Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-18, 13:40   #331
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Z 24h robie porcję to nawet i 180ml uzbieram nieraz mniej ale zawsze powyżej 100ml ale z muszlami caly dzień chodzę na noc nie zakładam, i zlewam dość często bo mają wentylek u góry i jak się nachylam to się wylewa i mokrą bluzkę mam więc trzeba dość często zlewac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow. I łączysz to mleko z dnia i mrozisz w jedna porcję?
Hm chyba muszę to kupić bo za dwa tygodnie mamy wesele, mały przez to swedzenie budzi się w nocy i nie mam kiedy ściągnąć

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:53   #332
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Wow. I łączysz to mleko z dnia i mrozisz w jedna porcję?
Hm chyba muszę to kupić bo za dwa tygodnie mamy wesele, mały przez to swedzenie budzi się w nocy i nie mam kiedy ściągnąć

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Tak koleżanka mi mówiła ze z doby można łączyć trzymam w lodówce piszę datę i godzinę i gdy zbliża się doba wkladam do zamrażalnika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 14:36   #333
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Wow. I łączysz to mleko z dnia i mrozisz w jedna porcję?
Hm chyba muszę to kupić bo za dwa tygodnie mamy wesele, mały przez to swedzenie budzi się w nocy i nie mam kiedy ściągnąć

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Tylko trzeba łączyć zimne z zimnym itp a nie od razu sciagniete z tym z lodówki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 17:08   #334
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Tak koleżanka mi mówiła ze z doby można łączyć trzymam w lodówce piszę datę i godzinę i gdy zbliża się doba wkladam do zamrażalnika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Tylko trzeba łączyć zimne z zimnym itp a nie od razu sciagniete z tym z lodówki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem zielona w tym temacie bo do tej pory było mi to nie potrzebne dzięki dziewczyny

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 23:38   #335
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas dziś po południu była masakra, tak strasznie płakał, ze nic nie pomagało, ani cycek ani noszenie. Ale wcześniej byliśmy na festynie, wiec może przebodzcowany. Aż nie poznawałam mojego dziecka, ogólnie prawie nie płacze. Poza tym pare dni temu nauczył się piszczeć i piszczy non stop. Bębenki w uszach pękają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 05:23   #336
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja wkładki noszę, ale jak wymieniam to są suche.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja teraz używam wkładek wielorazowych, super sprawa, polecam! Bardzo chłonne i do tego miłe w dotyku😉

---------- Dopisano o 05:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:16 ----------

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
U nas leje A dziś jest Swimrun u nas i chcialam isc chociac na ten kawalek, u nas w miescie bo kolezanki bracia startuja.

W sumie moge zalozyc folie ale boje sie, ze beda patrzec jak na wyrodna matke 😂
Dlaczego jak na wyrodna matkę? Ja bym pomyślała wręcz odwrotnie- że dbasz żeby wózek z dzieckiem nie przemókł sama ostatnio ubrałam wózek w tą folię bo padał deszcz a ja potrzebowałam do sklepu iść

---------- Dopisano o 05:23 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Z 24h robie porcję to nawet i 180ml uzbieram nieraz mniej ale zawsze powyżej 100ml ale z muszlami caly dzień chodzę na noc nie zakładam, i zlewam dość często bo mają wentylek u góry i jak się nachylam to się wylewa i mokrą bluzkę mam więc trzeba dość często zlewac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, ale super! Nie musisz z laktatorem siedzieć a z całego dnia masz porcje do zamrożenia 😉 a wygodne te muszle podczas noszenia? W sensie że nie uwierają?
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 06:42   #337
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
Ja teraz używam wkładek wielorazowych, super sprawa, polecam! Bardzo chłonne i do tego miłe w dotyku

---------- Dopisano o 05:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:16 ----------



Dlaczego jak na wyrodna matkę? Ja bym pomyślała wręcz odwrotnie- że dbasz żeby wózek z dzieckiem nie przemókł sama ostatnio ubrałam wózek w tą folię bo padał deszcz a ja potrzebowałam do sklepu iść

