Dwa oblicza mojego faceta. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-14, 16:34   #1
Jasminaaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Exclamation

Dwa oblicza mojego faceta.


Cześć dziewczyny
Mam mętlik w głowie. Nie wiem co robić. Jestem z facetem dość krótko ok 6 miesięcy. Na początku było szaleństwo, fascynacja. Poznaliśmy sie na badoo. On mieszkał w Anglii ja w Polsce. Zakochałam się . On podobno też. Postanowiłam przyjechać dla niego do Anglii. On ma 3 letnią córkę z kobietą, którą rzekomo nienawidzi. Kiedy przyjechałam już do niego wyszło bardzo dużo rzeczy...Widziałam wiadomości do tej kobiety "jesteś jedyną kobietą którą kochałem i kocham wciąż"- to było kilka razy. Były wymówki, że to dla dobra dziecka. Wiadomości do innych kobiet, że o nich myśli. Tłumaczenia że to było na początku i nie było wiadomo co z nami będzie. Potem tutaj..pisał z jakąs kobietą i powiedział że jestem dla niego epizodem..Potem tłumacząc że chciał zobaczyć moją reakcję. Były słowa "wyp***rdalaj z domu" "nienawidzę cię"...Mówił że jednak mnie nie kocha bo ma blokadę nie wie dlaczego, że jestem wyjątkowa i idealna w 95 %. Brakuje mu tylko 5%-czyli tego ze nie chodzę na siłownię, a nie chodzę bo pracuję tu 10-12 godz fizycznie. (nie jestem otyła, on lubi wysportowane). Dowiedziałam się, że już miał dwie narzeczone (matke swojego dziecka i kobiete po niej), dowiedziałam się również żekiedy na poczatku naszej znajomosci bylismy razem na sylwestra powiedział do brata ze nie zalezy mu na mnie i chce do matki swojego dziecka- oczywiscie wymowki ze to byl poczatek znajomosci . I to jest jego jedne oblicze. Drugie jest codzienne i kochane. Robi mi jedzenie, dba o mnie, podaje leki jak jestem chora,sprząta, pierze jednym słowem na codzien jest kochany. A mnie to wykańcza. Psychicznie i fizycznie. Tyle już łez tutaj wylałam przez niego. Myślę i nie wiem co dalej. Nie mogę wrócić do PL-muszę zarobić pieniądze. Poki co nie stac mnie na wynajem mieszkania, wiec musze siedziec z nim (mamy dwa pokoje). Nie potrafie wybaczyc bo za duzo tego, a z drugiej strony mysle ze nie mozna miec wszystkiego, może ja wymyslam i za duzo oczekuję? Proszę was o radę. Bo ja już głupieję
Jasminaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 16:46   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez Jasminaaa1991 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam mętlik w głowie. Nie wiem co robić. Jestem z facetem dość krótko ok 6 miesięcy. Na początku było szaleństwo, fascynacja. Poznaliśmy sie na badoo. On mieszkał w Anglii ja w Polsce. Zakochałam się . On podobno też. Postanowiłam przyjechać dla niego do Anglii. On ma 3 letnią córkę z kobietą, którą rzekomo nienawidzi. Kiedy przyjechałam już do niego wyszło bardzo dużo rzeczy...Widziałam wiadomości do tej kobiety "jesteś jedyną kobietą którą kochałem i kocham wciąż"- to było kilka razy. Były wymówki, że to dla dobra dziecka. Wiadomości do innych kobiet, że o nich myśli. Tłumaczenia że to było na początku i nie było wiadomo co z nami będzie. Potem tutaj..pisał z jakąs kobietą i powiedział że jestem dla niego epizodem..Potem tłumacząc że chciał zobaczyć moją reakcję. Były słowa "wyp***rdalaj z domu" "nienawidzę cię"...Mówił że jednak mnie nie kocha bo ma blokadę nie wie dlaczego, że jestem wyjątkowa i idealna w 95 %. Brakuje mu tylko 5%-czyli tego ze nie chodzę na siłownię, a nie chodzę bo pracuję tu 10-12 godz fizycznie. (nie jestem otyła, on lubi wysportowane). Dowiedziałam się, że już miał dwie narzeczone (matke swojego dziecka i kobiete po niej), dowiedziałam się również żekiedy na poczatku naszej znajomosci bylismy razem na sylwestra powiedział do brata ze nie zalezy mu na mnie i chce do matki swojego dziecka- oczywiscie wymowki ze to byl poczatek znajomosci . I to jest jego jedne oblicze. Drugie jest codzienne i kochane. Robi mi jedzenie, dba o mnie, podaje leki jak jestem chora,sprząta, pierze jednym słowem na codzien jest kochany. A mnie to wykańcza. Psychicznie i fizycznie. Tyle już łez tutaj wylałam przez niego. Myślę i nie wiem co dalej. Nie mogę wrócić do PL-muszę zarobić pieniądze. Poki co nie stac mnie na wynajem mieszkania, wiec musze siedziec z nim (mamy dwa pokoje). Nie potrafie wybaczyc bo za duzo tego, a z drugiej strony mysle ze nie mozna miec wszystkiego, może ja wymyslam i za duzo oczekuję? Proszę was o radę. Bo ja już głupieję
Jak widze kolejny watek w ktorym autorka pisze "mam metlik w glowie" to wiem co to znaczy.

