Sanotint naturalne farby do włosów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 20:59   #61
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Czasami farby tego typu dostępne są w większych aptekach
Dzięki Kathy, spróbuję jeszcze zapytać w aptece
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 21:04   #62
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

...i jeszcze dodam że w sklepach zielarskich.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:38   #63
naturalnefarbypl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez collinka Pokaż wiadomość
ogromnie dziękuję za odpowiedź!Pozostaje mi zamawianie przez internet i czekanie aż pojawią się w końcu w Krakowie a jeśli mogę spytać to gdzie te farby będą dostępne w Krakowie, w jakimś konkretnym sklepie czy drogerii? Pozdrawiam
Collinko, jeśli znasz jakieś reprezentacyjne drogerie(nie sieciówki) lub apteki nastawione na eko/bio/naturalne kosmetyki to napisz na priv, wtedy zrobimy wszystko żebyś mogła tam dostać ulubione kosmetyki Sanotint

Kathy579, masz rację, farby będą dostępne w wybranych aptekach, prywatnych drogeriach oraz sklepach zielarsko-medycznych.

Denise, podziwiam Cię za wiedzę(jednocześnie zazdroszczę), bravo!
naturalnefarbypl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 18:28   #64
niemawcale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Question Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cześć!
Przeczytałam ten wątek i zarejestrowałam się, żeby zapytać Was o poradę, bo jesteście zdaje się bardzo obcykane z tematem
Mam dość cienkie, długie, kręcone włosy, których właściwie nie pielęgnuję jakoś specjalnie, ani nie farbuję. Zdjęcie tutaj: https://lh3.googleusercontent.com/_p...0/P1110950.JPG
Ostatnio przyszło mi do głowy, żeby je sobie trochę rozjaśnić - widzicie te jaśniejsze pasemka przy czole? no to właśnie do takiego koloru chciałabym dojść. Jak myślicie-czy używając nordic blonde/very light blonde taki kolor uzyskam? czy udało się może Wam dociec czym w ogóle różnią się te dwa odcienie? a może powinnam użyć najpierw rozjaśniacza? albo samego rozjaśniacza? uff... same widzicie, mam problem
Będę wdzięczna za pomoc!
Ola
niemawcale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 13:53   #65
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez naturalnefarbypl Pokaż wiadomość
Collinko, jeśli znasz jakieś reprezentacyjne drogerie(nie sieciówki) lub apteki nastawione na eko/bio/naturalne kosmetyki to napisz na priv, wtedy zrobimy wszystko żebyś mogła tam dostać ulubione kosmetyki Sanotint

Kathy579, masz rację, farby będą dostępne w wybranych aptekach, prywatnych drogeriach oraz sklepach zielarsko-medycznych.

Denise, podziwiam Cię za wiedzę(jednocześnie zazdroszczę), bravo!
jeśli chodzi o drogerie to raczej kupuję w sieciówkach np. Rossman a aptekę mam tylko jedną ulubioną ,w której zawsze kupuję, jest to Ziko. Mam nadzieję, że farby Sanotint wreszcie pojawią się w Krakowie. Czekam na wiadomość gdzie i kiedy będą one dostępne w moim mieście
ps. Przepraszam, że tak długo nie odpisywałam, moje dzieciaki były chore:-(
Pozdrawiam
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 11:38   #66
yaibi
Przyczajenie
 
Avatar yaibi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

a na jaką długość włosów(jeżeli można to tak określić) wystarczy jedno opakowanie farby? mam długie, gęste włosy, przy farbach z drogerii zawsze musiałam kupować 2 opakowania i chciałabym wiedzieć jak jest w tym przypadku, bo wtedy dosyć drogo to wychodzi.
yaibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 14:18   #67
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

hej

Mam trochę zaległości -bo dawno się w tym temacie nie odzywałam

@niemawcale: Jak nie farbujesz włosów i masz je cienkie i mało to zalecała bym tobie użyć farbę delikatną Sanotintu - Light. Fajny kolor to: Golden Blonde 87 - z tego co wyczytałam zawiera on w sobie rozjaśniacz- wiec bez rozjaśniacza i za jednym zamachem powinny wyjść fajne, jasne i nie zniszczone

