Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-28, 15:56   #3901
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A propos jeszcze kolorowych włosów- to chyba tylko mogą osoby, które mają jakieś freelancerskie zawody.

Jakoś nie widziałam nikogo w urzędzie, czy nawet sklepie obsługujących osób z kolorowymi włosami.

Tak samo nie zrobiłabym sobie nigdy wielkiego tatuażu w widocznym miejscu, bo nie wiem, czy w przyszłości nie skresliłoby to jakiejś pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w korpo by bez problemu przeszło. Tak samo tatuaże.

A w sklepach często widuję osoby zarówno z tatuażami, jak i kolorowymi włosami.
W urzędach nie wiem, bo bywam raz na kilka lat.

W ogólnie nie zwracam na to uwagi w kwestii odbioru profesjonalizmu osoby, co za różnica, jakiego koloru ma włosy. Mogę tylko zwrócić uwagę, bo np. podoba mi się kolor albo mnie coś ciekawi (kolczyk, tatuaż), ale też nigdy się nie wgapiam, bo to nieuprzejme.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 10:23   #3902
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Połączenie gorącej kawy i lodów, albo piję kawę, albo jem lody, chyba że ewentualnie lody plus kawa mrożona, ale wtedy byłaby to za duża rozpusta.
I tak mi się zupełnie nie na czasie przypomniało: Paryż, wszyscy się zachwycają, a ja jestem jakimś totalnym wyjątkiem, owszem podobają mi się zabytki, ale miasto jako miasto i jego klimat nie trafiło w moje gusta, może też za dużo się spodziewałam.
Książki Krajewskiego, przeczytałam bodajże 3, żeby mieć ugruntowaną pozycję i to nie to.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 10:41   #3903
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Połączenie gorącej kawy i lodów, albo piję kawę, albo jem lody, chyba że ewentualnie lody plus kawa mrożona, ale wtedy byłaby to za duża rozpusta.
I tak mi się zupełnie nie na czasie przypomniało: Paryż, wszyscy się zachwycają, a ja jestem jakimś totalnym wyjątkiem, owszem podobają mi się zabytki, ale miasto jako miasto i jego klimat nie trafiło w moje gusta, może też za dużo się spodziewałam.
Książki Krajewskiego, przeczytałam bodajże 3, żeby mieć ugruntowaną pozycję i to nie to.
Nie znosze Paryza, podobalo mi sie za dzieciaka, a jak wrocilam tam jako nastolatka i potem dwudziestoparolatka to caly czas prysl, tlumy wszedzie, brudno wszedzie i ludzie wyjatkowo nieuprzejmi przewaznie. Chyba tylko w Pradze mialam gorsze doswiadczenia jesli chodzi o interakcje miedzyludzkie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 10:46   #3904
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie znosze Paryza, podobalo mi sie za dzieciaka, a jak wrocilam tam jako nastolatka i potem dwudziestoparolatka to caly czas prysl, tlumy wszedzie, brudno wszedzie i ludzie wyjatkowo nieuprzejmi przewaznie. Chyba tylko w Pradze mialam gorsze doswiadczenia jesli chodzi o interakcje miedzyludzkie.
Przybijam piątkę, mam dokładnie te same odczucia a propos Paryża. Ale chyba jesteśmy wyjątkami
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 10:47   #3905
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Przybijam piątkę, mam dokładnie te same odczucia a propos Paryża. Ale chyba jesteśmy wyjątkami
Bawi mnie opinia Paryza jako najbardziej romantycznego miasta na swiecie.
Kompletnie nie ogarniam, co tam jest romantycznego Normalne duze miasto jak kazde inne.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 10:58   #3906
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Przybijam piątkę, mam dokładnie te same odczucia a propos Paryża. Ale chyba jesteśmy wyjątkami
Oj chyba nie jesteście
Ja na żywo nie znam nikogo autentycznie zachwyconego tym miastem.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 11:04   #3907
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie znosze Paryza, podobalo mi sie za dzieciaka, a jak wrocilam tam jako nastolatka i potem dwudziestoparolatka to caly czas prysl, tlumy wszedzie, brudno wszedzie i ludzie wyjatkowo nieuprzejmi przewaznie. Chyba tylko w Pradze mialam gorsze doswiadczenia jesli chodzi o interakcje miedzyludzkie.
W Paryżu nie byłam, a chciała bym być, ale w Pradze po części się zgadzam. Nie zapomnę kelnera, który domagał się napiwku (i to nie byle jakiego) za przyniesienie lampki wina. No tak bezczelny typ, że szok.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 11:10   #3908
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
W Paryżu nie byłam, a chciała bym być, ale w Pradze po części się zgadzam. Nie zapomnę kelnera, który domagał się napiwku (i to nie byle jakiego) za przyniesienie lampki wina. No tak bezczelny typ, że szok.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
W Pradze ostatnio bylam 3 lata temu, zaraz przed wyprowadzka z Europy. Jechalam autokarem z Berlina i juz dwie minuty po opuszczeniu autokaru zostalam bardzo chamsko i olewczo potraktowana w punkcie informacji, w restauracjach wcale nie bylo lepiej. Ja rozumiem, ze ci ludzie z turystami mierza sie codziennie i maja ich serdecznie dosc, ale ja serio jestem bardzo mila osoba, a nie kolejna roszczeniowa baba, ktora "placi i wymaga", fajnie by bylo, gdyby obie strony sie postaraly zeby bylo milo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 11:10   #3909
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja zawsze MARZYŁAM o wizycie w Pradze, to autentycznie było moje marzenie. mialam operacje w Pradze, więc przy okazji chciałam zwiedzić. No i cóż, w ogóle mnie Czechy nie urzekły, kojarzyły mi się z tymi biedniejszymi dzielnicami Katowic typu Burowiec

