Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 20:52   #871
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Ja wpadlam w obsesje, zamowilam 3 staniki, z czego jeden pojdzie pewnie do zwrotu i spac nie moge w oczekiwaniu na przesylke. Mimo to siedze nadal na Ebayu szukajac okazji i walac sie co chwil w leb, zeby nic nie kupowac, bo jeszcze sie porozrastam i beda za male.
Jakbym o sobie czytala
Hmmm chyba tesz musze tak zalatwic mojego TZ
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:54   #872
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Za Waszą radą zabrałam się za badanie i ogolnie mierzenie biustu.Nosiłam Triumpha 90-95B/C zależało jaki rozmiar.Z tego co wyczytałam wyszło mi 95E.Troche mnie to przeraziło,ale mówie ,,Pojde do pierwszego lepszego bielizniarskiego i zobacze czy beda sie ze mna smiac" Poszłam pytam czy jest,a miła pani że oczywiscie.Przymierzam 95E i sie topie,kompletnie nie pasuje,biust sie w nim gubi,a stanik marszczy,Wiec co z tymi miarkami?Pani powiedziala ze D bylby dobry.Co prawda nie miałąm czasu mierzyc ale jutro to opatrze.Co myslicie.Mam 97pod biustem 121,5-122 w biuscie.
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:04   #873
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Za Waszą radą zabrałam się za badanie i ogolnie mierzenie biustu.Nosiłam Triumpha 90-95B/C zależało jaki rozmiar.Z tego co wyczytałam wyszło mi 95E.Troche mnie to przeraziło,ale mówie ,,Pojde do pierwszego lepszego bielizniarskiego i zobacze czy beda sie ze mna smiac" Poszłam pytam czy jest,a miła pani że oczywiscie.Przymierzam 95E i sie topie,kompletnie nie pasuje,biust sie w nim gubi,a stanik marszczy,Wiec co z tymi miarkami?Pani powiedziala ze D bylby dobry.Co prawda nie miałąm czasu mierzyc ale jutro to opatrze.Co myslicie.Mam 97pod biustem 121,5-122 w biuscie.
Ja się wcale nie dziwię, że 95E było za duże, bo 95 to nie rozmiar dla Ciebie. Powinnaś nosić góra 90 pod biustem. Nawet 85 radzę spróbować.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Edit: Wiecie co, po dzisiejszym dniu w pracy, w za malym staniku, doszlam do wniosku, ze wlasciwy stanik poprawi nie tylko moj biust, ale i poczucie pewnosci siebie. Juz nie bede musiala po kazdym schyleniu szukac ustronnego miejsca, by wpakowac piersi do miseczek, nie bede sie garbic, by ukryc buleczki... Bede czuc sie pewniej, lepiej, a moze i seksoweniej?
To ja widzę, że całkiem nieźle jeszcze dobrałam stanik, skoro mnie biust nie wypada z misek i nie muszę za wiele tam kombinować.
Chociaż zerkające na świat sutki doprowadzają mnie do pasji i czasem podciągam górę stanika, żeby je schować z powrotem.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:08   #874
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Madeleine, po wrzuceniu twoich danych w Bra - Fitter wychodzi mi brytyjskie 85H (38H) i info, ze w Polsce takich nie produkuja No ale nie wychodzi absolutnie obwod 95!!
Ale na Ebayu w twoim rozmiarze jest wiele stanikow:
http://odziez-buty-dodatki.search.eb...8QQsacatZ11450
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:09   #875
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Do gorsetów stosują się zupełnie inne zasady niż do biustonoszy, niemniej jednak, zazwyczaj działa to w drugą stronę -tzn - jeszcze mniejszy obwód + jeszcze większy biust. Ale może po prostu dobrze się ten gorset daje związać i wcale tam nie masz 75cm?
Obwody zaniża się tylko w gorsetach sznurowanych przeznaczonych do ściągania i zwężania talii.
Gorsety bieliźniane na haftki to zupełnie inna para kaloszy.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:16   #876
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

No to jasne, ja myślałam właśnie o takich najzwyczajniejszych wiązanych gorsetach, a tam właśnie jeszcze bardziej się zaniża.

Edytowane przez Teje
Czas edycji: 2008-04-14 o 21:16 Powód: literówka
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:40   #877
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kolejna siostra biustowa. Jak fajnie.

