Singielki 25+ cz. XVI - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-08-26, 15:41   #4741
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Oczywiście, że tak - bycie na siłę z kimś to recepta na katastrofę

A dlaczego nie ? Nie mógłbym być ojcem dla takiego dziecka i prędzej czy później wydaje mi się, że byłoby to destrukcyjne dla relacji
Wiem,że wielu się to udaje ale ja bym się nie zdecydował
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-26, 15:43   #4742
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 116
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Mogę wiedzieć dlaczego?

ponieważ nie każdy facet chce wychowywać cudze dzieci, skoro woli miec swoje?
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-26, 17:53   #4743
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Jest jedna rzecz która totalnie nie ma dla mnie znaczenia - nie interesuje mnie jej kariera zawodowa , wykształcenie etc.
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 00:45   #4744
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak - bycie na siłę z kimś to recepta na katastrofę

A dlaczego nie ? Nie mógłbym być ojcem dla takiego dziecka i prędzej czy później wydaje mi się, że byłoby to destrukcyjne dla relacji
Wiem,że wielu się to udaje ale ja bym się nie zdecydował
Rozumiem. To co napisałeś, wydaje się być to uczciwe, a przynajmniej szczere, że po prostu wiesz, ze nie byłbyś dobrym ojczymem, więc rzeczywiście nie ma co się pakować w związku "a bo jakoś będzie".

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Jest jedna rzecz która totalnie nie ma dla mnie znaczenia - nie interesuje mnie jej kariera zawodowa , wykształcenie etc.
Ja na to zwracam uwagę. Tzn.nie mogłabym być z kimś, kto ledwo ukończył zawodówkę i nie ma żadnych ambicji. Facet moze mniej zarabiać niż ja i może mieć fizyczną prace, ale ważne, żeby miał jakiś pomysł na siebie i żeby faktycznie robił coś, co lubi robić i starał się być w tym dobrym. Np. jest budowlańcem, bo lubi zajmować się tym i rzeczywiście zna się na tej robocie, a nie ze nie mógł znaleźć żadnej innej roboty i robi to, bo musi jakoś przeżyć.

Wspomniałeś, ze chciałbyś, żeby była z dzieckiem te 2 lata i nie pracowała, jeśli dobrze kojarzę. To chyba jednak kariera ma znaczenie. Bo gdyby miała własną firmę albo ważne stanowisko, to nie zawsze da się mieć tą dwuletnią przerwę.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 06:32   #4745
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 06:50   #4746
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Rozumiem. To co napisałeś, wydaje się być to uczciwe, a przynajmniej szczere, że po prostu wiesz, ze nie byłbyś dobrym ojczymem, więc rzeczywiście nie ma co się pakować w związku "a bo jakoś będzie".



Ja na to zwracam uwagę. Tzn.nie mogłabym być z kimś, kto ledwo ukończył zawodówkę i nie ma żadnych ambicji. Facet moze mniej zarabiać niż ja i może mieć fizyczną prace, ale ważne, żeby miał jakiś pomysł na siebie i żeby faktycznie robił coś, co lubi robić i starał się być w tym dobrym. Np. jest budowlańcem, bo lubi zajmować się tym i rzeczywiście zna się na tej robocie, a nie ze nie mógł znaleźć żadnej innej roboty i robi to, bo musi jakoś przeżyć.

Wspomniałeś, ze chciałbyś, żeby była z dzieckiem te 2 lata i nie pracowała, jeśli dobrze kojarzę. To chyba jednak kariera ma znaczenie. Bo gdyby miała własną firmę albo ważne stanowisko, to nie zawsze da się mieć tą dwuletnią przerwę.