---------- Dopisano o 05:23 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------



Wow, ale super! Nie musisz z laktatorem siedzieć a z całego dnia masz porcje do zamrożenia a wygodne te muszle podczas noszenia? W sensie że nie uwierają?
Ja mam jednorazowe. Muszę zużyć te opakowania zapasu co mam i wtedy pomyślę nad tymi
A jakiej to firmy? Drogie one? I co je się pierze? Czy jak?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 08:05   #338
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
U nas dziś po południu była masakra, tak strasznie płakał, ze nic nie pomagało, ani cycek ani noszenie. Ale wcześniej byliśmy na festynie, wiec może przebodzcowany. Aż nie poznawałam mojego dziecka, ogólnie prawie nie płacze. Poza tym pare dni temu nauczył się piszczeć i piszczy non stop. Bębenki w uszach pękają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj z tym piszczeniem mamy to samo, nauczyła się i piszczy ostatnio non stop, myślę że pół bloku ją słyszy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 08:06   #339
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
Ja teraz używam wkładek wielorazowych, super sprawa, polecam! Bardzo chłonne i do tego miłe w dotyku

---------- Dopisano o 05:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:16 ----------


Dlaczego jak na wyrodna matkę? Ja bym pomyślała wręcz odwrotnie- że dbasz żeby wózek z dzieckiem nie przemókł sama ostatnio ubrałam wózek w tą folię bo padał deszcz a ja potrzebowałam do sklepu iść

---------- Dopisano o 05:23 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------


Wow, ale super! Nie musisz z laktatorem siedzieć a z całego dnia masz porcje do zamrożenia a wygodne te muszle podczas noszenia? W sensie że nie uwierają?
Ja mam malutki biust i mi one nie przeszkadzają nie wiem jak to z większym by było, czasem lekko coś tam poboli bo to jakby zasysa brodawke trochę i otoczka czasem lekko doskwiera ale wtedy robię dzień przerwy i jest znow ok, niby od strony biustu jest tylko silikon ale jak zassa się to z czasem właśnie delikatnie uwiera, a od zewnętrznej strony to plastik
Mam najtańsze firmy akuku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 08:17   #340
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki nadal śpią w pajacach? U nas zrobiło się ciepło, w sypialni mamy 25 stopni. Nie wiem czy powinnam na noc zakładać już może rampers?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

U nas dzisiaj trzecia noc przespana w całości ale niestety kosztem spania w nocy jest pobudka przed 6
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 08:46   #341
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki nadal śpią w pajacach? U nas zrobiło się ciepło, w sypialni mamy 25 stopni. Nie wiem czy powinnam na noc zakładać już może rampers?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

U nas dzisiaj trzecia noc przespana w całości ale niestety kosztem spania w nocy jest pobudka przed 6
Do tej pory spała w pajacu lub body na długi rękaw i legginsy, ale ostatnio jest ciepło więc zakładam body na krótki i legginsy. No i skarpetki. W ciągu dnia rampers, ale na noc boję się że troszkę by było jej za chłodno w nóżki bo się strasznie rozkopuje


U nas noce nadal z jedną pobudką, z reguły o 3 a potem dosypia jeszcze do 7. Ale w dzień mega kiepsko, ma czasem 2-3 drzemki po pół h maksymalnie, a wolałabym żeby miała taką jedną porządną drzemkę np. 2h i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 10:19   #342
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Do tej pory spała w pajacu lub body na długi rękaw i legginsy, ale ostatnio jest ciepło więc zakładam body na krótki i legginsy. No i skarpetki. W ciągu dnia rampers, ale na noc boję się że troszkę by było jej za chłodno w nóżki bo się strasznie rozkopuje


U nas noce nadal z jedną pobudką, z reguły o 3 a potem dosypia jeszcze do 7. Ale w dzień mega kiepsko, ma czasem 2-3 drzemki po pół h maksymalnie, a wolałabym żeby miała taką jedną porządną drzemkę np. 2h i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ma tylko dwie drzemki 30-40min i dziękuję bogu za nie bo wcześniej drzemka to niekoniecznie była a to wiązało się z mega złym humorem

