POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 08:13   #31
gosiaz13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Cytat:
Napisane przez Ewa1603 Pokaż wiadomość
A też miałaś takiego mocnego "kurczaka" jak ja?? Bo jeśli tak to może i warto by było wypróbować Twój sposób.Bo w piątek zamierzam coś z tym zrobić Pozdrawiam
W sumie takiego odcienia nie, miałam kolor ciemniejszy taki miodowy blond. i generalnie szału dostawałam jak patrzałam na siebie w lustro. Nie lubie ciepłych odcieni, wiec nałozyłam te farbke. Bys musiała wybrac sie do sklepu z profesjonalnymi farbami do włosow i tak sie poradzic
gosiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:12   #32
Cherry82
Raczkowanie
 
Avatar Cherry82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 63
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

polecacie szampon joanny, ale ja miałam z nim okropne przejścia, mialam delikatną żółć na włosach i postanowiłam sobie ją zniwelować własnie tym szamponem, zrobiłam to 4 dni pod rząd ale z każdym dniem było coraz gorzej, nic nie zniszczyło tak moich włosów jak ten szampon, moje włosy po prostu sie kruszyły, coś okropnegoooo nigdy więcej go nie użyję i osobiście odradzam!
__________________
.
Cherry82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:37   #33
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Cytat:
Napisane przez Cherry82 Pokaż wiadomość
polecacie szampon joanny, ale ja miałam z nim okropne przejścia, mialam delikatną żółć na włosach i postanowiłam sobie ją zniwelować własnie tym szamponem, zrobiłam to 4 dni pod rząd ale z każdym dniem było coraz gorzej, nic nie zniszczyło tak moich włosów jak ten szampon, moje włosy po prostu sie kruszyły, coś okropnegoooo nigdy więcej go nie użyję i osobiście odradzam!
No więc kupiłam ten szampon,bo taki polecany,ale użyłam go 3 razy i też jednak nie jestem zadowolona.Faktycznie włosy mają po jego użyciu ładny odcień,ale nie jestem zadowolona z wyglądu moich włosów po jego użyciu.Ten szampon wysusza włosy i niestety dostałam po nim łupież.Widocznie nie dla mnie wynalazki joanny Pozdrawiam
__________________
"Przyjaciele są jak ciche anioły które podnoszą nas,kiedy nasze skrzydła zapominają,jak latać..."



Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:06   #34
veira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

.Ewa 1603 - jestem w dokładnie takiej samej sytuacji i pojęcia nie mam co robić Trochę mi pomogły odpowiedzi dziewczyn, ale zastanawiam się jak w końcu wybrnęłaś z tej sytuacji? Co Ci pomogło i jaki był efekt?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-01-06 o 16:00 Powód: przywrocenie postu
veira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 16:51   #35
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Cytat:
Napisane przez veira Pokaż wiadomość
Ewa 1603 - jestem w dokładnie takiej samej sytuacji i pojęcia nie mam co robić Trochę mi pomogły odpowiedzi dziewczyn, ale zastanawiam się jak w końcu wybrnęłaś z tej sytuacji? Co Ci pomogło i jaki był efekt?
Mam nadzieję,że pomogłam Daj znać jak zrobisz włoski
__________________
"Przyjaciele są jak ciche anioły które podnoszą nas,kiedy nasze skrzydła zapominają,jak latać..."



Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:48   #36
prymulcia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Ja kiedyś miałam żółte włosy więc mama poradziła mi bym zamoczyła je na krótką chwilke w płukance.To wodny roztwór fioletu gencjanowego.Można go kupić w aptece.
prymulcia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 18:03   #37
Gabisia
Raczkowanie
 
Avatar Gabisia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do Gabisia Send a message via Skype™ to Gabisia
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Witam,

Jesli chodzi o moja historie wychodzilam z czarnych wlosow przez dwa lata, teraz jest blond

Oczywiscie zolty tez sie tam wkradl co najgorsze fryzjer powiedzial ze mam zolty pigment we wlosach wiec i tak bedzie wychodzil po kilku dniach. Kupilam na sprobowanie "Rossman srebrny szampon", pozostawia sie go na wlosach dluzej niz 5 minut i rzeczywiscie blond jest mnie zolty.
Jednak u mnie jest odwrotnie odrosty sa bardziej zolte gdyz reszta byla czesciej rozjasniana.

