Staraczki 2019 cz. 3 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-15, 06:57   #2161
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Standup super! Teraz czekamy do wizyty

To już trzecia majówka. A kwietniowek też nas było kilka myślę że dobra passa na wątku trwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Standup super! Teraz czekamy do wizyty

To już trzecia majówka. A kwietniowek też nas było kilka myślę że dobra passa na wątku trwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn z tymi kwietniowkami to na pewno jest nas kilka z mam październikowych, które musiały się wypisać ale może nie wszystkie były tu staraczkami mniejsza o to. Ważne są kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 07:40   #2162
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja chciałabym zostać majówka, no ale na ten rok przepadło mogę czekać rok
Ogólnie mam wkrete z objawami od samej owulacji, ale zajście w tym cyklu jest tak mało prawdopodobne że to chyba tylko moja wyobraźnia nie tak dawno byłam w ciąży z synem i doskonale pamiętam jak się czułam, więc łatwo mi sobie to samo wkręcić 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 07:40   #2163
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cześć dziewczyny!

Gratuluje wszystkim, ale super ze tak wielu się udaje!

Ja dziś 5dpo, od wczoraj czuje jakbym miała mieć zaraz zapalenie cewki moczowej a rano dziś obudziłam się z opryszczką. Kurde!

(( Miewalam takie opryszczki i teraz nie wiem czy brać Heviran doustnie czy nie... To jedyne co na nią pomaga jak czuję że się zaczyna jak od razu wezmę heviran I teraz nie wiem co zrobić żeby nie mieć czerwonego potwora na pol twarzy jutro jak wracam po urlopie do pracy...

A z ciąża nie wiem czy się udało, nic nie czuję i skąd mam wiedzieć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 09:41   #2164
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Jeszcze się nie umówiłam na wizytę, bo w zasadzie nie mam żadnego stałego lekarza. Nie starałam się na tyle długo żeby kogoś tam konkretnego wybrać. Poza tym no... Jeszcze trzeba poczekać do terminu @ ale mam przeczucie że będzie ok. Podsumowując staraliśmy się styczen- luty, maj, sierpień i wrzesień. W tym cyklu zaczęłam brać castagnusa, inofem, użylismy żelu fertilisafe. Mąż dostał zakaz gorących kąpieli, sauny, jacuzzi, spał na golasa - dodam że w styczniu robił badania nasienia i plemników miał bardzo mało. Staraliśmy się 11dc, potem 12 dc test owu był prawie pozytywny - ale pozytywny nie był, i staraliśmy się 13dc, 14dc wzrosla temp. No i tak oto 11dpo beta nie pozostawiająca wątpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 10:09   #2165
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie umówiłam na wizytę, bo w zasadzie nie mam żadnego stałego lekarza. Nie starałam się na tyle długo żeby kogoś tam konkretnego wybrać. Poza tym no... Jeszcze trzeba poczekać do terminu @ ale mam przeczucie że będzie ok. Podsumowując staraliśmy się styczen- luty, maj, sierpień i wrzesień. W tym cyklu zaczęłam brać castagnusa, inofem, użylismy żelu fertilisafe. Mąż dostał zakaz gorących kąpieli, sauny, jacuzzi, spał na golasa - dodam że w styczniu robił badania nasienia i plemników miał bardzo mało. Staraliśmy się 11dc, potem 12 dc test owu był prawie pozytywny - ale pozytywny nie był, i staraliśmy się 13dc, 14dc wzrosla temp. No i tak oto 11dpo beta nie pozostawiająca wątpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Standup ja 11dpo miałam już bladziocha ciekawe czy by Tobie też wyszedł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 10:16   #2166
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Standup ja 11dpo miałam już bladziocha ciekawe czy by Tobie też wyszedł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 10 dpo miałam już całkiem wyraźna kreskę, ale pewnie zależy od organizmu bo ja bardzo szybko miałam pierwsze objawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 10:16   #2167
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
Beta 59.5 11dpo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 10:19   #2168
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

W sumie nie robiłam testu już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 12:52   #2169
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry
Na teście biało, no ale tego się spodziewałam. Czekam na@. Jutro idę do innej ginki, może ona coś sensownego wymyśli. Już się wkrecam, że jakaś torbiel znowu mam, bo tak mnie kluje w jajniku a@ jeszcze brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 13:15   #2170
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cześć dziewczyny, napewno mnie już nie pamiętacie bo odzywałam się tylko na samym początku wątku, ale cały czas Was podczytuję i cieszę się ze wszystkich podwójnych kreseczek
Ja w międzyczasie zaszłam w ciażę, ale niestety zarodek przestał rosnąć i jestem właśnie w trakcie poronienia, jutro idę do szpitala na kontrolę i prawdopodobnie łyżeczkowanie.