@yaibi: ja mam długie włosy, jednak nie są specjalnie gęste i tubka farby starcza mi, aż nadto. Chyba powinnam farbować połową jej - ale zawsze boje się, że nie starczy Tak, że jeśli są długie i gęste włosy- to spokojnie moge doradzic ze jedno opakowanie Sanotintu na pewno wystarczy..... Zawsze mozna zapienić włosy więc kolor wychodzi zawsze równomiernie

kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 11:58   #68
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

hej dziewczyny a ja mam do Was pytanie czy któraś z Was miała kolor ASH BLONDE 15??? Jaki on wychodzi? Chodzi mi czy wyjdzie ciemny,sredni popielaty blond?Boję się ze wyjdzie mi za ciemny a na palecie jest przepiękny taki jak chciałabym miec ale wiadomo ze na palecie trochę rózni się od tego co mi wyjdzie dodam ze mam naturalny kolor mysi... Jesli ktoś stosował to proszę o odp
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 10:52   #69
moniczka147
Przyczajenie
 
Avatar moniczka147
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Witam dziewczynki
3 dni temu farbowałam naturalnym brązem , 1/3 włosów miałam pokrytą juz brązem (odrosty) inną farba (nie chcialam rozjaśniać żeby mi się wlosy nie wykruszyły) , zakupilam tą farbę z polecenia ...i
włoski są na razie fajne ...troszkę ciemne no ale wcześniej farbowałam na czarny od pewnego momenty chciałam stopniowo przejść w brąz .
Myślę, że najlepiej ocenić po 2 tygodniach dopiero co się dzieje z włosami.
Ale przyznam, że pierwszy raz sobie sama farbowałam i nieźle pokryła włoski.
Potem zastosuję może ten rozjaśniacz i spróbuję inny kolor ...
Mam jedną fotkę ale niestety słabo widać , jak czarny ....
Ciekawe jak wygląda ten czekoladowy brąz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia STP63539.jpg (12,2 KB, 105 załadowań)
moniczka147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 22:54   #70
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Hej

@Moniczko wyszło fajnie...! Rzeczywiście zdjęcie nie oddaje dokładnie koloru.
Jeśli chcesz przejść do brązu to polecam Ci mój kolor Sanotintu ulubiony
07 Ash Brown. Zimny, głęboki brąz. Ciemny ale nie wpada w czerń.... Gwarantuje zadowolenie z odcienia- każdemu kto szuka ciemnego brązu ))

@Herbuta jak masz kolor wyjściowy przed farbowaniem "mysi" to może Ci ten ASH Brown wyjść lekko ciemniejszy....Tak mi się wydaję. Może wyślij nam tu zdjęcie włosów - postaramy się coś z dziewczynami doradzić

kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 07:33   #71
moniczka147
Przyczajenie
 
Avatar moniczka147
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Mega gwiazdka : faktycznie ash brown jest bardzo podobny na palecie ale deczko jaśniejszy , dziękuję kochana i faktycznie następnym razem zrobię to tym odcieniem który polecasz
Zbyt jasny odcień byłby dla mnie za mdły , ale to pewnie za jakieś 1,5 mca dopiero.
Szczerze Wam powiem, że naprawdę ta farba jest fajna ... włoski lśnią cały czas, czy mniej wychodzą hmmm na razie tego jeszcze nie zaobserwowałam ale to zapewne musi potrwać. Jeśli to nastąpi to na pewno się z Wami podzielę wiedzą no i oczywiście umieszczę nowe zdjęcie po Ash Brown mam nadzieję, że wyraźniejsze .
A co do pojemności tubki : na moje włosy , widać na zdjęciu długość to jedna wystarczy w nadmiarze naprawdę, myślałam że będzie mi jej mało ale jeszcze by jej zostało , wystarczy dobrze rozczesać grzebieniem żeby się równomiernie rozprowadziła
Cóż za piękne słonko dziś ...miłego dzionka
moniczka147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 12:31   #72
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Witam Kobitki

Zycze Wam wszystkiego co najpiekniejsze: cmok:


Aktualnie poluje na farby Sanotint

-ASH BLONDE
-ASH BLONDE

oraz ROZJASNIACZ.

Moje wlosy sa zafarbowane na ciemny braz Loreala(lekko wyplowialy).
Mam bardzo poniszczone wlosy.
Planuje kilka razy w ciagu np. 1 tygodnia rojasnic je rozjasniaczem Sanotint a nastepnie zmieszac farbe ash blond z havana blonde

Zastanawiam soe tylko czy havana blonde nie jest kolorem cieplym...

