Wasze mamy a makijaz:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-04, 21:15   #61
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama na co dzień raczej się nie maluje, makijaż robi tylko na specjalne okazje
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 21:30   #62
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Póki była zdrowa i mlodsza etc to się malowała, lubiła nawet mocny makijaż, czarny lakier do paznokci i inne eksperymenty z wyglądem.
Może dlatego akceptuje moje czasem mocniej pomalowane oczy etc ;p
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 21:38   #63
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Mój mamutek kochany sie nie maluje. Za to jak sobie na wesele rzęsy umaluje to ja nie mogę sie jakos do tego przyzwyczaić. Mimo że sugerowałam jej makijaż na wyjście widzę że najlepiej wygląda jednak bez. Obowiązkowo tylko faraba na głowę co jakies dłuższe odrosty
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 22:58   #64
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama maluje się zawsze, nie pamiętam by wyszła gdziekolwiek bez makijażu. Uwielbia brązy, odcienie złota i zielenie, które to idealnie zresztą do niej pasują. Zawsze ma ładnie i starannie umalowane oczy, pomalowane rzęsy, stosuje też podkład, puder i delikatne jak to ona mówi ,,kolorki", usta zawsze maluje pomadkami w stonowanych odcieniach brązu, często nakłada na pomadkę błyszczyk by optycznie powiększyć sobie usta Dba o siebie zdrowo się odżywia, zawsze ma zadbane i wypielęgnowane ciało, nigdy też nie można przyłapać jej np. z odrostami . Figurę ma lepszą ode mnie, choć bluzkami bez problemu się wymieniamy, ze spodniami to już problematyczne zważając na moją pupę
To ona uczyła mnie sztuki makijażu i wręcz sama do tego zachęciła kupując mi pierwsze kosmetyki.
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 07:00   #65
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mam uzywa podkładu, kredki do oczu, pomadki. Robi sobie dosyć naturalny makijaż ale wygląda dobrze.
Mimo, że ma 50 lat wszyscy jej dają max 40

A! I farbuje włosy na blond
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 09:05   #66
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama maluje się na wyjścia, zakupy czy do pracy. Bez makijażu widzę ją tylko kiedy siedzi w domu czy też jedzie na działkę. Maluje się w brązy, zielenie, beże, ma całe mnóstwo pomadek i tuszy (kilka odziedziczyła po mnie ), lubi też błyszczyki, a na większe wyjścia eyelinery. W ogóle dba o siebie, stosuje wszelkie kremy, peelingi, mleczka, nawet niekiedy filtry. Rozjaśnia też włosy. A depiluje się rzadko- i nie wynika to z niechlujstwa, a z tego, że po prostu na ciele prawie nie ma włosów. Zazdroszczę!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 09:12   #67
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja sie maluje, chociaz wg mnie fluid/puder moglaby sobie darowac, ma bardzo ladna cere (zazdroszcze ).
Paznokcie maluje rzadko, bo przy jej trybie zycia długo nie cieszy sie efektem.

Ostatnio namowilam ją na filtrowanie sie, bo co roku narzeka ze robia jej sie przebarwienia od słonca .

Jeśli chodzi o pielegnacje to dba o siebie chyba bardziej niż ja mnie sie nie chce codziennie smarowac balsamem, a ona zawsze co wieczor: krem do rąk, krem do stóp, balsam do ciala, oczywiscie krem na twarz...

Nie wiem czy wyglada na swoj wiek, nie potrafie tego ocenic.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 21:42   #68
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

moja mama sie nie maluje bo uważa że to strasznie niszczy cerę. i faktycznie - podczas gdy jej rówieśnice maja już sporo zmarszczek,nakładają coraz więcej tapety, ona ma zmarszek mało i ma młodo wyglądającą buzię
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:15   #69
niikozja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 298
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

moja mamka ma podstawowe kosmetyki, na co dzień podkład, cień, róż i błyszczyk. Tuszu nie używa, tylko czasami podkrada go mnie.

Edytowane przez niikozja
Czas edycji: 2010-06-24 o 13:05
niikozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 07:13   #70
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Kredka do oczu, tusz do rzęs, beżowe cienie w ilości mikro (nie rozumiem, nie widać ich...), róż i puder. I błyszczyk. Nie jest to jakoś dużo, makijaż nie jest jakiś niesamowity, ale zajmuje jej to godzinę. Jak nie dłużej.
No i taki zestaw na każde wyjście.
O włosy bardzo dba, ma dobrą fryzurę i kolor (farba + lekki balejaż a la refleksy)
Jak byłam mniejsza to miałam żal, że nie mogę wykradać mamie cieni, lakierów do paznokci...
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:05   #71
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