Znaczy ze jest do dupy i ona to wie ale mysli ze magicznie sie naprawi.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 16:53   #3
Jasminaaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

No własnie wiem że się nie naprawi , ponieważ ja nie zapominam , choc bardzo bym chciała i ciezko mi wybaczyc. Taki mam popieprzony charakter.

Pytanie tylko co jest ważniejsze ? to ze jest kochany na codzien i jest dobrym partnerem do zycia co dziennego , a niech sobie ma swoje za uszami czy jednak nie
Jasminaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 16:57   #4
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Przemyśl sobie, czy chcesz z tym mętlikiem zostać na całe życie, bo to raczej nie minie. Jeśli chcesz, to śmiało, ale chyba szkoda życia?
Może się zmieni a może nie. A jeśli się zmieni to najprawdopodobniej na jeszcze gorsze...
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 17:19   #5
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

??? Jakie dwa oblicza? Facet cię nie kocha, nie zależy mu, ale wykonuje obowiązki domowe, bo to tez jego dom i dba o ciebie jak o współlokatorkę (choremu zawsze bym leki podała, nie tylko osobie, która kocham). Nie poznałaś go dobrze zanim się przeprowadziłaś (znajomość internetowa), więc nie wiedziałaś wcześniej, że taki jest, ale jest i był zawsze. Po prostu cię nie kocha, ale jesteś bo jesteś, wygodniej mu tak niż samemu.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 17:24   #6
Jasminaaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

mówi że mu na mnie zależy i jestem wspaniała ale ma blokadę co do uczuć, nie moze powiezieć że mnie nie kocha ale że kocha tez nie .

Fakt..to było głupie z mojej strony ale mleko sie wylało-jestem tutaj. Zostawiłam wszystko dla niego.
Jasminaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 18:11   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez Jasminaaa1991 Pokaż wiadomość
mówi że mu na mnie zależy i jestem wspaniała ale ma blokadę co do uczuć, nie moze powiezieć że mnie nie kocha ale że kocha tez nie .

Fakt..to było głupie z mojej strony ale mleko sie wylało-jestem tutaj. Zostawiłam wszystko dla niego.
Slowa sa za darmo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-14, 20:21   #8
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Dwa oblicza: złamas i ch...?
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 20:50   #9
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez Jasminaaa1991 Pokaż wiadomość
mówi że mu na mnie zależy i jestem wspaniała ale ma blokadę co do uczuć, nie moze powiezieć że mnie nie kocha ale że kocha tez nie .

Fakt..to było głupie z mojej strony ale mleko sie wylało-jestem tutaj. Zostawiłam wszystko dla niego.
Oj bidulek. NIE... ON nie ma zadnej blokady on Cie po prostu nie kocha. Czas pogodzic sie z tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 21:05   #10
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Ech, na pierwszy rzut oka to chyba taki facet, który kocha gonić króliczka tylko jak już złapie to nie bardzo wie, co z nim dalej zrobić. Więc na wszelki wypadek zaczyna gonic kolejnego.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 21:40   #11
emilkaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 182
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez Jasminaaa1991 Pokaż wiadomość
mówi że mu na mnie zależy i jestem wspaniała ale ma blokadę co do uczuć, nie moze powiezieć że mnie nie kocha ale że kocha tez nie .

Fakt..to było głupie z mojej strony ale mleko sie wylało-jestem tutaj. Zostawiłam wszystko dla niego.
To też mu powiedz, że masz blokadę jak go widzisz i nie mozesz z nim być.
Radzę wracać do PL.
emilkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-15, 03:40   #12
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
To też mu powiedz, że masz blokadę jak go widzisz i nie mozesz z nim być.
Radzę wracać do PL.
Albo pozostać w UK, szukać współlokatorów i wyprowadzić się. Też opcja. Przecież nie musisz mieszkać u niego.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 06:34   #13
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Ten facet na pewno nie jest dobrym partnerem na co dzień. Szok, że w ogóle możesz tak myśleć. Radze spakować manatki i nie oglądać się, bo zupełnie nie ma za czym.
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 06:47   #14
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Zgadzam się z powyższym i do tego obwiniasz siebie za zły charakter? Serio nie widzisz w jaki syf się wpakowałas czy poprostu sama siebie oszukujesz?
Jesteś z nim krótko i masz jezcze szanse wywiazac sie z tego ,bo z czasem będzie coraz ciężej odejść. Na nic tu nasze rady jeśli sama siebie oszukujesz.
Trzymam za Ciebie kciuki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 06:49   #15
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez Jasminaaa1991 Pokaż wiadomość
No własnie wiem że się nie naprawi , ponieważ ja nie zapominam , choc bardzo bym chciała i ciezko mi wybaczyc. Taki mam popieprzony charakter.

