Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 21:42   #1711
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: serum flavo C 15 a serum renew z retinolem

Serum z retinolem można stosować na zmianę z olejkowym serum C, bo z flavo C może podrażnić.Tak przynajmniej wyczytałam na stronie BU i tak stosowałam na początku.Potem to codziennie retinolowe wieczorem,a z wit.C rano. Używam kremu Vichy Liftactiv Retinol z filtrem chyba18 , ale szczerze ci powiem, że jestem do tyłu w tym temacie.W tej chwili po kilku miesiącach użytkowania myślę, że serum z retinolem niewiele pomogło, ale i nie zaszkodziło.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 07:10   #1712
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez eiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy może któraś z was używała opakowania airless z BU? Mam na niego chrapkę, ale nie wiem jak może się sprawować...
Ja mam przelałam do niego część hialuronu z peptydami. Świetna opakowanie, polecam z całego serca. Już go powtórnie napełniałam i jest wszystko OK. Solidne, wygodne, higieniczne i doskonałe także na wyjazdy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:24   #1713
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czesc dziewczyny... Czy ktoras z was uzywala toniku aha/ bha 10%? Ja wlasnie zamowilam, dodam ze mam cere tłusta, a jednak przesuszona z zaskornikami i przebarwieniami. Wiem, ze producent twierdzi, ze tonik podziala na niedoskonolosci tego typu, ale interesuje mnie co wy o tym sadzicie. PROSZE NAPISZCIE CZY POZBEDE SIE PO NIM ZASKORNIKOW I PRZEBARWIEN???
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:33   #1714
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny... Czy ktoras z was uzywala toniku aha/ bha 10%? Ja wlasnie zamowilam, dodam ze mam cere tłusta, a jednak przesuszona z zaskornikami i przebarwieniami. Wiem, ze producent twierdzi, ze tonik podziala na niedoskonolosci tego typu, ale interesuje mnie co wy o tym sadzicie. PROSZE NAPISZCIE CZY POZBEDE SIE PO NIM ZASKORNIKOW I PRZEBARWIEN???
Hej. Ja mam ten tonik. Z zaskórnikami sobie nie poradził. Co do przebarwień to nie wiem bo takowych nie posiadam. Ups mam jedno na brodzie i troche chyba rozjaśniło ale nadal jest. W tym toniku chwale sobie łuszczenie, bo potem mam buźkę gładką jak pupcia niemowlęcia niestety w 1i2 dniu po stosowaniu toniku wyskoczyły mi wielkie bolesne gule, które po 3 dniach same zeszły nie zostawiając śladu
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:43   #1715
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziekuje za odpowiedz... A to byla ostatnia moja nadzieja na pozbycie sie zaskornikow. No nic , moze chociaż troche sie splyca przez to zluszczanie. A moglabys mi powiedziec jakich filtrow uzywalas podczas kuracji tonikiem???
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:52   #1716
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz... A to byla ostatnia moja nadzieja na pozbycie sie zaskornikow. No nic , moze chociaż troche sie splyca przez to zluszczanie. A moglabys mi powiedziec jakich filtrow uzywalas podczas kuracji tonikiem???
Pharmaceris krem-kran 50+. Dostępny w aptekach w przystępnej cenie. Ok 30-34zł za tubke 50ml
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 10:10   #1717
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny... Czy ktoras z was uzywala toniku aha/ bha 10%? Ja wlasnie zamowilam, dodam ze mam cere tłusta, a jednak przesuszona z zaskornikami i przebarwieniami. Wiem, ze producent twierdzi, ze tonik podziala na niedoskonolosci tego typu, ale interesuje mnie co wy o tym sadzicie. PROSZE NAPISZCIE CZY POZBEDE SIE PO NIM ZASKORNIKOW I PRZEBARWIEN???
Użyj szukajki bo o toniku 10% było już napisanych milion postów Co do zaskórników i przebarwień - pisałam o tym kilka strony wcześniej.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 14:30   #1718
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: serum flavo C 15 a serum renew z retinolem

