Spóźniający się okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-22, 13:10   #1
mjvct
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 1

Spóźniający się okres


Cześć,

dzień po ostatniej miesiączce uprawiałam seks z chłopkiem - zanim założył prezerwatywę wszedł we mnie może z 3 razy, do wytrysku oczywiście nie doszło. Czy istnieje szansa, że jestem w ciąży?



Kilka dni spóźnia mi się okres, ostatnio miesiączkowałam co 30 dni. Fakt stosowałam dietę niskokaloryczną przez ostatnie 3 tygodnie + teraz zachorowałam na Covid, co mogło się przyczynić do rozregulowania cyklu. Czy jest czym się martwić? Bardzo mnie to stresuje.
mjvct jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 14:41   #2
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez mjvct Pokaż wiadomość
Cześć,

dzień po ostatniej miesiączce uprawiałam seks z chłopkiem - zanim założył prezerwatywę wszedł we mnie może z 3 razy, do wytrysku oczywiście nie doszło. Czy istnieje szansa, że jestem w ciąży?



Kilka dni spóźnia mi się okres, ostatnio miesiączkowałam co 30 dni. Fakt stosowałam dietę niskokaloryczną przez ostatnie 3 tygodnie + teraz zachorowałam na Covid, co mogło się przyczynić do rozregulowania cyklu. Czy jest czym się martwić? Bardzo mnie to stresuje.

okres spóźniający się do dwóch tygodni to jest całkowita norma.
poczekaj jeszcze kilka dni, jeśli dalej okres się nie pojawi, to kup sobie test ciążowy i wtedy się okaże.
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-23, 18:48   #3
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Spóźniający się okres

Nie musi dojść do wytrysku w ejakulacie tez są płatniki a po miesiączce np 8 dnia cyklu do 16 dnia cyklu spokojnie mogły przeżyć plemniki.

Jesli nie chcesz być w ciąży to wsadzenie penisa bez prezerwatywy około dni płodnych jest trochę głupie

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Plemniki*

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

U mnie podczas covid miesiączka przyszła o czasie jak zwykle.

Dla pewności i spokoju zrób test ciążowy
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-23, 18:53   #4
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Spóźniający się okres

Akceptowalne są przesunięcia do 35 dnia cyklu. 2 tygodnie to trochę za wiele. Tam mi mówił ginekolog

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Norma to jest spóźnienie 2-3 dni a nie 2 tygodnie. Owulacje mogłaś mieć nieco wcześniej niż zwykle lub później.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-23, 19:22   #5
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Akceptowalne są przesunięcia do 35 dnia cyklu. 2 tygodnie to trochę za wiele. Tam mi mówił ginekolog

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Norma to jest spóźnienie 2-3 dni a nie 2 tygodnie. Owulacje mogłaś mieć nieco wcześniej niż zwykle lub później.
Oczywiście ze okres może się spóźnić nawet 2 tygodnie i to żaden dowód na ciążę. Stres, przemęczenie, dieta i wiele innych czynników będą mieć na to wpływ. Jeśli jest to sytuacja sporadyczna to nie ma się czym martwić. Organizm to nie komputer. Jeśli takie wahania są w każdym cyklu to warto udać się do ginekologa.
No proszę kolejne straszenie ciąża z preejakulatu. Prawdopodobieństwo jak 6 w lotto. Preejakulat po pierwsze nie zawsze występuje po drugie nie zawsze zawiera plemniki wiec takie straszenie autorki ciąża jest pozbawione sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-24, 12:39   #6
daryu
Raczkowanie
 
Avatar daryu
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 128
Dot.: Spóźniający się okres

TAK. Może to być ciąża i mogłaś w nią zajść. Miałaś dni płodne, a nawet bez wytrysku mogą wydostać się plemniki z kanalików. I to nie jest straszenie tylko informacja, bo to że takie zapłodnienie jest jak 6 w lottka nie oznacza, że jest to całkowicie nie możliwe. Na przyszłość dziewczyna będzie widziała, że takie cuda też istnieją.