Ciezko znalezc informacje w internecie na temat tych farb.
Na wszystkich stronach ten sam opis.
Zdjecia palety kolorów jak dla mnie sa bardzo nie wyraznie...

Piszcie Kochane jesli wszystkiedoswiadczenia zwiazane z tymi farbami

Pozdrawiam
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:19   #73
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Nie wiem czemu nie doszedl mój post

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Witam Was Kobitki

Okolo 20 minut temu napisalam naprawde obszernego posta i nie doszedl

Sledze watek,zamierzam kupic rozjasniacz plus farbki...
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:03   #74
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu nie doszedl mój post

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Witam Was Kobitki

Okolo 20 minut temu napisalam naprawde obszernego posta i nie doszedl

Sledze watek,zamierzam kupic rozjasniacz plus farbki...
hej, niestety nie poradzę, ale sama "czaję się" na Sanotint, więc byłabym Ci bardzo wdzięczna, gdybyś mogła wkleić fotki włosków przed i po farbowaniu!
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:40   #75
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Witam

Upolowalam wkoncu Sanotint.

Mieszkam w Anglii i w sklepie oczywiscie nie moglam ich znalezc,zamówilam przez internet.

Zamówilam:

-ROZJASNIACZ 2X
-ASH BLONDE
-ASH BROWN

Zaplacilam z przesylka 50 funtów...

Mam zamiar rozjasnic swoj ciemny braz farbowany Loreal Exellence...

Jak narazie czekam na paczke

Dam znac czy zostana min jakies wlosy na glowie
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:46   #76
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Hej

@Kasiaczek, super to tylko czekasz na przesyłke- a my czekamy na zdjęcia - jak wyszło! )
Jeśli chodzi o rozjaśniacz- to śmiało możesz użyć go ->zmyć-> i za chwile nałożyć już farbę (zmieszane farby) Nie trzeba w cale czekac z farbowaniem włosów. Kasiu ja już pogubiłam się jakie ty w końcu te kolory finalnie zamówiłaś - bo piszesz ash blonde + ash blonde później ash blonde i havana blonde a na końcu ash blonde i ash brown )))

Ja fajne, wyraźne zdjęcia z kolornika znalazłam na naturalnychfarbach.pl tam miżna przybliżyć kolor .

Ja tak jak nasza moniczka147 - jestem zachwycona blaskiem włosów po Sanotincie i do tego moje włosy nie wypadają już garściami!!!
Polecam kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 22:34   #77
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Pokaż wiadomość
Hej

@Kasiaczek, super to tylko czekasz na przesyłke- a my czekamy na zdjęcia - jak wyszło! )
Jeśli chodzi o rozjaśniacz- to śmiało możesz użyć go ->zmyć-> i za chwile nałożyć już farbę (zmieszane farby) Nie trzeba w cale czekac z farbowaniem włosów. Kasiu ja już pogubiłam się jakie ty w końcu te kolory finalnie zamówiłaś - bo piszesz ash blonde + ash blonde później ash blonde i havana blonde a na końcu ash blonde i ash brown )))

Ja fajne, wyraźne zdjęcia z kolornika znalazłam na naturalnychfarbach.pl tam miżna przybliżyć kolor .

Ja tak jak nasza moniczka147 - jestem zachwycona blaskiem włosów po Sanotincie i do tego moje włosy nie wypadają już garściami!!!
Polecam kiss kiss
Ojej,
Faktycznie namieszalam z tymi kolorami farbek

Finalnie zdecydowalam sie na ash brown + ash blonde

Nie wiem tylko czy ten ash brown nie bedzie troszke za ciemny...eh...

Ogolnie to kupilam dwa opakowania rozjasniacza,zeby dokladnie rozjasnic moj ciemny braz na wlosakch...

Niecierpliwie czekam na paczke

Piszczcie Dziewczyny i wklejajcie zdjecia!
Buziole
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 23:32   #78
Anastazis
Raczkowanie
 
Avatar Anastazis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Ja w celu wypróbowania zachwalanych farb sanotint ponad miesiąc temu zamówiłam wlaśnie: rozjasniacz + dwa rozne kolory farb
Moje wnioski i spostrzeżenia: bardzo mało jest rozjasniacza ! tylko 45 ml, ja jeden kupiłam ale chciałam tylko częściowo włosy rozjasnić trochę przed farbowaniem. A starczyło mi na niecałą połowę włosów mam dlugie i gęste. I chyba ze 3 te rozjasniacze nie wiem czy by starczyly, ogólnie nie wydajne..

