Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 19:34   #661
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dobre.
Nie przebiję, ale napiszę nieskromnie, że też młodo wyglądam. Poprosili mnie o dowód m.in. jak po obronie magisterki chciałam kupić piwo. I do okulisty jak poszłam z mamą w zeszłym roku (zapisałyśmy się obie), to chcieli dać mamie podpisać moją kartę jako w imieniu niepełnoletniej córki.
Może w Paryżu też by przeszło.



A to ja mam wprost odwrotnie. Natura średnio mnie kręci, uwielbiam za to architekturę, malarstwo, itp. Wybieram się właśnie na taką objazdówkę, i Paryż, i Barcelona, i Amsterdam, i Mediolan, i Madryt, i Lizbona
Ja nie wiem czy wyglądam bardzo młodo z twarzy, raczej na swój wiek, tak myślę, ale jestem dość niska (162 cm mam maksymalnie, nie wiem dokładnie), a różnica wzrostu między mną z TŻ to 30 cm i na przykład nie lubię chodzić z TŻ za rękę, bo serio wyglądamy jak ojciec z córką

Ja lubię naturę, lubię widoczki, lubię spacery po lesie, łące, nad rzeczką itp., ale co najwyżej na weekend, żeby się wyciszyć. Za to najbardziej mi się podoba jak w danym miejscu można połączyć przyjemne z pożytecznym - w Polsce takim miejscem jest dla mnie Trójmiasto (jest i plaża i zabytki do zwiedzenia). Niestety nigdy nie miałam okazji być ...

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-07-07 o 19:36
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 21:23   #662
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

monimyszek uważajcie na siebie! Właśnie po ostatnich atakach tak sobie myślałam, że do Francji jednak też bałabym się jechać... Szkoda, że idzie to w takim kierunku
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 22:33   #663
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy wyglądam bardzo młodo z twarzy, raczej na swój wiek, tak myślę, ale jestem dość niska (162 cm mam maksymalnie, nie wiem dokładnie), a różnica wzrostu między mną z TŻ to 30 cm i na przykład nie lubię chodzić z TŻ za rękę, bo serio wyglądamy jak ojciec z córką

Ja lubię naturę, lubię widoczki, lubię spacery po lesie, łące, nad rzeczką itp., ale co najwyżej na weekend, żeby się wyciszyć. Za to najbardziej mi się podoba jak w danym miejscu można połączyć przyjemne z pożytecznym - w Polsce takim miejscem jest dla mnie Trójmiasto (jest i plaża i zabytki do zwiedzenia). Niestety nigdy nie miałam okazji być ...
Mieszkam w Gdańsku i kiedyś nie lubiłam tego miasta, marzyłam o wyprowadzce, a teraz uważam, że jestem szczęściarą, że mieszkam w takim pięknym miejscu
A co do tżta - wzrost wzrostem, ale ze zdjęć Twój tż wygląda bardzo młodo, więc żeby wziąć go aż za ojca?

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
monimyszek uważajcie na siebie! Właśnie po ostatnich atakach tak sobie myślałam, że do Francji jednak też bałabym się jechać... Szkoda, że idzie to w takim kierunku
Ja uważam, że tego typu tragedie teraz już mogą zdarzyć się wszędzie. Zresztą co tu dużo mówić jak nasi sąsiedzi prowadzą wojnę... Moja mama bardzo nie lubi mojego toku myślenia w tej sprawie, ale mój zmysł podróżniczy jest chyba silniejszy niż strach
Tym bardziej jest mi przykro, że - nie wiem czy pamiętacie - od wielu lat jeżdżę na wakacje do Tunezji. Mam tam wielu przyjaciół, z którymi spotykam się co roku... a są to ludzie, których znam naprawdę wiele lat, bo niektórych już 8. To naprawdę normalni, fajni ludzie (a wkłada się ich często do worka o nazwie muzułmanin i islam) Jeżdżę do Sousse, czyli miejsca, w którym był atak. Uważam, że to tak (tutaj powinny pojawić się przekleństwa) złe i niesprawiedliwe, że robi się im coś takiego... Francja dalej będzie "potęgą", ale w Tunezji niestety wiele się zmieniło. Masa ludzi straciła właśnie pracę, bo przecież ten kraj (przynajmniej ta część) żyje głównie z turystyki...