Cytat:
Napisane przez ewcia74 Pokaż wiadomość
Witam dziewczeta
Jestem całkiem zielona w stosowanie tego typu produktow i mam kilka,dla mnie,waznych pytan...
Zamowilam sobie w BU oba te produkty i jeszcze dodatkowo zel hialuronowo-peptydowy i teraz zaczyna sie problem,poniewaz nie mam pojecia w jakiej kolejnosci moge stosowac te "mazidla"
to po pierwsze, po drugie jesli bede stosowała flavo C tylko na noc to czy musze w ciagu dnia uzywac jakis konkretnych filtrow czy nie koniecznie? I czy moge te produkty stosowac na zmiane czy nie moga sie jakos szczegolnie laczyc...??...n ie mam pojecia.
Pliiiissss ,pomozcie mnie, biedaczce bo nie chciałabym aby z moja twarza stało sie cos nieciekawego....
A, i czy na to serum z retinolem(oczywiscie stosowane tylko na noc) tez musze nakladac filtry??

Bardzo prosze o podpowiedz,wiem ze duzo wiecej wiecie na te tematy ,dlatego uderzam do Was z takimi pytankami...
Ponieważ nie wiesz jak Twoja skóra reaguje na te produkty, to radziłabym Ci je wprowadzać stopniowo.
Z tego co czytałam, to zdanie na temat Flavo C jest podzielone - niektóre wizażanki zapycha, innym rozjaśnia buzię, a jeszcze innym nie robi nic. Tak więc na Twoim miejscu najpierw ukręciłabym Flavo C i stosowała przez jakieś 2 tyg codziennie. Gdyby Cie podrażniało, to zmniejszyć częstotliwość, a jak zapycha to odstawić.
Jak już przetestujesz sobie Flavo, to na noc wprowadziłabym serum Renew, z tym że na początku radziłabym nie używać tego serum codziennie, a powiedzmy co 3-4 dni. Jak będzie ok, to zwiększać częstotliwość. Uważaj jednak, bo przesusz poretinolowy może nastąpić po paru dniach.
Oczywiście istnieje możliwość, że Renew będzie się gryźć z Flavo. W takim wypadku najlepiej robić kuracje na przemian (o ile oba Ci służą).

Co do używania filtrów, to w przypadku Flavo nie jest to konieczne. Jednak w przypadku Renew należy stosować filtry, co z resztą jest wyszczególnione na stronie BU.

A i jeszcze jedna uwaga: niektórym nie pasują silikony, więc jeżeli jest tak i w Twoim przypadku, to zrób Flavo C bez kompleksu siikonowego.
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:46   #1719
ewcia74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: serum flavo C 15 a serum renew z retinolem

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Serum z retinolem można stosować na zmianę z olejkowym serum C, bo z flavo C może podrażnić.Tak przynajmniej wyczytałam na stronie BU i tak stosowałam na początku.Potem to codziennie retinolowe wieczorem,a z wit.C rano. Używam kremu Vichy Liftactiv Retinol z filtrem chyba18 , ale szczerze ci powiem, że jestem do tyłu w tym temacie.W tej chwili po kilku miesiącach użytkowania myślę, że serum z retinolem niewiele pomogło, ale i nie zaszkodziło.
dzieki bardzo za odpowiedz bede przegladac watki,moze dowiem sie jeszcze czegos wiecej gdyz jak na razie jestem nowicjuszem w tej dziedzinie...)

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Bardzo dziekuje za odpowiedz Krycha,mam nadzieje ze te specyfiki w jakims stopniu mi pomoga,chodzi mi głownie o zmarszczki pod oczami(nienawidze ich ) Bardzo ciekawi mnie ten kwas hialuronowy,czytałam o nim dobre opinie,podestujemy - zobaczymy... pozdrowionka

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

I jeszcze jedno pytanko....
Czy do serum flavo C dodajemy zwykly alkohol, tzn.np. zwykla wodke do picia czy jakis specjalny??Moze prostackie pytanie ,ale wole sie upewnic, ha ha
ewcia74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:30   #1720
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: serum flavo C 15 a serum renew z retinolem