Mysle, ze plukanki i szampony tego typu daja rade

Pozdrawiam
Gabisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 18:39   #38
Nicisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Proszę dziewczyny pomóżcie mi.
Po farbowaniu moje włosy zamiast blond stały się żółte!!! Okropnie żółte.. jak szybko pozbyć się tego koloru. Nie chce kolejny raz farbować włosów na inny kolor, bo i tak są już dostatecznie zniszczone
Pomocy
Nicisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 19:11   #39
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Nicisia Pokaż wiadomość
Proszę dziewczyny pomóżcie mi.
Po farbowaniu moje włosy zamiast blond stały się żółte!!! Okropnie żółte.. jak szybko pozbyć się tego koloru. Nie chce kolejny raz farbować włosów na inny kolor, bo i tak są już dostatecznie zniszczone
Pomocy
może wypróbuj Srebrzyk.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-10-01 o 19:13
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 19:12   #40
Angel22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Nicisia Pokaż wiadomość
Proszę dziewczyny pomóżcie mi.
Po farbowaniu moje włosy zamiast blond stały się żółte!!! Okropnie żółte.. jak szybko pozbyć się tego koloru. Nie chce kolejny raz farbować włosów na inny kolor, bo i tak są już dostatecznie zniszczone
Pomocy
A sama farbowałaś sobie włosy?? całą głowę czy tylko pasemka?? i jakiej farby użyłaś?
Musisz albo odczekać miesiąc, żeby ich za bardzo nie zniszczyć i pójść do fryzjera aby doprowadził je do ładu.
A do tej pory możesz używać szamponu do włosów profi silver http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Szampon_do_m...VER_p2191.html
neutralizują żółty odcień włosów. Nie wiem jak bardzo masz żółte włosy. Czy naprawdę są takie straszne?

Edytowane przez Angel22
Czas edycji: 2009-10-01 o 19:15
Angel22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 19:18   #41
Nicisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Dzieki, mam nadzieje że to pomoże.
Tylko nie wiem co lepsze?
Ten ,,srebrzyk" wygląda trochę jak za PRLu Czy ktoś może potwierdzić, że działa?
Co do tego drugiego szambonu, czy mogę go kupić w normalnym sklepie (np. Rosseman), czy tylko przez internet?

Dzięki za szybką odpowiedź
Nicisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 19:22   #42
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

poszukaj srebrzyka albo płukanki do siwych włosów, powinno ci rozjaśnić do normalnego albo nawet platynowego blondu.
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 19:30   #43
Angel22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Na srebrzyk musisz uważać, żeby za dużo nie wkropić, bo mogą Ci wyjść fiolotowe włosy. Jeżeli chcesz to używaj 1/2 tego co jest napisane na srebrzyku. A co do szamponu to kiedyś używałam z joanny ale z profi silver jestem bardziej zadowolona. A czy można go gdzieś indziej kupić... hm nie mam pojęcia ja sobie go zamówiłam przez internet i jest bardzo wydajny. Korzystam jeszcze z jednej buteleczki.
POZDRAWIAM

Edytowane przez Angel22
Czas edycji: 2009-10-01 o 19:32
Angel22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 20:04   #44
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Nicisia Pokaż wiadomość
Dzieki, mam nadzieje że to pomoże.
Tylko nie wiem co lepsze?
Ten ,,srebrzyk" wygląda trochę jak za PRLu Czy ktoś może potwierdzić, że działa?
Co do tego drugiego szambonu, czy mogę go kupić w normalnym sklepie (np. Rosseman), czy tylko przez internet?

Dzięki za szybką odpowiedź
hehemoże i tak wygląda ale pomaga jeśli chodzi o usuwanie żółtego odcienia,ale ostrzegam żeby za dużo nie wkropić bo będziesz chodziła z fioletowymi włosami przez jakiś czas
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 20:37   #45
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

w rossmannie znajdziesz delie - plukanki do wlosow. na polce z szamponami stoi rowniez joanna do likwidowania zolci. ja sie przestraszylam gdy I raz uzylam tego szamponu. ma kolor fioletowy, taki granatowo-fioletowy :P

dokladnie - trzeba dozowac tyle co na op jest napisane. ja wzielam za duzo i chyba z 10 razy szorowalam czupryne ;p

