Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 18:28   #3421
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez nandu Pokaż wiadomość
dzięki, wiem. Ale sprzedaje też perfumy i miałam nadzieję, że ktoś coś o sprzedawcy wie.
Natomiast zapytałam w mailu o termin ważności podkładu i nie doczekałam odpowiedzi, więc nie zaufam sprzedawcy.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

diane von furstenberg
Diane
lider-perfumy
http://allegro.pl/diane-von-furstenb...579265959.html
Jak myślicie? Oryginał? nie znalazłam sprzedawcy na liście polecanych, ale nie wiem czy trafiłam do dobrej listy ( z 2013 r.). Uwielbiam ten zapach, ale zniknął z Sephory - tam kupowałam i za dobrą cenę - były promocje na Dianę. Chciałabym go znów mieć.
Podróba, jak wszystko tego sprzedawcy
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 18:41   #3422
nandu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

dzięki
nandu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 14:45   #3423
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

A te perfumy z wątku perełkowego są oryginalne?
Dior Poison,
sprzedający: jaaromir
http://allegro.pl/christian-dior-poi...644471354.html
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 17:26   #3424
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez ysabela Pokaż wiadomość
A te perfumy z wątku perełkowego są oryginalne?
Dior Poison,
sprzedający: jaaromir
http://allegro.pl/christian-dior-poi...644471354.html
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 21:35   #3425
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
To bardzo fajnie
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 22:43   #3426
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Czy ta woda jest oryginalna?

Lancome La vie est belle
skarbek27a
http://allegro.pl/lancome-la-vie-est...659621140.html
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 07:46   #3427
Jaxo64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Witam drogie Panie. Otóż żona kupiła mi na urodziny perfumy od tego sprzedawcy http://allegro.pl/show_user.php?uid=37072868 a dokładnie CK One i zastanawia mnie czy otrzymała oryginał i sprzedawca jest uczciwy. W wielkiej konspiracji znalazłem gdzie został przedmiot zakupiony i w razie wątpliwości no cóż będę zmuszony go zwrócić. Teraz jestem w pracy więc później jeszcze w osobnym wątku dorzucę zdjęcia buteleczki i kartonika. Wydają się być w porządku ale zawsze mogę się mylić, a tu widzę że są osoby znające się na rzeczy.

Tutaj dokładne dane sprzedawcy:
perfumy-marzen
CK One
http://allegro.pl/calvin-klein-ck-on...631721582.html

Edytowane przez Jaxo64
Czas edycji: 2015-09-11 o 14:45
Jaxo64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 08:06   #3428
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Czy ta woda jest oryginalna?

Lancome La vie est belle
skarbek27a
http://allegro.pl/lancome-la-vie-est...659621140.html
W takiej cenie? Nie ma szans.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 21:11   #3429
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Calvin Klein Reveal
sprzedawca: iperfumy-pl
link: http://allegro.pl/ck-calvin-klein-re...501801387.html

Ktoś miał styczność z tym sprzedawcą? Coś za tanio, nie?
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 21:36   #3430
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Calvin Klein Reveal
sprzedawca: iperfumy-pl
link: http://allegro.pl/ck-calvin-klein-re...501801387.html

Ktoś miał styczność z tym sprzedawcą? Coś za tanio, nie?
To sprawdzona perfumeria
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 21:57   #3431
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
To sprawdzona perfumeria
A to jest na pewno allegrowe konto iperfum? Bo jakoś nie wygląda.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 22:00   #3432
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A to jest na pewno allegrowe konto iperfum? Bo jakoś nie wygląda.
No wlasnie tez mi sie wydaje, ze nie. Sprawdzilam i na iperfumy jest zupelnie inna cena za ten zapach

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 11:08   #3433
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A to jest na pewno allegrowe konto iperfum? Bo jakoś nie wygląda.
To nie jest konto iperfumy
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:32   #3434
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