moja mama ma cudne kręcone włosy które farbuje tak że nigdy nie ma odrostów (ma przepiękne tak siwe, że aż srebrzyte włosy i swojego czasu namawiałam ją aby wróciła do natury). Używa kremów odpowiednich do wieku ale tylko na noc, prawie nigdy się nie maluje ot ciutka podkładu i szminki w niedzielę, pełny makijaż miała chyba kilka razy w życiu (za mojej pamięci ze 3) Jest zadbana, chodź trochę przy kości, odkąd pamiętam ma cudownie piękną cerę, no i co najważniejsze w wieku 60 lat nie ma prawie wcale zmarszczek - i tym odróżnia się od koleżanek które malowały się za młodu
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 08:49   #72
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama nie wyjdzie z domu nie pomalowana zawsze podkład, róż, cienie, tusz do rzęs i szminka, oczywiście wszystko bardzo stonowane raz w miesiącu chodzi do fryzjera na farbę i cięcie oraz zrobić paznokcie. Musi wyglądać ładnie i elegancko, gdyż tego wymaga od niej praca.
Jak na swoje 60 lat wygląda naprawdę wspaniale
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:37   #73
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

moja mama zawsze się maluje pracuje w sklepie więc jakos musi wyglądać żeby klientów nie odstraszyć zawsze podkład tusz do rzęs cień i szminka... no i perfekcyjnie ułozone włosy,ale jak tylko wróci z pracy zaraz zmywa makijaż...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 16:22   #74
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama w kosmetyczce ma krem koloryzujący, ew. jakiś puderek, ale też kilka szminek. Tuszu do rzęs ani kredek nie używa. Ostatnio może trochę bardziej dba o siebie w ogóle - więcej kosmetyków pielęgnacyjnych na półce w łazience zauważyłam. Natomiast zawsze układa włosy, nawet nieźle jej to wychodzi. Ubiera się bardzo skromnie, najczęściej jeansy i jakiś sweterek, albo też długa wzożysta spódnica i żakiet. Biżuterię ma raczej srebrną. Nie można o niej powiedzieć, że jest brzydką kobietą, ponieważ nie maluje się jak inne. Figurę ma całkiem sobie, mimo że lubi podjadać.
Na to, że ja próbowałam makijażu w wieku 15 lat reagowała bardzo negatywnie. Te kosmetyki, co sobie kupiłam wyrzuciła do kosza. Pozwoliła tylko na krem koloryzujący i błyszczyk. No ale już w liceum mogłam troszkę się podmalować. Na początku naprawdę wcale nie mi to nie wychodziło. I do tej pory nie wychodzi jakoś super, ale mam lusterko powiększające, dokładnie widzę każdy szczegół. No i czytam wizaż, oglądam makijaże i uczę się powoli.

Edytowane przez Rockinka
Czas edycji: 2010-03-15 o 16:23
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:22   #75
Darczynek
Raczkowanie
 
Avatar Darczynek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama mimo zaawansowanego wieku ma chyba wiecej kosmetyków niz ja Ostatnio nawet zapisala siena fitness
__________________
Dar czynienia dobra
Darczynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:25   #76
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama maluje się od święta. Na co dzień raczej się nie maluje.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:51   #77
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama używa tuszu do rzęs, czarnej kredki, błyszczyku, ale takiego naturalnego. Lakier do paznokci - przeważnie czerwony. Włosy farbuje, a właściwie pasemka. Kremów ma masę. Używa większości rzeczy z Vichy (błyszczyki, kremy, balsamy), tusz do rzęs z Oriflame, a z kredkami i lakierem to różnie bywa. Wiem to, bo jest ona wierna tym samym firmom i kosmetykom, a na punkcie Vichy to po prostu wariuje, co nowego nie wyjdzie do jej cery to zaraz kupuje

Ale do jakiegokolwiek pudru czy podkładu nie daje się przekonać, a jak ja używam to słucham, że niszczę sobie cerę
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 19:21   #78
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama używa tylko czarnej kredki do oczu, błyszczyka, maluje paznokcie oraz farbuje włosy na wielkie wyjścia dodatkowo używa tuszu do rzęs
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 19:32   #79
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mamuśka maluje zawsze rzęski i na tym kończy. Czasem nakłada jakiś puder lub podkład, częściej zimą niż latem.Usta też czasem maluje
Ogólnie bardzo o siebie dba.Zawsze jest ładnie ubrana i zawsze ma pomalowane paznokcie, zazdroszcze jej ichPiękny kształt i długośc. Włoski też ma zawsze ładnie ułożone i pofarbowane
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 19:45   #80
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Wasze mamy a makijaz:)

Moja mama się maluje zawsze jak gdzieś wychodzi z domu. Obowiązkowo podkład, perełki brązujące, cienie, kredka, tusz, pomadka, wszystko w umiarkowanych ilościach. Kolorówkę często "dziedziczy" po mnie albo wymieniamy się kosmetykami. Paznokcie też zawsze ma pomalowane, najczęściej na ciemne, ale stonowane kolory. Prawie codziennie używa balsamu do ciała, kremu do stóp, rąk i oczywiście wszelkich kremów tj. na dzień, na noc, pod oczy. Ma bardzo ładną, zadbaną cerę
Codziennie układa fryzurę i regularnie podcina, farbuje włosy. Depilacja też nie jest jej obca, chociaż ma bardzo mało włosów na ciele Ogólnie jest bardzo zadbaną i elegancką kobietą z czego bardzo się cieszę
__________________
If I lose myself, I lose It all

Edytowane przez Karolynka
Czas edycji: 2010-03-15 o 19:46
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.