Wycieczka dla rodziców - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 19:35   #1
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137

Wycieczka dla rodziców


mam zamiar zafundować wraz z siostrą , wycieczkę rodzicom ale nie chce, żeby to było w formie wyjazdu z jakąś młodą grupą, tylko ze starszymi, na spokojnie i bez nadmiernych ekscesów ale czy są takie wycieczki dla ludzi po 50? a może jakieś biura turystyczne organizują takie wypady?
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:46   #2
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Z tego co mi wiadomo to wakacje tego typu oferuje Neckermann. Mają oni w ofercie wycieczki dla Seniorów na których są ludzi głównie po 50tce - czyli brak młodych i brykających par. To naprawdę porządne biuro podróży więc nie masz się co martwić że rodzice będą niezadowoleni. Sama osobiście kożystałam z wycieczek (co prawda nie dla Seniorów a głównie Last Minute) ale wszystko było bardzo fajnie zorganizowane. Wejdz na ich stronę albo idz do ich biura w swoim mieście i zapoznaj się z ich ofertą. ja polecam
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:48   #3
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Świetny pomysł. Sama niedługo zabiorę mamę na tydzień, lub chociaż weekend do jakiegoś uzdrowiska/spa.
A dla obojga rodziców, to może jakieś wczasy uzdrowiskowe? Teraz z pogodą niebardzo, także pewnie nie będą chcieli chodzić po górach, czy spacerować.
Jeśli was stać, to może wycieczka zagraniczna w ciepłe kraje, dla rozgrzania kości
Poszukaj po internecie, na allegro też są ogłoszenia, teraz po sezonie może być taniej.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:48   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Pytanie czy rodzice też chca jechac ze starszymi emerytami ?kupując wycieczke w biurze nie wiesz z kim jedziesz i nie musisz sie z nimi integrowac więc nie widze problemu.
To oni jada na wycieczkę
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 14:19   #5
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: Wycieczka dla rodziców

anetka_35 - nie wiedziałam ,że Neckermann ma w swojej ofercie takie wycieczki a czy zagraniczne też? a czy ktoś od Ciebie już może korzystał z ich oferty?
paula78 - niekoniecznie muszą znać towarzyszy podróży ale zawsze raźniej, a fundnąć im wycieczkę z której nie będą zadowoleni bo np. młodsi za bardzo balowali czy no wiadomo róznie to bywa

chciałybyśmy na spokojnie żeby sobie cos pozwiedzali bez pośpiechu
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 14:33   #6
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Atanzajo, mają także wycieczki zagraniczne dla Seniorów, informacje są na ich stronce internetowej . Jak już wcześniej wspominałam, osobiście kożystałam z ofert Last Minute i jestem bardzo zadowolona, ale z wycieczek dla Seniorów osobiście nikogo nie wysyłałam ze znajomych.

Paulo, myślę że na te wycieczki "Senior" nie jeżdżą sami "starzy" ludzie. Z tego co wyczytałam to są wycieczki dla ludzi po 50tce więc nie są oni aż tacy starzy

Gregorynko, jak wyślesz mamę to powiedz jakie wrażenia ma mama po wycieczce, moze i ja swoich rodziców wyśle
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 14:38   #7
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: Wycieczka dla rodziców

właśnie jestem w trakcie przeglądania ich strony
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 18:12   #8
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Wycieczka dla rodziców

I jak? Znalazłaś u Neckermanna jakąś ciekawą ofertę dla Seniorów? napewno mają coś ciekawego, wybór mają tam bardzo duży . Ja się właśnie czaję na jakąś ofertę, może się na Cypr wybiorę w tym roku ?
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:43   #9
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: Wycieczka dla rodziców

znalazłam zdecydowałyśmy , że polecą na Costa del Sol mamy zamiar zrobić im niespodziankę i dać w prezencie na urodziny padną z wrażenia
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 10:59   #10
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Atanazjo widze że wybrałaś tzw "wybrzeże słońca". Costa del sol ... hmmm ... rodzice napewno będą zadowoleni że wysłałaś ich w Takie Fajne miejsce na SeniorTravel z Neckermannem. Ciekawe czy twoi rodzice znajdą tam sobie jakiś fajnych znajomych którzy też sie zabrali na tą wycieczkę :P może jak kogoś poznają tam ciekawego to będą razem co roku gdzieś latać
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 17:57   #11
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Piękny prezent
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 18:00   #12
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Arrow Dot.: Wycieczka dla rodziców

Oby ten prezent był trafiony !!! Bo nie każdy ma ochotę na takie podróże. Chyba że rodzice duzo mówią o tym a nic nie robią żeby poleciec na taka wycieczke , wtedy tak, jak najbardziej dobry strzał .. Ale trzeba uważać na takie prezenty żeby nie okazały sie krzywdą
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 17:12   #13
Darczynek
Raczkowanie
 
Avatar Darczynek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Bardzo oryginalny prezent. Na pewno trafiony. Hiszpania to swietne miejsce, sezon trwa tam znacznie dłużej.

