Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-11, 14:10   #691
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Mala218 Pokaż wiadomość
Ja mam całe opakowanie do odsprzedania powiedzmy za 8 dych. Zaplacilam 120 w zeszłym miesiącu. Swoją drogą zastanawia mnie moja dawka bo zażywalam 2 razy po pol codziennie
ale piszesz o dostinexie??? strasznie dużą masz dawkę 😨😨😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 15:11   #692
Mala218
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Właśnie mnie to zaniepokoilo jak czytam po ile wy bierzecie
__________________
starania od 2010 ,2012 operacja wnętrostwa i usunięcie lewego jądra,2013 zabieg usunięcia przepuchliny pachwinowej prawostronnej,Wynik azzospermia 2014 05 ureaplasma,PCOS,01 11 2015
nieudane AID, oba jajowody drożne,02 2016 pierwsze AID, 21 02 2016 jedna kreska
Mala218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 15:18   #693
ViNm87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 53
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Mala218 Pokaż wiadomość
Właśnie mnie to zaniepokoilo jak czytam po ile wy bierzecie
Ja po punkcji miałam przez 10 dni dostinex 2x pol tabletki dziennie. Po 10 dniach wrocilam do 1/4tabl co 5 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ViNm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 16:11   #694
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Ja również biorę 1/4 tabl dostinexu co 7 dni.
Po obciązeniu miałam 24x podwyższony wynik
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 18:50   #695
Kryniaczek
Raczkowanie
 
Avatar Kryniaczek
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 186
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cześć dziewczyny. Widzę, że pojawił się temat mutacji genu mthfr, a ja właśnie wróciłam na forum w tej sprawie. Czy doktor kazał badać się waszym partnerom na te mutacje?? U nas po nieudanym in vitro - wszystkie zarodki chore,kazał zrobić to badanie bo podejrzewał, że oboje możemy ją mieć. Niestety jego przypuszczenia potwierdziły się. Ja mam mutacje C 677t, a mąż C 677 t oraz A 1298 C wszystkie w układzie heterozygotycznym. Czy któraś z was miała podobny problem?? Nigdzie nie ma informacji, że mężczyźni się na to też badają i co dalej z tym zrobić... Doktor oczywiście powiedział, że jak wyjdzie u nas oboje ta mutacja to możemy się z nim pożegnać i zakończyć starania o ciążę w jakikolwiek sposób bo jej nigdy nie uzyskamy.
Szukam dziewczyn, które są przebadane razem z partnerem, a i każda informacja od dziewczyn z tą mutacją też będzie cenna.
Dzięki i Pozdrawiam serdecznie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kryniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 20:52   #696
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Kryniaczek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Widzę, że pojawił się temat mutacji genu mthfr, a ja właśnie wróciłam na forum w tej sprawie. Czy doktor kazał badać się waszym partnerom na te mutacje?? U nas po nieudanym in vitro - wszystkie zarodki chore,kazał zrobić to badanie bo podejrzewał, że oboje możemy ją mieć. Niestety jego przypuszczenia potwierdziły się. Ja mam mutacje C 677t, a mąż C 677 t oraz A 1298 C wszystkie w układzie heterozygotycznym. Czy któraś z was miała podobny problem?? Nigdzie nie ma informacji, że mężczyźni się na to też badają i co dalej z tym zrobić... Doktor oczywiście powiedział, że jak wyjdzie u nas oboje ta mutacja to możemy się z nim pożegnać i zakończyć starania o ciążę w jakikolwiek sposób bo jej nigdy nie uzyskamy.
Szukam dziewczyn, które są przebadane razem z partnerem, a i każda informacja od dziewczyn z tą mutacją też będzie cenna.
Dzięki i Pozdrawiam serdecznie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o Boże współczuję... aż się zapytam koleżanki jak to u niej wyglądało...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 07:16   #697
malgosiam1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Kryniaczek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Widzę, że pojawił się temat mutacji genu mthfr, a ja właśnie wróciłam na forum w tej sprawie. Czy doktor kazał badać się waszym partnerom na te mutacje?? U nas po nieudanym in vitro - wszystkie zarodki chore,kazał zrobić to badanie bo podejrzewał, że oboje możemy ją mieć. Niestety jego przypuszczenia potwierdziły się. Ja mam mutacje C 677t, a mąż C 677 t oraz A 1298 C wszystkie w układzie heterozygotycznym. Czy któraś z was miała podobny problem?? Nigdzie nie ma informacji, że mężczyźni się na to też badają i co dalej z tym zrobić... Doktor oczywiście powiedział, że jak wyjdzie u nas oboje ta mutacja to możemy się z nim pożegnać i zakończyć starania o ciążę w jakikolwiek sposób bo jej nigdy nie uzyskamy.
Szukam dziewczyn, które są przebadane razem z partnerem, a i każda informacja od dziewczyn z tą mutacją też będzie cenna.
Dzięki i Pozdrawiam serdecznie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj.
Mojemu mężowi pan doktor nie kazał zrobić tych badań. Mi niestety wyszły mutacje, to może na kolejnej wizycie będzie kazał mężowi także się zbadać.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Mam pytanie odnośnie testu ciążowego.
Dziś zrobiłam w 11 dniu od podania ovitrelle. Niestety nie ma żadnej drugiej kreski, nawet bladej. Czy to oznacza że jednak nie jestem w ciąży? Badanie z krwi mam dopiero w piatek zrobić
malgosiam1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 08:06   #698
fuglonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 154
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Malgosiamm powodzenia następnym razem . Ja robię też wcześnie testy i jak nie było kreski to potem sie też nie pojawiła.