Hmmm.. rzeczywiście tu masz racje, a więc kariera ma znaczenie w sensie negatywnym - nie chciałbym byc z kobieta nastawiona na karierę .
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 06:52   #4747
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja chyba wracam do grona singielek. Poznałam kogoś w maju, było fajnie, aż do początku sierpnia. Facet zaczął mnie totalnie olewać, ciągle i ciągle tłumacząc się zmęczeniem po pracy "bo ma ciężki czas i jest sam na zmianie". Nie uważam, że ma najlżejszą pracę, ale też nie uważam, żeby to była robota na poziomie tyrania w kopalni. A on przez 2 tygodnie spotkał się ze mną raz, dodatkowo kilka razy byliśmy umówieni, to po prostu nie przyszedł "bo spał". Nasz kontakt był ograniczony do "omg, ale jestem zmęczony, zjem obiad i idę spać". Jak zapytałam, czy mogę do niego przyjechać to odmówił.
Wczoraj miałam z nim poważną rozmowę, niby doszliśmy do porozumienia, ale ja się czuje jakby wszystkie moje uczucia zrobiły puff i nagle ulecialy. Zniknęły.
I tak wiecie, patrzę na te związki, śluby, zaręczyny, to robi mi się bardzo przykro i się zastanawiam czy ja też kiedyś do kogoś poczuję jakieś stałe uczucia, takie "chcę z nim być na stałe"? Czy już do końca życia będę sama?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-27, 07:26   #4748
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 19:11   #4749
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam z nim poważną rozmowę, niby doszliśmy do porozumienia, ale ja się czuje jakby wszystkie moje uczucia zrobiły puff i nagle ulecialy. Zniknęły.
I tak wiecie, patrzę na te związki, śluby, zaręczyny, to robi mi się bardzo przykro i się zastanawiam czy ja też kiedyś do kogoś poczuję jakieś stałe uczucia, takie "chcę z nim być na stałe"? Czy już do końca życia będę sama?
Wydaje mi się, że te 2 tygodnie to dosc krótko, może facet mial gorszy okres. Jednakże sama też czułabym się wypalona, skoro już tak szybko zacżeło się "psuć" po zaledwie po trzech miesiącach. Co innego jakby sam był szczery i mówił, ze ma trudny okres, ze ciezko mu wstawac i dlatego tak nie dąży do kontaktu. Wiele ludzi wspomina, że pierwsze miesiace/lata były najlepsze dla związku, bo dużo tych motylek, a tu nawet nie minęly chyba 3 miesiące, a już zaczął olewać. Też bym miała mieszane uczucia. A jak to wyjaśniliście, jeśli mozna wiedzie?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
I tak wiecie, patrzę na te związki, śluby, zaręczyny, to robi mi się bardzo przykro i się zastanawiam czy ja też kiedyś do kogoś poczuję jakieś stałe uczucia, takie "chcę z nim być na stałe"? Czy już do końca życia będę sama?
Ja raczej nie mam takich odczuć, może dlatego, że zakładam, że część zaręcza sie czy bierze śluby bez tej pewności, ze się chce byc z ta osobą na stałe, bo cał yczas są wątpliwosci, ale i tez nadzieja, że "po ślubie" będzie lepiej.Nie bez powodu jedna trzecia malzenstw konczy się rozwodem w Polsce.

Sama jeszcze niedawno byłam w kilkuletnim związku i po prostu jak myśle o zaręczynach, to wiem, ze nie czułabym się gotowa i wolałam być sama niż być z kimś z "przyzwyczajenia".
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-27, 20:06   #4750
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja uważam,że zakładanie najgorszego scenariusza to błąd, a pewności się nigdy nie będzie miało
Warto spróbować aniżeli żyć samemu i żałować ze się nie spróbowało
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-28, 13:56   #4751
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
A co jeśli potencjalny partner/partnerka miałby już dziecko? Przeszkadzało by Wam?
Teraz na pewno by mi przeszkadzało, bo jestem młoda i nie mam bagażu w postaci dziecka to po co mi dzieciaty facet, ale jakbym miała powiedzmy 35-40 lat i szukała kogoś w podobnym wieku to wiadomo trzeba się liczyć, że tacy faceci już mogą mieć dzieci, inaczej już bym na to patrzyła, oczywiście dobrze by było jakby już było w miarę odchowane Najlepiej i tak jakby był bezdzietny, ale różnie w życiu bywa, może akurat zakocham się w dzieciatym kto to wie