Jestem ciekawa czym taka wycieczka rozni sie od formy nazwijmy to podstawowej. Na co mogą liczyć seniorzy?
__________________
Dar czynienia dobra
Darczynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 17:36   #14
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Sabinko, myślę że rodzice nie będą smutni z powodu takiego prezentu przecież to dość ekskluzywny prezent, taka wycieczka SeniorTravel. Dodatkowo polecą w piękne miejsce a nie do jakiejś Rumunii więc myślę że nie mają na co narzekać
Prezent na pewno się spodoba
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 17:56   #15
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Ogólnie nie jestem zwolenniczką fundowania komuś wyjazdu bez konsultacji z obdarowywanym, ale mam nadzieję, że rodzice byli/będą zadowoleni

Swoją drogą zaciekawiła mnie opcja wyjazdu dla seniorów, wielki plus dla biur podróży za taką opcję - podpowiem o tym ciotce, która lubi podróżować, ale jeden wyjazd ją zniechęcił głównie przez wiek współwycieczkowiczów. Jak widać to już nie będzie problemem.

Cytat:
Napisane przez Darczynek Pokaż wiadomość
Bardzo oryginalny prezent. Na pewno trafiony. Hiszpania to swietne miejsce, sezon trwa tam znacznie dłużej.

Jestem ciekawa czym taka wycieczka rozni sie od formy nazwijmy to podstawowej. Na co mogą liczyć seniorzy?
z tego co znalazłam z ciekawości w internecie, to towarzystwo w swoim wieku a ogólnie cena obejmuje:
przelot w obie strony z Warszawy
transfer do/z hotelu
tygodniowy pobyt w hotelu 4-gwiazdkowym z pełnym wyżywieniem (woda i wino w cenie)
2 wycieczki z przewodnikiem w jęz. polskim
bogaty program animacyjny w hotelu w języku polskim
opiekę polskojęzycznego rezydenta

czyli jak widać jest nacisk na wszystko w języku polskim, dla zrozumienia - dobrze (:

Cytat:
Napisane przez anetka_35 Pokaż wiadomość
Sabinko, myślę że rodzice nie będą smutni z powodu takiego prezentu przecież to dość ekskluzywny prezent, taka wycieczka SeniorTravel. Dodatkowo polecą w piękne miejsce a nie do jakiejś Rumunii więc myślę że nie mają na co narzekać
Prezent na pewno się spodoba
chyba nie wiesz co piszesz Rumunia jest przepięknym krajem, widoki są naprawdę cudowne więc nie rozumiem tego komentarza.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 15:03   #16
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: Wycieczka dla rodziców

dlatego właśnie się zdecydowałyśmy z siostrą na tą wycieczkę i w tym biurze bo jest program dopasowany do osób w wieku starszym, a czy polecą? oczywiście bo wcześniej zrobiłyśmy wstępny wywiad co zrobiliby jak by mieli dużo pieniążków i odpowiedź padła zwiedziliby trochę świata,
mamy tylko nadzieję, że wrócą z tam tąd szczęśliwsi i bogatsi o nowe doświadczenia
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:54   #17
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Wycieczka dla rodziców

Byłam w Rumunii osobiście i niewiele tam pięknego. Miasta są okropnie brzydkie a sam Bukareszt (stolica) to jakiś urbanistyczny koszmarek. Ogromne betonowe gmaszyska i nic nie odremontowane. Wiadomo że widoki na jakiś wioskach są piękne ale to zupełnie to tak jakby się w Polsce pojechało na warmię i mazury lub w góry. I trzeba przyznać że Rumunia jest jednym z najbrzydszych, najbiedniejszych i najmniej cywilizowanych krajów Europy razem z Mołdawią, Kosowem i Albanią.
Co do fundowania wycieczek to co prawda można nie trafić w upodobania, ale myślę że to SeniorTravel to takie połączenie że się zawsze trafi w jakieś upodobania bo z tego co się orientuje to mają dużo różnych wycieczek i jakies atrakcje do wyboru.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.