Teraz chcę porobić trochę badań i jak wszystko będzie dobrze to za 2-3 miesiące wracamy do starań. Muszę też zmienić lekarza bo ten nie zalecił mi żadnych badań, coś tam wspominał ale bez konkretów. Ogólnie stwierdził, że mamy sie starać szybko o kolejną ciążę bo po pierwszym poronieniu nie wdraża się żadnej diagnostyki.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 13:37   #2171
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, napewno mnie już nie pamiętacie bo odzywałam się tylko na samym początku wątku, ale cały czas Was podczytuję i cieszę się ze wszystkich podwójnych kreseczek
Ja w międzyczasie zaszłam w ciażę, ale niestety zarodek przestał rosnąć i jestem właśnie w trakcie poronienia, jutro idę do szpitala na kontrolę i prawdopodobnie łyżeczkowanie.

Teraz chcę porobić trochę badań i jak wszystko będzie dobrze to za 2-3 miesiące wracamy do starań. Muszę też zmienić lekarza bo ten nie zalecił mi żadnych badań, coś tam wspominał ale bez konkretów. Ogólnie stwierdził, że mamy sie starać szybko o kolejną ciążę bo po pierwszym poronieniu nie wdraża się żadnej diagnostyki.
Ja Cię pamiętam 😁
Milo Cie widzieć ale bardzo przykro z tym poronieniem. Jak się trzymasz? Będzie dobrze, wiem co mówię 😘
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 14:18   #2172
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, napewno mnie już nie pamiętacie bo odzywałam się tylko na samym początku wątku, ale cały czas Was podczytuję i cieszę się ze wszystkich podwójnych kreseczek
Ja w międzyczasie zaszłam w ciażę, ale niestety zarodek przestał rosnąć i jestem właśnie w trakcie poronienia, jutro idę do szpitala na kontrolę i prawdopodobnie łyżeczkowanie.

Teraz chcę porobić trochę badań i jak wszystko będzie dobrze to za 2-3 miesiące wracamy do starań. Muszę też zmienić lekarza bo ten nie zalecił mi żadnych badań, coś tam wspominał ale bez konkretów. Ogólnie stwierdził, że mamy sie starać szybko o kolejną ciążę bo po pierwszym poronieniu nie wdraża się żadnej diagnostyki.
Przykro trzymaj się dzielnie a potem do nas wracaj i oby nie na długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 14:54   #2173
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Ja Cię pamiętam 😁
Milo Cie widzieć ale bardzo przykro z tym poronieniem. Jak się trzymasz? Będzie dobrze, wiem co mówię 😘

Od początku ciąży wiedziałam, że coś jest nie tak bo wiek z om nie zgadzał się z wiekiem z usg (ciąża 6 dni młodsza), do tego zero objawów, więc byłam na to przygotowana, jak tylko zaczęło się krwawienie to wiedziałam że już nie ma szans. O ciąży nikt nie wiedział (tylko mąż i mama) - z jednej strony to dobrze a z drugiej nie mam teraz komu się wygadać i wyżalić. Mąż nie bardzo chce rozmawiać a mama , wiadomo, to inne pokolenie, za jej czasów nie diagnozowało się ciąży na tak wczesnym etapie, takie poronienia traktowano jak spóźniona miesiączkę więc ona mnie wspiera ale nie do końca rozumie mój ból.

Teraz chcę już zamknąć ten rozdział i zacząć od nowa.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 15:05   #2174
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Standup pamiętam jak testowałyśmy razem i nic z tego, strasznie ci zazdroszczę i gratuluję jednocześnie



Myślicie, że jak miałam owu 8/9.09. to opłaca mi się jutro iść na betę?
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 15:10   #2175
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Od początku ciąży wiedziałam, że coś jest nie tak bo wiek z om nie zgadzał się z wiekiem z usg (ciąża 6 dni młodsza), do tego zero objawów, więc byłam na to przygotowana, jak tylko zaczęło się krwawienie to wiedziałam że już nie ma szans. O ciąży nikt nie wiedział (tylko mąż i mama) - z jednej strony to dobrze a z drugiej nie mam teraz komu się wygadać i wyżalić. Mąż nie bardzo chce rozmawiać a mama , wiadomo, to inne pokolenie, za jej czasów nie diagnozowało się ciąży na tak wczesnym etapie, takie poronienia traktowano jak spóźniona miesiączkę więc ona mnie wspiera ale nie do końca rozumie mój ból.

Teraz chcę już zamknąć ten rozdział i zacząć od nowa.
Wiem co czujesz bo u mnie ten sam zestaw osób wiedział dlatego dobrze ze jest forum. 😘 Jasne, daj sobie tyle czasu ile Potrzebujsz i próbuj 😘

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Standup pamiętam jak testowałyśmy razem i nic z tego, strasznie ci zazdroszczę i gratuluję jednocześnie



Myślicie, że jak miałam owu 8/9.09. to opłaca mi się jutro iść na betę?
8 dpo? Ja bym jeszcze poczekala. Ciężko wytrzymac ale to dosyć wcześnie 😘
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 15:14   #2176
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

To nie wiem, może w środę pójdę? :/
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:24   #2177
AYLA2212
Raczkowanie
 