Edytowane przez Sylia166
Czas edycji: 2023-08-28 o 13:58
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-30, 19:16   #4752
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja chyba wracam do grona singielek. Poznałam kogoś w maju, było fajnie, aż do początku sierpnia. Facet zaczął mnie totalnie olewać, ciągle i ciągle tłumacząc się zmęczeniem po pracy "bo ma ciężki czas i jest sam na zmianie". Nie uważam, że ma najlżejszą pracę, ale też nie uważam, żeby to była robota na poziomie tyrania w kopalni. A on przez 2 tygodnie spotkał się ze mną raz, dodatkowo kilka razy byliśmy umówieni, to po prostu nie przyszedł "bo spał". Nasz kontakt był ograniczony do "omg, ale jestem zmęczony, zjem obiad i idę spać". Jak zapytałam, czy mogę do niego przyjechać to odmówił.
Wczoraj miałam z nim poważną rozmowę, niby doszliśmy do porozumienia, ale ja się czuje jakby wszystkie moje uczucia zrobiły puff i nagle ulecialy. Zniknęły.
I tak wiecie, patrzę na te związki, śluby, zaręczyny, to robi mi się bardzo przykro i się zastanawiam czy ja też kiedyś do kogoś poczuję jakieś stałe uczucia, takie "chcę z nim być na stałe"? Czy już do końca życia będę sama?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Ja Cię doskonale rozumiem, bo mam podobnie. Największym zabójcą moich uczuć do kogoś jest jego brak entuzjazmu i brak inicjatywy. Jeżeli to trwa tylko krótki czas to może faktycznie ma gorszy okres i to tylko przejściowe, ale jakby mu zależało na rozwijaniu waszej relacji to imho szukałby rozwiązania i komunikował się na bieżąco. A nie że nie przyszedł bo zaspał xD Więc nie dziwię się, że masz wątpliwości co do tej relacji.
Nie oglądaj się na innych. Sama wiesz najlepiej, że zaręczyny i śluby to żaden gwarant życia razem długo i szczęśliwie. Nie ma żadnego powodu żebyś myślała, że do końca życia będziesz sama. Żyj bez presji, jak to poczujesz to poczujesz, jeszcze wiele lat przed Tobą.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-31, 11:51   #4753
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja Cię doskonale rozumiem, bo mam podobnie. Największym zabójcą moich uczuć do kogoś jest jego brak entuzjazmu i brak inicjatywy. Jeżeli to trwa tylko krótki czas to może faktycznie ma gorszy okres i to tylko przejściowe, ale jakby mu zależało na rozwijaniu waszej relacji to imho szukałby rozwiązania i komunikował się na bieżąco. A nie że nie przyszedł bo zaspał xD Więc nie dziwię się, że masz wątpliwości co do tej relacji.
Nie oglądaj się na innych. Sama wiesz najlepiej, że zaręczyny i śluby to żaden gwarant życia razem długo i szczęśliwie. Nie ma żadnego powodu żebyś myślała, że do końca życia będziesz sama. Żyj bez presji, jak to poczujesz to poczujesz, jeszcze wiele lat przed Tobą.
Klap! Klap!
Totalnie się z tym zgadzam. Sama też mam podobnie jak Wy dziewczyny i jestem zdania, że jeżeli nie ma tego uczucia entuzjazmu od jakiegoś czasu i ktoś mimo wypowiedzenia moich odczuć co do tego drugiej osobie nadal nie zważa na moje potrzeby, to bym jednak zrezygnowała.
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-01, 20:05   #4754
XmasVvir
Przyczajenie
 
Avatar XmasVvir
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 19
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja za miesiąc kończę 28 lat i jestem przerażona. xD Jak czytam właśnie różne historie, że faceci nagle zlewają, nie przychodzą na randki, bo sobie zaspali... z takim zaspaniem to raz mi się zdarzyło jak miałam pierwszego faceta w wieku 20 lat i się nie mogłam do niego dodzwonić... Głupia ja, wsiadłam w 2 autobusy, żeby zapukać do niego do domu, bo byliśmy umówieni na większy wypad po czym otwarła mi jego mama i mówi "ale X śpi...". Nie mogłam się do niego dodzwonić od 12, a to była 20 wieczorem.......... Każdemu się może zdarzyć niby, ale czasem los daje znak, że coś nie wypali, a to nie wypalało 3 lata.

