Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-25, 06:51   #1
Jerazabel94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 3

Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?


Cześć
Od kilku miesięcy jestem sama i zarejestrowałam się na aplikacji randkowej, chciałabym znaleźć bogatego faceta, proszę po sugestię na co zwracać uwagę na profilach żeby takiego znaleźć? Nie chodzi mi o to żeby miał miliony ale takiego który bez problemu mógłby sobie pozwolić na zakup mieszkania, auta premium i częste wycieczki.

Mam aktualnie 28 lat, trzej moi wcześniejsi partnerzy w kwestiach finansowych nie byli zbytnio rozgarnięci, wszystko co zarobili na bieżąco wydawali, tylko ja potrafiłam coś odłożyć to pożyczali ode mnie...

Proszę nie mieszać mnie z błotem tylko postarać się pomóc i napisać konkrety, wybór mężczyzn jest bardzo duży wiec myślę że tacy też tam są. Ostatnio spotkałam się z dwoma facetami którzy na zdjęciach byli z drogimi samochodami ale okazało się że to nie ich auta.
Z góry dziękuję wszystkim za sugestie i pomoc.
Jerazabel94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 11:01   #2
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Poprosić o wyciąg z konta bankowego i rejestru dłużników. Innej metody nie ma


A udając, że traktuję ten wątek poważnie...
To, że facet pozuje z nie swoim autem, nie znaczy że go nie stać. To, że takim jeździ a może nawet jest jego, nie znaczy że go było stać. Po samym profilu na apce niczego się nie dowiesz, takie rzeczy wychodzą po dłuższym spotykaniu się, a i tak nie możesz mieć 100% pewności, że typ nie jest zwykłym bajerantem.
Najlepsza opcja to zarobić sobie samemu i niczego nigdy nie pożyczać finansowym ignorantom.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 11:11   #3
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 14:17
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 11:14   #4
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Jeżeli marzy ci się milioner (przy obecnych cenach raczej trzeba nim być, żeby pozwalać sobie na zakup nieruchomości za gotówkę czy drogich aut z salonu) to apki randkowe będą mało przydatne. Powinnaś raczej obracać się wśród faktycznie bogatych ludzi, co może być trudne, jeśli nie masz nikogo kto by cię w takie towarzystwo wkręcił. Jeżeli jesteś wystarczająco atrakcyjna to możesz spróbować sił jako call girl, tyle że to nie gwarantuje ci w żaden sposób małżeństwa z takim facetem, a tym bardziej traktowania na równi, a nie przedmiotowo.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 11:18   #5
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Jerazabel94 Pokaż wiadomość
Cześć

Od kilku miesięcy jestem sama i zarejestrowałam się na aplikacji randkowej, chciałabym znaleźć bogatego faceta, proszę po sugestię na co zwracać uwagę na profilach żeby takiego znaleźć? Nie chodzi mi o to żeby miał miliony ale takiego który bez problemu mógłby sobie pozwolić na zakup mieszkania, auta premium i częste wycieczki.



Mam aktualnie 28 lat, trzej moi wcześniejsi partnerzy w kwestiach finansowych nie byli zbytnio rozgarnięci, wszystko co zarobili na bieżąco wydawali, tylko ja potrafiłam coś odłożyć to pożyczali ode mnie...



Proszę nie mieszać mnie z błotem tylko postarać się pomóc i napisać konkrety, wybór mężczyzn jest bardzo duży wiec myślę że tacy też tam są. Ostatnio spotkałam się z dwoma facetami którzy na zdjęciach byli z drogimi samochodami ale okazało się że to nie ich auta.

Z góry dziękuję wszystkim za sugestie i pomoc.
Na apkach pokroju tindera wstaw do opisu info, ze tylko taki wchodzi w gre. Chociaz lepiej zarejestrować się bezpośrednio na stronach oferujących sugardating. Tam szybciej znajdziesz.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 12:20   #6
Jerazabel94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Piszecie jakbym miała zostać prostytutką, a ja tylko chcę znaleźć faceta który będzie mógł jeździć ze mną na wycieczki w ciekawe miejsca i nie musiała martwić się przy nim o finanse, jestem atrakcyjna, lubię sprzątać i gotować, ale nie chcę umawiać się z dziesiątkami facetów żeby znaleźć tego który ma pieniądze. Na aplikacjach randkowych facetów jest tyle że codziennie mam setki wiadomości, liczyłam że któraś z was podsunie mi pomysł co tacy majętni mężczyźni piszą w opisach, na co zwracać uwagę. Nie chcę tego pisać u siebie ani z góry pytać bo to będzie kiepsko wyglądało.

