Holandia - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-12, 20:41   #361
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Holandia

Ja caly czas jestem ale faktycznie pustki...
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:57   #362
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Holandia

ja tez jestem
a gdzie sie podziewaja inni?? tak sie tu nudno zrobilo
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 16:37   #363
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Holandia

oj dziewczyny.Juz jestemmam mase nauki, a pogoda taka piekna
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:02   #364
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: Holandia

Ja tez jeszcze jestem, choc z internetem u mnie kiepsko

Maggdalenka: jak zyje ci sie w Holandii?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:39   #365
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Holandia

I ja tez jestem, chociaz nie bylo mnie troche. Duuuuuzo pracy...

Co tam slychac u was?

Madzia wyslalam ci wczoraj maila. Sorki, ze tak pozno, ale mam zapierdziel ostatnio straszny. Np. przedwczoraj wrocilam z pracy o 22.00 ...
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:29   #366
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Holandia

hej Doni witam z powrotem jak bylo w polsce???
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:54   #367
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Holandia

Hey Sky A suuuper bylo! Bylam kilka dni w moimi 2 przyjaciolkami w Miedzyzdrojach i chociaz pogoda nie do konca nam dopisala to i tak ubawilysmy sie strrrrasznie. Mialam ze soba kamerke wiec filmowalysmy co sie dalo i wyszedl taki z tego film, ze jak moj maz go obejrzal to powiedzial, ze to ostatni raz jak bez niego gdziekolwiek wyjechalam Wybawilysmy sie rewelacyjnie
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 16:03   #368
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Holandia

super!!!! ja rowniez jak jade do polski i widze sie z moja przyjaciolka to sie bawimy i smiejemy jak dzieci!!!! to jeden z najlepszych momentow w moim zyciu
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 20:44   #369
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Holandia

To prawda, u mnie tak samo. Tutaj w sumie nie mam zadnych przyjaciol, pelno znajomych owszem, ale nikogo takiego jak te moje dwie "stare" od lat psiapsioly i czasem strrrrasznie mi tego brakuje, szczegolnie takiego babaskiego gadania o babaskich sprawach i po prostu glupotach. Dobrze, ze przynajmniej gg jest i telefon, ale to jednak nie to samo
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 17:03   #370
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Holandia

no wlasnie, tu sa tylko znajomi,a przyjaciele to zawsze ci z lat mlodosci, lub z lat szkolnych musze szczerze powiedziec ze moj TZ kiedy pojechal ze mna do polski i poznal moja przyjaciolke i zobaczyl jak potrafimy sie smiac,powiedzial mi ze nigdy mnie tak szczesliwej nie widzial, tak smiejacej sie, radosnej jak wlasnie wtedy i to prawda ach teskno mi za domem,mysle ze to wlasnie dlatego ze nie mam tu zadnych przyjaciol,kolezanek z ktorymi moge pogadac isc na zakupy....no coz wybralo sie emigracje wiec nie powinnam nazekac
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 22:14   #371
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: Holandia

A ja to mam nawet gorzej. Moja najlepsza przyjaciolka mieszka w USA, nie widzialysmy sie od jakichs 4 lat Jest GG, i skype, ale 'to nie to samo'. I w ogole, moje bliskie osoby tez sie porozjezdzaly. Francja, Wlochy, Irlanida....Trudno sie spotkac
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 22:51   #372
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: Holandia

Alez ja wam zazdroszcze!! bylam w Holandii tylko pare dni (Gouda, Amsterdam) ale chcialabym tam wrocic jeszcze. zapalic purple haze z TZ i poszwedac sie slicznych uliczkach Amsterdamu... Zamiast tego mieszkam w paskudnym Dublinie.... a wszystko to dlatego ze nie znam holenderskiego!!!
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 12:24   #373
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Holandia

Znow powialo cisza u Emigrantek mieszkajacych w Holandii
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 14:18   #374
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Holandia

Ja przepraszam, że się nie udzielam- całkiem mnie ta ciąża zamroczyła i teraz tylko forum 'Mama z klasą' mi w głowie. Ale nie zapomniałam, nie nie!
Poza tym robota się zaczeła po wakacjach i ciągle z moją pracą licencjacką walczę...Groetjes!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 11:52   #375
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Holandia

Ja takze jestem , ale mam taki zapiernicz w pracy, ze w sumie w ciagu dnia nie mam prawie kiedy zajrzec, a jak wracam do domciu to nawet kompa mi sie juz nie chce wlaczac, bo i tak calymi dniami prawie przed nim siedze. W kazdym razie co u was??

