choroba lokomocyjna?:-/ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-13, 07:28   #61
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Wiecie, ona rok temu i w tym roku w drodze coś przegryzała, właśnie żeby jej się nie nudziło, bo ona to takie żywe srebro, ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu, więc głodna na pewno nie była Więc z głodu nie są te mdłości/wymioty.

Patrzy też zawsze przez okna. W tym roku oglądała bajką na telefonie. Mieliśmy pomysł, żeby zamontować przenośne dvd, ale nie wiem czy to dobry pomysł, skoro ma nie patrzeć w jeden punkt

Ona ma tak, że w pewnym momencie przysypia i budzą ją po chwili chlusty (przepraszam za obrazowość) - rzyga po sobie, na fotelik, wszędzie - smród w samochodzie masakryczny. Do tego ona jest przestraszona i płacze a mini płacze bo mała płacze

Już myślalam, że lepiej, żeby na czczo jechała to w razie w nie będzie miała czym wymiotować, ale jak mówicie, że ma nie czuć głodu

Obstawiam też może drogę, bo jechaliśmy do Krynicy a tam są takie serpentyny, wjeżdża się na górę, może to od tego

No nie wiem, spędza mi sen z powiek ten wyjazd za miesiąc

A powiedzcie mi jak w nocy? Spałyście dobrze w aucie? Nie lepiej przespać wszystko i jechać w nocy?? Ale tu znowu problem męża, bo on kompletnie w nocy nie potrafi jeździć Jest mega senny obojętnie czy spał w dzień, czy wypił litr kawy. Poprostu przysypia i nie da się tego przeskoczyć. Ale w ostateczności może tak spróbujemy
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 07:35   #62
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Wiesz, ja zawsze, czy na noc czy na dzień dostawałam aviomarin. NIC po prostu nie pomagało, przeszło gdy miałam 13 lat. Teraz mi się zdarza, że robi mi się mdło, nie wymiotuję, ale obowiązkowo muszę coś zjeść. Nie wiem - żucie szczękami może ma wpływ na zmniejszenie uczucia? O, nie mogę absolutnie patrzec w autobusie na szybę zaklejoną tą siateczkową reklamą taką, masakra :/
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 07:37   #63
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Ludzie się róznią faktycznie, bo ja też miałam chorobę lokomocyjną (bardzo silną) i nie mogłam czytać, własnie na niczym skupić wzroku, bo się nasilała. Moje dzieci zaś lubiły w podróży oglądać filmy, syn czytał.
Mnie choroba minęła i moim dzieciom już też, nie wiem od czego to zależy. Mam pewne podejrzenia, ze mpoze od stylu jazdy kierowcy. Moj maz jezdzil bardzo spokojnie i plynnie, nie hamowal i nie przyspieszal gwaltownie, jak z nim jezdzilam nigdy nie bylo mi niedobrze. A calkiem niedawno wsiadlam do auta z moim przyjacielem, ktory jezdzi bardzo, jak ja to mowie, aktywnie Przyspiesza, zwalnia, bardzo "szarpie" autem. Na krotkich trasach nie zwracalam na to uwagi ale jak jechalam z nim wlasnie ostatnio dluzej to choroba lokomocyjna wrocila.

Ja dzieciakom, po konsultacji z lekarzem, dawałam aviomarin, bo wiedziałam jak się czują i mi ich szkoda było. Trochę to działa usypiająco, fakt, ale co to dziecku szkodzi, jak się prześpi w aucie, szczególnie jak się jedzie wiele godzin.
Ja moim dzieciom nie dawalam nic slodkiego podczas podrozy, bo to wzmagalo mdlosci. Ale jesc jedli normanie, kanapki czy syn, jako notoryczny niejadek sucha bulke
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2013-06-13 o 07:40
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 07:45   #64
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Od stylu jazdy to na pewno nie mój mąż to oaza spokoju i jego jazda taka sama tzn. jeździ super, ale płynnie, delikatnie, cudownie- nawet pisać i rysować przy nim mozna.

zapytam lekarza ile tego aviomarin na jej wiek i wagę, skoro nie ma nic lepszego.