Pytanie tylko co jest ważniejsze ? to ze jest kochany na codzien i jest dobrym partnerem do zycia co dziennego , a niech sobie ma swoje za uszami czy jednak nie
Ciężko coś wybaczyć jeśli on o wybaczenie nie prosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 08:54   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Pojawiło się dobre podsumowanie - dws oblicza, czyli złamas i ch... też tak sadzę. Ja bym radziła się szanować. I osobiście nie mogłabym być z facetem, który wypisuje takie rzeczy nawet na początku związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 09:05   #17
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym i do tego obwiniasz siebie za zły charakter? Serio nie widzisz w jaki syf się wpakowałas czy poprostu sama siebie oszukujesz?
Jesteś z nim krótko i masz jezcze szanse wywiazac sie z tego ,bo z czasem będzie coraz ciężej odejść. Na nic tu nasze rady jeśli sama siebie oszukujesz.
Trzymam za Ciebie kciuki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama siebie oszukuje - niestety
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 09:21   #18
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Pojawiło się dobre podsumowanie - dws oblicza, czyli złamas i ch...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się, idealne podsumowanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 09:40   #19
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Chyba widzisz, że z tego "związku" nic nie będzie, ale wycofanie się z tego układu będzie dla Ciebie upierdliwe i niewygodne, dlatego wmawiasz sobie, że wcale nie jest źle. Wyprowadź się od typa nawet do wynajmowanego pokoju, bo mieszkanie z nim kosztuje Cię więcej niż pieniądze.
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-15, 10:04   #20
Jasminaaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Dziękuję dziewczyny...zrobiłam coś czego nie powinnam , weszłam w jego telefon a tam konto na badoo i pisanie z dziewczynami, napisalam do jego mamy która mnie rozumie i wspiera, że kolejny raz mnie zawiódł.
Wyzwał mnie od najgorszych.
Nie mam złudzeń..
Jasminaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 10:18   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Typowa angielska patologia związkowa Polaków sory, ale takie perypetie widziałam tutaj nie raz. Ludziom tu cos czasem odbija - chyba trzeba miec do tego pewne predyspozycje.

Nie żadne dwie twarze.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 11:19   #22
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Po kiego wciągasz jego matkę w to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 11:24   #23
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez Jasminaaa1991 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny...zrobiłam coś czego nie powinnam , weszłam w jego telefon a tam konto na badoo i pisanie z dziewczynami, napisalam do jego mamy która mnie rozumie i wspiera, że kolejny raz mnie zawiódł.
Wyzwał mnie od najgorszych.
Nie mam złudzeń..
powiem ci ze jest to zalosne co zrobilas
to dorosly facet po co piszesz do jego matki?jaki chcialas efekt tym osiagnac?
ja tez bym ciebie wyzwala jakbys moja matke w takie sprawy wciagala
patolgia level hard
wez sie wyprowadz i przestan osmieszac on ma cie w tylku ,wygodnie mu z toba mieszkac bo na pol z toba placi mniejsze rachunki a jeszcze pobzyka sobie za darmo w miedzy czasie
to cala jego milosc
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 13:28   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;82946036]powiem ci ze jest to zalosne co zrobilas
to dorosly facet po co piszesz do jego matki?jaki chcialas efekt tym osiagnac?
ja tez bym ciebie wyzwala jakbys moja matke w takie sprawy wciagala
patolgia level hard
wez sie wyprowadz i przestan osmieszac on ma cie w tylku ,wygodnie mu z toba mieszkac bo na pol z toba placi mniejsze rachunki a jeszcze pobzyka sobie za darmo w miedzy czasie
to cala jego milosc[/QUOTE]Autorka to zeobila no mysli ze jak siematce pozali to tamta chlopa ustawi i misiu nagle bedzie kochajacy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 14:12   #25
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Autorka to zeobila no mysli ze jak siematce pozali to tamta chlopa ustawi i misiu nagle bedzie kochajacy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie to zawsze zadziwia ze ludzie wydzwaniaja po rodzicach dorosłych ludzi i oczekują jakiś akcji
Tylko czekam az ktoras z dziewczyn mojego syna zadzwoni na skargę do mnie ;-)
Powiem jej co mysle o takim załosnym zachowaniu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 18:13   #26
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Teraz już chyba nie masz żadnych złudzeń?
Nie wiem co jeszcze z nim robisz, ja dawno powiedziałabym temu panu "pa pa".
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 07:25   #27
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Dwa oblicza mojego faceta.

Zbyt dużo miałabyś do wybaczania, gdybyś chciała. Kontynuowanie tej relacji nie ma żadnego sensu. Źle trafiłaś, wyciągnij wnioski na przyszłość i potraktuj jak nauczkę. Mam nadzieję, że masz świadomość na jakie niebezpieczeństwo naraziłaś się wyjeżdżając do kompletnie nieznanego człowieka? Pomyśl o tym.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-16 08:25:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.