Madza, co tam u ciebie? Jak z rodzinka?? Bylas w Helmod w sobote??
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:03   #376
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: Holandia

Ja tez tu jeszcze bywam. Faktycznie, cicho...Ale i tak wole to forum, niz na przyklad watek pod tytulem 'ile par majtek posiadacie'...No comment
Magdalenka, powtarzam pytanie: jak ci sie mieszka w NL?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 15:01   #377
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Holandia

Sweetie - Jak mi sie mieszka?Hmm troche mi ciezko bo nie znam holenderskiego zanm za to niemiecki na szczescie. I w tym jezyku sie glownie tutaj porozumiewam.
Marzy mi sie zebym dostala gdzies normalna prace i moj TZ tez i wynajelibysmy sobie jakas klike. ale byloby cudownie Marzenia...
Narazie to mnie doprowadzaja do ruiny pociagi ktore sa tu bardzo drogie

Doni tak bylam w Helmond W ta sobote tez jade.Chcialam kupic jeszcze promocyjny bilet za 10euro ale sie juz skonczyly i sie z tego powodu poryczalam!Jakas hustawke nastrojow chyba mam! wrrrrr
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 15:04   #378
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Holandia

Sweetie a "Twoje" Eindhoven to odwiedzam co tydzien prawie bo tam sie przesiadam a 2 tyg. temu spedzilam tam caly dzien z moim TZtem
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:45   #379
agus-agus
Raczkowanie
 
Avatar agus-agus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
.Hmmm,brak firan w oknach? Mnie to nie przeszkadza,czasami sobie mozna popatrzec ,osobiscie w zyciu nie zdjelabym zaslon i firan z okien,tylko dlatego zeby ktos widzial co robie,jak mieszkam itd,nie rozumiem wlasciwie tego..

witam,
to jest inna kultura, dla nich firany sa zbednym kawalkiem materialu,
oni nie patrza na to z perspektywy ze ktos moze sie na mnie patrzec z ulicy,
to problem patrzacego!!!

Holandia to bardzo wyzwolony kraj, w ktorym chyba wszystko jest legalne, to dlaczego mieliby sie kryc!!?

Moj brat mieszka w Noordwijk z rodzina i jest bardo zadowolony. Do morza ma 500 metrow, wiec jak tam jestem to tylko plaza i plaza.

Holandia zrobila na mnie mile wrazenie, czysto, milo, porzadnie oznakowane drogi, rewelka.

Oczywiscie Polacy sa wredni , jak wszedzie, mysla tylko jak tu koledze Polakowi zaszkodzic.
pozdrawiam
agus-agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 21:01   #380
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Holandia

A ja też nie mam firan i zasłon, i w Polsce już nie miałam;-) Bo nie lubię, lubię gołe okno, jeśli jest ładne rzecz jasna!
Brak firan u Holendrów jest podyktowany historią tego kraju, mniej mentalnością, albo mentlanością, która przecież w historii się mocno zasadza. Nie ma się jednak co oburzać, dzięki swojej mentalności osiągnęli więcej niż my, którzy rzekomo tacy 'moralni' i pełni cnót.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 17:40   #381
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Holandia