__________________

Kobity, ja dziś całe Zabrze obeszłam i jestem załamana. Większość dostępnych 70E to Gaia. Niestety Gaia sama w sobie nie umie się zdecydować na wielkość misek. Z 6 sztuk 70E przeze mnie mierzonych 2 były dobre, 2 za luźne i 2 za ciasne. Wszystkie w połowie soft. Znienawidziłam ten typ na wieki. Dobrze, że byłam w gładkiej bawełniano-wiskozowej bluzce, inaczej miałabym w szafie piękne 70E nie do założenia. W każdym z tych staników pod bluzką odznacza mi się linia na granicy grubości biustonosza. (I nie chodzi o to, że jest kreska. To wyraźna różnica w grubości stanika odznaczająca się pod materiałem.) Wygląda to paskudnie. Bielizna super, ale co z tego skoro źle wygląda pod bluzką?!

Oczywiście, gdy poprosiłam o całe wyściełane, pani zaproponowała mi 75D. Tak na marginesie, w Gai 75D i 70E wcale nie mają tych samych misek. 75D które dziś mierzyłam (z ciekawości) były za małe, wszystkie jak jeden.

Potem w ruch poszły Triumphy. 70E jest u nich na mnie za małe. Po wielu trudach, w czwartym sklepie Triumpha znalazłam 70F, które... też było małe. Tzn. było dobre na dziś, na po okresie, za tydzień już się nie wcisnę. Było śliczne i wyściełane cienką warstwą w całości, ale co z tego...

Dopadłam też Dalię, ale pani miała tylko opcję soft.

4 godziny łażenia i nic. Nadal nie wiem jaki rozmiar noszę.
O proszę To ja powiem tak, kiedyś nosiłam 75B/C przestawiałam się powoli na 75D i staniczki La senzy były idealne, kupiłam 2 staniczki 75D Gai i były ciut za duże. Trochę ponosiłam La senzę, po kilku tygodniach przymierzyłam z powrotem Gaię i oba były już dobre.
A co to jest opcja soft? Ja uwielbiam staniki bez żadnych szwów na miseczkach, jak najmniej dodatków i ozdób aby wszystko pod bluzeczką było gładkie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ano właśnie... Kostar! Jeszcze to mi zostało i jest podobno w Gliwicach. Jutro polowanie nr 2.

Ciekawe czy na mnie też 70E będzie...
Mam nadzieję że znajdziesz bo z ciekawości oglądałam Kostar w sklepie internetowym i mieli trochę 70E ale nie były to fasony które mnie interesowały (większosć z nich to taki fason że do połowy takie gąbeczki usztywniane a druga połowa (ta od góry) to koronka)- nie lubię takich fasonów
Aha i patrzyłam w internecie czy z tego fasonu co kupowałam jest 70E, o dziwo w żadnym z 6 sklepów nie było tylko max 70D
Wrzucam fotkę kupionego stanika, tylko ze ja mam czarny kolor

Cytat:
Napisane przez Milcząca Pokaż wiadomość
Misiapisia
Olik
Kropka75
Milcząca
jest nas troche dziewczyny w tym smym rozmiarze

a może by tak jakąś nieformalną forumowa grupe zalozyć
co wy na to ?
haha no może



-------------

Jakby co polecam warszawiankom sklep
Satine bielizna na ul Puławska 24B
(można podjechać metrem i kilka przystanków tramwajem można sobie dokładnie zobaczyć na zumi.pl)
Biustonosze ładnie porozwieszane, oczywiście trzeba popytać o rozmiary bo nie wszystkie wiszą . W przymierzalniach instrukcje obsługi zakładania staniczka . Pani z obsługi przemiła! Pomagała, dobierała, podciągała ramiączka i nawet zapytałam jak staniczki leżą i razem uznałyśmy że ten czarny który wybrałam najlepiej leży i z tyłu tak samo. Pani chętna do pomocy, ale nie narzucająca się, aczkolwiek ja namawiam do skorzystania z tej pomocy
Kupiłam za 81zł czarny biustonosz zdjęcie poniżej tylko inny kolor na fotce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1718.jpg (37,1 KB, 50 załadowań)
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 22:49   #878
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Za Waszą radą zabrałam się za badanie i ogolnie mierzenie biustu.Nosiłam Triumpha 90-95B/C zależało jaki rozmiar.Z tego co wyczytałam wyszło mi 95E.Troche mnie to przeraziło,ale mówie ,,Pojde do pierwszego lepszego bielizniarskiego i zobacze czy beda sie ze mna smiac" Poszłam pytam czy jest,a miła pani że oczywiscie.Przymierzam 95E i sie topie,kompletnie nie pasuje,biust sie w nim gubi,a stanik marszczy,Wiec co z tymi miarkami?Pani powiedziala ze D bylby dobry.Co prawda nie miałąm czasu mierzyc ale jutro to opatrze.Co myslicie.Mam 97pod biustem 121,5-122 w biuscie.
skoro masz 97cm pod biustem to stanik powinien być na 90cm, z tej tabeli http://docs.google.com/View?docid=dfq559j5_1fjkt4n by wyszło że miseczka G, bądź 85H
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:43   #879
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
W grupie razniej
Czy ktoras z was juz ma biustonosz wg. Nowego Stanikowego Testamentu? Jaki rozmiar i model? Ja jeszcze nie mam
No więc ja mogę domeldować, że odebrałam właśnie swój Fantasie 32E i jest... ciasny. Nie jakiś bardzo mały, ale ciasny.
To stanik typu semi soft, tzn. cienka gąbeczka do połowy, koronka u góry. Ogólnie miękki typ, więc nigdy bym się nie spodziewała, że nie będzie ok. Raczej myślałam, że za duży będzie.

