Golarka elektryczna - dla mężczyzn. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 19:26   #1
niunia92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 158

Golarka męska-która najlepsza?


hej chciałabym kupić mojemu TŻ golarkę na gwiazdkę za około 200-300 złotych.Niestety kompletnie się nie znam na golarkach,możecie mi powiedzieć czy lepsze są z głowicami czy z folią?Jakie golarki w tych cenach polecacie?Ja myślałam o Braunie lub Philipsie ale nie mam pojęcia która firma jest lepsza jeśli chodzi o golarki.Jakich używają wasi TŻ?prosze o opinie
niunia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:52   #2
katges
Zadomowienie
 
Avatar katges
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Golarka męska-która najlepsza?

ja na urodziny swojemu kupilam http://www.alleprezenty.pl/prezent-1461214 taka - i jest z niej mega zadowolony - dalam okolo 270 ale warto. Moj przez dobry miesiac sie do niej przyzwyczajal bo wypryski miala po niej i bolalo go ale nie poddal sie i teraz jest super 5 minut w kazdym miejscu bo to nie tak jak z naszymi depilatorami ze w łazience bo wlosy na podłoge spadaja - one maja pojemniki na to. Najgorsze w niej jest to ze ostrza zamienne sa mega drogie ale spokojnie rok czasu na tych pochodzi a zawsze te ostrza na kolejna okazje mozna mu kupic
katges jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:53   #3
kassiuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Witam. Z góry przepraszam jeśli takowy wątek był. Chcę kupić elektryczna maszynkę do golenia dla mojego TŻta . Jest w tym problem bo ja kompletnie na tym się nie znam czarna magia. Mój chłopak ma bardzo wrażliwą skórę na twarzy i do tego jeszcze ma kilka pryszczy na policzkach. Nie chcę żeby bardziej poraniło mu twarz.
Pomożecie mi? Może jest tu jakiś mężczyzna bądź już kupywałyście dla swojego TŻta albo jakiej golarki używa twój mężczyzna z którego jest bardzo zadowlony.
kassiuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 15:28   #4
sylwia18oooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Witam, mój chłopak zawsze miał problemy z goleniem, ma gruby zarost i wrażliwą twarz. Jakies pół roku temu kupił sobie PHILIPS RQ 1150/16 Senso Touch 2D i jest nią zachwycony... W sklepach typu Saturn kosztuje bardzo duzo, ale na internecie ok 300 zł. Pozdrawiam
sylwia18oooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 09:55   #5
navika90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 371
GG do navika90
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez kassiuuu Pokaż wiadomość
Witam. Z góry przepraszam jeśli takowy wątek był. Chcę kupić elektryczna maszynkę do golenia dla mojego TŻta . Jest w tym problem bo ja kompletnie na tym się nie znam czarna magia. Mój chłopak ma bardzo wrażliwą skórę na twarzy i do tego jeszcze ma kilka pryszczy na policzkach. Nie chcę żeby bardziej poraniło mu twarz.
Pomożecie mi? Może jest tu jakiś mężczyzna bądź już kupywałyście dla swojego TŻta albo jakiej golarki używa twój mężczyzna z którego jest bardzo zadowlony.

dołączam się z prośbą!! Również mam ambitny plan kupienia maszynki do golenia ale na litość boską jestem kobietą i nie umiem wybrać... wiadomo są różne, mnie interesują te z ruchomymi głowicami (tż takie woli) ale chce kupić coś w miarę już porządnego ale nie za drogiego, bo widziałam takie co kosztują 800 zł...no ale bez przesady!! Myślę o kwocie ok 200 zł bo za tyle zawsze kupujemy sobie prezenty... plizzz o pomoc
navika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:26   #6
kroliiczek
Zakorzenienie
 