A cos o tym sprzedawcy komus wiadomo?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 09:44   #3435
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Wyszukiwarka wypluwa kilka wyników, bo często ta nazwa tu wypływała. Jak dla mnie podszywanie się pod znaną perfumerię i brak real foto dyskwalifikuje sklep.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:03   #3436
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka wypluwa kilka wyników, bo często ta nazwa tu wypływała. Jak dla mnie podszywanie się pod znaną perfumerię i brak real foto dyskwalifikuje sklep.
Dzieki za opinie nie zaryzykuje, a ze wlasnie przyszedl mail o darmowej dostawie do perfumesco, to kupilam sobie w tej samej cenie 50 ml (w pogietym kartoniku )

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 14:57   #3437
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ma masę podróbek wystawionych np. Tom Ford, Chanel , nie kupiłabym
A ja nie jestem tego taka pewna. Po czym wnioskujesz, że Chanel ze zdjęcia to podróbka? Nie wiem co gość wysyła, ale testery chanel na zdjęciu to oryginały. Przerobiłam tego sporo w swoim życiu i wiem co piszę. Tester Envy też mi wygląda na oryginalny. Ta grafika na pudełku pochodzi z testerów z ostatnich lat produkcji. Lata wcześniejsze miały chyba naklejki z boku na kartonie. Czcionka też się zgadza. To samo w chanelkami i organzą.
Moim zdaniem na większości zdjęć są oryginały (nie znam tych wszystkich flaszek, więc co do wszystkich się nie wypowiadam). Czym innym jest to, co gość wysyła. Kiedyś tak się nacięłam, na zdjęciu był oryginał a podróba w przesyłce.
Co prawda trochę już wypadłam z obiegu, ale podróbki starych zapachów jeszcze dość dobrze rozpoznaję.
No rzućcie jeszcze na to okiem...
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:22   #3438
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A ja nie jestem tego taka pewna. Po czym wnioskujesz, że Chanel ze zdjęcia to podróbka? Nie wiem co gość wysyła, ale testery chanel na zdjęciu to oryginały. Przerobiłam tego sporo w swoim życiu i wiem co piszę. Tester Envy też mi wygląda na oryginalny. Ta grafika na pudełku pochodzi z testerów z ostatnich lat produkcji. Lata wcześniejsze miały chyba naklejki z boku na kartonie. Czcionka też się zgadza. To samo w chanelkami i organzą.
Moim zdaniem na większości zdjęć są oryginały (nie znam tych wszystkich flaszek, więc co do wszystkich się nie wypowiadam). Czym innym jest to, co gość wysyła. Kiedyś tak się nacięłam, na zdjęciu był oryginał a podróba w przesyłce.
Co prawda trochę już wypadłam z obiegu, ale podróbki starych zapachów jeszcze dość dobrze rozpoznaję.
No rzućcie jeszcze na to okiem...

Po cenie. Wystarczy rzucić okiem na cenę. Zdjęcia może i przedstawiają oryginały ale nie ma setek Chanel w cenie <200zł
Nie mówiąc o Fordach. I to w szałowych ilościach po 20-30szt na jednej aukcji.

Asortyment w najlepszym wypadku mieszany a po co ryzykować?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:29   #3439
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Oczywiście, że te Chanele to podróby, Gucci Flora i Chanel No19 też sprzedał podrabiane...widać od razu przecież no i ceny...
EDIT: zobacz co posprzedawał, HP też podróba

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2015-09-15 o 15:31
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 15:37   #3440
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Po cenie. Wystarczy rzucić okiem na cenę. Zdjęcia może i przedstawiają oryginały ale nie ma setek Chanel w cenie <200zł
Nie mówiąc o Fordach. I to w szałowych ilościach po 20-30szt na jednej aukcji.