A te lizaki? bo znając moją córkę to wątpię żeby połknęła. Można ten aviomarin rozgnieść w jakimś soku na łyżeczce?
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2013-06-13 o 07:46 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 07:50   #65
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Aviomarin jest dosc gorzki w smaku, moja corka nie znosila jego smaku. Szczegolnie te gorczy czuc jak nie dajesz calej tabletki. Mozesz rozgniesc i podac na lyzeczce z sokiem, ale daj potem dziecku dosc sporo do picia, zeby smak "wyplukalo". Najlepiej jakby polknela bez "trzymania w buzi" tabletki, bo to sie szybko rozpuszcza i smak czuc.

Lizakow nie znam. Tu gdzie mieszkam sa tez dosc skuteczne gumy do zucia. Seonka, Twoja corka zuje?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 08:09   #66
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
choroba lokomocyjna?:-/

Moj maz tez jezdzi nieasmowicie plynnie i chwala mu za to, bo u mnie styl jazdy wplywa na chorobe lokomocyjna. Mnie sie wlasnie wydawalo, ze ja juz nie mam, bo jezdzilam tylko z nim ale niestety skupianie wzroku na dziecku uswiadomilo mi, ze jednak ciagle ona jest. Ale tez juz nie wymiotuje od dawna, tylko mdlosci mam.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 13:38   #67
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Luba, nie Pati nie umie żuć ani ssać tzn. troszeczkę possa ale musi mieć maluteńkie kawałki i cukierka jej kroję na kilka części. Kupiłam jej takie od bólu gardła Neo angin dla dzieci i lipa właśnie, bo nie umie ssać A gumę rozpuszczalną jadła kilka razy i nie chce bo jej się przykleja do zębów.

Kupiłam jej syropek Lokomotiv dzisiaj

Pani w aptece powiedziała, że Aviomarin jest od 5 rż i ona nawet mniejszej dawki to by młodszemu nie dawała powiedziała, że już lepsza jest hydroksyzyna na receptę bo to nawet niemowlętom można ale Aviomarin nie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 13:57   #68
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Pani w aptece powiedziała, że Aviomarin jest od 5 rż i ona nawet mniejszej dawki to by młodszemu nie dawała powiedziała, że już lepsza jest hydroksyzyna na receptę bo to nawet niemowlętom można ale Aviomarin nie
Ja Ci powiem tak: konsultowałam z lekarzem pediatrą podawanie aviomarinu, dodatkowo lekarz ten jest babcią moich dzieci, tak więc naprawdę nie podejrzewam, żeby pozwoliła im dawać coś, co choć trochę mogłoby im zaszkodzić.
Oczywiście nie namawiam Cię, każdy musi sam zadecydować.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:20   #69
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem tak: konsultowałam z lekarzem pediatrą podawanie aviomarinu, dodatkowo lekarz ten jest babcią moich dzieci, tak więc naprawdę nie podejrzewam, żeby pozwoliła im dawać coś, co choć trochę mogłoby im zaszkodzić.
Oczywiście nie namawiam Cię, każdy musi sam zadecydować.
ja też popytam moich pediatrów. Mam nadzieję, jednak, że ten Lokomotiv się sprawdzi, ma przyjemny smak.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 12:39   #70
ponetna
Przyczajenie
 
Avatar ponetna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Na chorobę lokomocyjną dobry jest imbir. Można na przykład zaparzyć sobie herbatkę lub gorącą wodę z dodatkiem imbiru, w termos wziąć i w drogę . Można też bezpośrednio rzuć korzeń. Ja niestety nienawidzę jego smaku, więc u mnie to odpada, a spożywanie płynów w podróży też źle się kończy, bo potrzebuję wtedy dużo przystanków na "siusiu" . Dlatego wolę środki na bazie imbiru, np. Imbifem. Jedna dawka to 25 kropelek. Ten imbir, to chyba jednak najlepszy jest na nudności, z wszystkiego, co do tej pory wypróbowałam. A doświadczenie mam, bo z choroba lokomocyjną walczę od dziecka, czyli od jakichś 25 lat...
ponetna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:49   #71
wiezaxxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