Kryniaczek ciekawe to co piszesz. Podpytam. Ja mam Mthfr C667 heterobi wiele osób ma tę mutacje. Biorą na to formy metalowe witamin b6, b9 i b12 do tego piją sok z buraka.
fuglonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 08:21   #699
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez fuglonka Pokaż wiadomość
Malgosiamm powodzenia następnym razem . Ja robię też wcześnie testy i jak nie było kreski to potem sie też nie pojawiła.



Kryniaczek ciekawe to co piszesz. Podpytam. Ja mam Mthfr C667 heterobi wiele osób ma tę mutacje. Biorą na to formy metalowe witamin b6, b9 i b12 do tego piją sok z buraka.
Właśnie też mi się wydaje, że te mutacje są bardzo popularne. Na tym forum chyba ciężko znaleźć osobe, która jej nie ma. Faceci nie są pewnie wyjątkiem. Może warto skonsultować się z immunologiem? Chociaż nadz Dr zapewne też wie co mówi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 09:39   #700
malgosiam1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Ja już nie mam siły.... W tym cyklu miałam 6 ładnych pęcherzyków, dostałam zastrzyk, wszystkie pękły a ciąży nadal brak? Co ja robię nie tak?? Teraz pewnie mnie czeka zabieg laparoskopii. niby wszystko jest w porządku a nie udaje się. Teraz jeszze do tego te mutacje. Czemu to takie niesprawiedliwe jest??
malgosiam1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:06   #701
Kryniaczek
Raczkowanie
 
Avatar Kryniaczek
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 186
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Zdaje sobie sprawę z tego, że te mutacje są dość popularne, kwestia jeszcze czy heterozygota czy homozygota. Natomiast mężczyzni raczej nie są diagnozowani w tym kierunku. Znam przykład mężczyzny, który ma dwójkę chorych dzieci i po fakcie lekarz zlecił parze te badania, wyszły tylko u niego te mutacje, a u żony nie...
Kana, nasz doktor wyraził swoje zdanie na ten temat. Cytuję "jeżeli wyjdą te mutacje u was oboje to możecie zakończyć zabawę w staranie się o dziecko bo nigdy nie będziecie go mieli"
Przeszliśmy in vitro z badaniem zarodków pgs, każde było chore... Doktor ostatnio powiedział, że nie zna przyczyny dlaczego tak jest i nagle go olsniło, że jedną opcją jest to, że mamy oboje te mutacje i gdzieś tam w łączeniu się komórek brakuje jakiegoś fragmentu i powstaje chory zarodek. Tak to jakoś tłumaczył.
Na pewno zasięgne opinii też immunologa bo nawet jeżeli to już zupełny koniec to chce poznać powód.
Generalnie jestem skołowana i pogodzona, że już nic nie zrobię... Jeszcze muszę to skonsultować z doktorem i wtedy będę już wiedzieć wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kryniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 13:57   #702
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Kryniaczek a nie myśleliście o adopcji zarodka? wiem, że temat kontrowersyjny ale może to dla Was szansa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 14:22   #703
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Kryniaczek, trochę mnie zszokowała ta wiadomość.
Ja również mam mutacje hetero MTHFR w A1298C, ale nam Dr nic nie mówił o badaniu męża.
Też bym się na bank skonsultowała z Immunologiem.
Daj znać co Ci Dr powie.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiam1111 Pokaż wiadomość