Edytowane przez Jerazabel94
Czas edycji: 2023-06-25 o 12:22
Jerazabel94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 12:23   #7
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Bo jeśli u faceta szukasz tylko pieniędzy, to hm... jak pisać o tym inaczej?
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-25, 12:27   #8
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Jerazabel94 Pokaż wiadomość
Piszecie jakbym miała zostać prostytutką, a ja tylko chcę znaleźć faceta który będzie mógł jeździć ze mną na wycieczki w ciekawe miejsca i nie musiała martwić się przy nim o finanse, jestem atrakcyjna, lubię sprzątać i gotować, ale nie chcę umawiać się z dziesiątkami facetów żeby znaleźć tego który ma pieniądze. Na aplikacjach randkowych facetów jest tyle że codziennie mam setki wiadomości, liczyłam że któraś z was podsunie mi pomysł co tacy majętni mężczyźni piszą w opisach, na co zwracać uwagę.
Atrakcyjna, lubi sprzątać, gotować i... co dalej? Jakieś pasje, hobby? Coś ciekawego co moze zainteresować druga osobę?
W opisie każdy może napisać co tylko chce. Niby jak miałoby to pokazywać rzeczywisty majątek? Musisz się spotkać i poznać, żeby cokolwiek wiedzieć. To już lepiej na żywo zakręcić się w jakichś exclusive miejscach.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 12:30   #9
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Jerazabel94 Pokaż wiadomość
Piszecie jakbym miała zostać prostytutką, a ja tylko chcę znaleźć faceta który będzie mógł jeździć ze mną na wycieczki w ciekawe miejsca i nie musiała martwić się przy nim o finanse, jestem atrakcyjna, lubię sprzątać i gotować, ale nie chcę umawiać się z dziesiątkami facetów żeby znaleźć tego który ma pieniądze. Na aplikacjach randkowych facetów jest tyle że codziennie mam setki wiadomości, liczyłam że któraś z was podsunie mi pomysł co tacy majętni mężczyźni piszą w opisach, na co zwracać uwagę. Nie chcę tego pisać u siebie ani z góry pytać bo to będzie kiepsko wyglądało.
Obawiam się, że bez względu na to czego byś szukała u faceta, będziesz jednak musiała umówić się najpierw z dziesiątkami, zanim trafisz na takiego, z którym kliknie.
Jasne, czasem udaje się poznać kogoś odpowiedniego szybko, ale myślę że lepiej nie nastawiać się na to, że każdy nowopoznany facet to Ten Jedyny, bo z tej desperacji możesz się rzucić na "pierwszego lepszego" z kasą. No chyba, że to Twoje jedyne kryterium, to wtedy spoko

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 12:54   #10
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Jerazabel94 Pokaż wiadomość
Piszecie jakbym miała zostać prostytutką, a ja tylko chcę znaleźć faceta który będzie mógł jeździć ze mną na wycieczki w ciekawe miejsca i nie musiała martwić się przy nim o finanse, jestem atrakcyjna, lubię sprzątać i gotować, ale nie chcę umawiać się z dziesiątkami facetów żeby znaleźć tego który ma pieniądze. Na aplikacjach randkowych facetów jest tyle że codziennie mam setki wiadomości, liczyłam że któraś z was podsunie mi pomysł co tacy majętni mężczyźni piszą w opisach, na co zwracać uwagę. Nie chcę tego pisać u siebie ani z góry pytać bo to będzie kiepsko wyglądało.
Ale ty szukasz kogoś kto ci dorówna poziomem finansowo czy szukasz sponsora? Jeśli to drugie, a ty do zaoferowania masz tylko atrakcyjność, to jak inaczej mamy pisać? Sprzątanie i gotowanie to słaba oferta, a ty piszesz, że tylko lubisz, nie że umiesz To wszystko da się kupić bez żadnych komplikacji typu związek i to tanio dla kogoś majętnego.
Setki wiadomości na apkach nic dobrego o tobie nie mówią. Bo kiedy ty te apki przeglądasz i ile ich masz? Kiedy masz czas na inne bardziej rozwojowe rzeczy? Nie wiem których używasz, ale przykładowo Tinder działa tak, że najpierw musi cię z kimś sparować żeby doszło do wymiany wiadomości. Jeśli dostajesz ich setki, to znaczy ze dajesz w prawo za dużo facetów bez selekcji.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 12:55   #11
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 14:17
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-25, 13:47   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Jerazabel94 Pokaż wiadomość
Piszecie jakbym miała zostać prostytutką, a ja tylko chcę znaleźć faceta który będzie mógł jeździć ze mną na wycieczki w ciekawe miejsca i nie musiała martwić się przy nim o finanse, jestem atrakcyjna, lubię sprzątać i gotować, ale nie chcę umawiać się z dziesiątkami facetów żeby znaleźć tego który ma pieniądze. Na aplikacjach randkowych facetów jest tyle że codziennie mam setki wiadomości, liczyłam że któraś z was podsunie mi pomysł co tacy majętni mężczyźni piszą w opisach, na co zwracać uwagę. Nie chcę tego pisać u siebie ani z góry pytać bo to będzie kiepsko wyglądało.
Zacznij się obracać w takich kręgach. Skoro jesteś taka atrakcyjna, to zatrudnienie się na jakichś targach związanych z biznesem, motoryzacją nie powinno być problemem. Tam bywają tacy panowie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 14:49   #13
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Był już taki wątek, tylko dotyczył znalezienia majętnego faceta na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 15:04   #14
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Atrakcyjnych lubiących gotować dziewczyn jest dużo. Dlaczego bogaty i interesujący facet miałby spojrzeć akurat na Ciebie?