U mnie dzieciaki na szczęście nie mają choroby lokomocyjnej ale ja... Z kimkolwiek bym nie jechała to mnie mdli. Do tej pory brałam tabletki i starałam się czymś zająć chociaż średnio mi to wychodziło. O Imbifemie słyszałam od znajomej i przed następną długą podróżą mam zamiar go sobie kupić. Mam nadzieję, ze mi pomoże bo przed nami 600 km i nie chciałabym się cała drogę męczyć.
wiezaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 08:27   #72
vanessa32
vanessa32
 
Avatar vanessa32
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Jeszcze ciekawszą opcją niż każdorazowe kupowanie plasterków, jest zakup czegoś takiego <ciach reklama>jeśli często się jeździ, to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie :P

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2015-07-23 o 11:45
vanessa32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 08:33   #73
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

Cytat:
Napisane przez vanessa32 Pokaż wiadomość
Jeszcze ciekawszą opcją niż każdorazowe kupowanie plasterków, jest zakup czegoś takiego: <ciach ciach> jeśli często się jeździ, to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie :P

Dla mnie to śmiechu warte jest, rzygałam przy tym jak kot, moja siostra również.
Dużo daje jeżdżenie z przodu i patrzenie się w odległy punkt, który zbliża się powoli. Jadąc z tyłu patrzymy się w bok, gdzie obraz szybko się przesuwa i od razu robi się niedobrze.

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2015-07-23 o 11:46
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 11:28   #74
smilenow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 82
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

ja czuje się najlepiej jak sama prowadzę, no ale to nie jest akurat standard, więc i tak muszę sobie radzić z tą chorobą po swojemu, a czasami nie za bardzo mi to wychodzi :/. Co oprócz herbatek, tabletek i tych całych plasterkow?
smilenow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 12:50   #75
boykot
Raczkowanie
 
Avatar boykot
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

u mnie też nie sprawdzały się żadne aviomariny i inne, ale z choroby lokomocyjnej juz na szczescie wyroslam. Tobie moge poradzic utrzymanie optymalnej temperatury w samochodzie, w miare plynna jazde, patrzenie w jeden daleki punkt i nie zajmowanie sie niczym innym, czytaniem czy nawet rozmowa. Poza tym mozesz sobie tez wyprbowac opaski akupresurowe, ktore dzialaja na mdlosci. Stosuj sie do tych rad i powinno pomoc.
boykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 10:56   #76
Gruzyinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

No w zasadzie nie mam już nic wiecej do dodania. Daj znac czy pomoglo. Jak nie, moze wybierz sie z tym do lekarza. Bez sensu sie meczyc, a sa tez chyba jakies leki na recepte, ktore moga pomoc
Gruzyinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:03   #77
zaneciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 139
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

mnie też strasznie męczy choroba lokomocyjna i już sama nie wiem jak sobie z nią radzić. Fajny wyjazd na majówkę a ja znowu cierpię na całego i po przyjeździe na miejsce nie cieszę się wolnym czasem i nowym miejscem tylko jestem osłabiona :/ macie jeszcze jakieś sposoby? Te standardowe jakoś nie chcą działać :/
zaneciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 11:25   #78
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: Re: Choroba lokomocyjna u dzieci

Rozumiem że wypróbowałaś wszystkie aviomariny inne? Poza tym jakiś imbir, herbatki uspokajające typu mięta, melisa albo rumianek, świeże powietrze, woda? Jak to nie działa masz jeszcze ewentualnie akupresurę, o której wspomina boykot. Są takie specjalne opaski które zakłada się na nadgarstek i które mają uciskać specjalny punkt odpowiedzialny za mdłości. Sprawdź sobie w necie bo nie pamiętam nazwy
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 13:09   #79
zaneciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 139
Dot.: choroba lokomocyjna?:-/

znalazłam sea-band, zakładam że to to, bo nic innego nie widzę. no wygląda to całkiem sensownie, nie ma żadnych przeciwskazań i można oddać jeżeli nie działa więc spoko
zaneciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 22:46   #80
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Choroba lokomocyjna u dzieci