Mam pytanie, laski, jak to wygląda właśnie z umawianiem się z facetami około 30stki? Czy większość z nich już zaznało życia poza rodzinnym gniazdem czy większość z nich dalej mieszka z rodzicami? Już miałam jednego faceta co się wyprowadził w wieku 28 lat ze mną i podziękuję. :c Co prawda to było 6 lat temu, ale jakoś po prostu nie wiem... w moich oczach to jest słabe. Wiadomo, że czasami sytuacja rodzinna zmusza, ale jeżeli ktoś tak robi całe życie, bo jest wygodnie i dodatkowo nawet nie ma żadnych oszczędności, to będzie dla mnie (chyba?) odpychające. Nie wiem, jeszcze nie założyłam żadnych kont ani nic, bo minęły 3 miesiące od zakończenia mojej drugiej poważniejszej relacji w życiu, ale jestem ciekawa. Czy Tinder i Facebook randki to dobry pomysł?
XmasVvir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 06:58   #4755
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez XmasVvir Pokaż wiadomość
Ja za miesiąc kończę 28 lat i jestem przerażona. xD Jak czytam właśnie różne historie, że faceci nagle zlewają, nie przychodzą na randki, bo sobie zaspali... z takim zaspaniem to raz mi się zdarzyło jak miałam pierwszego faceta w wieku 20 lat i się nie mogłam do niego dodzwonić... Głupia ja, wsiadłam w 2 autobusy, żeby zapukać do niego do domu, bo byliśmy umówieni na większy wypad po czym otwarła mi jego mama i mówi "ale X śpi...". Nie mogłam się do niego dodzwonić od 12, a to była 20 wieczorem.......... Każdemu się może zdarzyć niby, ale czasem los daje znak, że coś nie wypali, a to nie wypalało 3 lata.

Mam pytanie, laski, jak to wygląda właśnie z umawianiem się z facetami około 30stki? Czy większość z nich już zaznało życia poza rodzinnym gniazdem czy większość z nich dalej mieszka z rodzicami? Już miałam jednego faceta co się wyprowadził w wieku 28 lat ze mną i podziękuję. :c Co prawda to było 6 lat temu, ale jakoś po prostu nie wiem... w moich oczach to jest słabe. Wiadomo, że czasami sytuacja rodzinna zmusza, ale jeżeli ktoś tak robi całe życie, bo jest wygodnie i dodatkowo nawet nie ma żadnych oszczędności, to będzie dla mnie (chyba?) odpychające. Nie wiem, jeszcze nie założyłam żadnych kont ani nic, bo minęły 3 miesiące od zakończenia mojej drugiej poważniejszej relacji w życiu, ale jestem ciekawa. Czy Tinder i Facebook randki to dobry pomysł?
Tak , po 30tce większość ma już własne mieszkanie, stabilną sytuację finansową
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 07:13   #4756
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja z innej beczki, jak któryś raz z kolei Wam nie wyjdzie z kimś to poddajecie sie czy szukacie dalej? Bo ja po kolejnym byciu zghostowaną nie mam siły do tego już. Nie mam ochoty na spotkania, opowiadanie o sobie, jeśli facet nawet nie ma odwagi napisać że nic z tego. Wcześniej pisaliście o posiadaniu dzieci. Ja bardzo chciałabym je mieć, móc założyć rodzinę z ukochaną osobą.. ale to jedna wielka abstrakcja i marzenie równoznaczne z podróżą dookoła świata (chociaż nawet ona brzmi bardziej realnie).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 08:32   #4757
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Ja z innej beczki, jak któryś raz z kolei Wam nie wyjdzie z kimś to poddajecie sie czy szukacie dalej? Bo ja po kolejnym byciu zghostowaną nie mam siły do tego już. Nie mam ochoty na spotkania, opowiadanie o sobie, jeśli facet nawet nie ma odwagi napisać że nic z tego. Wcześniej pisaliście o posiadaniu dzieci. Ja bardzo chciałabym je mieć, móc założyć rodzinę z ukochaną osobą.. ale to jedna wielka abstrakcja i marzenie równoznaczne z podróżą dookoła świata (chociaż nawet ona brzmi bardziej realnie).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szukam dalej choć coraz mocniejsze mam przekonanie, że jestem Don Kichotem I ruszam do walki z wiatrakami
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 08:58   #4758
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Ja z innej beczki, jak któryś raz z kolei Wam nie wyjdzie z kimś to poddajecie sie czy szukacie dalej? Bo ja po kolejnym byciu zghostowaną nie mam siły do tego już. Nie mam ochoty na spotkania, opowiadanie o sobie, jeśli facet nawet nie ma odwagi napisać że nic z tego. Wcześniej pisaliście o posiadaniu dzieci. Ja bardzo chciałabym je mieć, móc założyć rodzinę z ukochaną osobą.. ale to jedna wielka abstrakcja i marzenie równoznaczne z podróżą dookoła świata (chociaż nawet ona brzmi bardziej realnie).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Prawda jest taka, że nie każdemu dana jest miłość, szczęśliwy związek. Istnieją ludzie, którzy będą żyć w pojedynkę, co nie oznacza, że trzeba być zamkniętym na innych, ale warto być świadomym, że akurat nam może nie wyjść założenie rodziny.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 09:28   #4759
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Ja z innej beczki, jak któryś raz z kolei Wam nie wyjdzie z kimś to poddajecie sie czy szukacie dalej? Bo ja po kolejnym byciu zghostowaną nie mam siły do tego już. Nie mam ochoty na spotkania, opowiadanie o sobie, jeśli facet nawet nie ma odwagi napisać że nic z tego. Wcześniej pisaliście o posiadaniu dzieci. Ja bardzo chciałabym je mieć, móc założyć rodzinę z ukochaną osobą.. ale to jedna wielka abstrakcja i marzenie równoznaczne z podróżą dookoła świata (chociaż nawet ona brzmi bardziej realnie).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może odpocznij od tego na jakiś czas? Daj sobie miesiąc na odpoczynek albo jakoś tak.