Avatar kroliiczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6 730
GG do kroliiczek
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Wiem, że nie warto kupować jakieś tanie, wydaje mi się, że za 200 zł to jest za tanio. Kiedyś brat kupił nie pamiętam jaką, i w pewnym momencie zaczęła się psuć i haratać twarz... Nie wiem ale tak koło 700/800 to takie minimum. Wydaje mi się że 800 zł wydane na taką rzecz nie będą kasą wyrzuconą w błoto. Przynajmniej twarz bedzie się mieć całą i zadbaną :P

Edytowane przez kroliiczek
Czas edycji: 2011-12-07 o 12:10
kroliiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:31   #7
kassiuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez navika90 Pokaż wiadomość
dołączam się z prośbą!! Również mam ambitny plan kupienia maszynki do golenia ale na litość boską jestem kobietą i nie umiem wybrać... wiadomo są różne, mnie interesują te z ruchomymi głowicami (tż takie woli) ale chce kupić coś w miarę już porządnego ale nie za drogiego, bo widziałam takie co kosztują 800 zł...no ale bez przesady!! Myślę o kwocie ok 200 zł bo za tyle zawsze kupujemy sobie prezenty... plizzz o pomoc
Navika 90 już się dowiedziałam.. z kilkoma znajomymi płci męskiej rozmawiałyśmy z siostrą i niestety dobrą maszynkę do golenia nie kupisz poniżej 800 zł te które kosztują do 800 zł to ponoć maszynki które nie warto kupywać .
Widziałam pod twoim postem " Zakochana od 4 lat i jaka szczęśliwa " ja wczoraj mieliśmy rocznicę 4 lata związku niestety dopiero weekend się zobaczymy
kassiuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 12:11   #8
navika90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 371
GG do navika90
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

to mnie pocieszyłyście... niestety nie jestem w stanie wydać na prezent takiej sumy. Myślałam o philipsie PT730/16 w kosztach bym się zmieściła i z danych technicznych nie jest najgorsza według mnie.
navika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 15:10   #9
michal_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 33
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Tez miałem problemy z wrażliwą skórą.
rozwiązałem go zostawiając bródkę (2 dniowy zarost).
Może twojemu chłopakowi będzie do twarzy z brodą. Wtedy polecam trymer z regulowaną głowicą
michal_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 11:56   #10
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

3 lata temu na święta dla obecnego już męża kupiłam taką PHILIPS HQ 7742/16. Mąż jest nią zachwycony, z golarką nic się nie dzieje, nie psuje się - jest po prostu rewelacyjna. Kupiłam ją w jakimś sklepie internetowym ale nie pamiętam już gdzie, można znaleźć ją natomiast w elecroworld http://www.electroworld.pl/produkt/p...q-774216-2913/

tu opis ze sklepu
Gdy raz użyjesz maszynki do golenia PHILIPS HQ 7742/16 już nigdy nie powrócisz do niepraktycznej żyletki. Model ten wyróżnia się możliwością golenia nawet pod prysznicem i to przy użyciu żelu do golenia. Firma Philips to światowy lider wśród producentów maszynek z wirującymi ostrzami tnącymi. Maszynka ta jest w 100% wodoszczelna. Posiada także wbudowany dozowniki żelu do golenia NIVEA FOR MEN, dzięki czemu golenie jest tak dokładne, jak przy użyciu żyletki. System Lift & Cut, to dwa ostrza, które delikatnie unoszą zarost w celu przycięcia go jak najbliżej skóry. Z modelu tego zadowoleni będą wszyscy, dla których liczy się wyjątkowo dokładne golenie.

Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2011-12-09 o 11:59
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 13:48   #11
kroliiczek
Zakorzenienie
 
Avatar kroliiczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6 730
GG do kroliiczek
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
3 lata temu na święta dla obecnego już męża kupiłam taką PHILIPS HQ 7742/16. Mąż jest nią zachwycony, z golarką nic się nie dzieje, nie psuje się - jest po prostu rewelacyjna. Kupiłam ją w jakimś sklepie internetowym ale nie pamiętam już gdzie, można znaleźć ją natomiast w elecroworld http://www.electroworld.pl/produkt/p...q-774216-2913/

tu opis ze sklepu
Gdy raz użyjesz maszynki do golenia PHILIPS HQ 7742/16 już nigdy nie powrócisz do niepraktycznej żyletki. Model ten wyróżnia się możliwością golenia nawet pod prysznicem i to przy użyciu żelu do golenia. Firma Philips to światowy lider wśród producentów maszynek z wirującymi ostrzami tnącymi. Maszynka ta jest w 100% wodoszczelna. Posiada także wbudowany dozowniki żelu do golenia NIVEA FOR MEN, dzięki czemu golenie jest tak dokładne, jak przy użyciu żyletki. System Lift & Cut, to dwa ostrza, które delikatnie unoszą zarost w celu przycięcia go jak najbliżej skóry. Z modelu tego zadowoleni będą wszyscy, dla których liczy się wyjątkowo dokładne golenie.
Mój tata taką dostał dawno temu. Jak dobrze pamiętam, to nie lubił jej za bardzo, ale mógł to być inny model więc nie jestem do końca pewna.

Przecież to jest normalne że ten co sprzedaje chwali i mówi o swoim produkcie w samych superlatywach
kroliiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 19:59   #12
kassiuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez michal_n Pokaż wiadomość
Tez miałem problemy z wrażliwą skórą.
rozwiązałem go zostawiając bródkę (2 dniowy zarost).
Może twojemu chłopakowi będzie do twarzy z brodą. Wtedy polecam trymer z regulowaną głowicą
Mój TŻ ma już bródkę od dłuższego czasu On już miał jak zaczęliśmy się spotykać czyli z 4 lata temu. Jedynie na swoją i moją studniówkę ogolił całkowicie bez żadnego przymusu i nadal hoduje
kassiuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 22:19   #13
slicznota
Przyczajenie
 
Avatar slicznota
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

A gdzie w internecie? A można tam kupować na raty?
slicznota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 16:40   #14
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

W wielu sklepach internetowych rtv/agd można kupować na raty
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 10:55   #15
nacik23
Rozeznanie
 
Avatar nacik23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 662
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

takie głupoty tu wyczytuję, że już mi brak sił żeby się śmiać -(tsksty krooliczka i kasiuuu) czyli te poniżej 800 zł są do bani? a czemu nie te poniżej 1000? dlaczego akurat 800? czy któraś z Was może mi to wyjaśnić? biorąc pod uwagę że im droższa tym ma bardziej bzdurne dodatki i funkcje zupełnie nie przydatne i nie potrzebne
nacik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 12:59   #16
sylwia18oooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

hehe no właśnie :P za 800 zł to można już kosiarke kupić
sylwia18oooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 13:39   #17
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Króliiczek dałam opis żeby nie rozpisywać sie jakie ma zalety, ta maszynka jest naprawdę rewelacyjna i nawet za tą kwotę i nie trzeba wydawać bóg wie jakich pieniędzy

W tym sklepie można kupić na raty ale o ile co wiem, nie ma tam rat 0%
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 18:00   #18
navika90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 371
GG do navika90
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

kupiłam TŻ PT730/16 dzisiaj kurier dostarczył, wygląda na całkiem solidną a jaka się okaże to już TŻ musi ocenić w swoim czasie. Uważam, że nie wszystko co drogie musi być od razu dobre bo tak często nie jest. Ta maszynka ma wszystko to co powinna mieć, pewnie są jakieś lepsze ale według mnie to doby zakup.
navika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 19:35   #19
kroliiczek
Zakorzenienie
 
Avatar kroliiczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6 730
GG do kroliiczek
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Ja nie mówię, że każdy musi się ze mną zgadzać. Uważam, że jak już kupować to coś porządnego i na lata Lepiej kupić sobie zestaw cieni za 5 zł niczym dla dzieci czy 2 kolory za ponad 20? Twarz się ma tylko jedną, trzeba o nią dbać.

