Upierdliwa teściowa. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-13, 12:57   #31
flexi_88
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2020 , Październik 2017
 
Avatar flexi_88
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 5 312
Dot.: Upierdliwa teściowa.

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;84372686]Witam

Zalozylam watek poniewaz jestem ciekawa waszych obiektywnych opinii odnosnie sytuacji zwiazanej z moja tesciowa, ktora wydarzyla sie wczoraj.

Otoz wyjezdzam z mama i corka do Grecji. Mama zaproponowala ze zaplaci za ta wycieczke i zrobimy sobie taki babski wyjazd. Zgodzilam sie. Ojciec i maz zostaja w domu, maz zreszta nigdzie w te wakacje nie pojedzie bo nowa praca, nie chce na dzien dobry brac urlopu. Rozmawialam z nim i powiedzial ze to nawet jeszcze lepiej ze on bedzie sam to pomaluje na spokojnie sobie przedpokoj i odpocznie.

Wczoraj tesciowa zadzwonila i dowiedziala sie o tym fakcie i zrobila awanture ze jak to tak maz zostaje, ze moja mama tez powinna zasponsorowac jemu wycieczke i ze jej sie to nie podoba. Wydaje mi sie ze g... powinno ja to interesowac i nie ma racji. A jak wy myslicie? Chcialam zadzwonic i jej dac popalic ale stwierdzilam ze tylko sobie nerwy popsuje i to bedzie dziecinne zachowanie, ale nie powiem wkurzylo mnie to..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Niezły żarcik ma Twoja teściowa, a co ją obchodzą Wasze prywatne sprawy, kto jeździ, z kim, za ile i po co.

Pewnie ją żal ścisnął, że robicie sobie taki wypad. Rozumiem, że jest teściową itp. ale Twój mąż ma tu więcej do gadania niż ona mogłaby mieć. Jeśli jemu to odpowiada i nie ma nic przeciwko to olałabym sprawę totalnie. A teściowa zazdrośnica cudzych pieniędzy cóż.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;84805876]Ciag dalszy szopki. Jestem juz na wyjezdzie i nagle siostra zadzwonila po pol roku ciszy z pretensjami ze wyjechalam i matka. Maz powiedzial ze juz ja wyprostowal, ale ona i tak nadepnela mi na odcisk. Tak mam ochote jej powiedziec zeby centralnie sie nie wpier, ale moze to wywolac odwrotny skutek i bedzie dzwonila jak szalona. Nie wiem czy siedziec cicho i dac mezowi pole manewru czy kochana mamunie sprowadzic do parteru ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Jeszcze jest zawistna siostra w pakiecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

o rety doczytałam kontynuację. Niezłe stadko :P

Olej to i odpoczywaj, nie dzwoń do nikogo bo się tylko zdenerwujesz a o to im chodzi przecież..
__________________

KWC
IG
flexi_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-13 13:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.