Ja zlikwidowałam konto na tinderze i na myśl o powrocie tam mnie skręca. Nie podoba mi się to miejsce, ale też chyba za jakiś czas wrócę. Zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-03, 09:34   #4760
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 09:47   #4761
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja jestem na takim etapie że przyjaciele dopiero założyli rodziny ,a jeszcze się nie rozwodzą
W związku z czym kontakt jest już iluzoryczny - nie mam do nikogo pretensji , naturalna kolej rzeczy
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 09:53   #4762
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2023-09-03 o 09:55
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 09:58   #4763
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Ja z innej beczki, jak któryś raz z kolei Wam nie wyjdzie z kimś to poddajecie sie czy szukacie dalej? Bo ja po kolejnym byciu zghostowaną nie mam siły do tego już. Nie mam ochoty na spotkania, opowiadanie o sobie, jeśli facet nawet nie ma odwagi napisać że nic z tego. Wcześniej pisaliście o posiadaniu dzieci. Ja bardzo chciałabym je mieć, móc założyć rodzinę z ukochaną osobą.. ale to jedna wielka abstrakcja i marzenie równoznaczne z podróżą dookoła świata (chociaż nawet ona brzmi bardziej realnie).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wolę zawiesić/usunąć konto na jakiś czas niż robić coś na siłę, gdy czuje ze mam dość albo z desperacji. W sumie to z tindera usunęłam konto ponad rok temu i też jakoś na myśl o powrocie tam i wymienianiu wiadomości po raz kolejny o tym samym z kompletnie obcymi ludźmi, to mi się odechciewa

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 13:09   #4764
XmasVvir
Przyczajenie
 
Avatar XmasVvir
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 19
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Wolę zawiesić/usunąć konto na jakiś czas niż robić coś na siłę, gdy czuje ze mam dość albo z desperacji. W sumie to z tindera usunęłam konto ponad rok temu i też jakoś na myśl o powrocie tam i wymienianiu wiadomości po raz kolejny o tym samym z kompletnie obcymi ludźmi, to mi się odechciewa

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Słyszałam, że podobno Tinder pod względem sensownych znajomości jest już w pełni wymarły, ale jednak gdzieś tam znajdują się ukryte diamenty, ponieważ mam kilku znajomych w bliskim gronie co znaleźli tam drugą połówkę np. 2 lata temu i są zaręczeni. Tylko, że to może być wyjątek od reguły.

Druga sprawa jest taka, że poznanie kogoś w naturalny sposób jest dosyć ciężkie, zwłaszcza kiedy się pracuje zdalnie w domu tak jak np. ja, w dodatku na drugą zmianę, bo prawie do północy. Wiem, że kiedyś będę chciała zmienić godziny pracy na normalne, ale na razie to jest dobre dla mojego rozwoju, ponieważ niedawno dostałam awans, a w innym zespole zaczynałabym od początku. Ale ciężko mi uwierzyć, że ktoś będzie "wytrzymywał" widzenie się ze mną głównie w weekendy i to jeszcze niecałe, bo musi być też czas na przyjaźnie i rodzinę. xD Wiem, że jak ktoś będzie chciał to na początku będzie to robił, ale z czasem wiem, że może wyjść z tego jakiś żal do mnie i się wpakuję w coś bezsensownego.