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-10-01 o 20:38
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 09:38   #46
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Joanna szampon do eliminacji odcienia żółci - w każdym rossmanie za dzikie 6 zł
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 10:52   #47
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Ja polecam szampon Swiss O-Par do wlosow blond i siwych, powinien byc dostepny w Rossmanie.Jesli nie to Rossman ma swoja marke, ktora tez wydala taki szampon (kolezanka go stosowala i jest zadowolona). Musisz tymi szamponami umyc kilka razy, zeby byl efekt.Najlepiej naloz go na wlosy i poczekaj kilka minut, potem zmyj i sprawdz efekt.Jesli nie jest on wystarczajacy to powtarzaj az do skutku.A jesli to nie pomoze to radze zastosowac farbe Loreal Stockholm, nalozyc ja na 5-8 minut i powinno byc po klopocie.Ja robilam tak wielokrotnie i po zoltku nie bylo ani sladu
Powodzenia.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:45   #48
EVKUS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 68
GG do EVKUS
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Nicisia Pokaż wiadomość
Dzieki, mam nadzieje że to pomoże.
Tylko nie wiem co lepsze?
Ten ,,srebrzyk" wygląda trochę jak za PRLu Czy ktoś może potwierdzić, że działa?
Co do tego drugiego szambonu, czy mogę go kupić w normalnym sklepie (np. Rosseman), czy tylko przez internet?

Dzięki za szybką odpowiedź
Super jest szampon z Joanny dla włosów siwych i blond. Kosztuje ok. 7 zł, jest b.wydajny. Stosuję go odkąd przefarbowałam włosy na blond(ok. 3 lata). Najpierw myję włosy szamponem do włosów farbowanych-obojętna marka a potem własnie tym szamponem. Nakładam odżywkę i już. Włoski mają platynowy odcień. Uwaga!!! Nie można długo trzymać tego szamponu na włosach bo wyjdą fioletowePozdrawiam
EVKUS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 14:09   #49
olamalutka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Nicisia Pokaż wiadomość
Proszę dziewczyny pomóżcie mi.
Po farbowaniu moje włosy zamiast blond stały się żółte!!! Okropnie żółte.. jak szybko pozbyć się tego koloru. Nie chce kolejny raz farbować włosów na inny kolor, bo i tak są już dostatecznie zniszczone
Pomocy
Kup sobie szampon rewitalizujacy kolor z firmy Joanna, umyj normalnysz szamponem wloski a potem tym, pozostaw na 2-3 minutki i splucz, wloski beda sie robic platynowe, tylko sie nie wystrasz bo przed splukaniem beda fioletowe
olamalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 18:22   #50
Nicisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Dzięki Wam dziewczyny
Kupiłam szampon rewitalizujący, zaraz idę przetestować
Nicisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 19:09   #51
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

zdaj koniecznie relacje
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 19:23   #52
Nicisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pomocy - żółte włosy po farbowaniu

Umyłam włosy i kolor jest już trochę zneutralizowany, bardziej znośny
Myślę, że jak umyję jeszcze kilka razy to będzie super.
Dzięki jeszcze raz wszystkim
Nicisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 23:39   #53
kamilkaxpilzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Cool Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Ja dziś własnie przed chwilką wyzbyłam się żółci z włosów! HURA!
Tak jak przeczytałam na forum po prostu po rozjaśnianiu nałożyłam farbę...
W zanadrzu miałam jeszcze płukankę i szamponetkę (srebrny blond) na wypadek niepowodzenia, jednak poskutkowało.
Farba "Białe Złoto" Palette DELUXE Platinum Collection 230 zdziałała cuda i na mojej głowie w końcu zawitała kompletna biała platynka
Do tej pory od rozjasniania do rozjasniania odrostów chodziłam z żółtawymi odrostami, jakoś żyłam, ale powiedziałam sobie koniec tego i jestem z siebie megaa zadowolona! Plusem też jest super maseczka na włosy dołączona do farby bardzo przyjemnie pachnie i daje efekty.
kamilkaxpilzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:26   #54
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Cytat:
Napisane przez kamilkaxpilzi Pokaż wiadomość
Ja dziś własnie przed chwilką wyzbyłam się żółci z włosów! HURA!
Tak jak przeczytałam na forum po prostu po rozjaśnianiu nałożyłam farbę...
W zanadrzu miałam jeszcze płukankę i szamponetkę (srebrny blond) na wypadek niepowodzenia, jednak poskutkowało.
Farba "Białe Złoto" Palette DELUXE Platinum Collection 230 zdziałała cuda i na mojej głowie w końcu zawitała kompletna biała platynka
Do tej pory od rozjasniania do rozjasniania odrostów chodziłam z żółtawymi odrostami, jakoś żyłam, ale powiedziałam sobie koniec tego i jestem z siebie megaa zadowolona! Plusem też jest super maseczka na włosy dołączona do farby bardzo przyjemnie pachnie i daje efekty.
witaj, a co wcze śniej nałożyłaś? mam ten sam problem tylko mi odrost wpada w pomarańcz:-(
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 23:35   #55
kamilkaxpilzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Wcześniej rozjaśniałam Joanną Platinium plus wodą 12%
Kupuję w sklepach lub hurtowniach fryzjerskich wychodzi taniej a mam wieką tubę i wody i rozjaśniacza
moj naturalny kolor to brązowy, taki ciemny blond bardzo, z rozjaśniania wychodzi mi kurczaczek, potem jak juz napisałam pofarbowałam tą farbą Białe Złoto i mam jednolitą platynkę na włosach
Ogólnie to zaczęłam rozjasniać włosy z czarnego, przechodziłam przez ciemno rudy i marcheweczkę jasną, aż do żółtka, z którego da się zafarbować już platynową farbą
Jakbyś miała więcej pytań chetnie odpowiem
kamilkaxpilzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 19:07   #56
majka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 35
Exclamation Ratunku,żółte włosy !