U mnie chyba jest ten problem, że moje piersi nie są mocno wypukłe, są natomiast rozłożone na dość dużej powierzchni i górna linia tego stanika zaznacza mi się zbyt wyraźnie (dokładnie jak 70F w Triumphie). Gdy dam ręce do tyłu widać, że tnie biust na pół, robiąc wypukłość powyżej linii materiału.

Ale boję się, że F będzie jednak za duże. Nie wiem jaka jest różnica w wielkości, ale naprawdę brakuje mi niewiele.

Mam nadzieję, że jakoś w miarę zrozumiałe to jest, co napisałam.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
O proszę To ja powiem tak, kiedyś nosiłam 75B/C przestawiałam się powoli na 75D i staniczki La senzy były idealne, kupiłam 2 staniczki 75D Gai i były ciut za duże. Trochę ponosiłam La senzę, po kilku tygodniach przymierzyłam z powrotem Gaię i oba były już dobre.
A co to jest opcja soft? Ja uwielbiam staniki bez żadnych szwów na miseczkach, jak najmniej dodatków i ozdób aby wszystko pod bluzeczką było gładkie
Soft to te całkiem miękkie, sam materiał, bez gąbki, bez usztywnienia.
Ja mam psychozę na punkcie wystających sutków więc zdecydowanie wolę takie na cienkiej gąbeczce.

Nie wiedzieć czemu większość firm uznała, że 70E to duży biust i gąbki wkładać tam nie można.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że znajdziesz bo z ciekawości oglądałam Kostar w sklepie internetowym i mieli trochę 70E ale nie były to fasony które mnie interesowały (większosć z nich to taki fason że do połowy takie gąbeczki usztywniane a druga połowa (ta od góry) to koronka)- nie lubię takich fasonów
Aha i patrzyłam w internecie czy z tego fasonu co kupowałam jest 70E, o dziwo w żadnym z 6 sklepów nie było tylko max 70D
Wrzucam fotkę kupionego stanika, tylko ze ja mam czarny kolor
No właśnie ten fason mierzyłam wczoraj w Gai. Ta różnica gąbka-koronka odznacza się pod bluzką.

Ten który kupiłaś jest wyściełany na całości, prawda? Zgadza się, takich w 70E trudno użyczyć. Triumph ma, ale tam 70F jest na mnie małe.


Ps. Dziewczyny, jaki ten Fantasie ma cudny obwód. Dość szeroki, wyraźnie przylegający do ciała i wcale nic nie wychodzi, nie robią się żadne bułki pod pachami ani na plecach. Jestem w szoku!
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:16   #880
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Za Waszą radą zabrałam się za badanie i ogolnie mierzenie biustu.Nosiłam Triumpha 90-95B/C zależało jaki rozmiar.Z tego co wyczytałam wyszło mi 95E.Troche mnie to przeraziło,ale mówie ,,Pojde do pierwszego lepszego bielizniarskiego i zobacze czy beda sie ze mna smiac" Poszłam pytam czy jest,a miła pani że oczywiscie.Przymierzam 95E i sie topie,kompletnie nie pasuje,biust sie w nim gubi,a stanik marszczy,Wiec co z tymi miarkami?Pani powiedziala ze D bylby dobry.Co prawda nie miałąm czasu mierzyc ale jutro to opatrze.Co myslicie.Mam 97pod biustem 121,5-122 w biuscie.
Jeśli mierzyłaś polskie 95E i wydawało Ci się za duże to prawdopodobnie z powodu zbyt luźnego obwodu większość piersi uciekała Ci pod pachy.
Jeśli dysponujesz drukarką wydrukuj sobie Piersiowkę i zawsze zabieraj ja na zakupy. Link do Piersiówki w formacie pdf: http://stanikomania.pl/pliki/Piersiowka.pdf
Link do Piersiówki w formacie jpg: http://stanikomania.pl/pliki/piersiowka.jpg

