Nudzą mnie spotkania z facetem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-26, 21:00   #1
Amanda2100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 2

Nudzą mnie spotkania z facetem...


Mam pewien problem z facetem.Jesteśmy razem ponad rok.Kocham go i zalezy mi na tym związku.Nie mieszkamy ze sobą,ale widujemy się codziennie.Problem w tym że spotkania zaczęły mi się po prostu nudzic.Robimy w kółko te same rzeczy i po prostu jest to dla mnie już monotonne.Jemu to nie przeszkadza gdyż uważa że nie ważne co robimy ważne że razem.Rozmawialam z nim wielokrotnie na ten temat i mówił że coś zmienimy ale skończyło się tak że się pokłócilismy bo on sobie wmowil ze mi się nudzi.Coraz częściej szukam pretekstu do kłótni żeby nie było nudno.Robilam sobie przerwy od spotkań ale zwykle kończyło się tak że zaczęłam za nim tęsknić po jednym dniu i następnego już się widzieliśmy.Po klotniach to samo.Nie mogę się na niczym skupić tylko ciągle o nim myślę i o tym kiedy sie odezwie nawet gdy to jego wina.Wiem że on mnie kocha i chce żeby było dobrze ale ja już po prostu nie wiem co robić kiedy rozmowy nie pomagają.Co zrobililybiscie na moim miejscu?
Amanda2100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 08:50   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

Cytat:
Napisane przez Amanda2100 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem z facetem.Jesteśmy razem ponad rok.Kocham go i zalezy mi na tym związku.Nie mieszkamy ze sobą,ale widujemy się codziennie.Problem w tym że spotkania zaczęły mi się po prostu nudzic.Robimy w kółko te same rzeczy i po prostu jest to dla mnie już monotonne.Jemu to nie przeszkadza gdyż uważa że nie ważne co robimy ważne że razem.Rozmawialam z nim wielokrotnie na ten temat i mówił że coś zmienimy ale skończyło się tak że się pokłócilismy bo on sobie wmowil ze mi się nudzi.Coraz częściej szukam pretekstu do kłótni żeby nie było nudno.Robilam sobie przerwy od spotkań ale zwykle kończyło się tak że zaczęłam za nim tęsknić po jednym dniu i następnego już się widzieliśmy.Po klotniach to samo.Nie mogę się na niczym skupić tylko ciągle o nim myślę i o tym kiedy sie odezwie nawet gdy to jego wina.Wiem że on mnie kocha i chce żeby było dobrze ale ja już po prostu nie wiem co robić kiedy rozmowy nie pomagają.Co zrobililybiscie na moim miejscu?
Jest takie powiedzenie - tylko nudni ludzie się nudzą. Czy ty sama nie możesz wyjść z jakąś inicjatywą skoro to tobie nie pasuje jak spędzacie czas dotychczas? Czemu nie przyniesiesz jakiejś planszówki, filmu czy nie zaplanujesz jakiejś wycieczki? Ty w ogóle masz jakiś pomysł na to co chciałabyś z nim robić czy tylko tak dramciujesz dla samego dramciowania?

A jeżeli faktycznie chłopak jest taki nudny i tak cię drażni no to sorry, pozostaje się rozstać. Od twojego księżniczkowania i żądania zabawiania nie zmieni osobowości. Widać nie pasujecie do siebie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 08:57   #3
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

'coraz częściej szukam pretekstu do kłótni żeby nie było nudno'

CO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 09:22   #4
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

Cały elaborat jak ci nudno/monotonnie (aż przyznajesz że wywołujesz kłótnie coby było bardziej emocjonująco), ale jednocześnie twierdzisz że facet WMÓWIŁ SOBIE że się nudzisz (a jak człowiek stwierdził fakt) i było powodem kłótni
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 09:25   #5
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