Mam pytanie odnośnie testu ciążowego.
Dziś zrobiłam w 11 dniu od podania ovitrelle. Niestety nie ma żadnej drugiej kreski, nawet bladej. Czy to oznacza że jednak nie jestem w ciąży? Badanie z krwi mam dopiero w piatek zrobić
Wydaję mi się że to trochę za wcześnie na sikacza nawet tego czułego.
Skoro dziś mija Ci 11 dni od ovitrelle to od ovu dziś mija Ci ok 8-9 dni temu, zgadza się?
Poczekałabym jednak do tego piątku i zrobiła betę Nic straconego trzymam kciuki.
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 14:56   #704
Kryniaczek
Raczkowanie
 
Avatar Kryniaczek
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 186
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Daisy, nie myślimy o tym. Prędzej o adopcji dziecka z domu dziecka niż adopcji zarodka. Jest to jakieś rozwiązanie, ale nie dla nas...
Blaira, nie wiem co mam ci odpowiedzieć na to...?? Dlatego się odezwałam w temacie bo szukam kogoś kto badał się też z partnerem. To są słowa doktora Przybycienia, ja sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.
Jeżeli to nie jest powód to w takim razie jaki inny???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kryniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 15:51   #705
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Kryniaczek Pokaż wiadomość
Daisy, nie myślimy o tym. Prędzej o adopcji dziecka z domu dziecka niż adopcji zarodka. Jest to jakieś rozwiązanie, ale nie dla nas...
Blaira, nie wiem co mam ci odpowiedzieć na to...?? Dlatego się odezwałam w temacie bo szukam kogoś kto badał się też z partnerem. To są słowa doktora Przybycienia, ja sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.
Jeżeli to nie jest powód to w takim razie jaki inny???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kryniaczek pozwolisz że się zapytam, czy Tobie udało się mieć pozytywną betę? Mam nadzieję, że tym pytaniem Cię nie uraziłam, jeżeli tak to przepraszam.
Zastanawiam się po prostu czy jeżeli oboje partnerów posiadają tą mutację to w ogóle jest szansa na zapłodnienie czy do niego nie dochodzi skoro materiał jest uszkodzony u obu partnerów.
Kurczę próbuję to zrozumieć..ale nawet w internecie nic nie znalazłam.
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 15:59   #706
Kryniaczek
Raczkowanie
 
Avatar Kryniaczek
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 186
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

W czerwcu tamtego roku byłam w ciąży naturalnie, ale beta spadła między 5 a 6 tygodniem. Doktor stwierdził, że to puste jajo plodowe, a że już wcześniej przygotowywalismy się do in vitro to namówił nas na badania pgs, żeby mieć pewność, że zarodek będzie zdrowy. Uzyskaliśmy 3 zarodki bo miałam tylko 3 komórki. Jeden zarodek bardzo chory, a dwa pozostałe miały niewielkie odchylenia na 3 i 10 chromosomie, ale i tak beta nie drgnela...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kryniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 17:11   #707
gagusia_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 74
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Kryniaczek Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę z tego, że te mutacje są dość popularne, kwestia jeszcze czy heterozygota czy homozygota. Natomiast mężczyzni raczej nie są diagnozowani w tym kierunku. Znam przykład mężczyzny, który ma dwójkę chorych dzieci i po fakcie lekarz zlecił parze te badania, wyszły tylko u niego te mutacje, a u żony nie...
Kana, nasz doktor wyraził swoje zdanie na ten temat. Cytuję "jeżeli wyjdą te mutacje u was oboje to możecie zakończyć zabawę w staranie się o dziecko bo nigdy nie będziecie go mieli"
Przeszliśmy in vitro z badaniem zarodków pgs, każde było chore... Doktor ostatnio powiedział, że nie zna przyczyny dlaczego tak jest i nagle go olsniło, że jedną opcją jest to, że mamy oboje te mutacje i gdzieś tam w łączeniu się komórek brakuje jakiegoś fragmentu i powstaje chory zarodek. Tak to jakoś tłumaczył.
Na pewno zasięgne opinii też immunologa bo nawet jeżeli to już zupełny koniec to chce poznać powód.
Generalnie jestem skołowana i pogodzona, że już nic nie zrobię... Jeszcze muszę to skonsultować z doktorem i wtedy będę już wiedzieć wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam homo C677t i zdrowe dziecko.
Maż się nie badał.

Ja napewno bym nie odpuściła i drążyła temat dalej. Najlepiej u genetyka.
__________________
Jaś i Adaś 06.02.2014 r. - 10 tc, Maluszek 29/30.04.2015 r. - 6 tc (*)(*)(*)

Ola - 25.05.2016 r. - 3650 gr - 57 cm
Zuzia -20.09.2018 r. -3590 gr -55 cm
gagusia_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 17:16   #708
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

A znacie poradnie genetyczną wartą polecenia? Mam skierowanie i nie wiem gdzie iść

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 19:56   #709
fuglonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 154
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Ja do genetyka jechalam do Lublinado dr Duderewicza facet wie co mowmówi jest konkretny. Badania mutacji po 2poronieniach za free.