Większośc z informacji, które znajdują się na Piersiówce jest też tu:
http://besame.blox.pl/2007/02/Stanik...radnikowo.html

IMO, przy 97cm pod biustem powinnaś sprobować obwodu 85, ewentualnie 90, ale na pewno nie 95. Przy takim obwodzie z tabelki wychodzi Ci angielskie 85H lub 90G, ale ponieważ domyślam się, że masz troche tłuszczyku na plecach, który tworzy też ten obwód w biuście to może się okazać, że angielskie 85G wystarczy. W polskiej rozmiarówce to odpowiednio 85J/K oraz 90G/H.

Bardzo polecam Ci zajrzenie na Lobby Biuściastych. Tam jest wiele kobiet o podobnych wymiarach lub nawet identycznych jak Twoje wymiarach. One najlepiej doradzą Ci jak rozmiar stanika wybrać, bo w końcu są bardzo podobnej budowy jak Ty, biust też mają podobny.
Zajrzyj więc na: http://biusciaste.prv.pl
Ważne jest też aby przy przymierzaniu stosować się do rad "jak zakładać stanik":
http://besame.blox.pl/2007/03/Jak-zalozyc-stanik.html
http://www.pinezka.pl/content/view/3050/203/


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To ja widzę, że całkiem nieźle jeszcze dobrałam stanik, skoro mnie biust nie wypada z misek i nie muszę za wiele tam kombinować.
Chociaż zerkające na świat sutki doprowadzają mnie do pasji i czasem podciągam górę stanika, żeby je schować z powrotem.
Ale wystające na świat brodawki to objaw za małej miseczki. Oznacza to, że miseczka nie jest w stanie objąć całej piersi. Jeśli musisz je chować z powrotem to spróbuj większej miseczki - może nawet o dwie, trzy miseczki.
Zobacz, że brodawka, powinna byc mniej więcej na przecięciu szwów:
http://images.figleaves.com/product/...3499-front.jpg
http://images.figleaves.com/product/...1215-style.jpg
http://images.figleaves.com/product/...6361-style.jpg
http://images.figleaves.com/product/...7662-front.jpg
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:17   #881
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez netty Pokaż wiadomość
Agabil1, a jak ogólnie oceniasz Arabellę? Tak wizualnie? Nie jest za bardzo zabudowana? Jak oceniasz fiszbiny? W ogóle jak się w niej czujesz? Przepraszam za ten stos pytań, ale też się właśnie przymierzam do Arabelli i pamiętam, że mamy podobne wymiary, więc jestem bardzo ciekawa Twojej opinii
Netty
Jeśli masz bardzo podobne wymiary do mnie to radzę Arabellę 60DD, bo E jednak ma za duże miseczki. Będę ją nosić za jakiś czas gdy biust się powiększy ponieważ teraz jednak widać marszczącą się i luźną siateczkę.
Stanik jest piękny: starannie wykonany, subtelny, bardzo kobiecy. Nie jest takim pancernikiem jak Inferno, obstrykam go na dniach (ale nie na sobie) .
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 07:22   #882
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Ale wystające na świat brodawki to objaw za małej miseczki. Oznacza to, że miseczka nie jest w stanie objąć całej piersi. Jeśli musisz je chowac spowrotem to spróbuj większej miseczki - może nawet o dwie, trzy miseczki.
Ależ ja wiem o tym.
To był komentarz do staników starego typu, że się tak wyrażę i ich dopasowania czy też wyjątkowego niedopasowania.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:34   #883
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ależ ja wiem o tym.
To był komentarz do staników starego typu, że się tak wyrażę i ich dopasowania czy też wyjątkowego niedopasowania.
Aaaaa... wcześnie jest, więc może się jeszcze nie obudziłam
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:51   #884
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a ja musze Wam jeszcze raz podziękować i się pochwalić zarazem Przez ten watek pierwszy raz kupiłam inny (prawie idealny) rozmiar biustonosza i dosłownie po tygodniu noszenia biust "powiększył" mi się o 4 cm
dziekuję
teraz szukam kolejnego z jeszcze mniejszym obwodem i większą miseczką
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:15   #885
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Aaaaa... wcześnie jest, więc może się jeszcze nie obudziłam