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 11:14   #3910
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja zawsze MARZYŁAM o wizycie w Pradze, to autentycznie było moje marzenie. mialam operacje w Pradze, więc przy okazji chciałam zwiedzić. No i cóż, w ogóle mnie Czechy nie urzekły, kojarzyły mi się z tymi biedniejszymi dzielnicami Katowic typu Burowiec

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Mnie architektura w Pradze urzeka, pod tym wzgledem to przepiekne miasto. Starowka jest cudowna
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 11:51   #3911
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Przybijam piątkę, mam dokładnie te same odczucia a propos Paryża. Ale chyba jesteśmy wyjątkami

Chyba nie
Jestem w Paryżu często służbowo i może nie uważam, ze to brzydkie miasto, ale na pewno nie ma w sobie nic specjalnego. Wywracam oczami jak tylko słyszę (500 razy dziennie), ze oh ah my jesteśmy Francuzami, wszystko co francuskie jest najlepsze i w ogóle french for life. Zawsze jestem na dworcu nagabywana przez taksówkarzy na motorach, są bardzo nachalni i nie wiem jak oni sobie to wyobrażają, ze w szpilkach i sukience wsiądę z nimi na motor i jedziemy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 12:02   #3912
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

W Pradze nie byłam, ale w mieście przyganicznym w Czechach owszem i Czesi wydali mi sie super mili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 12:50   #3913
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Nie wiedziałam, że jest tyle osób, którym Paryż się nie podoba Jestem autentycznie zdziwiona, bo praktycznie wszyscy moi znajomi, którzy byli w Paryżu są nim zachwyceni i nie rozumieją, o co mi chodzi, jak mówię, że to dla mnie żadne magiczne, romantyczne miasto. W Pradze nie byłam, ale w tamtym roku mój kuzyn z dziewczyną byli na 3 dniowym wypadzie i mówią to samo co Wy, miasto przepiękne, ale ludzie mało sympatyczni, wręcz chamscy.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 12:57   #3914
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Dla mnie takim anty zachwyceniem były Bieszczady.