Edytowane przez naciulatko
Czas edycji: 2015-07-07 o 22:35
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 00:19   #664
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Mieszkam w Gdańsku i kiedyś nie lubiłam tego miasta, marzyłam o wyprowadzce, a teraz uważam, że jestem szczęściarą, że mieszkam w takim pięknym miejscu
A co do tżta - wzrost wzrostem, ale ze zdjęć Twój tż wygląda bardzo młodo, więc żeby wziąć go aż za ojca?



Ja uważam, że tego typu tragedie teraz już mogą zdarzyć się wszędzie. Zresztą co tu dużo mówić jak nasi sąsiedzi prowadzą wojnę... Moja mama bardzo nie lubi mojego toku myślenia w tej sprawie, ale mój zmysł podróżniczy jest chyba silniejszy niż strach
Tym bardziej jest mi przykro, że - nie wiem czy pamiętacie - od wielu lat jeżdżę na wakacje do Tunezji. Mam tam wielu przyjaciół, z którymi spotykam się co roku... a są to ludzie, których znam naprawdę wiele lat, bo niektórych już 8. To naprawdę normalni, fajni ludzie (a wkłada się ich często do worka o nazwie muzułmanin i islam) Jeżdżę do Sousse, czyli miejsca, w którym był atak. Uważam, że to tak (tutaj powinny pojawić się przekleństwa) złe i niesprawiedliwe, że robi się im coś takiego... Francja dalej będzie "potęgą", ale w Tunezji niestety wiele się zmieniło. Masa ludzi straciła właśnie pracę, bo przecież ten kraj (przynajmniej ta część) żyje głównie z turystyki...
Dokładnie to samo sobie pomyślałam i się zdziwiłam
że Twój TŻ carpaibex, wygląda spokojnie na Twojego rówieśnika
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 07:56   #665
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Moze pytałam moze nie, bo tak wpadam i wypadam na chwilę

Wiecie gdzie dostane wygodne sandałki na wyprzedaży gdzieś? tak do 150 zł gdzieś, proste zwykłe bez udziwnien pasek z przodu pasek na kostkę i tyle. Kolor najlepiej brązowy lub nude, ale jak coś innego ciekawego widziałyscie w innym kolorze lub fasonie to nie pogardze.
Podstawa to wygoda, cena i skóra a i płaskie.

Klapki na szczęście znalazłam, choć tych z gino rossi chyba nie dorwe
http://badura.pl/products,klapki,51818
http://sklep.gino-rossi.com/klapki,g...-314799-p.html
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 08:04   #666
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Tym bardziej jest mi przykro, że - nie wiem czy pamiętacie - od wielu lat jeżdżę na wakacje do Tunezji. Mam tam wielu przyjaciół, z którymi spotykam się co roku... a są to ludzie, których znam naprawdę wiele lat, bo niektórych już 8. To naprawdę normalni, fajni ludzie (a wkłada się ich często do worka o nazwie muzułmanin i islam) Jeżdżę do Sousse, czyli miejsca, w którym był atak. Uważam, że to tak (tutaj powinny pojawić się przekleństwa) złe i niesprawiedliwe, że robi się im coś takiego... Francja dalej będzie "potęgą", ale w Tunezji niestety wiele się zmieniło. Masa ludzi straciła właśnie pracę, bo przecież ten kraj (przynajmniej ta część) żyje głównie z turystyki...
No niestety..wiele rzeczy na tym świecie nie jest sprawiedliwych. I trzeba jakoś z tym żyć. A co do muzułmanin - nie każdy jest terrorystom, zgadza się. I nie powinno się oceniać ludzi poprzez pryzmat religii. Ale to ciężka wiara do zaakceptowania dla postronnego człowieka i myślę że stąd łatwiej wrzucić wszystkich do jednego wora.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 08:05   #667
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Ag4 jest ale obowiązuje chyba w sklepie internetowym a nie stacjonarnie
Ahh, szkoda! :/