czesc dziewczyny, moge sie do Was przylaczyc? mieszkam w Holandii dopiero 3 miesiace, w planie mam jeszcze 10!! na poczatku wydawalo mi sie to takie proste, z daleka od rodziny i przyjaciol, moj TZ mieszka i pracuje w Anglii, sa przeciez telefony i gg, ale teraz zaczynam tesknic i to bardzo, nie moge doczekac sie swiat BN, kiedy pojade do POlski, dlatego chcialabym od czasu do czasu pogawedzic z Wami bo zawsze to razniej kiedy ma sie do kogo odezwac w ojczystym jezyku
BTW mieszkalam juz w Anglii, Irlandii i wszedzie gdzie poznawalam rodakow byli to fajni, mili i uczynni ludzie, nie wiem, moze mam szczescie do takich ludzi i ciezko mi po prostu uwierzyc, ze Polak Polakowi wilkiem
pozdrowionka
Agy
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 11:12   #382
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, moge sie do Was przylaczyc? mieszkam w Holandii dopiero 3 miesiace, w planie mam jeszcze 10!! na poczatku wydawalo mi sie to takie proste, z daleka od rodziny i przyjaciol, moj TZ mieszka i pracuje w Anglii, sa przeciez telefony i gg, ale teraz zaczynam tesknic i to bardzo, nie moge doczekac sie swiat BN, kiedy pojade do POlski, dlatego chcialabym od czasu do czasu pogawedzic z Wami bo zawsze to razniej kiedy ma sie do kogo odezwac w ojczystym jezyku
BTW mieszkalam juz w Anglii, Irlandii i wszedzie gdzie poznawalam rodakow byli to fajni, mili i uczynni ludzie, nie wiem, moze mam szczescie do takich ludzi i ciezko mi po prostu uwierzyc, ze Polak Polakowi wilkiem
pozdrowionka
Agy

Witaj
Jak Ci się tu mieszka?Ja przyznam,że się już przyzwyczaiłam do życia tutaj,chociaż nudzi mi się jak cholera .Mimo to w grudniu wracam na stare śmieci (czyt.do Polski),trzeba będzie się na nowo odnalez.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 11:17   #383
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez agus-agus Pokaż wiadomość
witam,
to jest inna kultura, dla nich firany sa zbednym kawalkiem materialu,
oni nie patrza na to z perspektywy ze ktos moze sie na mnie patrzec z ulicy,
to problem patrzacego!!!

Holandia to bardzo wyzwolony kraj, w ktorym chyba wszystko jest legalne, to dlaczego mieliby sie kryc!!?

Moj brat mieszka w Noordwijk z rodzina i jest bardo zadowolony. Do morza ma 500 metrow, wiec jak tam jestem to tylko plaza i plaza.

Holandia zrobila na mnie mile wrazenie, czysto, milo, porzadnie oznakowane drogi, rewelka.

Oczywiscie Polacy sa wredni , jak wszedzie, mysla tylko jak tu koledze Polakowi zaszkodzic.
pozdrawiam

W Noordwijk jak w Polsce-sami swoi .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 16:32   #384
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Witaj
Jak Ci się tu mieszka?Ja przyznam,że się już przyzwyczaiłam do życia tutaj,chociaż nudzi mi się jak cholera .Mimo to w grudniu wracam na stare śmieci (czyt.do Polski),trzeba będzie się na nowo odnalez.
hejka, mi sie tu mieszka dobrze, poznalam naprawde wartosciowych ludzi, na nude zapisalam sie na silownie i cwicze sobie, po nowym roku chce isc na angielski, zeby ten rok nie byl stracony, takze raczej nie mam czasu sie nudzic, ale tesknota mnie zzera, ale tez czekam na grudzien, bo jade na swieta, i nie moge sie juz doczekac. Tesknie za moimi przyjaciolmi w Polsce wiec mysl, ze ich w koncu zobacze po 6 miesiacach trzyma mnie przy zyciu : . Pozdrawiam.

P.S. Tak sie zastanawiam czy jakas wizazanka mieszka w Haarlemie?
buziaki
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 16:43   #385
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
hejka, mi sie tu mieszka dobrze, poznalam naprawde wartosciowych ludzi, na nude zapisalam sie na silownie i cwicze sobie, po nowym roku chce isc na angielski, zeby ten rok nie byl stracony, takze raczej nie mam czasu sie nudzic, ale tesknota mnie zzera, ale tez czekam na grudzien, bo jade na swieta, i nie moge sie juz doczekac. Tesknie za moimi przyjaciolmi w Polsce wiec mysl, ze ich w koncu zobacze po 6 miesiacach trzyma mnie przy zyciu : . Pozdrawiam.