Cytat:
Napisane przez ewcia74 Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno pytanko....
Czy do serum flavo C dodajemy zwykly alkohol, tzn.np. zwykla wodke do picia czy jakis specjalny??Moze prostackie pytanie ,ale wole sie upewnic, ha ha
spirytus rektyfikowany95% ,jest na stronie tego serum o tym mowa

Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-02-10 o 18:32
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:39   #1721
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
a co do efektu to jakiego oczekiwałaś? bo te pudry są dobre jest jako primer, matują filtry, wysuszają wypryski przy codziennym stosowaniu, ale kryjących właściwości nie mają.
Oczekiwałam że mi zmatuje nos, bo to jedyna część mojej twarzy która jest ewidentnie tłusta i błyszczy.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jakiego pędzla używasz? Dobre włosie powinno "wypuscić" nadmiar pudru ale i zachować tyle ile trzeba.
Flat Topa.

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Ciemne, szorstkie łokcie i kolana
Ja sobie radzę z łokćmi i kolanami kremikiem z brązowym cukrem i masłem shea z Avonu.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 06:34   #1722
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość


Flat Topa.
Hmmm używałam flatka do pudru perłowego ale do bambusowego używam LHK bo jest mniej zbity Myślę ze to kwestii wprawy, co raz będzie lepiej.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:46   #1723
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hmmm używałam flatka do pudru perłowego ale do bambusowego używam LHK bo jest mniej zbity Myślę ze to kwestii wprawy, co raz będzie lepiej.
Nie mam go więc nie spróbuję. Mam mniej zbite takie duże pędzle (ale nie równo ścięte jak kabuki i FT) z zestawu profesjonalnego który kupiłam na allegro, ale nie są takie mięciutkie jak EDM więc z dwojga złego biorę Flata.

Dziewczyny rzuci mi któraś wątkiem wymiankowym z BU?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 06:23   #1724
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a mnie puder bambusowy wyszusza, musze go odstawiac co jakis czas, bo skóra robi się straszna - jakas wiotka, wychodza zmarchy i pojawiają się suche skórki
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 10:01   #1725
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wczoraj przyszły moje kosmetyki
Rzeczy do toniku aha/bha 10% są nazwane przez domowników 'zestawem małego chemika Na razie czekam aż tata kupi mi spirytus i nadal czekam na filtr, mam już zamówiony z Avene w aptece i zaczynamy kuracje !
Hydrolat z kocanki- ten zapach jest straszny! Kojarzy mi się ze zgniłymi przyprawami, mieszanką maggi i nie wiem czego ! Ale przyznać mu trzeba, że skóra jest po nim świetna
A zaraz idę nałożyć maseczkę z truskawki, zdam relacje. Musze poszukać ile ją trzymać na twarzy.
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 16:17   #1726
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nowość na Biochemii:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-grape.html
rezweratrol robi karierę...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 16:58   #1727
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

nowosc wyglada bardzo fajnie, oczywiscie mam dylemat czy moja skóra go potrzebuje, chyba jeszcze nie zamierzam zakupic na razie serum 3x rose, zobaczymy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 19:27   #1728
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
nowosc wyglada bardzo fajnie, oczywiscie mam dylemat czy moja skóra go potrzebuje, chyba jeszcze nie zamierzam zakupic na razie serum 3x rose, zobaczymy
wiesz, ja mam chyba jakiegoś hopla na punkcie antyoksydantów i rezwertrolu a to chyba pod wpływem kilku artykułów, które przeczytałam na jego temat i teraz jawi mi się on jako absolutne źródło młodości
mi w sumie też nie jest jeszcze potrzebny taki ciężki kaliber (sirtuiny i glikacja w moim wieku są jeszcze w porządku), ale jak dochodzę do fragmentu o jego niesamowitej mocy antyrodnikowej to ->.
ale uzbierała mi się juz fajna lista na BU i Mazidłach więc na razie będę musiała cieszyć się R z maseczki winogronowej
może przekonam do tego mamę?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:46   #1729
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