W obecnych czasach nie masz żadnej gwarancji, że facet posiadający lepsze ubranie, czy dodatki jest taki jaki oczekujesz. To nie te czasy, gdzie po materiale widzisz ile kto ma pieniędzy. Mam też duże wątpliwości, czy mężczyźni których szukasz siedzą na portalach randkowych.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 15:57   #15
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 14:17
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 16:21   #16
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Przynajmniej na żywo można więcej wywnioskować, niż po samym opisie z apki.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 19:50   #17
Tequila222
Raczkowanie
 
Avatar Tequila222
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Mój byly facet był kalką z Twojego opisu, miał podobnych kolegów i powiem od razu, że tacy faceci najczęściej są zajęci. Jeżeli chodzi o portale randkowe nigdy nie słyszałam, żeby któryś korzystał. Moim zdaniem zainteresuj się hmm analizą rynków, ekonomią, inwestycjami, zapisz się do jakichś grup gdzie udzielają się tacy faceci i może akurat...
Poza tym, pamiętaj, że majętny nie znaczy szczodry I tez musisz sobą coś reprezentować (nie mówię tylko i wygladzie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tequila222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 20:06   #18
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Ale ty szukasz kogoś kto ci dorówna poziomem finansowo czy szukasz sponsora? Jeśli to drugie, a ty do zaoferowania masz tylko atrakcyjność, to jak inaczej mamy pisać? Sprzątanie i gotowanie to słaba oferta, a ty piszesz, że tylko lubisz, nie że umiesz To wszystko da się kupić bez żadnych komplikacji typu związek i to tanio dla kogoś majętnego.
Setki wiadomości na apkach nic dobrego o tobie nie mówią. Bo kiedy ty te apki przeglądasz i ile ich masz? Kiedy masz czas na inne bardziej rozwojowe rzeczy? Nie wiem których używasz, ale przykładowo Tinder działa tak, że najpierw musi cię z kimś sparować żeby doszło do wymiany wiadomości. Jeśli dostajesz ich setki, to znaczy ze dajesz w prawo za dużo facetów bez selekcji.
Wcale nie.
Jeśli takie życie cię interesuje (oferujesz urodę i dbanie o komfort życiowy faceta w zamian za stabilizację majątkową) to reklamuj sie jako tzw. trad wife. Zapewnianie wszelkich komfortów domowych to jest ciężka praca i należy się za nią takie samo wynagrodzenie jak za inne zajęcia. Tylko upewnij się że masz odprowadzane składki, żebyś w razie czego nie została na lodzie, bo jednym z niebezpieczeństw tego wyboru jest właśnie, że faceci szukający takiego życia jednocześnie myślą, że 'słaba oferta, nic się nie należy' i łatwo zostać na lodzie w średnim wieku, kiedy już dzieci odchowane.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 20:25   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Był już taki wątek, tylko dotyczył znalezienia majętnego faceta na żywo.
Wiadomo, że pewnie jakiś "dziennikarz" z WP, czy ONETU pisze artykuł. Albo incelki z Wykopu chcą udowodnić, że baby to tylko na kasę lecą i dobrych biednych chłopców nie szanują.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-25, 21:35   #20
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Bogaty facet to raczej nie potrzebuje kobiety sprzątającej i gotującej, bo od tego ma pomóc domową itp a jeśli nie, to znaczy że jest skąpy, a przecież nie o to ci chodzi.

