Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-01, 17:21   #1171
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Kurcze to tylko ja się chyba tak ograniczam. Jak będę sama w domu to będę próbować różne rzeczy bo tak to mama mi wszystkiego zabrania.
A podajcie dzieciom witaminę D?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
D-vitum 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Ja do tej pory mam tak, że część rzeczy mój żołądek normalnie trawi a część po chwili ląduje w toalecie... Nie wiem czy to normalne


I mam tak jak Wy. W dzień Antek by tylko spał. Nie krzyczy i nie prezy się. Za to w nocy inne dziecko po karmieniu ciężko go uśpić, nie mówiąc już o odlozeniu do łóżeczka. Za to niedawno go kp, od razu usnal i nawet nie zauważył, że został przeniesiony do łóżeczka. A w nocy łóżeczko "parzy" go i najlepiej na rękach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też tak mieliśmy, musisz go wybudzać w dzień. Przebierz go, wykąp itd. Chociaż z moim trochę łatwiej bo nienawidzi tych wszystkich czynności a widzę że większość dzieci je lubi 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 18:35   #1172
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Kurcze chyba mi jakaś szwa puściła w środku po lewej stronie, bo nie mogę wgl wstać z łóżka, masakra, każde wstanie kończy sie płaczem. Dziś mam męża to mi pomaga a we wtorek nie wiem jak wstanę i małym się zajmę. Myślicie że to możliwe żeby coś mi się rozeszło czy poprostu może to naruszylam poprzez wstawanie i chodzenie i jak będę leżeć to przejdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 19:27   #1173
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

hej mam pewnie mnóstwo zaległości. jestem ciekawa, ile maluszków pojawiło się na świecie nie odzywałam się, bo wylądowałam w szpitalu z przeziębieniem. już jestem w domu,ale biorę antybiotyk. po kilku dniach w stanie agonalnym, powróciłam juz mniej więcej do żywych. na szczęście nie zbiegło się to z porodem, a termin mam na jutro. na domiar złego starsza corcia złapała w przedszkolu rota, więc poszła mieszkać do dziadków. mam święta bez córeczki

pytanko- macie może jakąś grupę na fejsie? na pewno bylabym bardziej obecna, jeśli oczywiście byście mnie przyjęły
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 19:33   #1174
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Kurcze chyba mi jakaś szwa puściła w środku po lewej stronie, bo nie mogę wgl wstać z łóżka, masakra, każde wstanie kończy sie płaczem. Dziś mam męża to mi pomaga a we wtorek nie wiem jak wstanę i małym się zajmę. Myślicie że to możliwe żeby coś mi się rozeszło czy poprostu może to naruszylam poprzez wstawanie i chodzenie i jak będę leżeć to przejdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie przez kilka dni bolało cholernie ale po prawej stronie i właśnie przy wstawaniu. Na szczęście przeszło. Nawet nie wiem od czego to było...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 19:41   #1175
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
My małego dwa dni w swoim łóżku mieliśmy a nie mamy dużego tylko zwykłą kanapę i on pośrodku leży i chyba mu nie wygodnie bo zbyt często się budzi, albo już tak ma w nocy.

My małego nosimy w rożku w sumie cały czas jest w rożku to mąż go spokojnie bierze i nosi ale buzi to mu dal dopiero dziś a tak to też tylko głaskał albo kładł sie obok i mówił do małego.

A czy wasze dzieci mają ciągle zimne rączki i nóżki? U nas mały ma ubrane body plus kaftanik i spodenki do tego kocyk rożek i kołderką a rączki i nóżki ma lodowate. Moim zdaniem on jest za grubo ubrany ale nie przetlumaczysz mojej mamie która twierdzi że za chwilę go przeziębimy, mały ogólnie uwielbia ciepło bo w szpitalu miałam go tak samo ubrane tylko bez kocyka to cały czas marudny i budził się ciągle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja swojego ubieram dosc grubo, choc i tak juz zeszlam z warstw , w szpitalu bylo goraco i lezal w body, pajacyku , kocyku i rozku a w domu w dniu powrotu termometr pokazywal 19/20C , mi bylo mega zimno wiec dodalam jeszcze jedna warstwe kocyka, skarpetki , rekawiczki.