A w nocy budzi się mi 2-3 razy ale to akurat się cieszę bo rozkrecilam laktacje i cycki to w polowie nocy blagaja by je oproznic i chce żeby może w końcu trochę przybrała więc nocne karmienia mi nie przeszkadzają

Moja śpi w body i śpiworku badz pajac jak było chłodniej


Dziewczyny a jak z komarami znacie jakieś preparaty co można dla takich maluszków? Albo nawet cos do kontaktu
Bo poki co nic nie znalazłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 10:30   #343
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Też właśnie się zastanawiałam jak ubrać go do snu i chyba będę zakładać body z krótkim i polspiochy, bo chyba aż tak gorąco w nocy nie jest
Któraś z was pisała o wizycie pielęgniarki - u nas na jutro się zapowiedziała. Właściwie to po co ona ma przyjść?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 11:48   #344
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Jestem zielona w tym temacie bo do tej pory było mi to nie potrzebne dzięki dziewczyny

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Tu jest fajny artykuł u hafija na blogu poczytaj sobie:

https://www.hafija.pl/2016/02/karmie...u-pokarmu.html

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja mam jednorazowe. Muszę zużyć te opakowania zapasu co mam i wtedy pomyślę nad tymi
A jakiej to firmy? Drogie one? I co je się pierze? Czy jak?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja też używałam jednorazowych ale tylko przez pierwszy miesiąc i miałam wrażenie że one pęcznieją i ten klej mnie wkurzał bo się po karmieniu sklejaly albo mięły... a później zamówiłam od razu po kilka sztuk tych wielorazowych z firmy kokosi, mummy mouse i soft moon, niektore są profilowane więc lepiej się układają. Ale w sumie nie widzę różnicy między tymi firmami. Cenowo między 10 a 20 zł za parę zależy od firmy. Zmieniam po jednym dniu i piorę razem z ubrankami dziecięcymi w woreczku z siateczki😉
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 12:05   #345
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Też właśnie się zastanawiałam jak ubrać go do snu i chyba będę zakładać body z krótkim i polspiochy, bo chyba aż tak gorąco w nocy nie jest
Któraś z was pisała o wizycie pielęgniarki - u nas na jutro się zapowiedziała. Właściwie to po co ona ma przyjść?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
U nas była pielęgniarka i pytała takie ogólne rzeczy jak jest karmiony, jaka była ostatnia waga, czy szczepimy o rozszerzaniu diety mówiła, czy zauważyłam jakieś uczulenie, jaka witaminę podaje i ogólnie sobie pogadałyśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dzast28
Czas edycji: 2019-05-19 o 12:06
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 12:39   #346
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
Tu jest fajny artykuł u hafija na blogu poczytaj sobie:



https://www.hafija.pl/2016/02/karmie...u-pokarmu.html

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



Ja też używałam jednorazowych ale tylko przez pierwszy miesiąc i miałam wrażenie że one pęcznieją i ten klej mnie wkurzał bo się po karmieniu sklejaly albo mięły... a później zamówiłam od razu po kilka sztuk tych wielorazowych z firmy kokosi, mummy mouse i soft moon, niektore są profilowane więc lepiej się układają. Ale w sumie nie widzę różnicy między tymi firmami. Cenowo między 10 a 20 zł za parę zależy od firmy. Zmieniam po jednym dniu i piorę razem z ubrankami dziecięcymi w woreczku z siateczki
Dzięki, jak zużyje co mam to poszukam tych co piszesz

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 13:55   #347
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki nadal śpią w pajacach? U nas zrobiło się ciepło, w sypialni mamy 25 stopni. Nie wiem czy powinnam na noc zakładać już może rampers?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

U nas dzisiaj trzecia noc przespana w całości ale niestety kosztem spania w nocy jest pobudka przed 6
Ja właśnie ostatnio na rampersy przeszłam. A mam dwie pary takich fajnych z długim rękawem też. A czasem jest tak że jest nagle ryk i wiem że zaraz będzie spanie to tylko pieluszke zmieniam i w samym body zostaje.