Kolory farb wychodzą chyba ciemniejsze niż na palecie.
Ja się skusiłam ze względu na ten "blask" ale niestety u mnie żadnego blasku.. co prawda moje włosy są wymagające i z podatnością na kręcenie więc w ogóle cięzko u nich o blask.

Po miesiącu kolor znacznie się wyprał.

Podsumowując ja nie widzę większej różnicy z innymi farbami, tanimi, a tutaj niezaprzeczalnie wychodzi drogo jak fryzjer.
Anastazis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:30   #79
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Anastazis Pokaż wiadomość
Ja w celu wypróbowania zachwalanych farb sanotint ponad miesiąc temu zamówiłam wlaśnie: rozjasniacz + dwa rozne kolory farb
Moje wnioski i spostrzeżenia: bardzo mało jest rozjasniacza ! tylko 45 ml, ja jeden kupiłam ale chciałam tylko częściowo włosy rozjasnić trochę przed farbowaniem. A starczyło mi na niecałą połowę włosów mam dlugie i gęste. I chyba ze 3 te rozjasniacze nie wiem czy by starczyly, ogólnie nie wydajne..

Kolory farb wychodzą chyba ciemniejsze niż na palecie.
Ja się skusiłam ze względu na ten "blask" ale niestety u mnie żadnego blasku.. co prawda moje włosy są wymagające i z podatnością na kręcenie więc w ogóle cięzko u nich o blask.

Po miesiącu kolor znacznie się wyprał.

Podsumowując ja nie widzę większej różnicy z innymi farbami, tanimi, a tutaj niezaprzeczalnie wychodzi drogo jak fryzjer.
Witam Cie Kochana

A czy moglabys napisac jakiego kolrku uzylas?
I jak sie spisal rozjasniacz w kwestii rozjasniania?
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 12:43   #80
Anastazis
Raczkowanie
 
Avatar Anastazis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Ja zmieszałam kolory CLARET + RED CHESTNUT
Aczkolwiek wcale żadne czerwienie mi nie wyszły Ale miałam włosy uprzednio dekoloryzowane więc pewnie to był powód, wyszły mi bardzo ciemne, czarny brąz, ale podobno tak często dzieję się gdy farbuje się po dekoloryzacji.
Jednak po miesiącu ku mojej uciesze wyprały się do ciemnego brązu.

A co do rozjaśniacza, ładnie rozjaśnia, gdzieś tak o 2-3 tony tak na oko. Ale wiadomo trzeba go sporo nałożyć, wtedy bardziej równomierny i lepszy efekt, a dla mnie jedno opak. rozjaśniacza to jak próbka
Anastazis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:26   #81
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Anastazis Pokaż wiadomość
Ja zmieszałam kolory CLARET + RED CHESTNUT
Aczkolwiek wcale żadne czerwienie mi nie wyszły Ale miałam włosy uprzednio dekoloryzowane więc pewnie to był powód, wyszły mi bardzo ciemne, czarny brąz, ale podobno tak często dzieję się gdy farbuje się po dekoloryzacji.
Jednak po miesiącu ku mojej uciesze wyprały się do ciemnego brązu.

A co do rozjaśniacza, ładnie rozjaśnia, gdzieś tak o 2-3 tony tak na oko. Ale wiadomo trzeba go sporo nałożyć, wtedy bardziej równomierny i lepszy efekt, a dla mnie jedno opak. rozjaśniacza to jak próbka
Hm...
Powiem Ci szczerze Kochana,ze nieco mnie zaniepokoilas

Mam wlosy do ramion,zamówilam dwa opakowania rozjasniacza,poniewaz chcialbym rozjasnic wlosy,poczakac kilka dni i znowu rozjasnic,aby efekt rozjasnienia byl mocniejszy...

Ja rowniez mam wlosy po dekoloryzacji,ale niestety nieudanej ,dlatego mam nalozony ciemny braz.

Nie wiem juz sama co mi wyjdzie na glowie po tym Sanotint...

Czy moglabys jeszcze napisac,czy poniszczyly Ci sie wloski po tym farbowaniu oraz rozjasnianiu?

Dzieki wielkie za pomoc

Edytowane przez Kasiaczek_
Czas edycji: 2011-03-10 o 17:14
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 16:25   #82
Anastazis
Raczkowanie
 
Avatar Anastazis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

To nie wiem czy Ci starczą 2 opak. na 2 razy..