Serio, lubisz sprzątać?
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 21:43   #21
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 15:56
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 21:43   #22
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Tequila222 Pokaż wiadomość
Mój byly facet był kalką z Twojego opisu, miał podobnych kolegów i powiem od razu, że tacy faceci najczęściej są zajęci. Jeżeli chodzi o portale randkowe nigdy nie słyszałam, żeby któryś korzystał. Moim zdaniem zainteresuj się hmm analizą rynków, ekonomią, inwestycjami, zapisz się do jakichś grup gdzie udzielają się tacy faceci i może akurat...
Poza tym, pamiętaj, że majętny nie znaczy szczodry I tez musisz sobą coś reprezentować (nie mówię tylko i wygladzie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak go poznałaś? Może ta informacja pomoże Autorce
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 22:07   #23
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Takiego faceta to mogłaś szukać mając 18 lat. Teraz to wybacz, ale bogaty facet, ustawiony życiowo będzie chciał, albo kobietę na swoim poziomie - ustawioną finansowo, poukładaną, albo uroczą 18-latkę, w wiadomych celach.
Ustawieni faceci nie szukają sobie 28-letnich gold diggerek. Zejdź z deczka na ziemię. Załóż se konto na onlyfans bo to jest bardziej prawdopodobna ścieżka zarobku dla Ciebie, niż ustawiony facet.
Sama zarabiam "przyzwoicie" i spotykałam się z facetami z najróżniejszych zawodów/z różnych klas społecznych iiii.... w najlepszych wypadkach zarabiali tyle co ja, w większości zarabiali mniej niż ja. ;-) Miałam kilku znajomych np. z pracy, o zarobkach podobnych do moich - widziałam jak potrafili wydać w ciągu 1 imprezy 500 zł na alkohole i się łapałam za głowę. ;-) I jak popatrzysz na takiego kolesia co to szasta hajsem na imprezie sobie pomyślisz "ooo ten to musi zarabiać", a w realu to wynajmują pokój za 1000 zł, i jedzą dzień w dzień kurczaka z ryżem, żeby spiąć wydatki. Jeden znajomy ledwo firmę otworzył, nic nie zarobił jeszcze xD, a od razu sobie ☠☠☠nął mega drogie auto w leasing. No i popatrzysz i myślisz "to jest człowiek sukcesu", a w realu gościu pewnie je suchy chleb, bo go nie stać, bo podejrzewam, że mu ten cały biznes nie wypalił - nie mam już kontaktu z tą osobą, więc się nie dowiem, ale cały biznesplan był bujaniem w obłokach. ;-) Już pominę fakt, że ludzie co się "dorobili" to najczęściej dziadki po 50. Bo zanim biznes zacznie przynosić profity to potrzebujesz x lat, inwestycji itd. żeby zacząć z niego czerpać.
Jak poznać faceta co ma hajs?
Czemu po prostu na tych appkach nie napiszesz czego szukasz? Wtedy inni nie powinni do Ciebie pisać (teoretycznie).
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 22:27   #24
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 15:56
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 00:32   #25
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Jerazabel94 Pokaż wiadomość
Cześć
Od kilku miesięcy jestem sama i zarejestrowałam się na aplikacji randkowej, chciałabym znaleźć bogatego faceta, proszę po sugestię na co zwracać uwagę na profilach żeby takiego znaleźć? Nie chodzi mi o to żeby miał miliony ale takiego który bez problemu mógłby sobie pozwolić na zakup mieszkania, auta premium i częste wycieczki.

czyli szukasz zamożnego, nie bogatego

ale jeśli ma być bogaty i jednocześnie dysponować czasem na częste wycieczki to pozostaje Ci znaleźć faceta, który ma zawód syn, któremu bogate życie sponsorują rodzice. Wszyscy zamożni faceci, których znałam ciężko pracowali na swój sukces i pieniądze.



Cytat:
Mam aktualnie 28 lat, trzej moi wcześniejsi partnerzy w kwestiach finansowych nie byli zbytnio rozgarnięci, wszystko co zarobili na bieżąco wydawali, tylko ja potrafiłam coś odłożyć to pożyczali ode mnie...