Edytowane przez kroliiczek
Czas edycji: 2011-12-12 o 19:46
kroliiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 10:25   #20
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Kupiłam niedawno facetowi golarkę Braun series 3 330, jest naprawdę bardzo zadowolony, zresztą w sklepie trafiłam wtedy na przesympatyczną panią, która poleciła mi właśnie ten model, ponieważ jej mąż używa tej samej i goli idealnie. Żałuję tylko, że nie zamówiłam z Allegro, zaoszczędziłabym ponad 100 zł. Golarka nie kosztowała 800zł, ani 799 tylko 300, na Allegro w tej chwili schodzą za 200 a mogę szczerze polecić. Mój brat natomiast ma golarkę tej samej firmy - Braun Cruzer 4, używa jej już ponad rok i cały czas się z niej cieszy, goli się co dwa dni, folie nadal w stanie idealnym. I też nie kosztowała fortuny, kupił ją za trochę ponad 300 zł. Zarówno brat jak i facet mają twarz w całości :p
Więc ciężko powiedzieć, czy dobra golarka musi kosztować koniecznie wspomniane 800zł. Może lepiej kupić najpierw dobrą ale tańszą golarkę a później bawić się w bardziej wymyślne modele.
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 10:56   #21
navika90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 371
GG do navika90
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

czasem odnoszę wrażenie, że co poniektórzy to patrzą na cenę zamiast na opis danej rzeczy i opinie użytkowników. W zeszłym roku kupiłam TŻ słuchawki też nie za jakąś wygórowaną cenę i jest baaardzo zadowolony. Lubię kupować elektronikę bo to zawsze jest wyzwanie kupić coś dobrego za jak najbardziej rozsądną cenę. Nie sztuką jest przecież iść do sklepu i kupić "no bo drogie to dobre" naprawdę często tak nie jest, czasem po prostu się przepłaca. A po co?

Nie każdy o tym wie ale jak będziecie kupować w media markt, albo w podobnym sklepie jakąś rzecz która nie jest na promocji to można negocjować ceny!! Czasem warto spróbować
pod warunkiem, że kupuje się za gotówkę a nie na raty.

Edytowane przez navika90
Czas edycji: 2011-12-13 o 10:58
navika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 23:22   #22
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Golarka elektryczna - dla mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez navika90 Pokaż wiadomość
czasem odnoszę wrażenie, że co poniektórzy to patrzą na cenę zamiast na opis danej rzeczy i opinie użytkowników.
Dokładnie
Aż wkleję moją odpowiedź z innego wątku, gdzie kroliiczek pisała, że drogie golarki są lepsze - bo inaczej jedne nie kosztowały by 200, a drugie 800 zł


A dlaczego jeden model samochodu kosztuje 40, a inny 400 tys.? I czy to oznacza, że taki za 40 będzie do niczego i nie należy go kupować, tylko koniecznie oszczędzać na ten za pół miliona?
Wiadomo, że często (aczkolwiek nie zawsze) droższe rzeczy są lepsze jakościowo - ale to nie oznacza automatycznie, że te tańsze są badziewne

Jeśli znalazłabym sporo pozytywnych opinii o jakimś modelu golarki za 200 zł, to bym ją kupiła Według mnie taki sprzęt może być już całkiem porządny (myślę, że o badziewiu, którego nie warto kupować, można by ewentualnie mówić w przypadku golarki za 23 zł - znalazłam taką właśnie w sklepie internetowym - aczkolwiek nie wiem, nie używałam, więc i tak byłabym ostrożna z wydawaniem negatywnych opinii na podstawie samej ceny).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 19:37   #23
Alex_ldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Golarka elektryczna dla mężczyzny

Witam, nijako oszukałem nazwą tematu, bo to ja sam potrzebuję golarki, ale nie raz przekonałem się, że drogie wizażystki pomogą i tym razem, a także liczę na zabranie głosu mężczyzn czytających wizaż