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Moze pytałam moze nie, bo tak wpadam i wypadam na chwilę

Wiecie gdzie dostane wygodne sandałki na wyprzedaży gdzieś? tak do 150 zł gdzieś, proste zwykłe bez udziwnien pasek z przodu pasek na kostkę i tyle. Kolor najlepiej brązowy lub nude, ale jak coś innego ciekawego widziałyscie w innym kolorze lub fasonie to nie pogardze.
Podstawa to wygoda, cena i skóra a i płaskie.

Klapki na szczęście znalazłam, choć tych z gino rossi chyba nie dorwe
http://badura.pl/products,klapki,51818
http://sklep.gino-rossi.com/klapki,g...-314799-p.html
Nie widziałam, ale też bym chętnie przygarnęła. Także jak znajdziesz to daj znać a jak ja coś upatrzę to też będę krzyczeć
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 08:15   #668
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wiecie gdzie dostane wygodne sandałki na wyprzedaży gdzieś? tak do 150 zł gdzieś, proste zwykłe bez udziwnien pasek z przodu pasek na kostkę i tyle. Kolor najlepiej brązowy lub nude, ale jak coś innego ciekawego widziałyscie w innym kolorze lub fasonie to nie pogardze.
Podstawa to wygoda, cena i skóra a i płaskie.
Pani, takie najzwyklejsze są najtrudniejsze do dostania Sama się za taki rozglądam.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 09:51   #669
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Ciemna163, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! Patrzyłam na stronę Arytona ale w czerni nie ma zbyt wiele modeli I minusem jest to, ze ja jestem niska (160 cm) i spódniczki, przynajmniej tak jak patrzę na zdjęcia, pewnie byłyby za długie. A po obcięciu nie zawsze tak ładnie wyglądają

Cały czas sie łudzę, ze gdzieś jeszcze wypatrzę swoją wymarzoną z Hugo Bossa
To może Asos seria Petite?
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 10:30   #670
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Moze pytałam moze nie, bo tak wpadam i wypadam na chwilę

Wiecie gdzie dostane wygodne sandałki na wyprzedaży gdzieś? tak do 150 zł gdzieś, proste zwykłe bez udziwnien pasek z przodu pasek na kostkę i tyle. Kolor najlepiej brązowy lub nude, ale jak coś innego ciekawego widziałyscie w innym kolorze lub fasonie to nie pogardze.
Podstawa to wygoda, cena i skóra a i płaskie.

Klapki na szczęście znalazłam, choć tych z gino rossi chyba nie dorwe
http://badura.pl/products,klapki,51818
http://sklep.gino-rossi.com/klapki,g...-314799-p.html
na zalando
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 11:32   #671
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Tez szukam takich sandalkow. Nawet na Zalando nie znalazlam idealnych.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 14:12   #672
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
na zalando
Patrzylam nie ma za to przy okazji skonczylam z fultonami mk ;P

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Pani, takie najzwyklejsze są najtrudniejsze do dostania Sama się za taki rozglądam.
Daj znac jak znajdziesz , wiem wlasnie ze ciezko a jak sa to kiepsko wykonane....

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ahh, szkoda! :/



Nie widziałam, ale też bym chętnie przygarnęła. Także jak znajdziesz to daj znać a jak ja coś upatrzę to też będę krzyczeć
Obiecuje podzielic sie faktem jak znajde

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Tez szukam takich sandalkow. Nawet na Zalando nie znalazlam idealnych.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No wlasnie tez nie widzialam tam. Poszukam w tkmaxx jeszcze.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 14:45   #673
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
To może Asos seria Petite?
Oooo, dziękuję!