Pobuuuudddkkkkaaaaaaaaaaa aaaaaaaa

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
a ja musze Wam jeszcze raz podziękować i się pochwalić zarazem Przez ten watek pierwszy raz kupiłam inny (prawie idealny) rozmiar biustonosza i dosłownie po tygodniu noszenia biust "powiększył" mi się o 4 cm
dziekuję
teraz szukam kolejnego z jeszcze mniejszym obwodem i większą miseczką
Że co proszę? Żartujesz??

____________________

Dziewczyny, ma któraś doświadczenia z firmami DamaKier, Dalia i Alles?
DamaKier robi miski na gąbce, niestety tylko do E, u mnie nigdzie tej firmy nie ma. Chciałabym się dowiedzieć jak się kształtują ich miseczki. Jeśli któraś próbowała, będę wdzięczna za info.
Podobnie z pozostałymi...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:37   #886
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Przykro mi, Kropka, ze staniczek za maly Moze ja trafilam z tym 32F w Infernach? Niedlugo sie okaze i dam znac . Mysle, ze zostawie sobie tylko jedno Inferno (jesli bedzie pasowalo), bo po przeczytaniu o 4cm wzroscie biustu z lekka zgroza zajrzałam sobie w dekolt, chyba bedzie lepiej jesli bede kupowac tylko jeden stanik miesiecznie jesli tak to ma rosnac. Szkoda, ze jesli teraz wydam kase na stanik, to juz za miesiac moze sie okazac, ze stanik jest za maly i moje nowe cudenka wyladuja w szufladzie obok znienawidzonych 75C
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:50   #887
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

no dobra dobra- przyznam sie ;p wczesniej mierzyłam bez stanika, a teraz w staniku (ale on jest calkiem miekki wiec raczej nie dodal mi 4 cm)
ale roznica jest widoczna golym okiem
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:24   #888
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Przykro mi, Kropka, ze staniczek za maly Moze ja trafilam z tym 32F w Infernach? Niedlugo sie okaze i dam znac . Mysle, ze zostawie sobie tylko jedno Inferno (jesli bedzie pasowalo), bo po przeczytaniu o 4cm wzroscie biustu z lekka zgroza zajrzałam sobie w dekolt, chyba bedzie lepiej jesli bede kupowac tylko jeden stanik miesiecznie jesli tak to ma rosnac. Szkoda, ze jesli teraz wydam kase na stanik, to juz za miesiac moze sie okazac, ze stanik jest za maly i moje nowe cudenka wyladuja w szufladzie obok znienawidzonych 75C
Mnie smuci jeszcze to, że Inferno kupiłam też 32E. Durna baba, durna baba...
Mam nadzieję, że Twoje będą dobre.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:52   #889
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziewczyny, wy tu pobeznane jesteście w tych markach, fasonach itp. ja nie wiem za bardzo o co chodzi. w kalkulatorze wyszlo mi brytyjskie 30 E/F bo mam w biuście 90 dokładnie, a od 91 jest już F czyli na granicy. na ebay-u znalazłam takie coś
http://cgi.ebay.pl/BNWT-Panache-Bras...ayphotohosting

i strasznie mi się spodobał ten staniczek, znacie go może?
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 09:55   #890
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mnie smuci jeszcze to, że Inferno kupiłam też 32E. Durna baba, durna baba...
Mam nadzieję, że Twoje będą dobre.
Ale tego Inferno jeszcze nie dostalas? Moze akurat bedzie ci pasowal...

