Co na pierwszy taniec? - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 09:07   #2161
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Natomiast co do Niemena, to tutaj można zatańczyć tradycyjny walc wiedeński. Tak tańczyli do tego utworu Edyta Górniak i Jan Kliment: http://tanieczgwiazdami.plejada.pl/3...icy_detal.html W sumie całkiem prosty mieli ten układ, po tym pierwszym podnoszeniu się trochę komplikuje, ale część do podnoszenia można spokojnie wykorzystać i nawet samemu się nauczyć. Wystarczy znać podstawowe kroki wiedeńczyka, a to chyba każdy zna - raz-dwa-trzy do przodu, raz-dwa-trzy do tyłu, a jak się chce obroty zrobić to się po ukosie stawia kroki i już pięknie wirujemy
huhu, my nawet podstawowych kroków do walca nie znamy i bujamy się w nieudolny sposób mimo wielu prób
próbowaliśmy kursów walca, które można ściągnąć z internetu i zawsze po 15 min wybucha wojna (oboje jesteśmy niecierpliwi, nerwowi i wybuchowi) i obrażeni na siebie więcej nie próbujemy. a na kurs po prostu nie mamy czasu, albo on pracuje, albo ja, albo znowu moja praca dorywcza, studia

ale dziękuje Ci bardzo za ten film E. Górniak, nie miałam pojęcia, że taniec do tej piosenki może być tak piękny
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 09:23   #2162
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: Co na pierwszy taniec?

pewnie sie nie wszystkim spodoba (a starszym gosciom na weselu to juz w ogole) ale my chyba zatanczymy do "Nothing Else Matters" (Metallica) ale nie wiem czy orkiestra to udzwignie.
Druga opcja to "Neverending Story" (Limahl) ale w zwolnionym tempie bo jest troche za szybkie
lalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:10   #2163
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
huhu, my nawet podstawowych kroków do walca nie znamy i bujamy się w nieudolny sposób mimo wielu prób
próbowaliśmy kursów walca, które można ściągnąć z internetu i zawsze po 15 min wybucha wojna (oboje jesteśmy niecierpliwi, nerwowi i wybuchowi) i obrażeni na siebie więcej nie próbujemy. a na kurs po prostu nie mamy czasu, albo on pracuje, albo ja, albo znowu moja praca dorywcza, studia

ale dziękuje Ci bardzo za ten film E. Górniak, nie miałam pojęcia, że taniec do tej piosenki może być tak piękny
To może jak nie na cały kurs, to umówcie się na lekcje indywidualne pod kątem tylko walca wiedeńskiego - godzinę zajęć możecie na takim indywidualnym spotkaniu z instruktorem dostosować do Waszych grafików Moim zdaniem dla takiego dnia warto A zapewniam Cię, że wystarczy tylko kilka lekcji.

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
pewnie sie nie wszystkim spodoba (a starszym gosciom na weselu to juz w ogole) ale my chyba zatanczymy do "Nothing Else Matters" (Metallica) ale nie wiem czy orkiestra to udzwignie.
Druga opcja to "Neverending Story" (Limahl) ale w zwolnionym tempie bo jest troche za szybkie
My też myślimy o NEM. Będziemy się poniekąd wzorować na tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=CUm-0BjRgEk
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:18   #2164
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
pewnie sie nie wszystkim spodoba (a starszym gosciom na weselu to juz w ogole) ale my chyba zatanczymy do "Nothing Else Matters" (Metallica) ale nie wiem czy orkiestra to udzwignie.
Druga opcja to "Neverending Story" (Limahl) ale w zwolnionym tempie bo jest troche za szybkie
A czemu ma się nie spodobać ? Ballada NEM jest cudowna. Sami będziemy do tego tańczyć, a mimo że będzie orkiestra to wole z płyty puścić oryginał. Oczywiście wersję z orkiestrą Nie chcę mieć zepsutego pierwszego tańca a wątpie czy ktokolwiek udźwignie ten utwór
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:05   #2165
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Tenebrosa i Dagunia - widze ze nie jestem sama! Spodziewalam sie gromu a widze ze Wy tez sie nad tym zastanawiacie Tez chyba puszcze z plyty i z orkiestra bo to jest trudno dobrze zaspiewac.

Dzieki za filmik
lalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:27   #2166
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
Tenebrosa i Dagunia - widze ze nie jestem sama! Spodziewalam sie gromu a widze ze Wy tez sie nad tym zastanawiacie Tez chyba puszcze z plyty i z orkiestra bo to jest trudno dobrze zaspiewac.