Cytat:
Napisane przez Amanda2100 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem z facetem.Jesteśmy razem ponad rok.Kocham go i zalezy mi na tym związku.Nie mieszkamy ze sobą,ale widujemy się codziennie.Problem w tym że spotkania zaczęły mi się po prostu nudzic.Robimy w kółko te same rzeczy i po prostu jest to dla mnie już monotonne.Jemu to nie przeszkadza gdyż uważa że nie ważne co robimy ważne że razem.Rozmawialam z nim wielokrotnie na ten temat i mówił że coś zmienimy ale skończyło się tak że się pokłócilismy bo on sobie wmowil ze mi się nudzi.Coraz częściej szukam pretekstu do kłótni żeby nie było nudno.Robilam sobie przerwy od spotkań ale zwykle kończyło się tak że zaczęłam za nim tęsknić po jednym dniu i następnego już się widzieliśmy.Po klotniach to samo.Nie mogę się na niczym skupić tylko ciągle o nim myślę i o tym kiedy sie odezwie nawet gdy to jego wina.Wiem że on mnie kocha i chce żeby było dobrze ale ja już po prostu nie wiem co robić kiedy rozmowy nie pomagają.Co zrobililybiscie na moim miejscu?
Jedyny sposób jaki znasz na zabicie nudy to kłótnie? Dlaczego sama czegoś nie zaplanujesz? Wycieczka, nowy Sport, kurs malowania?

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 09:52   #6
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

Dlaczego spotykasz się z nim codziennie skoro te spotkania Cię nudzą? Zapewne nie masz nic ciekawego do roboty i myślisz że partner jest od tego żeby zapewniać Ci rozrywkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 10:00   #7
Sp4rrow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 4
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

W marcu autorka założyła wątek w którym opisała podobny problem. Jak widać przez cztery miesiące niczego w swoim życiu nie zmieniła, dalej tkwi w "nudnym" związku.
Sp4rrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-27, 12:26   #8
Monikaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 103
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

On nie chce nic robić? Jak mu fajne rzeczy proponujesz, to sie nie zgadza? Mało szczegółów podałaś dlaczego jest nudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monikaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 13:22   #9
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

To się nudzisz czy on sobie wmówił że się nudzisz? Prawokowania kłótni żeby było ciekawiej to ja nawet nie będę komentować, bo normalne to to nie jest.

Co ty proponujesz? Widać facetowi odpowiada taki system jaki macie i z jego strony nie ma potrzeby zmian. Jeśli ty uważasz inaczej to sama musisz wyjść z inicjatywą.

No i przede wszystkim, czego w zasadzie oczekujesz? Związek to nie są tylko emocjonujące randki, wycieczki i przygody. To też zwyczajne życie razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 16:46   #10
yteey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 21
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

Ja bym sie na Twoim miejscu zastanowił czy na pewno Ci na nim zależy albo jaką masz do końca wizję związku.
Moim zdaniem, jeśli coś jest nie tak, w tym przypadku takie monotonne rzeczy, to można samemu wyjść z inicjatywą i popchać to dalej. Skoro się nudzisz, to może sama zorganizuj coś nowego i ciekawego, może rozpali to jakiś promyk u partnera i odwzajemni się dwukrotnie?
yteey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 18:29   #11
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

No ja się trochę nie dziwię.
Nie wiem w sumie czego oczekujesz.

Nie wiem ile macie lat, ale z perspektywy dorosłego, pracującego człowieka nie wyobrażam sobie CODZIENNIE organizować jakichś super-hiper-ekstra ciekawych atrakcji i to jeszcze może każdego dnia innych. No bez żartów

I Ty sama chyba też nie masz pomysłu, bo nic nie proponujesz i nie wiadomo czego właściwie oczekujesz.

Może warto rzadziej spotykać się z facetem a zaoszczędzony czas przeznaczyć na to, żeby samemu nie być nudnym człowiekiem?
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-27, 19:50   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

Cytat:
Napisane przez Sp4rrow Pokaż wiadomość
W marcu autorka założyła wątek w którym opisała podobny problem. Jak widać przez cztery miesiące niczego w swoim życiu nie zmieniła, dalej tkwi w "nudnym" związku.
Dzięki za info. Czyli nie warto się tu produkować. Na "uparcie głupio robić" Wizaż nie poradzi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 21:18   #13
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nudzą mnie spotkania z facetem...

To jak będziesz się nudzić gdybyście zamieszkali razem i tylko praca dom praca dom obiad itd?

Nie jesteś może DDA? Jak wyglądają te randki ze takie nudne? Może to nie tem facet?
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-27 22:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.