Seks raz w miesiącu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-02, 12:13   #1
Franekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 1

Seks raz w miesiącu.


Czesc wiem, ze to glownie forum dla kobietek, ale potrzebuje sie wyzalic i dowiedziec co myslicie na ten temat.

Oboje z moja narzeczona mamy po 27 lat. Seks u nas jest 1-2 razy w miesiacu. Moja narzeczona tak mnie pociaga, ze moglbym codziennie, ale wiecznie tylko slysze, ze jest zmeczona, boli glowa, nie ma sily. W lozku jestem uniwersalny poczawszy od seksu klasycznego, oralnego, rimming konczywszy na seksie analnym, ale moja partnerka akurat seksu analnego nie chce ok nie zmuszam. Podczas seksu potrafi dojsc po 2-3 razy wiec uwazam, ze nie zaniedbuje jej potrzeb w lozku. Problem w tym, ze seks u nas to gora 2 razy w miesiacu. Powiedzcie mi czy to normlane ? Czy u was tez seks wystepuje w takich ilosciach ? Ja jestem tym wszystkim sfrustrowany, nie wiem ile tak dluzej wytrzymam.
Franekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 18:13   #2
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Tak, to normalne.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 15:16   #3
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Skoro jest zmęczona to zamiast produkować się w łóżku, odciąż ją w domu. Jak wygląda podział obowiązków, jej stan zdrowia, ogólne libido? Częstotliwość stosunków wygląda tak od zawsze czy od niedawna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 15:47   #4
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Ja bym się rozstała. Za dużo frustracji by mnie to kosztowało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 22:38   #5
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez Franekkk Pokaż wiadomość
Czesc wiem, ze to glownie forum dla kobietek, ale potrzebuje sie wyzalic i dowiedziec co myslicie na ten temat.

Oboje z moja narzeczona mamy po 27 lat. Seks u nas jest 1-2 razy w miesiacu. Moja narzeczona tak mnie pociaga, ze moglbym codziennie, ale wiecznie tylko slysze, ze jest zmeczona, boli glowa, nie ma sily. W lozku jestem uniwersalny poczawszy od seksu klasycznego, oralnego, rimming konczywszy na seksie analnym, ale moja partnerka akurat seksu analnego nie chce ok nie zmuszam. Podczas seksu potrafi dojsc po 2-3 razy wiec uwazam, ze nie zaniedbuje jej potrzeb w lozku. Problem w tym, ze seks u nas to gora 2 razy w miesiacu. Powiedzcie mi czy to normlane ? Czy u was tez seks wystepuje w takich ilosciach ? Ja jestem tym wszystkim sfrustrowany, nie wiem ile tak dluzej wytrzymam.
Sporo chyba zależy czy tak jest od początku, czy z częstotliwością waszego seksu jest coraz gorzej.
Jeżeli od początku, to są osoby z obniżonym libido/potrzebnością zbliżeń, są i takie którym seks zupełnie do szczęścia potrzebny nie jest.


To, że jesteś uniwersalny od klasyki po rimming czy seks analny, nie koniecznie też pomaga. Może partnerka ma trochę inne preferencje, i wolałaby bardziej czuły/romantyczny seks. I powinniście o tym porozmawiać skąd to wynika.




Jeżeli natomiast częstotliwość waszych igraszek spadła z czasem, to
"boli mnie głowa" / "nie mam siły" są powszechnymi wymówkami.
Po prostu wasz związek mógł się ochłodzić, a to nie mam siły odnosi się raczej do psychiki a nie fizycznego zmęczenia. Być może partnerka czuje się niedoceniana, być może przytłaczają ją codzienne obowiązki i czuje, że za słabo ją wspierasz. Jeżeli narzeczona, może też stresują ją obowiązki w przygotowaniu do ślubu które są głownie na jej głowie?
Stres i ukryte żale to powszechny objaw spadku libido i chęci seksu, nie odznacza, że nie kocha, ale nie jest tak jakby chciała.
A jeżeli ma za dużo obowiązków albo czuje się niespełniona/niedoceniana, to i ochota na zabawy przechodzi.

Tutaj znowu potrzebna jest szczera rozmowa.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 13:33   #6
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Raczej nie wierze ,ze tyle razy dochodzi podczas jednego stosunku i uprawia seks raz w miesiącu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 15:14   #7
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Każda częstotliwość jest normalna, po prostu należy się odpowiednio dobrać. Nie ma wysokiego i niskiego libido, bo nie ma miar, do których można by się odnieść.
Ilość orgazmów nie musi wcale świadczyć o udanym stosunku. Orgazm można mieć nawet z gwałtu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-08, 12:33   #8
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Pod tym względem trzeba niestety też się dobrać i o tym porozmawiać. Można mieć potrzebę codziennie i nawet częściej, jak również mieć potrzebę raz na miesiąc i jeszcze rzadziej.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Raczej nie wierze ,ze tyle razy dochodzi podczas jednego stosunku i uprawia seks raz w miesiącu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 20:26   #9
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Pod tym względem trzeba niestety też się dobrać i o tym porozmawiać. Można mieć potrzebę codziennie i nawet częściej, jak również mieć potrzebę raz na miesiąc i jeszcze rzadziej.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------