Asortyment w najlepszym wypadku mieszany a po co ryzykować?
Mnie zastanawia tylko ilość. Ceny nie. Nie mówię, że to reguła, ale cena nie zawsze jest wyznacznikiem tego czy to oryginał, czy nie. Czasami, ci którzy zaczynają mają naprawdę niskie ceny. Kiedyś jeden gość z Lublina wystawił sporo testerów, wszystkie po 99 zł. Gdyby patrzeć tylko na cenę to wszystkie jego aukcje można by ocenić jako aukcje z podróbkami. Na zdjęciu miał oryginały. Tak się składa, że mogłam do niego przy okazji podjechać i pomacać te jego flaszki. Wszystkie to były oryginały. Wziął je z jakiejś hurtowni w ramach rozliczenia długu. Wystawił po 99, bo tak mu było łatwiej i szybciej.
Fakt, przypadek, ale nie można tak z automatu wrzucać wszystkich aukcji z do jednego wora. Moim zdaniem trzeba oceniać każdy detal transakcji: zdjęcia, opinie, asortyment, ceny, ilości flaszek itd.
Każda aukcja jest inna, okazje się zdarzają. To przecież allegro.

U tego gościa raczej nie kupię, boje się ryzykować, choć serce boli, bo na fotce ma oryginały.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:38   #3441
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A ja nie jestem tego taka pewna. Po czym wnioskujesz, że Chanel ze zdjęcia to podróbka? Nie wiem co gość wysyła, ale testery chanel na zdjęciu to oryginały. Przerobiłam tego sporo w swoim życiu i wiem co piszę. Tester Envy też mi wygląda na oryginalny. Ta grafika na pudełku pochodzi z testerów z ostatnich lat produkcji. Lata wcześniejsze miały chyba naklejki z boku na kartonie. Czcionka też się zgadza. To samo w chanelkami i organzą.
Moim zdaniem na większości zdjęć są oryginały (nie znam tych wszystkich flaszek, więc co do wszystkich się nie wypowiadam). Czym innym jest to, co gość wysyła. Kiedyś tak się nacięłam, na zdjęciu był oryginał a podróba w przesyłce.
Co prawda trochę już wypadłam z obiegu, ale podróbki starych zapachów jeszcze dość dobrze rozpoznaję.
No rzućcie jeszcze na to okiem...
Nie obraź się - ale nie masz racji .Te "Chanele" to klasyczne okazy podrób , z resztą tak jak i reszta jego asortymentu.Poza tym my tutaj weryfikujemy perfumy po butelkach , a nie po kartonach , nadrukować sobie można wszystko , a te jego perfumy to wszystko podróby.Na zdjęciach też wcale nie są oryginały jak piszesz.W Turcji na straganach tego pełno.
EDIT :widzę ,że Asia była pierwsza
__________________
WYMIENIĘ

Edytowane przez rudzia77
Czas edycji: 2015-09-15 o 15:40
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:42   #3442
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Oczywiście, że te Chanele to podróby, Gucci Flora i Chanel No19 też sprzedał podrabiane...widać od razu przecież no i ceny...
EDIT: zobacz co posprzedawał, HP też podróba
A możesz mi powiedzieć, który to detal z obrazka np. w przypadku chanel i gucci envy oraz organzy wskazuje na to, że na fotce jest podróbka?
Te flaszki znam, więc o tych flaszkach mogę się wypowiedzieć.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:43   #3443
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia tylko ilość. Ceny nie. Nie mówię, że to reguła, ale cena nie zawsze jest wyznacznikiem tego czy to oryginał, czy nie. Czasami, ci którzy zaczynają mają naprawdę niskie ceny. Kiedyś jeden gość z Lublina wystawił sporo testerów, wszystkie po 99 zł. Gdyby patrzeć tylko na cenę to wszystkie jego aukcje można by ocenić jako aukcje z podróbkami. Na zdjęciu miał oryginały. Tak się składa, że mogłam do niego przy okazji podjechać i pomacać te jego flaszki. Wszystkie to były oryginały. Wziął je z jakiejś hurtowni w ramach rozliczenia długu. Wystawił po 99, bo tak mu było łatwiej i szybciej.
Fakt, przypadek, ale nie można tak z automatu wrzucać wszystkich aukcji z do jednego wora. Moim zdaniem trzeba oceniać każdy detal transakcji: zdjęcia, opinie, asortyment, ceny, ilości flaszek itd.
Każda aukcja jest inna, okazje się zdarzają. To przecież allegro.