Dostałam dziś pakę z Zalando i od razu zwrot, same niewypały :
1. Sweterek Stefanel- https://www.zalando.pl/stefanel-swet...1i04e-q11.html - ładnie wykonany ale... potwornie krótki i przez ten wzór z przodu biust fatalnie wygląda Tak jakby zwisał do pasa
2. Koszula VW- https://www.zalando.pl/vivienne-west...1e002-a11.html - nie przyjrzałam się dokładnie zdjęciom ale ona ma kołnierzyk z przodu "luzem"- nie jest połączony z resztą koszuli, dziwnie to wygląda

3. I moja największa nadzieja: tshirt Balmain https://www.zalando.pl/pierre-balmai...1d014-a11.html - dziwnie i bardzo mocno pachniał, taką chemią. Poza tym bez szału, na mnie niezbyt ładnie leżał.

Ogołociłam szafę i nie mogę znaleźć godnych następców
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 23:06   #674
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Moze pytałam moze nie, bo tak wpadam i wypadam na chwilę

Wiecie gdzie dostane wygodne sandałki na wyprzedaży gdzieś? tak do 150 zł gdzieś, proste zwykłe bez udziwnien pasek z przodu pasek na kostkę i tyle. Kolor najlepiej brązowy lub nude, ale jak coś innego ciekawego widziałyscie w innym kolorze lub fasonie to nie pogardze.
Podstawa to wygoda, cena i skóra a i płaskie.

Klapki na szczęście znalazłam, choć tych z gino rossi chyba nie dorwe
http://badura.pl/products,klapki,51818
http://sklep.gino-rossi.com/klapki,g...-314799-p.html
A na małym koturnie odpadają? Nie wiem, czy Ci się spodobają, ale mogę polecić takie z Mango Outlet. Kupiłam czarne i zastanawiam się, czy nie wziąć jeszcze tych nude, ale musiałabym na nie polować, bo mój rozmiar jest niedostępny Dzisiaj doszły i są przewygodne Skórzane, mięciutkie, w dobrej cenie i na co dzień idealne (przynajmniej jak dla mnie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23060255_ND.jpg (13,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23060255_ND_D1.jpg (10,9 KB, 31 załadowań)
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 23:11   #675
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Oooo, dziękuję!

Dostałam dziś pakę z Zalando i od razu zwrot, same niewypały :
1. Sweterek Stefanel- https://www.zalando.pl/stefanel-swet...1i04e-q11.html - ładnie wykonany ale... potwornie krótki i przez ten wzór z przodu biust fatalnie wygląda Tak jakby zwisał do pasa
2. Koszula VW- https://www.zalando.pl/vivienne-west...1e002-a11.html - nie przyjrzałam się dokładnie zdjęciom ale ona ma kołnierzyk z przodu "luzem"- nie jest połączony z resztą koszuli, dziwnie to wygląda

3. I moja największa nadzieja: tshirt Balmain https://www.zalando.pl/pierre-balmai...1d014-a11.html - dziwnie i bardzo mocno pachniał, taką chemią. Poza tym bez szału, na mnie niezbyt ładnie leżał.

Ogołociłam szafę i nie mogę znaleźć godnych następców
Ech, ja ostatnio też mam kiepski okres zakupowy Nic mi się nie podoba, materiały w większości sklepów są tragiczne, no nie ma co kupić Dzisiaj pochodziłam trochę po galerii i wyszłam tylko z kosmetykami
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 09:06   #676
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ech, ja ostatnio też mam kiepski okres zakupowy Nic mi się nie podoba, materiały w większości sklepów są tragiczne, no nie ma co kupić Dzisiaj pochodziłam trochę po galerii i wyszłam tylko z kosmetykami
o to ja mam ostatnio podobnie
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 09:39   #677
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
o to ja mam ostatnio podobnie
Już myślałam, że jakiś maruder się we mnie odezwał. Niezadowolenie z jakości ubrań nadrabiam dużą ilością kosmetyków...Ech..
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 09:56   #678
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Oooo, dziękuję!