A jaki był Twój ojciec? Nie zbijam się, ale skoro przyciągasz takich partnerów...ja zawsze przyciągałam zaradnych, dobrze sytuowanych i pracowitych facetów, tak się składa, że mój ojciec taki był.


Cytat:
Proszę nie mieszać mnie z błotem tylko postarać się pomóc i napisać konkrety, wybór mężczyzn jest bardzo duży wiec myślę że tacy też tam są. Ostatnio spotkałam się z dwoma facetami którzy na zdjęciach byli z drogimi samochodami ale okazało się że to nie ich auta.
Z góry dziękuję wszystkim za sugestie i pomoc.

Najzamożniejszy z facetów, z którym spotykałam się całkiem niedawno - kąpał się w forsie i jeździł skodą octavią kombi. Albo woził pracowników busem Miał porsche, ale stało w garażu od pół roku - jako auto niezbyt praktyczne, kupione dla kaprysu szło do sprzedania. Był młodszy ode mnie o 4 lata - i jak sam przyznał miał etap spotykania się z małolatkami, ale uznał, że nie kręcą go dużo młodsze kobiety. Nie ma o czym z nimi rozmawiać i nie chce robić za tatusia z kasą. Chciał być ze mną w związku, ale ja nie chciałam - facet oprócz swoich niewątpliwych zalet, miał wadę wykluczającą dla mnie jakiekolwiek relacje - był alkoholikiem, takim z ciągami, z bardzo dużą tolerancją na alko. Podziękowałam za współpracę, jak wlał przy mnie przez cały dzień w siebie ponad litr wódki i nawet kontaktował jeszcze. Nie był agresywny po alko, ale sam fakt, że ktoś nie potrafi normalnie napić się jednego czy dwóch drinków dla towarzystwa, a leje w siebie wódę litrami mnie zniechęcił.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 01:05   #26
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość

Miał porsche
Nie mówi się miał porsche, tylko miał prosiaka. Nie czytasz wątków na wizażu, czy jesteś zacofana
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 04:44   #27
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Poznać zawsze można takiego faceta, ale czy uda jej się tak zakręcić wokół niego, że akurat chciałby związku to już inna sprawa. Teraz jest "super okazja", żeby za e-booka dostać się na złota 44, ale trzeba sie spieszyc A najprościej to wbić do jakiegoś klubu typu level 27 na vipowską loże. Faceci sami zagadują, ale kobiet, które szukają tego samego co autorka jest chyba jeszcze więcej, więc trzeba poradzić sobie z konkurencja
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 07:03   #28
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Poznać zawsze można takiego faceta, ale czy uda jej się tak zakręcić wokół niego, że akurat chciałby związku to już inna sprawa. Teraz jest "super okazja", żeby za e-booka dostać się na złota 44, ale trzeba sie spieszyc A najprościej to wbić do jakiegoś klubu typu level 27 na vipowską loże. Faceci sami zagadują, ale kobiet, które szukają tego samego co autorka jest chyba jeszcze więcej, więc trzeba poradzić sobie z konkurencja

trzeba być mega atrakcyjną, też uważam, że Autorka jest już trochę za stara, żeby bogaci faceci, na nią lecieli, tylko z uwagi na sam wygląd, bo bądźmy szczerzy jak ktoś jest jakimś milionerem, to go stać na kucharkę i sprzątaczkę. Trzeba się było w to bawić 5 lat temu, no i najlepiej to być jakąś modelką, prezenterką. Jeszce można miec ciekawą osobowość, zainteresowania, na to też ktoś może polecieć. Zresztą to zalezy co Autorka rozumie przez słowo bogaty, bo wspomina o mieszkaniu (to można miec dwa pokoje po babci), jakies all in clusive w Grecji to też nie są duże wydatki. Czy jej wystarczy taki co zarabia np z 25 k jakiś programista czy chce milionera
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 07:23   #29
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Nawet programistę 25k z własnych zarobków raczej nie stać na auta premium typu 'prosiak' całkowicie na własność, co najwyżej w leasingu jak leci na B2B.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 08:17   #30
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jak znaleźć takiego faceta? Na co zwracać uwagę?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Nawet programistę 25k z własnych zarobków raczej nie stać na auta premium typu 'prosiak' całkowicie na własność, co najwyżej w leasingu jak leci na B2B.

Ja rozumiem, ale moze autorka zejdzie z wymagań i zadowoli ją auto za jakies 150-200 tys
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-03 01:43:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.