Jakby dużo było tego rozjaśniacza to może i ok. Wiadomo blondu nie uzyskasz w ten sposób raczej, ale jakiś jasny braz/ew. ciemny blond być może tak. (po farbowaniu mam na myśli)

Sanotint jak dla mnie normalna trwała farba, tyle że nie śmierdząca amoniakiem.

Nie zniszczyły się, aczkolwiek być może trochę suchsze na początku po rozjaśniaczu, bo rozjaśniacz śmierdział juz mocno.. A może tylko takie wrażenie miałam, i tak pokrył mi tylko trochę włosów.

A po farbach włosy bardzo fajne miękkie, wiadomo po paru myciach ten efekt zniknął.
Anastazis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 16:36   #83
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Ojej

No i czar prysnol...;(

W takim razie jestem zalamana...

Dodatkowo,kupilam takie odcienie ,ze nie wiem co teraz z nimi z robie...
Popielaty blond zapewne bedzie za jasny a popielaty braz wyglada na kolorniku jak czarny...

Tylko mi pogratulowac...

Ale tak bardzo uwierzylam w moc tych produktów...
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 10:07   #84
Anastazis
Raczkowanie
 
Avatar Anastazis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Nie przesadzajmy, tragiczne te farby nie są, są dobre, mają ciekawy skład.
Nie chciałam Cię załamać

Rozumiem że obecnie masz ciemny brąz, a jaki chcesz uzyskać ?

Hmm.. to kupiłaś dosyć odbiegające od siebie odcienie, pewnie ten brąz będzie za ciemny , więc żeby nie wrócić do punktu wyjścia może położ sam blond, jeśli starczy.

A co do ilości rozjaśniacza, to może starczy u Ciebie, chociaż na jedno porządne rozjaśnianie, jeśli nie masz włosów długich i bujnych.

I przede wszystkim jeśli masz proste włosy to efekt pewnie będzie lepszy i bardziej spektakularny, może i ten blask będzie

Ja tylko opisałam swoje doświadczenia z moimi nieprostymi i bujnymi włosami.
Anastazis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 10:19   #85
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Dla zainteresowanych-wlasnie siedze w rozjasniaczem Sanotint na glowie...

Jedno opakowanie ledwo,ledwo starczylo na mo0je za ramiona,cienkie wlosy...

Na szczescie mam jeszcze jedno w zapasie.

Odnosnie samego rozjasniacza-dzwina sprawa-jakis taki suchy,ciezko go rozprowadzic na wlosach,caly czas mam wrazenie,ze gdzies jeszcze nie dotarl...

Dam znac pozniej
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 08:05   #86
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Ksiaczek no i jak Ci wyszło???
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 09:29   #87
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

A orientujecie się, czy te farby są w stanie pokryć siwe włosy ;(?? bo mnie los nimi pokarał.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 09:45   #88
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Dzieeen dobry

Juz Wam wszystko opowiadam

1)Sanotint Rozjasniacz
Rozjasniacza jest naprawde bardzo malo.
Mam wloski cienkie,lekko za ramiona a musialam zuzyc dwa opakowania,czyli 6 buteleczek!!!!!
Tak jak pisalam wczesniej rozjasniacz jest dziwny,suchy...
Gdy obserwowalam efekt rozjasniania ,nie bylam pod wielkim wrazeniem,moje wlosy byly oblepione mialym proszkiem i wygladalo to przerazajaco.Rozjasniecz ma bardzo drazniacy zapach.
Mialam wloski ciemny braz,trzymalam rozjasniacz 30 minut,nastepnie umylam szamponem,oraz nalozylam dolaczona odzywke ,ktora pachnie bardzo mocno ziolami,ale jest rewelacyjna.

Po wysuszeniu wloski tylko lekko wysuszone,kolor jasniutki pastelowy rudy.(zaznaczam,ze w tym miesiacu mialam juz robiana dekolroryzacje).

2)Sanotint Classic Ash Blonde
Zaczelam przygotowywac farbe i rowniez balam sie,ze jej zabraknie.
Na szczescie mylilam sie i starczylo idealnie.
Farby uzywa sie przyjemnie,nie smierdzi,nie splywa z wlosów.
Trzymalam farbe 40 minut.
Umylam zalaczonym szamponem(ktory jest swietny) oraz uzylam zalaczona odzywke.