Dostałam dziś pakę z Zalando i od razu zwrot, same niewypały :
1. Sweterek Stefanel- https://www.zalando.pl/stefanel-swet...1i04e-q11.html - ładnie wykonany ale... potwornie krótki i przez ten wzór z przodu biust fatalnie wygląda Tak jakby zwisał do pasa
2. Koszula VW- https://www.zalando.pl/vivienne-west...1e002-a11.html - nie przyjrzałam się dokładnie zdjęciom ale ona ma kołnierzyk z przodu "luzem"- nie jest połączony z resztą koszuli, dziwnie to wygląda

3. I moja największa nadzieja: tshirt Balmain https://www.zalando.pl/pierre-balmai...1d014-a11.html - dziwnie i bardzo mocno pachniał, taką chemią. Poza tym bez szału, na mnie niezbyt ładnie leżał.

Ogołociłam szafę i nie mogę znaleźć godnych następców
pochwal się jak znajdziesz cos fajnego
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 14:35   #679
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
pochwal się jak znajdziesz cos fajnego

Dam znać! W sobotę może zajrzę do M&S. Mogą mieć fajne lniane koszule, i moze jakąś sensowną spódnicę znajdę
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 18:49   #680
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny pozdrowienia ze slonecznego Helu
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 21:24   #681
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pozdrowienia ze slonecznego Helu
Udanego wypoczynku!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 13:07   #682
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny,zdalam dzis ostatni egzamin (nareszcie!!!) i mam wakacje !!! Czyli od poniedzialku praktyki,haha
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 13:54   #683
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
o to ja mam ostatnio podobnie
Wkurza mnie już to Ostatnio otworzyli w jednej z galerii w moim mieście sieciówkę Ewy Minge (Femestage) i myślałam, że może tam coś fajnego znajdę, ale niestety - materiały, jak w większości sklepów Niektóre fasony ciekawe, ale jakość pozostawia wiele do życzenia

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zdalam dzis ostatni egzamin (nareszcie!!!) i mam wakacje !!! Czyli od poniedzialku praktyki,haha
Gratulacje!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 20:13   #684
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny, proszę pomóżcie mi znaleźć białą koszulową bluzkę, która będzie z miękkiego materiału (nie koszulowego). Ta na zdjęciu jest z Mango Basic, ale to jakaś stara kolekcja i już jej nie mogę znaleźć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11720166_1100350956646111_219411235_o.jpg (104,0 KB, 110 załadowań)
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 20:25   #685
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę pomóżcie mi znaleźć białą koszulową bluzkę, która będzie z miękkiego materiału (nie koszulowego). Ta na zdjęciu jest z Mango Basic, ale to jakaś stara kolekcja i już jej nie mogę znaleźć
A skąd jest to zdjęcie? To jakaś blogerka?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 21:06   #686
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A skąd jest to zdjęcie? To jakaś blogerka?
Z Insta. Gdyby rzuciło się Wam w oczy coś podobnego, dajcie mi znać.
Zamówiłam póki co na promocji w Mango Outlet coś podobnego (pierwsze foto), zobaczę co przyjdzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21045574_OW_B.jpg (7,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34au5d-l-610x610-shorts-short-pink+short-shirt-white+shirt-summer+outfit-chemise-accessoires-bra.jpg (76,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f12c964600d4c9fad9a80288455a62c5.jpg (15,2 KB, 39 załadowań)
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 22:39   #687
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zdalam dzis ostatni egzamin (nareszcie!!!) i mam wakacje !!! Czyli od poniedzialku praktyki,haha
Gratulacje Korzystaj z lata!
Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Wkurza mnie już to Ostatnio otworzyli w jednej z galerii w moim mieście sieciówkę Ewy Minge (Femestage) i myślałam, że może tam coś fajnego znajdę, ale niestety - materiały, jak w większości sklepów Niektóre fasony ciekawe, ale jakość pozostawia wiele do życzenia