Teraz trzymamy temperature ok 21-23 stopni i mlody siedzi w body i pajacyku i przykrywam go jak kolderka, bez zawijania , kocykiem i rozkiem. Chodzi tez w czapeczce i rekawiczkach, bo ma zimne raczki bez nich, zauwazylismy, ze dobrze mu sie zasypia jak ma cieple rece i jeszcze sie go trzyma za lapki.

Gratuluje nowonarodzonych pociech!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 20:09   #1176
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

My próbujemy chłodzić w mieszkaniu ale ciągle jest ok 25 stopni. A poza tym mamy sucho i młody stópki i rączki ma suche, chociaż często go oliwkuje.

Na tż nie mam co narzekać. Odkąd mały się urodził ciągle go nosi, bez problemu przebiera, jak mam odciągnięte mleko to karmi. Kąpię małego, bo ja się trochę boję. W szpitalu moje współlokatorki dziwiły się, że tż tak bez problemu ogarnia synka. Szczególnie, że z niego to kurczaczek malutki. Teraz trochę nabiera ciała. Widać, że przytył. Ale w szpitalu jak ważył niecałe 3 kg to był malutki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 20:21   #1177
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Hej

Moja malutka śpi prawie cały czas, aż nudzi mi się w tym szpitalu
Mamy problem z karmieniem niby ładnie ssie, ale w ogóle nie widać mleka, pielęgniarki naciskały żadna kropelka się nie pojawiała, mowily że dziwne że nic a nic..próbuje ją jak najczęściej przystawiać ale ona dużo śpi.. sutki mam już tak poranione że leci krew.. po południu powiedziały żeby dać mm, jak się dossala to zjadła prawie całą porcje na raz. Chyba była głodna
Z synkiem też miałam taki problem, myślałam że tym razem będzie lepiej
Tż przywiózł laktator po południu ale już nie miałam siły nim działać, od rana spróbuję..
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-01, 20:39   #1178
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Hej

Moja malutka śpi prawie cały czas, aż nudzi mi się w tym szpitalu
Mamy problem z karmieniem niby ładnie ssie, ale w ogóle nie widać mleka, pielęgniarki naciskały żadna kropelka się nie pojawiała, mowily że dziwne że nic a nic..próbuje ją jak najczęściej przystawiać ale ona dużo śpi.. sutki mam już tak poranione że leci krew.. po południu powiedziały żeby dać mm, jak się dossala to zjadła prawie całą porcje na raz. Chyba była głodna
Z synkiem też miałam taki problem, myślałam że tym razem będzie lepiej
Tż przywiózł laktator po południu ale już nie miałam siły nim działać, od rana spróbuję..
Ja robilam oklady z mleka no a poza tym caly czas wietrzenie cyckow i szybko sytuacja sie naprawila

My juz po wietrzeniu pupki, masazu i kapieli <3 tak sie obawialam kąpieli w wiadrze ale jest super. Płacze tylko przez pierwszą sekundę, a później spokoj, az ja wyjme ale niedlugo przyjdzie wanienka i zobaczymy co bedzie wygodniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 21:01   #1179
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Hej

Moja malutka śpi prawie cały czas, aż nudzi mi się w tym szpitalu
Mamy problem z karmieniem niby ładnie ssie, ale w ogóle nie widać mleka, pielęgniarki naciskały żadna kropelka się nie pojawiała, mowily że dziwne że nic a nic..próbuje ją jak najczęściej przystawiać ale ona dużo śpi.. sutki mam już tak poranione że leci krew.. po południu powiedziały żeby dać mm, jak się dossala to zjadła prawie całą porcje na raz. Chyba była głodna
Z synkiem też miałam taki problem, myślałam że tym razem będzie lepiej
Tż przywiózł laktator po południu ale już nie miałam siły nim działać, od rana spróbuję..
Moze probuj przystawiac jak najczesciej, pilnuj tylko zeby gleboko brala sutek z brodawka do buzi i robila z ust glonojada. Jak to zawsze mowia - jest popyt to i zaraz jest podaz. Moze potrzeba chwile wiecej czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 21:13   #1180
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja też w szpitalu miałam mega problem i mnie strasznie też sutki bolały ale tak jak dziewczyny zaciskalam zeby i karmiłam i pojawił się pokarm, aż za dużo, ale mały już super pije i opróżnia mi piersi.

Mały mi od 1.5h nie śpi, leży i patrzy aż dziwne, mam nadzieję że w nocy ładnie spać będzie jak teraz się wymeczy.