Też wkładek wielo używam. Mam teraz paczkę jedno i mnie wkurzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 15:53   #348
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja malego klade spac w spiochach albo w body i skarpetkach.

U nas pielegniarka go wazyla, mierzyla, pytalala o karmienie, spanie i zapytala czy wszystko kupuje nowe. Jakby to bylo najwazniejsze. Ogolnie miala wyrzut, ze taki maluch nie zuzywa takich ubran i mozna kupowac nowe 🙄 nie ogarnelam jej
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 18:11   #349
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Moja ma tylko dwie drzemki 30-40min i dziękuję bogu za nie bo wcześniej drzemka to niekoniecznie była a to wiązało się z mega złym humorem

Dziewczyny a jak z komarami znacie jakieś preparaty co można dla takich maluszków? Albo nawet cos do kontaktu
Bo poki co nic nie znalazłam
U nas są dni, że drzemki nie ma wcale albo 3 po 15 minut maksymalnie Bardzo mało teraz w ciągu dnia ma drzemek gdzie prześpi jednorazowo dłużej niż 30 minut

A do pytania chętnie się podepnę
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki nadal śpią w pajacach? U nas zrobiło się ciepło, w sypialni mamy 25 stopni. Nie wiem czy powinnam na noc zakładać już może rampers?
Niee... My bardzo mało używamy pajaców teraz, prawie wcale. A do spania zakładamy jej body na długi rękaw i skarpetki Chyba, że jest chłodno to jeszcze spodenki cienkie

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Któraś z was pisała o wizycie pielęgniarki - u nas na jutro się zapowiedziała. Właściwie to po co ona ma przyjść?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ciekawa jestem czy do nas się pofatyguje W ogóle to pielęgniarka przyjeżdża z przychodni do której jest zapisane dziecko ?
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 19:41   #350
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość

Ciekawa jestem czy do nas się pofatyguje W ogóle to pielęgniarka przyjeżdża z przychodni do której jest zapisane dziecko ?
Tak pielęgniarka przyjeżdża z ośrodka, gdzie zapisane jest dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 19:49   #351
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
U nas są dni, że drzemki nie ma wcale albo 3 po 15 minut maksymalnie Bardzo mało teraz w ciągu dnia ma drzemek gdzie prześpi jednorazowo dłużej niż 30 minut



A do pytania chętnie się podepnę



Niee... My bardzo mało używamy pajaców teraz, prawie wcale. A do spania zakładamy jej body na długi rękaw i skarpetki Chyba, że jest chłodno to jeszcze spodenki cienkie





Ciekawa jestem czy do nas się pofatyguje W ogóle to pielęgniarka przyjeżdża z przychodni do której jest zapisane dziecko ?
Tak, z naszej przychodni rodzinnej.
Zobaczymy jak będzie jutro, zdam relacje. Ma byc koło południa

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 19:49   #352
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U mnie pigula nie przyjezdza, u nikogo ze znajomych pozniej nie byla ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 20:07   #353
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
Tak pielęgniarka przyjeżdża z ośrodka, gdzie zapisane jest dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Tak, z naszej przychodni rodzinnej.
Zobaczymy jak będzie jutro, zdam relacje. Ma byc koło południa

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
A to ciekawe czy i do nas przyjedzie Zobaczymy

Jutro jedziemy do księdza ustalić co do chrztu i za tydzień dokładnie będzie
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 20:15   #354
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Pierwsze slysze o jakiejs wizycie pielęgniarki
Kurde ja już się martwiłam, że może to źle, że moja tak mało śpi w dzień, a widze że u niektórych z was podobnie jeszcze jakiś czas temu potrafiła po poludniu spać 2,5-3h, a teraz ma dni, że śpi łącznie z godzine, a czasem wcale. Ewentualnie troche przysypia przy karmieniu.
Moja dalej śpi w pajacach, bo jakoś nam się nie zmieniła temperatura w sypialni pewnie dopiero jak będą upały to coś odczujemy i wtedy lżej będę ubierać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 20:25   #355
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U mnie też raczej wizyty żadnej nie będzie.