Dzieki za filmik
Nie wiem kiedy wychodzisz za mąż, ale wśród PM2012 NEM jest dosyć popularnym typem, jeśli chodzi o utwór na pierwszy taniec i na pewno kilka przyszłorocznych PMek do niego zatańczy z nowopoślubionym mężem I u nas oczywiście też będzie wersja z płyty puszczona, bo będziemy mieć na weselu DJa. Spora część naszych gości mogłaby to zresztą uznać za profanację, gdyby ktoś podjął się wykonania tego utworu na żywo
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:07   #2167
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy wychodzisz za mąż, ale wśród PM2012 NEM jest dosyć popularnym typem, jeśli chodzi o utwór na pierwszy taniec i na pewno kilka przyszłorocznych PMek do niego zatańczy z nowopoślubionym mężem I u nas oczywiście też będzie wersja z płyty puszczona, bo będziemy mieć na weselu DJa. Spora część naszych gości mogłaby to zresztą uznać za profanację, gdyby ktoś podjął się wykonania tego utworu na żywo
wychodze za maz w 2012.

to bardzo pozytywne zaskoczenie ze sporo par wybiera NEM. Z doswiadczenia weselnego i z tego co pytalam po znajomych nikt ale to nikt nie bral tego utworu pod uwage i stad moje watpliwosci czy dobrze robie Raczej wszyscy jada na "Czekasz na te jedna chwile" Krajewskiego albo walcu z Nocy i Dni albo jakims innym (z gory przepraszam za okreslenie) smetem

u mnie bedzie duzo osob z zagranicy wiec utwor po angielsku to dodatkowy plus, oprocz tego ze oboje lubimy Metallice.
lalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 17:28   #2168
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
wychodze za maz w 2012.

to bardzo pozytywne zaskoczenie ze sporo par wybiera NEM. Z doswiadczenia weselnego i z tego co pytalam po znajomych nikt ale to nikt nie bral tego utworu pod uwage i stad moje watpliwosci czy dobrze robie Raczej wszyscy jada na "Czekasz na te jedna chwile" Krajewskiego albo walcu z Nocy i Dni albo jakims innym (z gory przepraszam za okreslenie) smetem

u mnie bedzie duzo osob z zagranicy wiec utwor po angielsku to dodatkowy plus, oprocz tego ze oboje lubimy Metallice.
Nie martw się, ja też ciągle mam takie wątpliwości, głównie rozmyślam czy to nie za smutny utwór, jeśli chodzi o melodię (bo słów piękniejszych na pierwszy taniec nie mogłabym sobie wymarzyć). Ale powiem Ci, że wcześniej miałam inne typy, jednak teraz jestem na etapie NEM i myślę, że to pozostanie naszym ostatecznym wyborem. Łatwo z tego utworu nie zrezygnuję, w dodatku Narzeczonemu się podoba ta koncepcja, a ciężko trafić w jego gust

A tak w ogóle to czemu nie ma Cię jeszcze na naszym wątku? Panny Młode 2012 zapraszają
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=550372&page=93
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 19:06   #2169
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
pewnie sie nie wszystkim spodoba (a starszym gosciom na weselu to juz w ogole) ale my chyba zatanczymy do "Nothing Else Matters" (Metallica) ale nie wiem czy orkiestra to udzwignie.
Druga opcja to "Neverending Story" (Limahl) ale w zwolnionym tempie bo jest troche za szybkie

wspaniały ponadczasowy utwór, wcale się nie dziwię że go wybieracie

równie romantyczny i niesamowity tekst i melodie ma aerosmith - i don't wanna miss a thing
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:04   #2170
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: Co na pierwszy taniec?

dziekuje za wsparcie, no to decyzja zapadla

Aerosmith tez swietny pomysl.
lalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 14:19   #2171
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Nie martw się, ja też ciągle mam takie wątpliwości, głównie rozmyślam czy to nie za smutny utwór, jeśli chodzi o melodię (bo słów piękniejszych na pierwszy taniec nie mogłabym sobie wymarzyć). Ale powiem Ci, że wcześniej miałam inne typy, jednak teraz jestem na etapie NEM i myślę, że to pozostanie naszym ostatecznym wyborem. Łatwo z tego utworu nie zrezygnuję, w dodatku Narzeczonemu się podoba ta koncepcja, a ciężko trafić w jego gust

A tak w ogóle to czemu nie ma Cię jeszcze na naszym wątku? Panny Młode 2012 zapraszają
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=550372&page=93
zaraz sie tam zamelduje
lalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 22:57   #2172
krolewna14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Re: Co na pierwszy taniec??

Ja proponuję Paullę

Edytowane przez krolewna14
Czas edycji: 2011-08-18 o 23:01
krolewna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:58   #2173
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Re: Co na pierwszy taniec??