Ojezu, jak mi się tam nie podobało

Wszyscy się zachwycają, że piękne góry, że dzika przyroda, jedź, bo to odludne miejsca.

No to tak sobie marzyłam o tych Bieszczadach całe życie.

I w zeszłym roku się wybrałam.

Na koniec września, więc już teoretycznie po sezonie.
Już na początku się wkurzałam, bo trudno było dostać nocleg, bo po sezonie, ceny też wysokie porównując ten sam standard do np. Szklarskiej Poręby.

No ale dobra. 9h jazdy samochodem i jestem. Ludzi od zayebania, człowiek na człowieku, byłam w szoku. Zadupie totalne, brak dostępu do głupiego spożywczaka- po bułki trzeba było jechać do wiosek obok i to z rana, bo inaczej wszystko wykupili i sobie wafle ryżowe można było kupić. Masakra. Człowiek zszedł ze szlaku umęczony i głodny, restauracje pozamykane bo po sezonie. Znowu trzeba było jeździć nawet kilkanaście km żeby zjeść ciepły obiad.

Wszędzie daleko. Góry takie same jak wszędzie. Ludzi tłumy jak wszędzie. Ceny wysokie. Bez auta ani rusz.

Masakra.

Już nigdy nie rzucę wszystkiego i NIE wyjadę w Bieszczady 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:00   #3915
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja nie rozumiem zachwytu Krakowem. Znam to miasto doskonale, bo jeździłam do niego służbowo i prywatnie latami i jest dla mnie bardzo daleko za Wrocławiem, Gdańskiem, Poznaniem i wieloma jeszcze miastami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:03   #3916
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem zachwytu Krakowem. Znam to miasto doskonale, bo jeździłam do niego służbowo i prywatnie latami i jest dla mnie bardzo daleko za Wrocławiem, Gdańskiem, Poznaniem i wieloma jeszcze miastami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez nie przepadam za Krakowem, sa ladniejsze miasta, uwielbiam Gdynie, bardzo lubie tez Torun, Bydgoszcz, Wroclaw, Gdansk, Katowice tez maja swoj urok, chociaz bylam tam tylko pare razy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:29   #3917
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mnie się średnio podobało w Rzymie.
Syf na ulicach, bezdomni śpiący na chodnikach, w metrze miałam wrażenie, że ktoś obserwuje i chcą nas okraść, a do tego w informacji turystycznej nie było nikogo mówiącego po angielsku
Dużo oszustów i naciągaczy na ulicach i w knajpach. Nigdy nie masz gwarancji, że dostaniesz danie, które się zamówi i jeszcze sobie do rachunku doliczają napiwek !

W Paryżu przy Rzymie to jest czyściutko, choć też się pojawiają uliczni naciągacze ( ale nie tak nachalni jak w Rzymie ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:37   #3918
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem zachwytu Krakowem. Znam to miasto doskonale, bo jeździłam do niego służbowo i prywatnie latami i jest dla mnie bardzo daleko za Wrocławiem, Gdańskiem, Poznaniem i wieloma jeszcze miastami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja uwielbiam Kraków. Ale mogę być stronnicza, bo tam się urodziłam i wychowałam przez pierwsze lata.

I jak jadę w jakiejś sprawie, to często czuję taką nostalgię.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:40   #3919
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mnie Kraków zachwyca, kocham mój Poznań a zupełnie nie rozumiem fenomenu Wrocławia. A do Bydgoszczy musieliby mnie siłą ciągnąć, okropnie tam jest Toruń bardzo ładny, Gdańsk też lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 13:44   #3920
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mnie się średnio podobało w Rzymie.
Syf na ulicach, bezdomni śpiący na chodnikach, w metrze miałam wrażenie, że ktoś obserwuje i chcą nas okraść, a do tego w informacji turystycznej nie było nikogo mówiącego po angielsku
Dużo oszustów i naciągaczy na ulicach i w knajpach. Nigdy nie masz gwarancji, że dostaniesz danie, które się zamówi i jeszcze sobie do rachunku doliczają napiwek !