W dodatku jestem ambiwertykiem, ale w publicznych miejscach z nowopoznaną osobą czuję się... no właśnie, nie na miejscu. Uwielbiam takie bardziej casual spotkania, spontaniczne, np. na spacer albo po prostu na kebaba w nocy, albo przejażdżkę autem z muzyką, ewentualnie jakieś koncerty itd. Ale nie cierpię jak z taką osobą siedzę w kawiarni albo jak mnie zabierze do wypasionej restauracji gdzie boję się odchrząknąć! Mam wrażenie, że wtedy wychodzi ze mnie lekki introwertyk albo, że udaję kogoś kim nie jestem. Mam tak nawet z jakimiś koleżankami, z którymi po prostu spotykam się nadrobić czas - co prawda mówię wtedy dużo, ale jakoś taka sceneria mnie strasznie męczy. Dziewczyny, macie jakieś rady co do tego? Może jakieś miejsca i pomysły, żeby nie wychodziło, że ja to tylko spacer, przejażdżka autem i dom. Mam ogólnie wrażenie, że faceci często myślą, że muszą się wysilić z pomysłem mocno i idą w takie banały właśnie. A w realnym świecie nigdy mi z takimi osobami nie wychodziło, bo się czułam niekomfortowo i zawsze się z facetami najpierw przyjaźniłam albo ich spotkałam w gronie znajomych.
XmasVvir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 13:25   #4765
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 423
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
Ja zlikwidowałam konto na tinderze i na myśl o powrocie tam mnie skręca. Nie podoba mi się to miejsce, ale też chyba za jakiś czas wrócę. Zobaczymy.
Mam tak samo. Ogólnie kilka lat temu założyłam konto na Tinderze i wtedy miałam wrażenie, że naprawdę można tam kogoś sensownego poznać. Wróciłam w zeszłym roku i już był dramat. Wszyscy faceci, z którymi rozmawiałam dłużej lub się spotykałam, szukali tak naprawdę tylko seksu albo po paru spotkaniach mówili, że są dopiero w trakcie rozstania, nie są jeszcze gotowi na nowy związek i chcą się wyszaleć (a szukałam w przedziale wiekowym 30-40 lat).
Mega się zraziłam i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie powrotu na Tindera.

Ogólnie najgorzej, że trochę się nawet przez to zraziłam do mężczyzn w ogóle, więc chyba potrzebuję przerwy.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 15:21   #4766
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Ogólnie kilka lat temu założyłam konto na Tinderze i wtedy miałam wrażenie, że naprawdę można tam kogoś sensownego poznać. Wróciłam w zeszłym roku i już był dramat. Wszyscy faceci, z którymi rozmawiałam dłużej lub się spotykałam, szukali tak naprawdę tylko seksu albo po paru spotkaniach mówili, że są dopiero w trakcie rozstania, nie są jeszcze gotowi na nowy związek i chcą się wyszaleć (a szukałam w przedziale wiekowym 30-40 lat).
Mega się zraziłam i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie powrotu na Tindera.

Ogólnie najgorzej, że trochę się nawet przez to zraziłam do mężczyzn w ogóle, więc chyba potrzebuję przerwy.

Ja miałem chwilę ale nie mialem matchy - za brzydki /za stary na obecny tam rynek matrymonialny
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 15:23   #4767
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja założyłam Tindera w 2021 roku i już wtedy było średnio. Większość facetów wprost twierdziło, że chcą tylko popisać, albo ewentualnie spotkać się niezobowiązująco. Wróciłam w czerwcu tego roku i jest jeszcze gorzej, bo dodatkowo zaczęłam trafiać na frustratów. Tydzień temu usunęłam. Podobno najlepsze lata Tindera to 2016-2018.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 15:25   #4768
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 15:45   #4769
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

To ja tindera mam prawie 4 lat xd z tym, że w tym roku spotkałam się z tyloma z iloma przez pierwsze 3 lata i może to był błąd, ale wtedy byłam tak niepewna siebie że i tak nic z nikim nie miało szansy sie udać. Teraz może i gotowa jestem, ale co z tego jak nie ma z kim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-03, 15:45   #4770
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Ja założyłam tindera pierwszy raz w 2017 i faktycznie - z roku na rok było coraz gorzej z jakością. Mam wrażenie, że kiedyś dosyć łatwo było się umówić na randkę, a później to porażka. Ale swojego TŻ złapałam na tinderze w 2022, więc da się Ale co tu dużo mówić - lekko nie jest. Często kasowałam i wracałam na tindera, bo własnie miałam dosyć pewnych zachowań.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 13:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.