...przynajmniej na poczatku, dopóki biust nie wmigruje na swoje miejsce

Ja dalam , ze zamowilam 3 staniki, jesli rozmiar mi sie zmieni to wtopie tyko kase, dlatego mysle o oddaniu 2 i ewentualnym zamowieniu jakiegos za miesiac, tzn. po miesiecznej migracji.
Mam tylko problem, bo nie mam karty kredytowej i placic moge tylko PayPalem, wiec moge kupowac wlasciwie tylko na Ebayu, a w Brastopie sa takie fajne staniczki

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wy tu pobeznane jesteście w tych markach, fasonach itp. ja nie wiem za bardzo o co chodzi. w kalkulatorze wyszlo mi brytyjskie 30 E/F bo mam w biuście 90 dokładnie, a od 91 jest już F czyli na granicy. na ebay-u znalazłam takie coś
http://cgi.ebay.pl/BNWT-Panache-Bras...ayphotohosting

i strasznie mi się spodobał ten staniczek, znacie go może?
Ja tez jestem na granicy E i F, pierwszy zamowilam niestety E, ale potem kolejne, po sugestiach, w rozmiarze F. Tobie tez radze zamowic F. Jednej prawdy sie teraz trzymam - nigdy nie zamawiac stanikow w mniejeszym rozmiarze .
Moze poczytaj na Lobby o tym modelu stanika, tzn. Harmony, czy jest malo- czy duzomiseczkowy itp., ale mimo wszystko, radze ci kupic F.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:04   #891
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Ale tego Inferno jeszcze nie dostalas? Moze akurat bedzie ci pasowal...

...przynajmniej na poczatku, dopóki biust nie wmigruje na swoje miejsce

Ja dalam , ze zamowilam 3 staniki, jesli rozmiar mi sie zmieni to wtopie tyko kase, dlatego mysle o oddaniu 2 i ewentualnym zamowieniu jakiegos za miesiac, tzn. po miesiecznej migracji.
Mam tylko problem, bo nie mam karty kredytowej i placic moge tylko PayPalem, wiec moge kupowac wlasciwie tylko na Ebayu, a w Brastopie sa takie fajne staniczki
Po tym co przeczytałam o rozmiarze zakupionym przez Agabil wątpię czy będzie mi pasował. No i raczej chyba nie należy się spodziewać zbytniej migracji po Inferno, w którym biust przybiera średnio naturalny kształt...

Kupiłaś 3 ale dwie sztuki F chyba, prawda? Więc może któryś będzie nawet ciut na wyrost, zależnie od firmy i kroju. Oby.

Ps. O jakim to sklepie mówisz, że takie fajne?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:29   #892
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Po tym co przeczytałam o rozmiarze zakupionym przez Agabil wątpię czy będzie mi pasował. No i raczej chyba nie należy się spodziewać zbytniej migracji po Inferno, w którym biust przybiera średnio naturalny kształt...

Kupiłaś 3 ale dwie sztuki F chyba, prawda? Więc może któryś będzie nawet ciut na wyrost, zależnie od firmy i kroju. Oby.

Ps. O jakim to sklepie mówisz, że takie fajne?
Kupilam Ophelie, ona ma bardziej naturalne ksztalty, ale 32E, wiec teraz z gory ja skreslam, i dwa Inferna (czarne i biale) 32F. Zakladam, ze jedno Inferno zostawie, reszte odesle, a kiedy kasa wroci na paypal, kupie wieksza Ophelie (moze 32FF?). Najbardziej sie boje tego, ze zaden z nich nie bedzie dobry

A sklep, o ktorym, mowie to www.brastop.com W przyszlym tygodniu ciagne meza do banku zeby zalatwic kredytowke .
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:40   #893
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wy tu pobeznane jesteście w tych markach, fasonach itp. ja nie wiem za bardzo o co chodzi. w kalkulatorze wyszlo mi brytyjskie 30 E/F bo mam w biuście 90 dokładnie, a od 91 jest już F czyli na granicy. na ebay-u znalazłam takie coś
http://cgi.ebay.pl/BNWT-Panache-Bras...ayphotohosting

i strasznie mi się spodobał ten staniczek, znacie go może?
Zakochalam sie !!!

Na lobby wyczytalam ze ma wlasnie ten Harmony Petrol szerokie fiszbiny, i jest rozciagliwiec, i ma duze miseczki.
Wiec chyba czeba zamawiac ciasniejszy obwod, lecz dalej taki sam nr miski ? Czyli na mnie (60 DD) bedzie 60 E ?
Czy dobrze policzylam ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 11:21   #894
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Doszly do mnie przesylki z Ebaya
Ophelia 32E i szorty 12.
Obie rzeczy zamawialam 10.04, doszly 15.04. Polecam wiec ebayowe Naturalfigures i Our-Secrets-Beneath

Na tym koniec dobrych wiesci

Szorty 12, czyli 38, balam sie, ze 36 moze byc z male, a w 38(12) tone. Nie moge zwrocic, wiec chyba je jakos zweze.