Zdekoloryzowałam moje raz malowane na czekoladowy brąz włosy(uprzednio przez kilka lat widniał na nich blond,farbowany).Niestety ..wyszły żółte ! Pomalowałam zaraz po dekoloryzacji farbą Garniera bardzo jasny blond i od połowy głowy wyszedł taki jak powinien,naturalnie jasny blond,ale niestety czubek głowy wygląda jak kurczak ! Słyszałam,że piochtanina może załatwić sprawę...A więc pytam,jeżeli płukanka to w jakiej proporcji?A jeżeli chciałabym wymieszać ją z szamponem,to również,jakie proporcje?Proszę o rady !
majka2603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 20:19   #57
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Ratunku,żółte włosy !

Cytat:
Napisane przez majka2603 Pokaż wiadomość
Zdekoloryzowałam moje raz malowane na czekoladowy brąz włosy(uprzednio przez kilka lat widniał na nich blond,farbowany).Niestety ..wyszły żółte ! Pomalowałam zaraz po dekoloryzacji farbą Garniera bardzo jasny blond i od połowy głowy wyszedł taki jak powinien,naturalnie jasny blond,ale niestety czubek głowy wygląda jak kurczak ! Słyszałam,że piochtanina może załatwić sprawę...A więc pytam,jeżeli płukanka to w jakiej proporcji?A jeżeli chciałabym wymieszać ją z szamponem,to również,jakie proporcje?Proszę o rady !
Może na początek spróbuj użyć szamponu posrebrzającego do włosów blond które są zbyt żółte?? Powinien ochłodzić kolor... albo, walnij jakąś szamponetkę o lekko ciemniejszym odcieniu blondu (np. perłowy blond, piaskowy blond etc.)
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 20:10   #58
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Jak wyżej, polecam szampon z Joanny do pasemek i plukanke fioletowa Z mojego niegdys kurczaka ten zestaw zrobil ladny chlodny blondzik.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 14:07   #59
suzjii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Exclamation Niefortunny kolor wlosow.

Czesc, mam problem z moimi wlosami.
kolor na srodku zrobil sie pomaranczowy. Jak go najlepiej zniwelowac?
tu dodaje zdjecie wlosow: http://s1.pokazywarka.pl/i/1633581/978317/img-0127.jpg
bardzo prosze o pomoc! i dodaje ze chce zostac przy kolorze ktory jest na koncowkach i na 'odroscie'.
suzjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 14:10   #60
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój świat.
Wiadomości: 193
Ratunku! Pomocy! Słomkowe włosy!

Cześć. Nadszedł moment, w którym pragnę Was prosić o pomoc. Rok temu pofarbowałam włosy na orzechowy brąz. Dwa razy powtórzyłam ten zabieg, po upływie kilku miesięcy. Odczekałam następnie 0,5 roku, aby kolor się "wypłukał". Odrost był coraz bardziej widoczny. Moim celem był platynowy blond. Tydzień temu, postanowiłam ściągnąć kolor dekoloryzatorem COLORPEEL. Włosy naprało lekko rudawego koloru. Po tygodniu udałam się do salonu fryzjerskiego. Nałożono mi blond farbę. Włosy stały się karmelowo-blond. Byłam rozczarowana, choć wiedziałam, że wizytą u fryzjera wiele nie osiągnę. Kupiłam farbę COLOURS SENSATION 111, o którym naczytałam się sporo na forum, że nadaje popielaty odcień włosów. Po nałożeniu włosy stały się złoto-słomkowe. Brzydkie są. Proszę doradźcie mi, co mogę zrobić, aby wlosy miały ładny kolor blondu, żywy? Już nawet nie marzę o popieli, ale o ładnym blondzie. Jakiej farby mogę użyć? Błagam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (68,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (59,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (52,7 KB, 42 załadowań)
__________________

.pomiędzy "zostaję", a "nigdy więcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354

Edytowane przez vermicelli
Czas edycji: 2013-01-19 o 14:17
vermicelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-13 12:46:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.