tydzień temu miałam robioną mikrodermabrazję. Mogę używać toniku z kwasami AHA/BHA 10%?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 13:32   #1730
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszły moje kosmetyki
Rzeczy do toniku aha/bha 10% są nazwane przez domowników 'zestawem małego chemika Na razie czekam aż tata kupi mi spirytus i nadal czekam na filtr, mam już zamówiony z Avene w aptece i zaczynamy kuracje !
Hydrolat z kocanki- ten zapach jest straszny! Kojarzy mi się ze zgniłymi przyprawami, mieszanką maggi i nie wiem czego ! Ale przyznać mu trzeba, że skóra jest po nim świetna
A zaraz idę nałożyć maseczkę z truskawki, zdam relacje. Musze poszukać ile ją trzymać na twarzy.
mnie sie akurat zapach kocanki podoba ...faktycznie maggi ,mój TŻ mówi na mnie "rosołek" jak wącha moją twarz
Musze powiedzieć ,że jestem mile zaskoczona olejami,szczególnie tamanu,zagoił mi krostki na czole pięknie po 3 dniach :0
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:45   #1731
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a mój na mnie jak używam kocanki mówi maggi
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:13   #1732
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
a mój na mnie jak używam kocanki mówi maggi
czy ma ktoś porównanie zapachu hydrolatu z róży damasceńskiej z mgiełką o takim zapachu która była jakiś czas temu w Avonie???
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:10   #1733
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny - piszcie recencje na KWC - będzie łatwej je wyszukiwać - pozdrawiam
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:38   #1734
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dostałam dzisiaj moje małe zamówienie:
Tonik BHA 2% (w lecie mam zamiar przerzucić się na PHA)
Puder bambusowy z jedwabiem
Olejek kokosowy

Rozpakowałam to wszystko, jutro będę bawic się w chemika. Ale coś czuję, że z BU się polubię
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:28   #1735
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jak myślicie, czy można używac olejku na blizny i na noc i na dzień? Używam go w połączeniu z HA. Czy to za często?
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:32   #1736
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wiesz, ja mam chyba jakiegoś hopla na punkcie antyoksydantów i rezwertrolu a to chyba pod wpływem kilku artykułów, które przeczytałam na jego temat i teraz jawi mi się on jako absolutne źródło młodości
mi w sumie też nie jest jeszcze potrzebny taki ciężki kaliber (sirtuiny i glikacja w moim wieku są jeszcze w porządku), ale jak dochodzę do fragmentu o jego niesamowitej mocy antyrodnikowej to ->.
ale uzbierała mi się juz fajna lista na BU i Mazidłach więc na razie będę musiała cieszyć się R z maseczki winogronowej
może przekonam do tego mamę?
Też się czaję na maseczkę z winogron...i jeszcze ten eliksir doszedł ale bez sensu ładować na 20 letnią skórę coś przeznaczone dla 35-40 letniej choć brzmi pięknie ...a może choćby tak pod oczka...
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 08:06   #1737
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Też się czaję na maseczkę z winogron...i jeszcze ten eliksir doszedł ale bez sensu ładować na 20 letnią skórę coś przeznaczone dla 35-40 letniej choć brzmi pięknie ...a może choćby tak pod oczka...
właśnie na razie mam serum z zieloną herbatą i olejek z wit c, więc rezweratrol jeszcze poczeka
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 08:24   #1738
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

do mnie przyszły maseczki czereśniowa i morska i nigdzie nie widzę informacji w jakich proporcjach mieszac je z wodą/hydrolatem... może mi ktoś podpowiedziec?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 08:30   #1739
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
do mnie przyszły maseczki czereśniowa i morska i nigdzie nie widzę informacji w jakich proporcjach mieszac je z wodą/hydrolatem... może mi ktoś podpowiedziec?
w takich, by maseczka była na tyle gęsta, żeby nie spływała z twarzy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 08:38   #1740
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Też się czaję na maseczkę z winogron...i jeszcze ten eliksir doszedł ale bez sensu ładować na 20 letnią skórę coś przeznaczone dla 35-40 letniej choć brzmi pięknie ...a może choćby tak pod oczka...
na 20letnią sensu nie ma, ale na 29letnią ? to juz jest powazny dylemat
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.