Chyba przegrałam życie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-18, 10:57   #1
kpkpkp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 1

Chyba przegrałam życie


W tym roku koncze 26lat, posiadam wykształcenie podstawowe, rzuciłam edukacje w 2klasie gimnazjum z powodu rozwodu rodziny i trudnego otoczenia w szkolę.
Po rozwodzie mamy i taty neetowałam przez 4lata w mieszkaniu nie wiedząc co z sobą zrobić. W wieku 20lat dostałam ofertę pracy zagranicą na magazynie/tasmie..
I przysięgam wam nic mi tak psychiki nie zniszczyło jak praca na taśmie lub magazynie.

Od tamtego momentu chciałabym coś zmienić w swoim życiu, pójść ukończyć szkołę i znaleźć lepszą pracę... ale z drugiej strony mam tak, ze jest już za późno na nauke
kpkpkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 13:06   #2
eemssi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Chyba przegrałam życie

Hej!

Głowa do góry, jeszcze nic straconego Jesteś jeszcze młoda, a na naukę nigdy za późno. Słyszałaś może o szkołach dla dorosłych? Nie wiem skąd jesteś, ale w około 40 miastach jest dostępna szkołą Cosinus, która jest całkowicie bezpłatna. Mają liceum dla dorosłych - dla osób, które chcą nadrobić braki w wykształceniu, a po skończeniu liceum dla dorosłych, nawet bez matury możesz kontynuować u nich szkołę policealną, mają sporo kierunków do wyboru, po których zdajesz egzamin i masz zawód. To, co jest fajne, to że mają zajęcia wieczorowo albo zaocznie, dzięki czemu możesz pracować i się uczyć.
eemssi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-04, 20:08   #3
AshwaGandha
Wiedźma
 
Avatar AshwaGandha
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: Z chatki na kurzej nóżce
Wiadomości: 27
Dot.: Chyba przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez kpkpkp Pokaż wiadomość
W tym roku koncze 26lat, posiadam wykształcenie podstawowe, rzuciłam edukacje w 2klasie gimnazjum z powodu rozwodu rodziny i trudnego otoczenia w szkolę.
Po rozwodzie mamy i taty neetowałam przez 4lata w mieszkaniu nie wiedząc co z sobą zrobić. W wieku 20lat dostałam ofertę pracy zagranicą na magazynie/tasmie..
I przysięgam wam nic mi tak psychiki nie zniszczyło jak praca na taśmie lub magazynie.

Od tamtego momentu chciałabym coś zmienić w swoim życiu, pójść ukończyć szkołę i znaleźć lepszą pracę... ale z drugiej strony mam tak, ze jest już za późno na nauke
Jako studentka dorabiałam sobie pracując w wakacje właśnie "na taśmie" i przyznam, że totalnie ciebie rozumiem. Mi też to zniszczyło psychikę: mnóstwo dram, konflikty... tragedia. I też za granicą.
Prawda taka, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyś edukowała się dalej. Może jakaś szkoła policealna? Pomyśl, co zawsze chciałaś robić i w czym mogłabyś się sprawdzić, możesz nawet umówić się z doradca zawodowym. Nie jest za późno na zmianę pracy. Nie myśl tak nawet. Znam ludzi, którzy przebranżawiali się w wieku 40 lat. Nie ma w tym nic złego.
__________________
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek."
- Terry Pratchett
AshwaGandha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-04 21:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.