby mu z oczu zniknęła....wyjść z mieszkania rodziców po pieluchę czasem trudno
Wiesz jak mój mały reaguje na Twój podpis? aż zeskoczył z kanapy by przyjrzeć się bliżej zawsze żywiołowo reaguje

Berenika zdrówka dla Adasia.

Natalka, tak wiem, mamo diabełka

Dziś ma lepszy nastrój, nawet się chce bawić i wygłupiać, nie jęczy jak ostatnie 2 tygodnie wtedy nawet gilgotki, czytanie wierszyków czy układanie kloców nie ma racji bytu...i z kijem nie podchodź
Ależ charakterek....
Twój syn bardzo charakterny. ..
Cora zawsze była taka ze bez problemu
było ja można zostawić
A podpis tez bardzo lubię.




Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Witam się w 21 tygodniu ciąży Iga pozostała dziewczynką w poniedziałek idę zrobić juz badanie stężenia glukozy we krwi , pamiętacie to ohydztwo)))muszę pamiętać o cytrynce. Róznica jest teraz taka że pobierają krew po godzinie i dwóch z tętnicy , a nie żyły.
Nadal odruch wymiotny ma podrażniony i bardzo delikatny , z Nadia nie wiedziałam co to znaczy wymiotowac

Nadia od poniedziałku chora, dzisiaj byłam z nią na kontroli i ma zapalenie ucha- mocno czerwiona błona bębenkowa, ech te uszka nam chyba nigdy nie odpuszczą, do tego ma zapalenie spojwek i mocny kaszel głównie w nocy. Będzie do wtorku brała antybiotyk , bo własnie wtedy wylatujemy do naszych znajomych do Birmigham .... a uszka muszą być zdrowe. Ja za to złapałam od niej przeziebienie i mam zapalenie zatok i jakie krople do aplikacji.

Tak poza tym już nie mogę doczekać się świąt i zmian które nadejdą w nowym roku
Wow to już połowa. Szybko leci.
Udanego wypoczynku i zdrowia dla Nadii.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 19:47   #1070
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Hej

Pewnie wszystkie jesteście pochłonięte przygotowaniami świątecznymi, ale chciałam Wam już dziś złożyć (jutro może być różnie z czasem) najlepsze życzenia Wesołych Świąt i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku !

Nas w ostatnim czasie dopadło choróbsko, także ten ostatni tydzień nie bardzo czułam atmosferę zbliżających się świąt, ale już jest lepiej, także życzę sobie i Wam oraz bliskim dużo zdrówka
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 20:16   #1071
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Hej wesołych świąt! !!


My na święta w gości. Wigilia u teściów, pierwszy dzień świąt u mojej mamy a drugi u nas. I Najbardziej ciesze się na ten drugi dzień. Będzie można odpocząć w rodzinnym gronie.

Widziałyscie gdzieś ciastoline najlepiej z play doh w dobrej cenie?


Cytat:
Napisane przez katja_22 Pokaż wiadomość
Hej

Pewnie wszystkie jesteście pochłonięte przygotowaniami świątecznymi, ale chciałam Wam już dziś złożyć (jutro może być różnie z czasem) najlepsze życzenia Wesołych Świąt i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku !

Nas w ostatnim czasie dopadło choróbsko, także ten ostatni tydzień nie bardzo czułam atmosferę zbliżających się świąt, ale już jest lepiej, także życzę sobie i Wam oraz bliskim dużo zdrówka
Ech choroby to najgorsze co może być.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 06:13   #1072
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Mandragorrka widziałam w Realu Ale ceny nie pamiętam



Wesołych świąt!

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 12:27   #1073
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Emil od 1 dnia świąt chory....nas też coś bierze ale jego siekło mocniej.
Dziś temp 38'C kaszle strasznie zwłaszcza nad ranem. Mamy wizytę dziś po południu.

No i na wigilii jak i podczas cały świąt nie miał apetytu a na to moja babcia żebym mu dała jarzynową zmiksowaną najlepiej w butli
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 18:44   #1074
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Hej
Jakie plany na sylwestra?

My siedzimy w domu i żadna siła mnie z niego nie wyciągnie. Lubie spędzać sylwestra leniwie w domu.
Chociaż tak do końca leniwie nie będzie. Jutro weźmiemy z mężem udział w biegu sylwestrowym, ale potem to już w domu będziemy siedzieć.