P.S. Tak sie zastanawiam czy jakas wizazanka mieszka w Haarlemie?
buziaki
Oj,chyba z Haarlemu nikogo nie ma,choć do Haarlemu mam całkiem blisko .Właśnie wróciłam z Polski i przyznam,że były chwile,że chciałam do Holandii już wracać.Trochę się boję tego grudnia,bo wiem,że będzie mi przykro stąd mimo wszystko wyjeżdżać.Jakby nie patrzeć,człowiek się przyzwyczaił do tego i owego .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:18   #386
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Oj,chyba z Haarlemu nikogo nie ma,choć do Haarlemu mam całkiem blisko .Właśnie wróciłam z Polski i przyznam,że były chwile,że chciałam do Holandii już wracać.Trochę się boję tego grudnia,bo wiem,że będzie mi przykro stąd mimo wszystko wyjeżdżać.Jakby nie patrzeć,człowiek się przyzwyczaił do tego i owego .
a jak dlugo tutaj mieszkasz? bo ja dopiero zaczynam, przyjechalam w lipcu. Kiedys rok mieszkalam w Londynie, i tez bylo mi ciezko wrocic do szarej polskiej rzeczywistosci, na szczescie wrocilam latem, teraz tez tak bedzie
Zawsze jest ciezko sie przestawic, przyzwyczaic do nowego "starego".
Pozdrawiam
Agy
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:29   #387
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
a jak dlugo tutaj mieszkasz? bo ja dopiero zaczynam, przyjechalam w lipcu. Kiedys rok mieszkalam w Londynie, i tez bylo mi ciezko wrocic do szarej polskiej rzeczywistosci, na szczescie wrocilam latem, teraz tez tak bedzie
Zawsze jest ciezko sie przestawic, przyzwyczaic do nowego "starego".
Pozdrawiam
Agy

Prawie trzy lata non stop tu jestem,po raz pierwszy tu przyjechałam 6 czy 7 lat temu,tak co pół roku,co rok tu byłam,na początku 2004 roku przyjechałam i tak mieszkam do dziś,tylko wakacje,święta w Polsce,raz tutaj spędziłam Boże Narodzenie-koszmar,nie ma tu nic z polskiej tradycji,żadnego klimatu,atmosfery,komplet nie nic.Masz zamiar tutaj na stałe zamieszkać ?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 21:26   #388
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Prawie trzy lata non stop tu jestem,po raz pierwszy tu przyjechałam 6 czy 7 lat temu,tak co pół roku,co rok tu byłam,na początku 2004 roku przyjechałam i tak mieszkam do dziś,tylko wakacje,święta w Polsce,raz tutaj spędziłam Boże Narodzenie-koszmar,nie ma tu nic z polskiej tradycji,żadnego klimatu,atmosfery,komplet nie nic.Masz zamiar tutaj na stałe zamieszkać ?
Ja pierwszy raz bylam tu rok temu, zakochalam sie w tym kraju, a teraz nadarzyla sie okazja i przyjechalam do mojej przyjaciolki, ktora tutaj mieszka, jednak nie zamierzam zostawac na dluzej mimo, ze dobrze mi tutaj, podoba mi sie, ale jednak nie jestem typem emigrantki, chce wrocic na dobre w przyszle wakacje, praca na mnie czeka w Polsce, bo teraz jestem na urlopie. Ja Swieta raz spedzilam w Londynie, tez nie bylam zachwycona, tez nie ma takiego klimatu jak w Polsce, oprocz goraczki zakupowej :P , ale na te Swieta wyladuje w Gdansku z moja rodzina i przyjaciolmi i nie moge sie doczekac
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 13:57   #389
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: Holandia

Kochane Wizazanki!
Musze sie pochwalic! Wlasnie 'sie obronilam' i jestem teraz magistrem nauk spolecznych....Ufffffffff fffff
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 13:57   #390
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: Holandia

Hurrrrraa
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 13:29:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.