Cytat:
Napisane przez krolewna14 Pokaż wiadomość
Ja proponuję Paullę

"Od dziś" ?
to juz takie oklepane, może było modne jak weszło ale teraz już coraz mniej par tańczy przy tej piosence...ja biorę "Pogoda ducha" Hanny Banaszak
http://www.youtube.com/watch?v=YKlbJnAGOHQ
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:51   #2174
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Przeszukałam wątek i nie znalazłam - czyżby żadna para poza nami nie zdecydowała się na "High Hopes" Pink Floydów? http://www.youtube.com/watch?v=6i8264L8-N4 Wychodzi na to, że jesteśmy bardzo oryginalni Oczywiście trzeba to będzie uciąć do trzech minut, bo jest bardzo długie, ale to nasza piosenka
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 12:00   #2175
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
Tenebrosa i Dagunia - widze ze nie jestem sama! Spodziewalam sie gromu a widze ze Wy tez sie nad tym zastanawiacie Tez chyba puszcze z plyty i z orkiestra bo to jest trudno dobrze zaspiewac.

Dzieki za filmik
Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy wychodzisz za mąż, ale wśród PM2012 NEM jest dosyć popularnym typem, jeśli chodzi o utwór na pierwszy taniec i na pewno kilka przyszłorocznych PMek do niego zatańczy z nowopoślubionym mężem I u nas oczywiście też będzie wersja z płyty puszczona, bo będziemy mieć na weselu DJa. Spora część naszych gości mogłaby to zresztą uznać za profanację, gdyby ktoś podjął się wykonania tego utworu na żywo
Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
wychodze za maz w 2012.

to bardzo pozytywne zaskoczenie ze sporo par wybiera NEM. Z doswiadczenia weselnego i z tego co pytalam po znajomych nikt ale to nikt nie bral tego utworu pod uwage i stad moje watpliwosci czy dobrze robie Raczej wszyscy jada na "Czekasz na te jedna chwile" Krajewskiego albo walcu z Nocy i Dni albo jakims innym (z gory przepraszam za okreslenie) smetem

u mnie bedzie duzo osob z zagranicy wiec utwor po angielsku to dodatkowy plus, oprocz tego ze oboje lubimy Metallice.
Ja sobie nie wyobrażam innego utworu. Nie bez powodu nawet mam tatuaż "Nothing Else Matters"
Moi rodzice tak samo uważają go za piekny.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:49   #2176
mmagdallenka
Przyczajenie
 
Avatar mmagdallenka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Re: Co na pierwszy taniec??

Mnie się marzą Czerwone Gitary - Słowo jedyne Ty i do tego taneczny układ
__________________
Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
mmagdallenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 15:33   #2177
jaa x )
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: dac
Wiadomości: 74
Dot.: Re: Co na pierwszy taniec??

To i ja zaproponuję kilka Sama jestem na etapie rozważania, który utwór będzie najlepszy i ostatnio przypomniałam sobie o takich jak :

Ziyo- Magiczne słowa
Universe- Bądź moją iskrą
Tomasz Grelewicz- Zawsze będę kochać Cię
Sumptuastic- Bo mam Ciebie
Kombii- Myślę o Tobie
Kindla- Z kimś takim jak Ty
Dukat- Góraleczka

Moim zdaniem nadają się one doskonale lecz sama nie mam pojęcia na jaką się zdecydujemy i czy w ogóle na którąkolwiek z tych, które podałam :d
__________________
"Zawsze kiedy robię plany na przyszłość, zaskakuje mnie teraźniejszość."
jaa x ) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 15:19   #2178
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Re: Co na pierwszy taniec??

Ostatnio znalazłam piękną piosenkę, idealną na pierwszy taniec.
Chciałabym by u nas ona zabrzmiała:

Baciary- złoty krążek
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 11:11   #2179
corazon_Ewelina
Raczkowanie
 
Avatar corazon_Ewelina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 88
Dot.: Co na pierwszy taniec?

mi się bardzo podoba ta piosenka i ten układ.

http://www.youtube.com/watch?v=_iOHxAaoP04

cudny!
tylko nie wiem czy mój kochany da sobie rady z walcem.

a na dodatek nie mogę znaleźć tej piosenki, bo ona jest trochę szybsza od oryginału i taka bardziej energiczna, bo to co znalazłam to się tak ciągnie...

http://anetka28.wrzuta.pl/audio/1zdtVKRMGaK/anastasia_-_once_upon_a_december_wal c_wiedenski
__________________

~~Życie to wielki skarb, nie zmarnuj go tylko walcz!!~~


28.07.12r - Nasz wielki dzień

Edytowane przez corazon_Ewelina
Czas edycji: 2011-08-22 o 11:12 Powód: zły link
corazon_Ewelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 16:31   #2180
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Do ślubu jeszcze baaaaaaaaaardzo daleko, ale mój TŻ już zapowiedział że chce walca na pierwszy taniec. Tylko nie wiem czy podołam bo on przez parę dobrych lat, za młodu, tańczył w zespole ludowym. Jak narazie podoba mi sie ten z Nocy i dni. Wiem że oklepany, ale jest piękny. Ale do ślubu może jeszcze natknę się na coś równie pięknego i oryginalnego w dodatku.