Można.
Dziwi mnie to, bo wiem po sobie ,ze im dluzsze przerwy a miesiac to raczej długo, tym trudniej mi wejść na pewien poziom(nie chodzi o podniecenie ) i jest mi trudno osiagnać spełnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 10:23   #10
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Raczej nie wierze ,ze tyle razy dochodzi podczas jednego stosunku i uprawia seks raz w miesiącu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego nie xd
Ja w sumie w każdym związku w którym byłem zauważyłem coś takiego, że im partnerce było lepiej tym rzadziej był seks. Jak się kochaliśmy i dziewczyna doszła kilka razy to na tydzień miała dość. A jak był szybki numerek i tylko ja dochodziłem, to drugiego dnia chciała najczęściej znowu.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 11:18   #11
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Może przeciążona obowiązkami zawodowo - domowymi i faktycznie ma siły na częstsze kontakty. A może też nie jest jej w łóżku wcale tak cudnie jak Ci się wydaje, a orgazmy mogą być udawane. Warto o tym porozmawiać z dziewczyną zamiast narzekać.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-09, 13:25   #12
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie xd
Ja w sumie w każdym związku w którym byłem zauważyłem coś takiego, że im partnerce było lepiej tym rzadziej był seks. Jak się kochaliśmy i dziewczyna doszła kilka razy to na tydzień miała dość. A jak był szybki numerek i tylko ja dochodziłem, to drugiego dnia chciała najczęściej znowu.
No nie wiem , jest jej aż tak dobrze i przez miesiąc nie chce się kochać?Po udanym seksie wieczorem nie chce mi sie rano ,ok ale nie wystarcza tego na miesiąc .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2022-10-09 o 15:56
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 14:45   #13
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Niektórzy mają takie potrzeby, ja z pierwszym chłopakiem chodziłam z półtora roku a spałam z nim może pięć razy, z obecnym jeszcze wcale. Zdecydowanie wolę być przytulana, całowana i głaskana, bardzo brakuje mi emocjonalnej bliskości, której nie miałam od rodziców a do fizycznej najczęściej trzeba mnie przekonywać (choćby nie wiem jak przystojny facet, u mnie to nie działa, nie podnieca mnie męskie ciało samo w sobie, muszę mieć jakieś dobre uczucia do tej osoby, wiedzieć że to ktoś wartościowy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2022-10-10 o 14:49
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 15:57   #14
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Zgadzam się że nie ma uniwersalnej wartości. Jedni mają takie inni takie potrzeby. Grunt to związać się z kimś kto ma podobne. Inaczej jest duża frustracja.

Ja powiem szczerze że myślę że potrzeby są duże i jak jest możliwość i siła to mogłabym się kochać codziennie, a takim minimum jest chociaż raz czy 2 razy w tygodniu. Mówię o sytuacji gdy jest możliwość bo wiadomo jak się z kimś nie mieszka lub były jakieś wyjazdy oddzielne czy choroba i nie ma jak to trzeba wytrzymać. Też lubię być dotykana, głaskana, ale seks też jest dla mnie ważny I bardzo go lubię oczywiście z odpowiednią osobą. Zwyczajnie często mam ochotę i nie trzeba mnie za bardzo namawiać.

Na pewno warto porozmawiać ale jeżeli potrzeby są naprawdę zupełnie różne to czasem nie pozostaje nic innego niż rozstanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 08:58   #15
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez Franekkk Pokaż wiadomość
ale wiecznie tylko slysze, ze jest zmeczona, boli glowa, nie ma sily.
Skoro jest zmęczona, to oznacza, że woli poświęcać czas na coś, co ją męczy, a nie na seks. Czyli seksu nie potrzebuje w większej ilości.
Czy to normalne? Nie do końca, bo jest zdecydowanie poniżej średniej dla jej wieku (czyli poniżej normy).
Ale jeśli to nie kwestia hormonalna, to wiej chłopie gdzie pieprz rośnie.

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2022-10-11 o 10:19
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 09:01   #16
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Średnia i norma to nie to samo.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 09:51   #17
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Średnia i norma to nie to samo.
W psychologii norma statystyczna jest tożsama ze średnią. Zwłaszcza w powyższym przykładzie.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 09:54   #18
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Dowód jakiś na to?
Skoro normalny jest nawet aseksualizm, to brak chęci na współżycie częściej niż raz w miesiącu również.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 10:07   #19
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Dowód jakiś na to?
Skoro normalny jest nawet aseksualizm, to brak chęci na współżycie częściej niż raz w miesiącu również.
Normalny może być dla ciebie, ale nie w ujęciu statystycznym. Przeczytaj czym jest norma statystyczna w psychologii, czy konkretnie seksuologii (norma seksualna) - polecam publikacje Imielińskiego.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-11, 10:11   #20
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Wiem co to jest norma statystyczna. Pytam cię o konkretne badania, bo podanie nazwiska to żadne źródło i nadal zrzucasz na mnie udowadnianie sobie twoich tez.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 10:17   #21
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Ech. Ręce bolą.
Gdybyś wiedziała co to norma, to nie pisała byś tego:
Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Średnia i norma to nie to samo.
A badania weź choćby z raportu Izdebskiego o seksualności Polaków w pandemii. Publikowane był w zeszłym roku.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 10:20   #22
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Seks raz w miesiącu.