Co dla 5latki? Rzadko jeździmy, ale córka od niedawna skarży się na ból głowy w trakcie jazdy.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 09:03   #81
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Choroba lokomocyjna u dzieci

Dziewczyny a jakies propozycje dla kobiet w ciazy?lekarz powiedzial ze awiomarin i lokomotiv odpada a na ulotce awiomarinu znowu jest zeby w III trymestrze nie barac (ja jestem w pierwszym).szykuje mi sie niedlugo ok.3h podroz i wolalabym miec cos przy sobie
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 14:24   #82
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Co na wymioty podczas podróży?

Witam. Moja córka ma 20 miesiecy i mam pytanie czy sa jakies bezpieczne środki aby móc zapobiegać wymiotom podczas podróży samochodem. Z tego co pytałam aptece pani powiedziała mi, że dopiero od 3 roku życia. Prosze o wypowiedz osoby obeznane w tym temacie. Jutro wybieramy się na wczasy, cos ponad 400km i aż boję sie tej drogi. Czytałam tez o zaklejaniu pepka, ale czy to faktycznie pomaga?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.

Edytowane przez dorris23
Czas edycji: 2016-08-19 o 14:31
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 17:18   #83
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co na wymioty podczas podróży?

Przede wszystkim nie biorę odpowiedzialności za to, czy to zastosujesz, czy nie. Ja - ponieważ starsza córka od niespełna roczku ma chorobę loko, u młodszej przed 3ur. się objawiła - stosuję stary, dobry aviomarin.

Starszej do 3rż dawałam pół tabletki - po rozmowie z pediatrą! żaden lokomotiv na nią nie działał, żadne inne środki ziołowe. Młodszej dopiero teraz dałam, ale już 3,5 roku ma, pół tabletki też.

Daję wyłącznie na podróże powyżej godziny, w ciągu roku mamy je może 3 razy, albo i nie, więc wybieram zdecydowanie mniejsze zło. no i jak napisałam - po konsultacji z lekarką dziewczyn.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 17:42   #84
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Co na wymioty podczas podróży?

Ja mam straszna chorobę lokomocyjna. Żadne leki nie pomagają. Za tydzień będę musiała jechać prawie 500km i kupiłam opaski sea band. Tonący brzytwy się chwyta, może mi pomoże
A z domowych sposobow to imbir. Ale nie wiem czy można dla małego dziecka go podawać. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem.
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 22:19   #85
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Co na wymioty podczas podróży?

W tym problem, że nie mam jak sie skontaktować. Jutro wyjezdzamy.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 22:57   #86
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Co na wymioty podczas podróży?

Locomotiv to właśnie wyciąg z imbiru, bezpieczny lek. Aczkolwiek nie wiem, od jakiego wieku. Ja w tym roku kupiłam synowi (3l.) i podaję przed dłuższą jazdą autobusem. Nie jest idealnie, ale jest trochę lepiej, niż było. Prawdę mówiąc najbardziej lubię, jak dłuższą jazdę przesypia.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 08:45   #87
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Co na wymioty podczas podróży?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;64357636]Locomotiv to właśnie wyciąg z imbiru, bezpieczny lek. Aczkolwiek nie wiem, od jakiego wieku. Ja w tym roku kupiłam synowi (3l.) i podaję przed dłuższą jazdą autobusem. Nie jest idealnie, ale jest trochę lepiej, niż było. Prawdę mówiąc najbardziej lubię, jak dłuższą jazdę przesypia.[/QUOTE]
to wlasnie jest wszystko od 3 r.ż a moja córka ma dopiero 20miesiecy.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 19:16   #88
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co na wymioty podczas podróży?

No i jak było?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 20:16:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.