W Paryżu przy Rzymie to jest czyściutko, choć też się pojawiają uliczni naciągacze ( ale nie tak nachalni jak w Rzymie ).
Wielkim plusem duzych wloskich miast (porownujac do Paryza) jest to, ze przynajmniej ludzie sa mili. Jesli mialam problem z bariera jezykowa, to osoba, ktora mnie nie rozumiala szukala kogos, kto mowi po angielsku. I tak, zgadzam sie, jest brudno, tloczno i ludzie moga wydawac sie nachalni, ale nie mam z Wloch zadnych negatywnych doswiadczen, ludzie przemili, widoki piekne, a jedzenie i wina pyszne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:45   #3921
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem zachwytu Krakowem. Znam to miasto doskonale, bo jeździłam do niego służbowo i prywatnie latami i jest dla mnie bardzo daleko za Wrocławiem, Gdańskiem, Poznaniem i wieloma jeszcze miastami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z Krakowa lubię tylko rynek, oprócz tego jakoś meh.
Za to kocham całym sercem Katowice

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:52   #3922
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wielkim plusem duzych wloskich miast (porownujac do Paryza) jest to, ze przynajmniej ludzie sa mili. Jesli mialam problem z bariera jezykowa, to osoba, ktora mnie nie rozumiala szukala kogos, kto mowi po angielsku. I tak, zgadzam sie, jest brudno, tloczno i ludzie moga wydawac sie nachalni, ale nie mam z Wloch zadnych negatywnych doswiadczen, ludzie przemili, widoki piekne, a jedzenie i wina pyszne
Kilkukrotnie oszukano nas w knajpach, nie ma ogólnodostępnego Wifi ( w ogóle uważam, że są zacofani jeśli chodzi o technologie, budki telefoniczne tylko u nich się chyba ostały ), ale hitem i tak jest tam komunikacja tramwajowa. Nie spodziewałam się takiego szmelcu na ulicy. W Polsce to jest bardzo nowocześnie przy Rzymie, zabytki nie jeżdżą przynajmniej jako regularne linie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:53   #3923
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie takim anty zachwyceniem były Bieszczady.

Ojezu, jak mi się tam nie podobało

Wszyscy się zachwycają, że piękne góry, że dzika przyroda, jedź, bo to odludne miejsca.

No to tak sobie marzyłam o tych Bieszczadach całe życie.

I w zeszłym roku się wybrałam.

Na koniec września, więc już teoretycznie po sezonie.
Już na początku się wkurzałam, bo trudno było dostać nocleg, bo po sezonie, ceny też wysokie porównując ten sam standard do np. Szklarskiej Poręby.

No ale dobra. 9h jazdy samochodem i jestem. Ludzi od zayebania, człowiek na człowieku, byłam w szoku. Zadupie totalne, brak dostępu do głupiego spożywczaka- po bułki trzeba było jechać do wiosek obok i to z rana, bo inaczej wszystko wykupili i sobie wafle ryżowe można było kupić. Masakra. Człowiek zszedł ze szlaku umęczony i głodny, restauracje pozamykane bo po sezonie. Znowu trzeba było jeździć nawet kilkanaście km żeby zjeść ciepły obiad.

Wszędzie daleko. Góry takie same jak wszędzie. Ludzi tłumy jak wszędzie. Ceny wysokie. Bez auta ani rusz.

Masakra.