A no tak, bo przecież powinnam zgadnąć o jaki rodzaj normy w danym momencie ci chodzi
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 10:32   #23
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
A no tak, bo przecież powinnam zgadnąć o jaki rodzaj normy w danym momencie ci chodzi
Nie trzeba zgadywać, wystarczy czytać ze zrozumieniem. Skoro wątek jest o seksie 1-2 razy w miesiącu i piszę, że to poniżej normy, to wiadomo, że nie chodzi o normę społeczno-kulturową
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 10:37   #24
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Nie trzeba zgadywać, wystarczy czytać ze zrozumieniem. Skoro wątek jest o seksie 1-2 razy w miesiącu i piszę, że to poniżej normy, to wiadomo, że nie chodzi o normę społeczno-kulturową
Tak tak, na pewno autor pisząc swojego posta rozkminiał różne rodzaje norm w seksuologii a wcale nie chodziło mu o to, żeby stwierdzić czy z jego dziewczyną jest coś nie tak
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 10:45   #25
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Tak tak, na pewno autor pisząc swojego posta rozkminiał różne rodzaje norm w seksuologii a wcale nie chodziło mu o to, żeby stwierdzić czy z jego dziewczyną jest coś nie tak
Czy coś jest nie tak stwierdzić może tylko psychiatra. My możemy pogdybać na podstawie przyjętych norm społecznych i ogólnie dostępnych danych statystycznych. Skoro ponad 60% Polaków bzyka się 1-7 razy w tygodniu, a w jej wieku średnia jest nawet wyższa, to można zastanowić się nad takowym stanem rzeczy. W miarę możliwości tego forum.

Ty zaś się przyczepiłaś, nie napisałaś nic konstruktywnego od godziny, irytująco marnujesz zasoby serwerowe i nie mając zielonego pojęcia o podstawach tematu, w którym się wypowiadasz (nie wiadomo po co, skoro nie piszesz nic konstruktywnego), masz czelność niezbyt inteligentnie trollować wątek.
Pozdrawiam Cię serdecznie i dodaję do listy ignorowanych użytkowników. Ciao.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 10:47   #26
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Interesująca postawa - "nie mam argumentów, więc odwołam się do zasobów serwerowych". Tego jeszcze nie grali
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-13, 08:17   #27
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Interesująca postawa - "nie mam argumentów, więc odwołam się do zasobów serwerowych". Tego jeszcze nie grali
Przecież dał Ci dane liczbowe, więc to ty nie masz argumentów tylko zabolało Cię jakieś jego pojedyncze słowo w temacie który nawet nie jest o tobie i zrobiłaś gówno burze
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-13, 08:31   #28
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Na co mam mieć argument? To ja pytam autora argumentu o poparcie jego własnych tez. Póki co żadnego linka do badań nie było.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 00:43   #29
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Na co mam mieć argument? To ja pytam autora argumentu o poparcie jego własnych tez. Póki co żadnego linka do badań nie było.
Co do średniej częstotliwości u kobiet poniżej 40 roku życia to 11.3 wedle nadwornego seksuologa Lwa-Starowicza. W badaniach światowych między 10-14. Nie wiem jak z wrzucaniem tu linków, ale dostępne w wujku google. Polski raport pod tytułem "Badanie z zakresu zdrowia seksualnego i ogólnego samopoczucia". Report in EME 2010 by prof. dr hab. med. Zbigniew Lew-Starowicz. dla przykładu.




Co nie zmienia faktu, że seksualność to kwestia indywidualna, i może Twojej partnerce do szczęścia potrzebny nie jest, skoro Ty lubisz, a Ona nie, i nie jest to spowodowane problemami w waszym związku to pewnie lepiej nie będzie i trzeba szukać kogoś bardziej do siebie dopasowanego.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 15:24   #30
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Seks raz w miesiącu.

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Co do średniej częstotliwości u kobiet poniżej 40 roku życia to 11.3 wedle nadwornego seksuologa Lwa-Starowicza. W badaniach światowych między 10-14. Nie wiem jak z wrzucaniem tu linków, ale dostępne w wujku google. Polski raport pod tytułem "Badanie z zakresu zdrowia seksualnego i ogólnego samopoczucia". Report in EME 2010 by prof. dr hab. med. Zbigniew Lew-Starowicz. dla przykładu.




Co nie zmienia faktu, że seksualność to kwestia indywidualna, i może Twojej partnerce do szczęścia potrzebny nie jest, skoro Ty lubisz, a Ona nie, i nie jest to spowodowane problemami w waszym związku to pewnie lepiej nie będzie i trzeba szukać kogoś bardziej do siebie dopasowanego.

Szanujący się seksuolodzy nie czerpią już od Pana Starowicza…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 17:56:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.