Avatar AYLA2212
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Kobietki co na zgage od dwoch dni tak mnie męczy ze szalu fostane zaraz. Z jednej strony mysli leca ze moze ciaza a z drugiej wiem ze raczej nie mozliwe jeszcze .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AYLA2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:38   #2178
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Nie wiem czy sobie nie wkręcam, ale ostatnio czuję się jakbym była przeziębiona i mnie dzisiaj zaczął boleć brzuch jak na okres- tak lekko i promieniująco trochę, uda tak samo... obudziłam się z katarem i w ogóle nastrój do d strasznie :/ nie wiem czy nie pójdę jednak jutro na tę betę, standup poszła 8dpo i coś wyszło a przy okazji sprawdzę proga
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:40   #2179
AYLA2212
Raczkowanie
 
Avatar AYLA2212
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy sobie nie wkręcam, ale ostatnio czuję się jakbym była przeziębiona i mnie dzisiaj zaczął boleć brzuch jak na okres- tak lekko i promieniująco trochę, uda tak samo... obudziłam się z katarem i w ogóle nastrój do d strasznie :/ nie wiem czy nie pójdę jednak jutro na tę betę, standup poszła 8dpo i coś wyszło a przy okazji sprawdzę proga
Zawsze bete mozna powtorzyc. A sprawdzic tel lepiej =)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AYLA2212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 17:01   #2180
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez AYLA2212 Pokaż wiadomość
Kobietki co na zgage od dwoch dni tak mnie męczy ze szalu fostane zaraz. Z jednej strony mysli leca ze moze ciaza a z drugiej wiem ze raczej nie mozliwe jeszcze .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie w obu ciążach zaczęło się właśnie od zgagi, sporo przed terminem @, więc kto wie...
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:39   #2181
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy sobie nie wkręcam, ale ostatnio czuję się jakbym była przeziębiona i mnie dzisiaj zaczął boleć brzuch jak na okres- tak lekko i promieniująco trochę, uda tak samo... obudziłam się z katarem i w ogóle nastrój do d strasznie :/ nie wiem czy nie pójdę jednak jutro na tę betę, standup poszła 8dpo i coś wyszło a przy okazji sprawdzę proga
No miałam też takie objawy przeziebieniowe właśnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:56   #2182
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Kurde cały czas jestem głodna, nigdy tak tyle dni przed @ nie miałam, a do planowanej @ zostało przecież 9 dni jak tu sobie nie wmawiać jak się tu zrobił wysyp dwóch kresek

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Standup jutro chyba jednak wybiorę się do labo na te badania bo nie wytrzymam
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:57   #2183
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja dzisiaj 5 dpo, i wlasnie czuje ze zaczyna mnie cos brac, ale to pewnie od meza, bo on od piatku jakies grypsko ma
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 18:04   #2184
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Kurde cały czas jestem głodna, nigdy tak tyle dni przed @ nie miałam, a do planowanej @ zostało przecież 9 dni jak tu sobie nie wmawiać jak się tu zrobił wysyp dwóch kresek

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Standup jutro chyba jednak wybiorę się do labo na te badania bo nie wytrzymam
Chyba masz długie cykle? Ja miałam mniej czekania wcześniej 2 dni przed @ zaczynały mi się plamienia a teraz nic, jestem dobrej myśli że hormony działaja jak należy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 18:21   #2185
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Standup pamiętam jak testowałyśmy razem i nic z tego, strasznie ci zazdroszczę i gratuluję jednocześnie



Myślicie, że jak miałam owu 8/9.09. to opłaca mi się jutro iść na betę?


Ja miałam owu 10/11.09, trzymam się planu że dopiero najwcześniej 21.09 test. Jestem z tej opcji że lepiej za wczesnie nie wiedzieć. Miałam robić test dopiero 24.09 ale czytając was i tak już zmiękłam jak podczytałam że w 11dpo coś może już wyjść

Z pseudo objawów to czuję się świetnie, mam więcej energii, opryszczkę i chyba zapalenie cewki moczowej więc ogólnie to szanse na sukces marnie widzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 5 dpo, i wlasnie czuje ze zaczyna mnie cos brac, ale to pewnie od meza, bo on od piatku jakies grypsko ma


Ja też mam 5dpo Kiedy planujesz coś sprawdzać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 18:51   #2186
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

U mnie też 5 dpo wkreta już na całego 🤣 bolą sutki, brzuch, wzdecie, słabo mi momentami i mdlo niby to zabawne, ale z drugiej strony jeśli to taki pms od owulacji to pora coś z tym robić. Nie chcę się tak czuć przed pół miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 18:59   #2187
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Standup no ja mam 31-32 dniowe cykle
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 19:02   #2188
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Oo no to ja 26, prawie tydzień różnicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Fajnie by było jakbyśmy spotkały się na majówkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:30   #2189
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość

Ja też mam 5dpo Kiedy planujesz coś sprawdzać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Czuje ze nic z tego tym razem, wiec ewentualnie dopiero w planowany dzien @ - 24.09.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."

Edytowane przez blue2003
Czas edycji: 2019-09-15 o 20:31
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 04:29   #2190
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry,
spać.nie mogę, tż do pracy wyprawiłam, a ja się kręcę.
Stresa mam bo do lekarza dzis idę
Dziewczyny testujcie, sprawdzajcie ja trzymam kciuku
Miłedo dnia

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 07:06:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.