U tego gościa raczej nie kupię, boje się ryzykować, choć serce boli, bo na fotce ma oryginały.
Sama cena nie ale właśnie cena plus reszta okoliczności: zapachy znane, często podrabiane (Chanelki właśnie), ogromna ilość. Poza tym nie jestem taka pewna oryginalności wszystkiego na tych fotach - za mało szczegółów.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 15:44   #3444
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

bleu na bank podróba, kurcze niby ładne robią te podróby a korków im się już nie chce dopasować, przeciez gros z tych wód w testerach ma koreczki

mulier spójrz najadore, manifesto, hermes ..okropne padaki
jedynie w szanelce 5 bym sie zawahała bo jak na moje mało szanelkowe oko tylko kolor płynu i atomizera się różni od oryginału
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 16:05   #3445
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A możesz mi powiedzieć, który to detal z obrazka np. w przypadku chanel i gucci envy oraz organzy wskazuje na to, że na fotce jest podróbka?
Te flaszki znam, więc o tych flaszkach mogę się wypowiedzieć.
Dziewczyno, musisz się jeszcze sporo nauczyć żeby z Asiulą i innymi speckami wdawać się w polemikę
Te Fordy to perfidne podróby (jest o nich w sieci głośno), flakony są fatalnej jakości, farba odpryskuje... Oryginały są z barwionego szkła, a nie farbowane

Oczywiście asortyment jest podróbkowy, a durni ludzie się nabierają. Trzeba być głupce aby myśleć, że za 200 zł kupi się 50 ml TV

Z męskich podróby na bank to: Bleu de Chanel (dno nie takie jak trzeba i brak korka), Chanel Allure Homme (dno, rurka za długa), Fahrenheit (wąż), Invictus (borze, co za kolor!), Guerlain Ideal (dno), TF Grey Vetiver EDP (dno, brak śrebrnego pierścienia pod korkiem), Terre (klasyka podróbkowa, flakon EDT, karton EDP, dno i ogół wykonania) Dior Homme Sport (rura mało nie ucieknie z flakonu, Dior takich niedoróbek nie toleruje) i Platynowy Egoista (mój konik, dno tragiczne (powinno być płaskie albo wypukłe, rura).

To są podróby, przyjmij do wiadomości, albo kup i się przekonaj
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 16:11   #3446
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

A mnie się strasznie ta czcionka na flakonie Piątki nie podoba, jakaś taka biedna... No i kolor płynu- różowawy (?)
Manifesto to ewidentna podróba.
Oprócz tego nie ma super-promocji na Tomy Fordy i inne Szanele. Za mniej niż 300-350zł raczej nie kupisz testera. Niestety, cena JEST po części wyznacznikiem oryginalności produktu.
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 17:47   #3447
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Flora kolor i szkło nierówne, dno inne, Manifesto rura okropna, Chanel No19 i No5 czcionka nie taka, fatalna jakaś rozjechana, w ogóle mnóstwo tych Chanelek takich właśnie niby testerów jest sprzedawanych, ja patrzę całościowo na sprzedawcę i na jego asortyment, jak ma choć jedną podróbę to nie kupię u niego na bank... .
Oczywiście te podróby wyglądają lepiej niż kiedyś, niestety
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 18:45   #3448
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Zapach: Jimmy Choo EDT
Sprzedawca: Trzy_zyczenia

http://allegro.pl/jimmy-choo-edt-4-5...584793028.html

To nie jest jakiś przekręt?
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 18:54   #3449
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Zapach: Jimmy Choo EDT
Sprzedawca: Trzy_zyczenia

http://allegro.pl/jimmy-choo-edt-4-5...584793028.html

To nie jest jakiś przekręt?
To po prostu odlewka
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 21:16   #3450
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Proszę o pomoc, chcę kupić na prezent i nie chcę wtopy
Zapach: Escada Turquoise Summer
Sprzedający: perfumeria-pol
Link do aukcji: http://allegro.pl/escada-turquoise-s...666176485.html
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 13:47:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.