Już nigdy nie rzucę wszystkiego i NIE wyjadę w Bieszczady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znowu nienawidzę serdecznie Zakopanego. Ok, góry piękne, ale Zakopane jest ohydne. Skomercjalizowane, obrzydliwe, biedne męczone konie, "biały miś", paskudne i DROGIE jedzenie (kiedyś jeździłam co sezon z mamą na szkolenia, jadłam w wielu miejscach i wiecznie to jedzenie było po prostu niedobre, często wolałam jeść w McDonalds niż w tych "restauracjach"), wszędzie uliczni sprzedawcy z jakimś gunwem (nie chodzi mi o jakieś typowe owieczki itp. Tylko jakieś balony, chiński szmelc za gruby hajs.
No i jako jedyni nie wprowadzili konwencji antyptzemocowej od kilku lat, więc względy ideologiczne też mi nie pozwalają tam jeździc

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:57   #3924
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kilkukrotnie oszukano nas w knajpach, nie ma ogólnodostępnego Wifi ( w ogóle uważam, że są zacofani jeśli chodzi o technologie, budki telefoniczne tylko u nich się chyba ostały ), ale hitem i tak jest tam komunikacja tramwajowa. Nie spodziewałam się takiego szmelcu na ulicy. W Polsce to jest bardzo nowocześnie przy Rzymie, zabytki nie jeżdżą przynajmniej jako regularne linie
Prawde mowiac, to jesli chodzi o bankowosc elektroniczna i mobilna, wifi i jakosc polaczenia internetowego, to ze wszystkich krajow, w jakich bylam Polska wypada chyba najlepiej. Zwlaszcza jesli chodzi o bankowosc mobilna, platnosci bezdotykowe, dostepnosc opcji placenia karta w sklepach i restauracjach.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:58   #3925
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez nie przepadam za Krakowem, sa ladniejsze miasta, uwielbiam Gdynie, bardzo lubie tez Torun, Bydgoszcz, Wroclaw, Gdansk, Katowice tez maja swoj urok, chociaz bylam tam tylko pare razy.

Ja też kocham Gdynię, gdybym już musiala mieszkac w Polsce, to tylko tam, ale ładna to ona na pewno nie jest

Z europejskich miast moim nr 1 jest Lizbona. I Amsterdam, ale tam bylam 10 lat temu, może coś się zmieniło.
W Paryżu nawet nie bylam, jakoś nigdy mnie nie ciągnęło...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:59   #3926
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Co wy widzicie w Gdyni?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 14:00   #3927
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87972514]Co wy widzicie w Gdyni? [/QUOTE]


Najlepsze miasto do życia w Polsce, po prostu. Porozmawiaj z jakimkolwiek mieszkańcem No i morze, wiadomo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 14:03   #3928
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja też kocham Gdynię, gdybym już musiala mieszkac w Polsce, to tylko tam, ale ładna to ona na pewno nie jest

Z europejskich miast moim nr 1 jest Lizbona. I Amsterdam, ale tam bylam 10 lat temu, może coś się zmieniło.
W Paryżu nawet nie bylam, jakoś nigdy mnie nie ciągnęło...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Amsterdam jest piękny i czysty Byłam 3 lata temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 14:03   #3929
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Pracowałam w Gdyni i nie widzę żadnej różnicy między tym miastem a innymi. Mieszkańców znałam/znam sporo z racji mieszkania kilka lat w Trójmieście. No i nadal nie czaję co w Gdyni jest, czego nie ma w innych miastach
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 14:03   #3930
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja też kocham Gdynię, gdybym już musiala mieszkac w Polsce, to tylko tam, ale ładna to ona na pewno nie jest

Z europejskich miast moim nr 1 jest Lizbona. I Amsterdam, ale tam bylam 10 lat temu, może coś się zmieniło.
W Paryżu nawet nie bylam, jakoś nigdy mnie nie ciągnęło...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez bardzo lubie Amsterdam, w Lizbonie niestety bylam tylko niecale 2 dni, wiec mam za duzy niedosyt, zeby oceniac. Bardzo bym chciala tam jeszcze wrocic. Uwielbiam tez Barcelone i Budapeszt.
Ale to bardziej z sentymentu, bo na pewno znajda sie piekniejsze od nich miejsca.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-12 15:07:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.