Ale te układy przepiękne... Eh...

http://www.youtube.com/watch?v=wIS9x...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wi2Ig...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=RHECA...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=nXY3P...eature=related

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość


My też myślimy o NEM. Będziemy się poniekąd wzorować na tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=CUm-0BjRgEk
Jeju, bardzo trudny ten układ, ale jaki piękny nie porwałabym się na takie coś ale ja mam 2 lewe nogi do tańca.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość

j\

a tym oto tańcem jestem zachwycona: są tacy naturalni
http://www.youtube.com/watch?v=zxx0a...eature=related

(moja najulubieńsza część zaczyna się dopiero od pierwszej minuty)


Tańczą bardzo fajnie, ale wydaje mi się że jak PM miałaby obszerniejszą sukienkę, to nie byłoby widać tych fajnych ruchów bioder. Ale może się mylę No i bez kursu tańca się nie obeszło.

Edytowane przez iwoncia8
Czas edycji: 2011-08-22 o 17:09
iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 07:13   #2181
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Co na pierwszy taniec?

a mi bardzo podoba sie ta para, jak pierwszy raz ogladałam to popusciłam ze smiechu

http://www.youtube.com/watch?v=8o9lO...eature=related
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:01   #2182
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez muuachh Pokaż wiadomość
a mi bardzo podoba sie ta para, jak pierwszy raz ogladałam to popusciłam ze smiechu

http://www.youtube.com/watch?v=8o9lO...eature=related
SUPER!! A młody to już w ogóle jest przesadzony
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:42   #2183
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość

Jeju, bardzo trudny ten układ, ale jaki piękny nie porwałabym się na takie coś ale ja mam 2 lewe nogi do tańca.
Dziewczyny skąd wziąć ten cover? Kto to śpiewa?

http://www.youtube.com/watch?v=CUm-0BjRgEk
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 15:56   #2184
daaag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Czesc dziewczyny! A co myslicie o piosence Ingrid Michaelson- The way I am http://www.youtube.com/watch?v=jJOzdLwvTHA Tylko co do tego zatańczyć?
daaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 16:54   #2185
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny skąd wziąć ten cover? Kto to śpiewa?

http://www.youtube.com/watch?v=CUm-0BjRgEk
O ile się orientuję jest to wersja NEM śpiewana przez Bif Naked: http://www.youtube.com/watch?v=WyaWb3hsFZQ

Cytat:
Napisane przez daaag Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! A co myslicie o piosence Ingrid Michaelson- The way I am http://www.youtube.com/watch?v=jJOzdLwvTHA Tylko co do tego zatańczyć?
Do tego można się fajnie pobujać przy rumbie. Albo jakaś bardzo, bardzo wolna cza-cza, można jakieś kroki wykorzystać.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:31   #2186
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Ja przed wyborem "Na zawsze i na wieczność" skłaniałam się jeszcze ku dwóm piosenkom:
Wilki - "Wszystko co mam
Basia Stępniak - Wilk - "Pośród cisz"
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 10:58   #2187
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Co na pierwszy taniec?

My po wielu perypetiach zdecydowaliśmy się na http://www.youtube.com/watch?v=uN4rZTdg9m4
taniec będzie raczej improwizacją, ale chcielibyśmy wrzucić tam podstawowe kroki z walca. Tylko pytanie: wiedeński czy angielski???
Problem o tyle naglący, że ślub za...5 dni
Podobno rozróżnienie tego to żenująco prosta sprawa, ale my w tej kwestii dysponujemy wiedzą poniżej średniej krajowej (doedukowanej na TZG )
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 13:37   #2188
smerf_etka13
Raczkowanie
 
Avatar smerf_etka13
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 155
Dot.: Re: Co na pierwszy taniec??

Cytat:
Napisane przez mmagdallenka Pokaż wiadomość
Mnie się marzą Czerwone Gitary - Słowo jedyne Ty i do tego taneczny układ
też właśnie o tym myślę
smerf_etka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:18   #2189
Maala_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maala_Mi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 58
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Moje weselicho za rok ale razem z mym TŻ chcielibysmy cos na wesolo... No może początek na poważnie walcem a potem np. dźwięk przytartej płyty i jazda na wesoło To akurat by świetnie oddało nasze charaktery no i dla gości fajna niespodzianka bo jeszcze u nikogo czegoś takiego nie widziałam....
Minusem jest to, że będzie nas `czekało duuuużo pracy, żeby to fajnie wyszło
Maala_Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:19   #2190
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Co na pierwszy taniec?

Hej dziewczynki mam coś fajnego jak zwykle tym razem nowy i mój obecnie ulubiony http://www.youtube.com/watch?v=zPfgAC91ZtY miłego oglądania
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 18:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.