Do rzeczy.Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupna golarki elektrycznej do twarzy. Od lat golę się normalnymi żyletkami Gillette, jednak czasami przytrafiają się podrażnienia co jest bardzo deprymujące przed jakimś ważnym spotkaniem lub wyjściem. Postanowiłem więc rozejrzeć się za golarką elektryczną. Jednak rozpiętość cenowa, jak i opinię są bardzo różne.
Także w skrócie poszukuję golarki elektrycznej do 300zl spełniająca następujące wymagania:
Najważniejsze i priorytetowe cechy dla mnie:
Jak najbardziej możliwe gładkie i dokładne golenie przybliżone do żyletki oraz brak podrażnień na twarzy.
Tylko to ma dla mnie znaczenie. Reszta można powiedzieć jest dla mnie bez znaczenia, nawet czy to będzie na kablu czy akumulatorek.
Prosił bym o wszelkie opinie mające na celu nakierowanie mnie na wybór odpowiedniego modelu, lub konkretnie o podawanie modeli spełniające główne warunki.
Alex_ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 21:41   #24
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Golarka elektryczna dla mężczyzny

Ja kupiłam mojemu facetowi na urodziny golarkę Philipsa, bez zbędnych bajerów, ale można ją używać na mokro. Doradził mi to mój brat, który ma tam jakieś swoje doświadczenie w golarkach. Twierdzi, że na sucho ciężko ogolić się bez podrażnienia. I faktycznie - mój tż jest bardzo zadowolony, używa jej z chęcią, nie ma żadnych zadrapań, podrażnień, czerwonych śladów czy strupków na twarzy. Goli ona dość dokładnie, mojego lubego praktycznie do gładkości.

Model załączam, nie jest jakiś koszmarnie drogi.
http://www.ceneo.pl/;01513435784-10.htm
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:32   #25
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Golarka elektryczna dla mężczyzny

Ja mogę napisać jedynie, że znajomy poleciłby na pewno markę Philips, ponieważ używa golarki własnie tej firmy i jest zadowolony.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:23   #26
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Post GOLARKA na rocznicę? a może coś innego?

Hey wszystkim !
Chciałabym kupić mojemu chłopakowi golarkę na rocznicę. Czy to dobry pomysł? Czy znacie jakieś dobre golarki dla mężczyzn?
A jeśli golarka jest złym pomysłem to co innego mogłabym kupić?
Dodam że mogę zainwestować nawet 100 zł bo to wyjątkowa okazja
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 11:21   #27
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: GOLARKA na rocznicę? a może coś innego?

Zależy jaka golarka, jeśli elektryczna: do 100 zł wątpię abyś coś dobrego znalazła. Z dobrych firm polecam: Philips. Jeszcze jedno: czy ma to być golarka do golenia zarostu czy włosów na głowie?

Jeśli chodzi o rocznicę: wybrałabym raczej prezent wspólny dla Was obojga lub z Wami związany
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 08:08   #28
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: GOLARKA na rocznicę? a może coś innego?

ja kupiłam mojemu Tżtowi golarkę na jakąś okazję i był zadowolony. ale sam kiedyś wspominał że chciałby sobie kupić cos takiego

za 100 zł nie wiem czy znajdziesz coś dobrego, ja za Philipsa dałam 198 zł
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 20:57   #29
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: GOLARKA na rocznicę? a może coś innego?

Też myślę o zakupie golarki. Co prawda nie na rocznicę, lecz na urodziny chętnie poczytam Wasze opinie
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:54   #30
betacar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: GOLARKA na rocznicę? a może coś innego?

Ja kiedyś kupiłam mojemu facetowi golarkę na Święta i był bardzo zadowolony. Teraz w sklepach internetowych z rtv i agd można kupić naprawdę niezłe golarki w rozsądnej cenie. Też myślę, że Philips to dobry wybór.
betacar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 14:33:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.