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------



Gratulacje!
A idź, beznadziejne są te ciuchy. Minge kiedyś bardzo dbała o jakość materiałów, ale z czasem wszystko zaczęło być jej za drogie (moja mama ją kiedyś zaopatrywala w tkaniny ).
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 16:33   #688
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Hejka dziewczyny, ja chyba po raz pierwszy w tym wątku.
W każdym razie robię "przemeblowanie" w szafie i po kilku próbach różnych styli dotarło do mnie w jakim czuję się najlepiej - właśnie w takim w miarę klasycznym i eleganckim (z przerwą na małe "szaleństwo" w postaci zwariowanego topu czy coś, ale to taki wakacyjny look). W dodatku ten styl sprawia, że wyglądam w miarę na swój wiek - 25 lat, gdy nosiłam t-shirty z kreskówek ludzie brali mnie za uczennicę. W każdym razie przyszłam do Was w poszukiwaniu inspiracji: może znacie jakieś blogi/instagramy z takim codziennym, lecz eleganckim lookiem? (mogą być oczywiście wasze ) Nie wiem w sumie nawet pod jakim hasłem w necie szukać? Bo zastanawiam się co jeszcze by mi się przydało w szafie. Macie jakieś swoje "must have"? z góry dzięki
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 18:52   #689
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ech, ja ostatnio też mam kiepski okres zakupowy Nic mi się nie podoba, materiały w większości sklepów są tragiczne, no nie ma co kupić Dzisiaj pochodziłam trochę po galerii i wyszłam tylko z kosmetykami
Cytat:
Napisane przez agaklimek Pokaż wiadomość
Już myślałam, że jakiś maruder się we mnie odezwał. Niezadowolenie z jakości ubrań nadrabiam dużą ilością kosmetyków...Ech..
Ja też tak mam i absolutnym hitem jest "test macany" Jeśli materiał mi pasuje w dotyku to wiem że będę takie ubranie nosić

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pozdrowienia ze slonecznego Helu
kashmirko, ładuj akumulatory

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zdalam dzis ostatni egzamin (nareszcie!!!) i mam wakacje !!! Czyli od poniedzialku praktyki,haha
Gratulacje w aptece?

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny, ja chyba po raz pierwszy w tym wątku.
W każdym razie robię "przemeblowanie" w szafie i po kilku próbach różnych styli dotarło do mnie w jakim czuję się najlepiej - właśnie w takim w miarę klasycznym i eleganckim (z przerwą na małe "szaleństwo" w postaci zwariowanego topu czy coś, ale to taki wakacyjny look). W dodatku ten styl sprawia, że wyglądam w miarę na swój wiek - 25 lat, gdy nosiłam t-shirty z kreskówek ludzie brali mnie za uczennicę. W każdym razie przyszłam do Was w poszukiwaniu inspiracji: może znacie jakieś blogi/instagramy z takim codziennym, lecz eleganckim lookiem? (mogą być oczywiście wasze ) Nie wiem w sumie nawet pod jakim hasłem w necie szukać? Bo zastanawiam się co jeszcze by mi się przydało w szafie. Macie jakieś swoje "must have"? z góry dzięki
Witamy i zapraszamy na dłużej
Tutaj raczej ogarniamy blogi z pierwszego posta, dziewczyny mają swoje insta i raczej podają w podpisie Tylko nie dla wszystkich klasyka znaczy to samo - sporo tutaj dziewczyn, które mają w pracy dress code i to w sporej mierze generuje ich styl, albo lubiące french chic a pewnie i nawet modny ostatnio normcore. Powiedz co konkretnie Cię interesuje i odsyłam to pierwszej części wątku - tam dziewczyny wpisywały swoje must have, które były bardzo uniwersalne dla wielu osób.