Patuska mówię do męża, że jeszcze jedna dziewczyna miala taki sam ból jak ja tylko ze po prawej stronie a nie lewej a on do mnie przecież ty też masz po prawej. Znowu pomyliłam kierunki:p mam zawsze z tym problem:p a coś robiłaś z tym bólem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 23:24   #1181
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cześć dziewczyny! O 13.40 przyszła na świat Aleksandra, 3800 (miało być 4300) i 57 cm. Sama cesarka spoko ale rana boli i obkurczanie. Jak się ogarnę to napisze coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-01, 23:29   #1182
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! O 13.40 przyszła na świat Aleksandra, 3800 (miało być 4300) i 57 cm. Sama cesarka spoko ale rana boli i obkurczanie. Jak się ogarnę to napisze coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam na świecie moją imienniczkę wielkie gratulacje i dużo zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 03:16   #1183
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

U nas ciężko ale z każdą nocą... łatwiej.
wiecej napisze jak do kompa siąde bo w telefonie kiepsko mi się pisze...

A i widzę, że nie podałam danych "technicznych" mojej Majki do pierwszej strony.
3910, i 56 cm.

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2018-04-02 o 03:20
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 04:01   #1184
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja też w szpitalu miałam mega problem i mnie strasznie też sutki bolały ale tak jak dziewczyny zaciskalam zeby i karmiłam i pojawił się pokarm, aż za dużo, ale mały już super pije i opróżnia mi piersi.

Mały mi od 1.5h nie śpi, leży i patrzy aż dziwne, mam nadzieję że w nocy ładnie spać będzie jak teraz się wymeczy.

Patuska mówię do męża, że jeszcze jedna dziewczyna miala taki sam ból jak ja tylko ze po prawej stronie a nie lewej a on do mnie przecież ty też masz po prawej. Znowu pomyliłam kierunki:p mam zawsze z tym problem:p a coś robiłaś z tym bólem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic nie robiłam. Na szczęście samo przeszło. Chociaż tż co dziennie chciał wysłać mnie do gin. Mnie bolało w miejscu gdzie wyciagali mi szwy. I bolało mnie jakby tam była żywa rana, chociaż miejsce czyste, nawet nic czerwonego nie było.
Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! O 13.40 przyszła na świat Aleksandra, 3800 (miało być 4300) i 57 cm. Sama cesarka spoko ale rana boli i obkurczanie. Jak się ogarnę to napisze coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 06:18   #1185
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! O 13.40 przyszła na świat Aleksandra, 3800 (miało być 4300) i 57 cm. Sama cesarka spoko ale rana boli i obkurczanie. Jak się ogarnę to napisze coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wielkie gratulacje jaka duża dziewczynka *i jaka różnica w wadze
Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Nic nie robiłam. Na szczęście samo przeszło. Chociaż tż co dziennie chciał wysłać mnie do gin. Mnie bolało w miejscu gdzie wyciagali mi szwy. I bolało mnie jakby tam była żywa rana, chociaż miejsce czyste, nawet nic czerwonego nie było. Gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze mam szwy, mnie boli tak jakby to zakończenie ale od środka. Chyba mam to nadwyrezone od wstawania bo zawsze mięśni brzucha używałam, od wczoraj na rękach się podpieram i dopiero wstaje żeby wysiłek na ręce przeszedł.
Zobaczymy co ta położna mi powie bo chyba jutro przyjedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 07:13   #1186
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Dziewczyny, która jeszcze przeterminowana czeka ?

Wczoraj skurcze co 10 minut przez kilka godzin, już takie dosc bolesne - i nadal nic - cała noc przespałam, bo się wyciszyły do zera.

Dzisiaj znowu KTG kontrolne w szpitalu...

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! O 13.40 przyszła na świat Aleksandra, 3800 (miało być 4300) i 57 cm. Sama cesarka spoko ale rana boli i obkurczanie. Jak się ogarnę to napisze coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratulacje!!