Jeżeli to było chwile po poprzedniej miesięczne, a teraz się spóźnia to znaczy, ze jest to dłuższa chwila, więc na teście mogłoby już coś wyjść. Polecam sprawdzić co i jak tam się pokazuje na patyczku.

Wiadomo, że dieta i covid też mogą coś zrobić, ale lepiej sprawdź co się dzieje. Może też być problem hormonalny, brak snu, stres, zmęczenie. Tak jak zresztą wyżej koleżanka napisała.

Edytowane przez daryu
Czas edycji: 2022-03-24 o 12:41
daryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-24, 16:20   #7
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Akceptowalne są przesunięcia do 35 dnia cyklu. 2 tygodnie to trochę za wiele. Tam mi mówił ginekolog

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Norma to jest spóźnienie 2-3 dni a nie 2 tygodnie. Owulacje mogłaś mieć nieco wcześniej niż zwykle lub później.



a widzisz a mi z kolei ginekolożka mówiła że dopiero po upływie 2 tyg można robić test ciążowy żeby sprawdzić czy dzidzia w drodze xd
bo się sama ekscytowałam (staraliśmy się o dzidzię) że mi się okres spóźnia 5 dni, to ona na to że na spokojnie, bez podeksytowania, mam poczekać jeszcze bo 2 tyg to norma
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-24, 20:24   #8
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez daryu Pokaż wiadomość
TAK. Może to być ciąża i mogłaś w nią zajść. Miałaś dni płodne, a nawet bez wytrysku mogą wydostać się plemniki z kanalików. I to nie jest straszenie tylko informacja, bo to że takie zapłodnienie jest jak 6 w lottka nie oznacza, że jest to całkowicie nie możliwe. Na przyszłość dziewczyna będzie widziała, że takie cuda też istnieją.

Jeżeli to było chwile po poprzedniej miesięczne, a teraz się spóźnia to znaczy, ze jest to dłuższa chwila, więc na teście mogłoby już coś wyjść. Polecam sprawdzić co i jak tam się pokazuje na patyczku.

Wiadomo, że dieta i covid też mogą coś zrobić, ale lepiej sprawdź co się dzieje. Może też być problem hormonalny, brak snu, stres, zmęczenie. Tak jak zresztą wyżej koleżanka napisała.
Jakie dni płodne w ostatnim dniu miesiaczki w cyklu 30 dniowym. Dni płodne masz w połowie cyklu. Chyba ze dziewczyna ma miesiączkę przez 15 dni.
Wiec o jakich dniach płodnych piszesz.
Wiec w tym przypadku ciężko mówić o jakimś ryzyku.
To że takie zachowanie to głupota i późniejsze stery i przemyślenia czy do czegoś mogło dojść to chyba autorka juz wie i będzie pamiętać o zabezpieczeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-24, 21:51   #9
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Spóźniający się okres

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Akceptowalne są przesunięcia do 35 dnia cyklu. 2 tygodnie to trochę za wiele. Tam mi mówił ginekolog

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Norma to jest spóźnienie 2-3 dni a nie 2 tygodnie. Owulacje mogłaś mieć nieco wcześniej niż zwykle lub później.
No tak ale może hormony jej się rozregulowały? Ja np mam PCOS i potrafiłam 3 miesiące nie mieć okresu. To nie musi być ciąża. No albo covid u niektórych też podobno ma wpływ. Trzeba sprawdzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-25, 06:19   #10
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Spóźniający się okres

Mnie spóźniał się okres 2 tygodnie kiedy broniłam magisterkę, miałam naprawdę dużo stresu. Okazało się jednak że była to ciąża

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-25, 08:26   #11
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Spóźniający się okres

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89162366]Mnie spóźniał się okres 2 tygodnie kiedy broniłam magisterkę, miałam naprawdę dużo stresu. Okazało się jednak że była to ciąża

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]


Haha Mnie jak kiedyś się spóźniał to na szczęście było zwykłe opóźnienie ... Tylko to nigdy nie było dwa tygodnie ... Teraz bez stresu na tabletkach
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-25 09:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.