Problemy seksualne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-26, 18:50   #1
sanah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 244

Problemy seksualne


Cześć. Przyszłam tutaj aby się wygadać i posłuchać rad starszych, doświadczonych koleżanek. Od ponad miesiąca spotykam się z pewnym chłopakiem, bardzo dobrze dogadujemy się emocjonalnie, czuje się przy nim bezpiecznie, widzę, że się angażuje w związek, zależy mu na dodatek mamy podobne poczucie humoru i ciągle się śmiejemy, zakochaliśmy się w sumie i po miesiącu znajomości stwierdziliśmy, że zostaniemy parą. Jeśli chodzi o dogadywanie się to jest super, ale komplikuje się i to bardzo wszystko w sferze seksualnej. Po dzisiejszej nocce mam pustkę w głowie i jestem mega przybita. Bardzo wszystko się pokomplikowało, bo ja zdaje sobie sprawe, że ja mam blokadę i to może nam utrudniać to wyszło, że on chyba też ma jakieś problemy seksualne i wszystko się tak skumulowało. Mam blokadę takiego typu, że jest mi przyjemnie jak mnie całuje i dotyka, staje się bardzo mokra, ale boję się i mam wewnętrzny upór jak mi daje palec do pochwy, nie umiem się przemóc, bo mam pewnego rodzaju uraz. Mój pierwszy chłopak seksualny próbował wsadzić swojego penisa i mnie strasznie wtedy zabolało od tego momentu mam pewnego rodzaju uraz i nie idzie mnie tam odblokować. Uznałam, że skoro to mój 4 partner seksualny i dalej mam blokade to coś jest nie tak i musze iść do seksuologa. Zapisałam się na 5 sierpnia i mam nadzieje, że coś mi ten seksuolog rozjaśni i pomoże, bo jest mi bardzo przykro z tego powodu, jestem mega przybity i przez to też rozwala się ten świeży związek. Ja mam takie problem.

Ogólnie mój obecny chłopak chce seksu, ale ja przed spotkaniem się z nim umawiałam, że chce to z nim robić a potem ta blokada jest zbyt duża i nie umiem jej pokonać i zawsze jak chce mi pomóc i mnie odblokować to zdejmuje mu ręke i mowie, że nie dam rady, że sie boje na co on stara się być wyrozumiały ale też widać że nie potrafi tego zrozumiec i frustruje. Rozumiem ma 23 lat i chciałby seksu spróbować szczególnie, że jest niedoświadczony w ogóle. Jedynie co to się z dziewczynami całował na imprezie. Wczorajszego wieczora jak oglądaliśmy film to mu bardzo co chwile stawał i był podjarany, mówił mi, że chciałby się ze mną kochać i chciał to zrobić a ja, że nie, bo mieliśmy się przejść na spacer i po kąpieli spróbować, ciągle to odkładam kiedy jest w tej największym podnieceniu. No i okej on się godzi, poszliśmy na spacer, potem się wykąpaliśmy. Jednak mu nie chciał już stawać jak wcześniej, potem byliśmy w łóżku i starałam się mu postawić kutasa, on mi chciał wsadzić palec ale ja znowu nie umiałam się przemóc i powiedziałam, że nie on że dobra okej i powiedziałam że moge mu zrobić loda. No i zaczełam mu robić loda na początku stawał nawet ale potem powiedział mi, że mu nie staje i nie da rady. Ja w szoku, bo nigdy takiej sytuacji nie miałam. Zawsze jak robiłam loda to innym stawał bardzo i im dłużej robiłam to robił się twardszy. A mu opadł i zrobiło mi się przykro, poczułam jakbym to ja coś złego zrobiłam i nie umiała mu sprawić przyjemności. Poleciały mi łzy, on się zapytał co się stało i gadaliśmy o tym całą noc. Doszliśmy do wniosku, że był dość zmęczony i wcześniej mu już stawał 10 razy i nie wykorzystaliśmy okazji i potem po 1 już chyba na siłe to chciał zrobić bo się umówiliśmy.
Niestety po tej sytuacji nie potrafiliśmy już ze sobą rozmawiać, pojechaliśmy do resturacji i w czasie drogi milczenie i stypa, mnie dalej coś gryzło, go też i się pozamykaliśmy na siebie bardzo. Nic w ogóle nie gadaliśmy i była taka napięta atmosfera. W aucie pod koniec zaczeliśmy znowu o tym gadać i on mi powiedział, że on ma delikatną stulejke i mu sie ta skórka nie zdziera i jak sobie robi dobrze to jej nie sciąga, a ja że nie wiem jak mam jej nie ściągać, bo to normalne, że jak komuś robie loda to sie ściąga i musiałby mi chyba pokazać jak mu zrobić dobrze. A on, że właśnie na początku nie ściągałam tej skórki aż tak i mu nawet stawał, ale jak zaczełam mocniej i zaczełam ściągać mocno skórke to w ogóle to go nie podniecało i mu zaczął opadać. Ja szok, że nie rozumiem, że zawsze innym robiłam i normalnie twardniał mocno kutas. No i powiedział, że ten lód jakoś bardzo go nie podniecał. rozumiem ma się różne upodobania, może też nie wiem jak mu robić dobrze, bo byłam też pierwsza dziewczyną jaka mu loda kiedykolwiek robila i nie wie co lubi ale kurcze miałam już niezbyt doświadczonego i tak mimo wszystko mu ten kutas twardniał bardzo i było wszystko dobrze. Dobrze, że był szczery i powiedział na dodatek zwrócił uwage, że nie spodziewał się takiej reakcji, że mi bedzie smutno i bede płakać i nie chce mi sprawiać przykrości i tym bardziej sie zamknął, bo co skoro znowu nie stanie to nie chce aby mi było smutno, że sie ja staram a tu nic. Ja złapałam doła totalnie, nie wiem co dalej, ja mam blokade z jego strony też nie staje, jakiś totalny niewypał i tak ma wyglądac moje życie seksualne. Nie wiem co robić, dobra pójde do seksuologa mam wizyte na szczescie i może mi pomoże w tych dwóch sytuacjach. Tylko ja nie wiem czy sie od razu zniechęcać może jest niedoświadczony i dlatego, że warto poczekać, nie denerwować się i próbować ciągle, poznawać swoje ciało, co lubi, tylko mnie to bardzo dotyka, że jak robie mu dobrze to mu nawet nie staje, obwiniam siebie.
sanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 13:30   #2
Weronissia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 45
Dot.: Problemy seksualne

Wytłumacz partnerowi że np wolisz jak pieści Cię ustami a nie ręką czy żeby zrobił masaż dla rozluźnienia atmosfery czy wspólna kąpiel i nie polecam seksu w czasie deszczu w aucie jak jest mało co miejsca:P
Weronissia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 21:49   #3
Hairlooser
Raczkowanie
 
Avatar Hairlooser
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Problemy seksualne

Cytat:
Napisane przez Weronissia90 Pokaż wiadomość
(...)i nie polecam seksu w czasie deszczu w aucie jak jest mało co miejsca:P
Dlaczego? ;p
Hairlooser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 14:22   #4
Monikaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 103
Dot.: Problemy seksualne

To facet pisał, a nie kobieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monikaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-25, 23:42   #5
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Problemy seksualne

Coś ten lód nie pasuje do reszty. Nie jestem pewna czy pisała to kobieta… Tez bym nie chciała żeby prawiczek wsadzał mi palec w pochwę po miesiącu. Jeszcze by mi coś uszkodził. Czy on w ogóle wiedziałby jak?
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-26 00:42:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.