Dziewczyny, robię czystkę w szafie - wywaliłam już chyba połowę (tzn nie wywaliłam, ale upłynniam na all) i jeszcze sporo przede mną. Trochę mnie serce boli jak sprzedaję ubrania za jakiś marny ułamek ceny, które za nie zapłaciłam pierwotnie, ale uważam, że po pierwsze 10 razy się zastanowię zanim kupię kolejną bluzkę mgiełkę (których nawiasem mówiąc nie lubię bo mam wrażenie gołego ciała w nich) a po drugie bardzo mi zależy żeby mieć teraz w szafie rzeczy które naprawdę lubię i noszę. Nawet jeśli ma to być 10% z tego co tam się aktualnie kotłuje. Polecam simplicite.pl Kasia pokazuje jak dosłownie kilkoma ubraniami ułożyć garderobę i outfity na cały tydzień. Super sprawa I do tego zwraca uwagę na skład, opisywała zresztą również materiały - warto zajrzeć.
W sklepach teraz kiepsko z wyborem sensownych składowo ubrań - fast fashion ma inne założenia. A poliester na lato to jakaś katastrofa - niby bluzka prawie przezroczysta a po plecach się leje
W każdym razie - ja stawiam teraz na bawełnę, len i skórę. Po wełnie, kaszmirze i alpakach mam wysypkę Zgodzę się na małą domieszkę elastanu
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 19:26   #690
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Witamy i zapraszamy na dłużej
Tutaj raczej ogarniamy blogi z pierwszego posta, dziewczyny mają swoje insta i raczej podają w podpisie Tylko nie dla wszystkich klasyka znaczy to samo - sporo tutaj dziewczyn, które mają w pracy dress code i to w sporej mierze generuje ich styl, albo lubiące french chic a pewnie i nawet modny ostatnio normcore. Powiedz co konkretnie Cię interesuje i odsyłam to pierwszej części wątku - tam dziewczyny wpisywały swoje must have, które były bardzo uniwersalne dla wielu osób.
Dzięki Spojrzałam na pierwszego posta wcześniej, ale tego wątku, nie przyszło mi do głowy patrzeć do pierwszej części. No to mam trochę tego do oglądania.
Ja jeszcze nie pracuję, więc dress code na razie nie uświadczyłam. W sumie sama jeszcze do końca nie wiem, jak określić mój styl. Ostatnio najchętniej chodziłabym w maxi spódnicy albo czarnych "alladynkach", do tego prosty top na ramiączkach (bez nadruku lub z takim neutralnym), buty: albo szpilki albo balerinki i skromna biżuteria (oprócz bransoletki - bransoletka musi być duża i muszę ją czuć ). Do tego jakiś delikatny make-up. Nie jest to jakieś bardzo eleganckie, ale proste i dość minimalistyczne. Ale ogółem jest odmiana w porównaniu do prostych jeansów, trampek, koszulki z garfieldem i brakiem makijażu.

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robię czystkę w szafie - wywaliłam już chyba połowę (tzn nie wywaliłam, ale upłynniam na all) i jeszcze sporo przede mną. Trochę mnie serce boli jak sprzedaję ubrania za jakiś marny ułamek ceny, które za nie zapłaciłam pierwotnie, ale uważam, że po pierwsze 10 razy się zastanowię zanim kupię kolejną bluzkę mgiełkę (których nawiasem mówiąc nie lubię bo mam wrażenie gołego ciała w nich) a po drugie bardzo mi zależy żeby mieć teraz w szafie rzeczy które naprawdę lubię i noszę. Nawet jeśli ma to być 10% z tego co tam się aktualnie kotłuje. Polecam simplicite.pl Kasia pokazuje jak dosłownie kilkoma ubraniami ułożyć garderobę i outfity na cały tydzień. Super sprawa I do tego zwraca uwagę na skład, opisywała zresztą również materiały - warto zajrzeć.
W sklepach teraz kiepsko z wyborem sensownych składowo ubrań - fast fashion ma inne założenia. A poliester na lato to jakaś katastrofa - niby bluzka prawie przezroczysta a po plecach się leje
W każdym razie - ja stawiam teraz na bawełnę, len i skórę. Po wełnie, kaszmirze i alpakach mam wysypkę Zgodzę się na małą domieszkę elastanu
Właśnie też wyprzedaję rzeczy. A robisz "paczki" czy pojedynczo wystawiasz? Bo ja na razie zrobiłam trzy paczki na sprzedaż i jeden wór rzeczy do oddania (jakaś fundacja jeździ i zbiera raz na miesiąc).
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.