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Cytat:
Napisane przez register9 Pokaż wiadomość
Jestem w domu. Dzisiaj przyszedł inny lekarz i bez problemu mnie wypuścił, bo wyniki są dobre, a nic porodu nie zapowiada więc bez sensu żebym leżała. Niby się cieszę, ale męczą mnie już pytania wszystkich wkoło kiedy rodzę, kiedy miałam termin itp. i wkurza mnie to zamieszanie ze szpitalem.. niepotrzebnie tam poszłam. Chociaż w sumie przynajmniej wiem, że wszystko w porządku.
]
Dobrze ze jednak jesteś w domu po porodzie tez spędzisz tam kilka dni.

U mnie niby cos jest na rzeczy a nic się nie dzieje, nie wyobrażam sobie tyle dni dodatkowo jeszcze być w szpitalu aż cos się na poważnie rozkręci

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość

My juz po wietrzeniu pupki, masazu i kapieli <3 tak sie obawialam kąpieli w wiadrze ale jest super. Płacze tylko przez pierwszą sekundę, a później spokoj, az ja wyjme ale niedlugo przyjdzie wanienka i zobaczymy co bedzie wygodniejsze
O tez masz wiadro, ciekawa jestem jak nam się spodoba
Przy pierwszym dziecku miałam wanienkę i teraz właśnie będę testować wiadro

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Hej



Moja malutka śpi prawie cały czas, aż nudzi mi się w tym szpitalu

Mamy problem z karmieniem niby ładnie ssie, ale w ogóle nie widać mleka, pielęgniarki naciskały żadna kropelka się nie pojawiała, mowily że dziwne że nic a nic..próbuje ją jak najczęściej przystawiać ale ona dużo śpi.. sutki mam już tak poranione że leci krew.. po południu powiedziały żeby dać mm, jak się dossala to zjadła prawie całą porcje na raz. Chyba była głodna
..
A pod ciepłym prysznicem? Rozgrzać piersi i rozmasowac?
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 07:38   #1187
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Pierwsza noc w domu za nami Było lepiej niż w szpitalu, pospała trochę sama. Ale za to rekord kup pobity, w nocy 5 razy ją przebieraliśmy Dobrze, że mój mąż częściowo to robił.. O 5 ją nakarmiłam i teraz śpi z nami w łóżku do tej pory. A u mnie zaczął się chyba nawał, bo piersi mam jak kamienie.. Wyciagnęłam laktator, muszę go wygotować i mieć pod ręką w razie potrzeby.
Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! O 13.40 przyszła na świat Aleksandra, 3800 (miało być 4300) i 57 cm. Sama cesarka spoko ale rana boli i obkurczanie. Jak się ogarnę to napisze coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!! Czekamy na zdjęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 08:58   #1188
pomaranczowyogrod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Hej ja przeterminowana czekam...
Dzis pół nocy nie spalam, mialam bolesne skurcze co 7 minut, później co 5. Ale wszystko się wyciszylo. Jutro szpital...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pomaranczowyogrod jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 09:17   #1189
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Dzień dobry, ale się wyspalysmy z moją gwiazdeczka

Cytat:
Napisane przez lotuus Pokaż wiadomość
hej mam pewnie mnóstwo zaległości. jestem ciekawa, ile maluszków pojawiło się na świecie nie odzywałam się, bo wylądowałam w szpitalu z przeziębieniem. już jestem w domu,ale biorę antybiotyk. po kilku dniach w stanie agonalnym, powróciłam juz mniej więcej do żywych. na szczęście nie zbiegło się to z porodem, a termin mam na jutro. na domiar złego starsza corcia złapała w przedszkolu rota, więc poszła mieszkać do dziadków. mam święta bez córeczki

pytanko- macie może jakąś grupę na fejsie? na pewno bylabym bardziej obecna, jeśli oczywiście byście mnie przyjęły
Hej trochę Cie nie bylo... Współczuję chorobska i zdrówka dla corci

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Hej

Moja malutka śpi prawie cały czas, aż nudzi mi się w tym szpitalu
Mamy problem z karmieniem niby ładnie ssie, ale w ogóle nie widać mleka, pielęgniarki naciskały żadna kropelka się nie pojawiała, mowily że dziwne że nic a nic..próbuje ją jak najczęściej przystawiać ale ona dużo śpi.. sutki mam już tak poranione że leci krew.. po południu powiedziały żeby dać mm, jak się dossala to zjadła prawie całą porcje na raz. Chyba była głodna
Z synkiem też miałam taki problem, myślałam że tym razem będzie lepiej
Tż przywiózł laktator po południu ale już nie miałam siły nim działać, od rana spróbuję..
W końcu się rozkręci kiedy wychodzicie do domku?