Moja mała też ogólnie mało śpi w dzień. Na dworze w wózku w południe tak koło godziny, a oprócz tego może z raz góra dwa po pół godziny tylko. Potem wieczorem walka o przetrwanie do tej 20:30 - 21:00 bo wcześniej raczej nie usnie a i boje się za wcześnie ja położyć.
Czasem ma dni że więcej pospi jak dziś np wstalysmy standardowo o 6, o 9:00 zjadła i pospalysmy jeszcze godzinkę obie. Potem standardowo w południe godzinę koło 13. A potem jeszcze z godzinę w wózku tak do 16:30.
Jak na nią to dużo.

Moja śpi albo w pajacu, albo body i polspiochy albo kaftanik i śpiochy
I pod kocykiem. A i tak się zastanawiam czy jej nie zimno


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 07:55   #356
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas spanie to tez loteria. Zazwyczaj maksymalnie 30 minut. Juz nawet w wozku malo kiedy zasnie.

Dzis mamy fizjo i usg bioderek.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 11:21   #357
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Byliśmy na pobraniu krwi, żeby zbadać poziom wit d3 i to była jakaś tragedia. Szczepienia to przy tym nic. Ogólnie to myślałam ze takim maluchom pobiera się krew z główki, ale panie w laboratorium powiedziały ze z główki to tylko w szpitalu i one pobiorą z raczki. Najpierw wkluly się w jedna rączkę i krew nie chciała lecieć wiec zaczęły gmerać ta igła ale dalej nic, on oczywiście dziki ryk. Stwierdziły ze nic z tego nie będzie i potem wkluly sie w druga rączkę, znowu nic, ten już cały mokry i dusi się z płaczu, a one gmerają i szukają, w końcu powiedziałam ze rezygnuje z badania, bo już prawie z nim płakałam. Krwi nie udało sie pobrać. Ma aż krwiaki na rączce od trzymania na sile
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:10   #358
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

A kiedy pobiera sie z paluszka?
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:27   #359
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Byliśmy na pobraniu krwi, żeby zbadać poziom wit d3 i to była jakaś tragedia. Szczepienia to przy tym nic. Ogólnie to myślałam ze takim maluchom pobiera się krew z główki, ale panie w laboratorium powiedziały ze z główki to tylko w szpitalu i one pobiorą z raczki. Najpierw wkluly się w jedna rączkę i krew nie chciała lecieć wiec zaczęły gmerać ta igła ale dalej nic, on oczywiście dziki ryk. Stwierdziły ze nic z tego nie będzie i potem wkluly sie w druga rączkę, znowu nic, ten już cały mokry i dusi się z płaczu, a one gmerają i szukają, w końcu powiedziałam ze rezygnuje z badania, bo już prawie z nim płakałam. Krwi nie udało sie pobrać. Ma aż krwiaki na rączce od trzymania na sile
Boze biedny umarlabym tam!!!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:29   #360
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Byliśmy na pobraniu krwi, żeby zbadać poziom wit d3 i to była jakaś tragedia. Szczepienia to przy tym nic. Ogólnie to myślałam ze takim maluchom pobiera się krew z główki, ale panie w laboratorium powiedziały ze z główki to tylko w szpitalu i one pobiorą z raczki. Najpierw wkluly się w jedna rączkę i krew nie chciała lecieć wiec zaczęły gmerać ta igła ale dalej nic, on oczywiście dziki ryk. Stwierdziły ze nic z tego nie będzie i potem wkluly sie w druga rączkę, znowu nic, ten już cały mokry i dusi się z płaczu, a one gmerają i szukają, w końcu powiedziałam ze rezygnuje z badania, bo już prawie z nim płakałam. Krwi nie udało sie pobrać. Ma aż krwiaki na rączce od trzymania na sile
Ja bym się nie zgodziła na pobieranie z główki
My idziemy na krew w przyszłym tygodniu
Może od razu i Wit d3 zrobię

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.