Kryniaczek ciekawe jest to co piszesz. Myślisz że jakbyscie brali obydwoje metylowe formy witamin może by się udało mieć zdrowe dziecko czy nie ma szans??
fuglonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 20:25   #710
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

A jakie terminy

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 20:32   #711
Kryniaczek
Raczkowanie
 
Avatar Kryniaczek
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 186
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez fuglonka Pokaż wiadomość
Ja do genetyka jechalam do Lublinado dr Duderewicza facet wie co mowmówi jest konkretny. Badania mutacji po 2poronieniach za free.



Kryniaczek ciekawe jest to co piszesz. Myślisz że jakbyscie brali obydwoje metylowe formy witamin może by się udało mieć zdrowe dziecko czy nie ma szans??
Nie mam pojęcia. Czym więcej czytam tym jestem bardziej glupsza. Na pewno jeszcze musimy zrobić kariotyp bo tam też może być problem. Zobaczymy co na to doktor powie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kryniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 20:41   #712
madlene7
Raczkowanie
 
Avatar madlene7
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 357
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Witajcie w szóstej części wątku. Podczytuje cały czas i trzymam kciuki za Was.
__________________
...w stronę naszego Słońca... [*] 5tc.[*] 6/7tc
u dr od 08.2014, luty 2016 SYNUŚ
madlene7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 22:17   #713
jadzialg84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 586
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Kryniaczek ja mam homozygote i mam zdrowe dziecko plus następne w drodze, a jak mam homozygote to rodzice muszą mieć po heterozygocie, a ja mam trójkę rodzeństwa, więc dla mnie osobiście to jakby chwytanie się brzytwy, tym bardziej, że kariotypow nie robiliscie. Tylko wiesz, ja nie jestem lekarzem. Z tego co wiem to popularna mutacja i wiele z nas nawet nie wie, że ją ma.
jadzialg84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 22:42   #714
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez fuglonka Pokaż wiadomość
Kryniaczek ciekawe jest to co piszesz. Myślisz że jakbyscie brali obydwoje metylowe formy witamin może by się udało mieć zdrowe dziecko czy nie ma szans??
o tym samym pomyślałam... ale kurcze dziwne jest to, że w wiékszości tu faceci się nie badali w kierunku tych mutacji. nie wydaje mi się że wynika to z oszczędności finansowej, bo dr zleca wiele drogich badań także naszym partnerom,więc wtf!?! skoro to tak istotne jak sam mówi to powinien naszych chłopów na to badanie wysyłać, aby zaoszczędzić rozczarowań... ile w ogóle to badanie kosztuje??? bo ja tego nie robiłam

ciekawe czy Kamila z mężem się badali, też dosyć długą drogę przeszli. w ogóle sporo nas tu po badaniu pgs, gdzie wyniki nie były obiecujące a dr nie wysyłał na mutację... chyba, że to świeży temat, więc tymbardziej bym się skonsultowała z genetykiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 09:33   #715
nadzieja2017
Raczkowanie
 
Avatar nadzieja2017
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 288
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny jakie mialyscie objawy/dolegliwosci po transferach??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadzieja2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 11:02   #716
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie mialyscie objawy/dolegliwosci po transferach??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
żadnych dolegliwości poza bólem jajników nie miałam 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 13:47   #717
foluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 278
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

W krakowie to co slyszalam i polecane mialam w kwestii genetyka to dr Kostyk - żona tego Kostyka ginekologa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
foluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 14:36   #718
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Fragmentacja / wyniki PGS

Mam pytanie do dziewczyn z in vitro i po badaniu PGS czy ktoras z was miala transfer zarodka z jakakolwiek fragmentacja na jakims chromosomie?

Z gory dziekuje za odp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 14:46   #719
sabeth2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 285
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Tala to ciekawe pytanie, ale według mnie zarodek z fragmentacją na chromosomie nie powinien chyba podlegać transferowi bo to może świadczyć o wadzie...to tak na mój rozum...
sabeth2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 14:48   #720
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Wlasnie zalezy od chromosomu. Ponoc im nizszy chromosom to wady sa mniejsze albo ich nie ma.
Moj zarodek ma wade na chromosomie nr 2.Doktor nie podaje zbyt duzo informacji dlatego pytam czy ktoras z dziewczyn miala podobna sytuacje, doswiadczenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-10 15:58:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.