Stanik, jest 32E, jeszcze przed chwila pisalam, ze pewnie bedzie za maly, z Inferna mam 32F, a tymczasem... jest za duzy! Tzn. w obwodzie OK, zapielam na najluzniejsza i nie cisnie ani nic z tych rzeczy, powyciagalm wszystko spod pach itd, a moj biust nie wypelnia calkowicie miseczki, sa luzy, a u gory sie marszczy
Teraz dopiero mam rebus. Za chwile wychodze do pracy, metek nie urywam, musze go jeszcze raz poprzymierzac i pomyslec, czy oddac, czy czekac na migracje.
No coz, to moj pierwszy w zyciu za duzy stanik, powinnam sie cieszyc.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 11:39   #895
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ale ja gupia buuuuuu

juz dzis niemogłam psychicznie wytrzymac chodzenia w tym co mam i kupiłam

cos takiego (okropnie antykoncepcyjnie on wygląda na mnie) http://195.42.113.41/model/kolory/duze/1134690171.jpg to jest gaia...niby 70F a jednak jesli chodzi o szczególy to wszystko jest nie tak
ja juz sama nie wiem jak to powinno lezeć

to chyba jedyny biustonosz który celuje w środek pachy u mnie ale Gaia to okropna firma...każdy rozmiar jest inny niby mierzyłam takie same a każda miska była inna i każdy obwód inny
to 70 to chyba raczej takie rozciągliwe, bo zapinam sie na najciasniejszą druga haftkę i bynajmniej mnie nie dusi ...chyba jest dobre...ale tamiska to porazka...zacznijmy od tego ,że ja nie lubie takich półusztywnianych-najchętniej to bym zakupiła całe usztywniane miski
rozstaw ma niby jakis szerszy, w dole biustonosza mam luz tak jakby piers nie bya od samego dołu i ta góra...niby jest dobra...niby bo mam wrazenie ,ze w okolicy przy żebrach troszke tę pierś "przyciska" brzeg stanika za to koniecmiski jest tak wysoki że mam luz pod sama pachą wmiejscu gdzie jest przyszyte przednie ramiączko
..szlag mnie trafia
nie bardzo mam kasę, żeby teraz zainwestowac w jakis droższy musze troszke odczekac...czy myslicie ,ze możliwa jest migracja w takim biustonoszu ??
zmieniłam z 80 B na 70 F
...to może lepiej by było kupic jak ju cos tam sie ruszy

ps.czy może któras z wasma taki sam antykoncepcyjny model biustonosza typu sonia gaia ??
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 12:52   #896
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziękuje dziewczyny ,że mi odpisałyście Poszłam i poprosilam o 85 i okazało się,że leży idealnie.Nie wbija sie,ale ścisło przylega,i pomyśleć że nosiłam 95...Dzieki Wielkie
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 12:53   #897
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Netty
Jeśli masz bardzo podobne wymiary do mnie to radzę Arabellę 60DD, bo E jednak ma za duże miseczki. Będę ją nosić za jakiś czas gdy biust się powiększy ponieważ teraz jednak widać marszczącą się i luźną siateczkę.
Stanik jest piękny: starannie wykonany, subtelny, bardzo kobiecy. Nie jest takim pancernikiem jak Inferno, obstrykam go na dniach (ale nie na sobie) .

A jak Ci się nosi inferno? ja już się przyzwyczailam do tego mojego, tylko na początku mnie uciskal.

A skąd zamawialaś Arabellę, może też sobię kupię
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 13:04   #898
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Doszly do mnie przesylki z Ebaya
Ophelia 32E i szorty 12.
Obie rzeczy zamawialam 10.04, doszly 15.04. Polecam wiec ebayowe Naturalfigures i Our-Secrets-Beneath

Na tym koniec dobrych wiesci

Szorty 12, czyli 38, balam sie, ze 36 moze byc z male, a w 38(12) tone. Nie moge zwrocic, wiec chyba je jakos zweze.

Stanik, jest 32E, jeszcze przed chwila pisalam, ze pewnie bedzie za maly, z Inferna mam 32F, a tymczasem... jest za duzy! Tzn. w obwodzie OK, zapielam na najluzniejsza i nie cisnie ani nic z tych rzeczy, powyciagalm wszystko spod pach itd, a moj biust nie wypelnia calkowicie miseczki, sa luzy, a u gory sie marszczy
Teraz dopiero mam rebus. Za chwile wychodze do pracy, metek nie urywam, musze go jeszcze raz poprzymierzac i pomyslec, czy oddac, czy czekac na migracje.
No coz, to moj pierwszy w zyciu za duzy stanik, powinnam sie cieszyc.
Aj aj aj... Dokładnie tak zachowuje się na mnie większość 70E z Gai. Boję się też, że 70F tak się będzie zachowywał w tych modelach, gdzie E jest trochę małe.
Oby ten Inferno był lepiej trafiony.
Zaprezentujesz jakieś fotostory?