Moja córa świetnie sobie radzi z jedzeniem, mało kiedy brudzi się przy tym.
Ale jak jesteśmy u teściowej to ta często chce karmić mała. A jak córcia nie chce jest to ona kombinuje co by tu dać wnusi do jedzenia. A może zupkę zmiksować, albo przecedzić przez sitko żeby grudek nie było, albo makaron poslodzic. .. Nie bierze pod uwagę ze dziecko może pi prostu nie chcieć
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."





Edytowane przez Mandragorrka
Czas edycji: 2014-12-30 o 18:46
Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 19:30   #1075
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cześć

Nela mój podobnie, tuż przed świętami kataru dostał jak byliśmy u teściów, potem doszedł mu kaszel, więc ledwo się wykurował i od nowa, na szczęście nie jakoś bardzo, ale jednak Zdrówka dla Was

Na temat jedzenia, mojej mamy i teściowej mogłabym się rozpisywać, cały czas słyszę, żeby małemu dawać na noc kaszy w butli to noc prześpi... Teściowa też cuduje, żeby tylko wnusio zjadł obiad, np. słodzi mu zupy o czym Wam pisałam na pewno

My sylwestra w domu planujemy spędzić

Edytowane przez katja_22
Czas edycji: 2014-12-30 o 19:34
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 10:43   #1076
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Jak ja się wczoraj wnerwiłam
idziemy na 17.30 do przychodni a pani pielęgniarka oznajmia że lekarza nie ma bo ma dyżur i że dzwonili do mnie 3 raz!
Po 1 dzwonili raz i mogłam nie słyszeć a gdy my chcieliśmy oddzwonić to ani razu nikt nie odebrał Mąż dzwonił z 7x!
Albo lekarka spóźnia się 2h, albo nie przyjeżdzą wcale, albo zmieniają całkiem godziny i nie informują.
Mogłabym jeszcze dużo wymieniać na temat tej przychodni ale szkoda czasu.
Trzeba znaleźć inną.

Ostatecznie wylądowaliśmy na ip. Pierwszy raz Emil nie płakał przy badaniu. wyszliśmy z receptą na antybiotyk. Zapalenie gardła.
Dziś już wyraźnie lepiej się czuje, biega, ma dużo pytań
Ja się czuję tak sobie, mąż nieco lepiej.

Mieliśmy zaproszenie do znajomych na sylwestra ale nim się rozchorowaliśmy to wiedzieliśmy że nie pójdziemy.
Musielibyśmy iść z małym. on się jeszcze wybudza, nie wiadomo ile tam ludzi i pewnie byłoby głośno.
Sylwestra spędzimy albo w Krakowie albo Wrocławiu albo jeszcze gdzieś indziej - zależy jaki kanał włączymy w tv

Dużo zdrowia w nadchodzącym Roku! Samych radosnych chwil, spełnienia marzeń i spokoju!
- cieszę się że ten rok się kończy bo był zdecydowanie najgorszym odkąd pamiętam.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 17:41   #1077
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Szczęśliwego Nowego Roku!

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
Sylwestra spędzimy albo w Krakowie albo Wrocławiu albo jeszcze gdzieś indziej - zależy jaki kanał włączymy w tv
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 13:52   #1078
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Szczęśliwego Nowego Roku!

wypadło na Gdynię Polsat postawił na szoł - mniejsze prawdopodobieństwo zaśnięcia przed północą
Tak czy siak poszłam przed 24 do lóżka w razie gdyby mały się obudził jak w zeszłym roku. Na szczęście spał mimo że dość blisko ktoś strzelał.

Maly ma się już lepiej ale dziś nieoczekiwanie zrobił sobie drzemkę.
W ogóle zauważyłam coś takiego.
Zachowanie nr 1.
Jest jęczący, nie chce się bawić i nie chce spać.
Zachowanie nr 2.
Ma dobry nastrój, bawimy się i zasypia w ciągu dnia

__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 16:47   #1079
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Hej mąż kupił w Biedronie płyty z piosenkami dla dzieci. Zestaw trzech płyt za 30 zł.
Jak dla małej rewelacja. Leci u nas non stop a córa ma radoche.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 20:45   #1080
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXVI) - część XI

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hej mąż kupił w Biedronie płyty z piosenkami dla dzieci. Zestaw trzech płyt za 30 zł.
Jak dla małej rewelacja. Leci u nas non stop a córa ma radoche.
Mój mąż też kupił i również polecam Mały zna większość z tych piosenek i bardzo lubi, więc płyta rewelacja Mąż zapłacił 20 zł.

Macie zimę? U nas jest od drugiego dnia świąt z malutką przerwą i prawie non stop dosypuje
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-02 10:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.