Efekt-wloski slniace,nie poniszczone z jednym malym malym mankamentem-FARBA NIE CHWYCILA.
Powaznie,kolor mi nie chwycil.Zostalam z pastelowym rudym pom rozjasnieniu,moze przyciemnil sie nieznacznie.


Wybralam za jasny kolor farby.

Nie poddaje sie i przymierzem do nastepnej

Podsumowujac po wielkim eksperymencie nadal mam wlosy na glowie,nie sa zielone ani popalone.
Mysle,ze gdybym wykonala ten eksperyment z drogeryjnymi farbami mogloby to sie zle skonczyc...

Bede wierna serii Sanotint.
W opakowaniu mialam probke kremu Locherber,w którym sie zakochalam i rowniez bede zamawiac

Zdjecia wkleje,jak uzyskam normalny kolor.

Buziaki cudaki

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
A orientujecie się, czy te farby są w stanie pokryć siwe włosy ;(?? bo mnie los nimi pokarał.
Witam Kochana,
ja nie mam siwych wlosów,ale producent zapewnia 100% pokrycia siwych wlosów w przypadku uzycia farby Sanotint Classic.
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 10:01   #89
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Dzieeen dobry

Juz Wam wszystko opowiadam

1)Sanotint Rozjasniacz
Rozjasniacza jest naprawde bardzo malo.
Mam wloski cienkie,lekko za ramiona a musialam zuzyc dwa opakowania,czyli 6 buteleczek!!!!!
Tak jak pisalam wczesniej rozjasniacz jest dziwny,suchy...
Gdy obserwowalam efekt rozjasniania ,nie bylam pod wielkim wrazeniem,moje wlosy byly oblepione mialym proszkiem i wygladalo to przerazajaco.Rozjasniecz ma bardzo drazniacy zapach.
Mialam wloski ciemny braz,trzymalam rozjasniacz 30 minut,nastepnie umylam szamponem,oraz nalozylam dolaczona odzywke ,ktora pachnie bardzo mocno ziolami,ale jest rewelacyjna.

Po wysuszeniu wloski tylko lekko wysuszone,kolor jasniutki pastelowy rudy.(zaznaczam,ze w tym miesiacu mialam juz robiana dekolroryzacje).

2)Sanotint Classic Ash Blonde
Zaczelam przygotowywac farbe i rowniez balam sie,ze jej zabraknie.
Na szczescie mylilam sie i starczylo idealnie.
Farby uzywa sie przyjemnie,nie smierdzi,nie splywa z wlosów.
Trzymalam farbe 40 minut.
Umylam zalaczonym szamponem(ktory jest swietny) oraz uzylam zalaczona odzywke.

Efekt-wloski slniace,nie poniszczone z jednym malym malym mankamentem-FARBA NIE CHWYCILA.
Powaznie,kolor mi nie chwycil.Zostalam z pastelowym rudym pom rozjasnieniu,moze przyciemnil sie nieznacznie.


Wybralam za jasny kolor farby.

Nie poddaje sie i przymierzem do nastepnej

Podsumowujac po wielkim eksperymencie nadal mam wlosy na glowie,nie sa zielone ani popalone.
Mysle,ze gdybym wykonala ten eksperyment z drogeryjnymi farbami mogloby to sie zle skonczyc...

Bede wierna serii Sanotint.
W opakowaniu mialam probke kremu Locherber,w którym sie zakochalam i rowniez bede zamawiac

Zdjecia wkleje,jak uzyskam normalny kolor.

Buziaki cudaki

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------



Witam Kochana,
ja nie mam siwych wlosów,ale producent zapewnia 100% pokrycia siwych wlosów w przypadku uzycia farby Sanotint Classic.
Dziękuję a gdzie zaopatrujesz się w te farby? Od roku farbuję drogeryjnymi preparatami i widzę masakrę na głowie, ale obawiam się, że te naturalne farbki nie będą w ogóle chwytały moich siweczków.
A czy któraś z Was korzystała z nich w ciąży? Podobno są polecane...
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 10:43   #90
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Kochane , czy któraś z Was już wypróbowała Nordic Blonde lub Very Light Blonde? Byłabym ogromnie wdzięczna za fotki , bo ja się tak przymierzam jak pies do jeża i jeszcze się nie zdecydowałam , liczę na to , że jak zobaczę efekt u kogoś to się przekonam(lub nie)
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.