Coś nam się kurka nie udało to netowe polowanie początkowe.

Cytat:
Napisane przez Milcząca Pokaż wiadomość
ale ja gupia buuuuuu

juz dzis niemogłam psychicznie wytrzymac chodzenia w tym co mam i kupiłam

cos takiego (okropnie antykoncepcyjnie on wygląda na mnie) http://195.42.113.41/model/kolory/duze/1134690171.jpg to jest gaia...niby 70F a jednak jesli chodzi o szczególy to wszystko jest nie tak
ja juz sama nie wiem jak to powinno lezeć

to chyba jedyny biustonosz który celuje w środek pachy u mnie ale Gaia to okropna firma...każdy rozmiar jest inny niby mierzyłam takie same a każda miska była inna i każdy obwód inny
to 70 to chyba raczej takie rozciągliwe, bo zapinam sie na najciasniejszą druga haftkę i bynajmniej mnie nie dusi ...chyba jest dobre...ale tamiska to porazka...zacznijmy od tego ,że ja nie lubie takich półusztywnianych-najchętniej to bym zakupiła całe usztywniane miski
rozstaw ma niby jakis szerszy, w dole biustonosza mam luz tak jakby piers nie bya od samego dołu i ta góra...niby jest dobra...niby bo mam wrazenie ,ze w okolicy przy żebrach troszke tę pierś "przyciska" brzeg stanika za to koniecmiski jest tak wysoki że mam luz pod sama pachą wmiejscu gdzie jest przyszyte przednie ramiączko
..szlag mnie trafia
nie bardzo mam kasę, żeby teraz zainwestowac w jakis droższy musze troszke odczekac...czy myslicie ,ze możliwa jest migracja w takim biustonoszu ??
zmieniłam z 80 B na 70 F
...to może lepiej by było kupic jak ju cos tam sie ruszy

ps.czy może któras z wasma taki sam antykoncepcyjny model biustonosza typu sonia gaia ??
Ja go nawet wczoraj miałam na sobie. To jedyny model 70E z tej firmy, który był na mnie dobry i dobrze przylegał wszędzie. Nie robił też na mnie wrażenia anty. W ogóle byłam mocno zaskoczona, bo nie podobał mi się na tej modelce, a tak naprawdę jest całkiem ładny.
Nie kupiłam go tylko dlatego, że różnica grubości stanika na dole i u góry jest widoczna pod miękką bluzką.

Antykoncepcyjny był na mnie ten http://www.allegro.pl/item338054811_..._alpejski.html I wyglądał na mnie jak na tej sztucznej pani. Nic nigdzie nie pasowało.

Zostaw go na razie. Zdążysz sprzedać jak coś. I może spróbuj E, skoro F na początek wydaje się być za wielkie?!

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny ,że mi odpisałyście Poszłam i poprosilam o 85 i okazało się,że leży idealnie.Nie wbija sie,ale ścisło przylega,i pomyśleć że nosiłam 95...Dzieki Wielkie
Super. Chociaż jedna dziś zadowolona.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2008-04-15 o 13:30
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 13:20   #899
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja mam sonie i nie wydaje mi sie zeby to byl taki brzydki biustonosz-sa gorsze nawet ten sam rozmiar mam, niestety kupilam go jednak zanim dowiedzialam sie ze istnieja staniki z obwodem 60, wiec lezy nienoszony prawie
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:20   #900
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
A jak Ci się nosi inferno? ja już się przyzwyczailam do tego mojego, tylko na początku mnie uciskal.

A skąd zamawialaś Arabellę, może też sobię kupię
Inferno nosi mi się świetnie, już go wcale nie czuję nic nie podjeżdża, nic nie uwiera. Tylko ten jego pancerny wygląd... byłam dziś w klinice płodności i lekarz podczas badania piersi zrobił takie oczy gdy zobaczy ł ten stanik.
Arabellę kupiłam na giełdzie Lobby Biuściastych

Kropko, w moim przypadku migracja w Inferno zaczęła się już po 3 dniach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.