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! O 13.40 przyszła na świat Aleksandra, 3800 (miało być 4300) i 57 cm. Sama cesarka spoko ale rana boli i obkurczanie. Jak się ogarnę to napisze coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Wielkie gratulacje jaka duża dziewczynka *i jaka różnica w wadze Ja jeszcze mam szwy, mnie boli tak jakby to zakończenie ale od środka. Chyba mam to nadwyrezone od wstawania bo zawsze mięśni brzucha używałam, od wczoraj na rękach się podpieram i dopiero wstaje żeby wysiłek na ręce przeszedł.
Zobaczymy co ta położna mi powie bo chyba jutro przyjedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie w ogóle jakoś rana boli cała... Niby ładnie wygląda ale czuję ją nawet jak się nie ruszam. I probowalam wczoraj wyciągnąć te nitki co mi wystaja i zrobilam sobie dziurę w skórze

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która jeszcze przeterminowana czeka ?

Wczoraj skurcze co 10 minut przez kilka godzin, już takie dosc bolesne - i nadal nic - cała noc przespałam, bo się wyciszyły do zera.

Dzisiaj znowu KTG kontrolne w szpitalu...





Gratulacje!!

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------



Dobrze ze jednak jesteś w domu po porodzie tez spędzisz tam kilka dni.

U mnie niby cos jest na rzeczy a nic się nie dzieje, nie wyobrażam sobie tyle dni dodatkowo jeszcze być w szpitalu aż cos się na poważnie rozkręci

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------



O tez masz wiadro, ciekawa jestem jak nam się spodoba
Przy pierwszym dziecku miałam wanienkę i teraz właśnie będę testować wiadro

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------



A pod ciepłym prysznicem? Rozgrzać piersi i rozmasowac?
Ale Cie wymecza te skurcze przedporodowe oby się w końcu rozkrecilo na dobre!

Cytat:
Napisane przez pomaranczowyogrod Pokaż wiadomość
Hej ja przeterminowana czekam...
Dzis pół nocy nie spalam, mialam bolesne skurcze co 7 minut, później co 5. Ale wszystko się wyciszylo. Jutro szpital...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro już wywoływanie? Powodzenia



Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Pierwsza noc w domu za nami Było lepiej niż w szpitalu, pospała trochę sama. Ale za to rekord kup pobity, w nocy 5 razy ją przebieraliśmy Dobrze, że mój mąż częściowo to robił.. O 5 ją nakarmiłam i teraz śpi z nami w łóżku do tej pory. A u mnie zaczął się chyba nawał, bo piersi mam jak kamienie.. Wyciagnęłam laktator, muszę go wygotować i mieć pod ręką w razie potrzeby. Gratulacje!! Czekamy na zdjęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj znam to z tym przebieraniem... Kupka w trakcie przewijania i zaraz potem w swiezutkiego pampersa musi być
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 09:25   #1190
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! O 13.40 przyszła na świat Aleksandra, 3800 (miało być 4300) i 57 cm. Sama cesarka spoko ale rana boli i obkurczanie. Jak się ogarnę to napisze coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 09:32   #1191
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Dziewczyny, pionizujecie dzieci po każdym kp? Ja do tej pory nie, ale dziś jej się ulało pierwszy raz. I tak się zastanawiam, jak ją po kp ustawić, żeby się nie rozbudziła przed odłożeniem do łóżeczka?
Cytat:
Napisane przez pomaranczowyogrod Pokaż wiadomość
Hej ja przeterminowana czekam...
Dzis pół nocy nie spalam, mialam bolesne skurcze co 7 minut, później co 5. Ale wszystko się wyciszylo. Jutro szpital...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia w szpitalu
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ale się wyspalysmy z moją gwiazdeczka



Hej trochę Cie nie bylo... Współczuję chorobska i zdrówka dla corci



W końcu się rozkręci kiedy wychodzicie do domku?



Gratulacje



Mnie w ogóle jakoś rana boli cała... Niby ładnie wygląda ale czuję ją nawet jak się nie ruszam. I probowalam wczoraj wyciągnąć te nitki co mi wystaja i zrobilam sobie dziurę w skórze



Ale Cie wymecza te skurcze przedporodowe oby się w końcu rozkrecilo na dobre!



Jutro już wywoływanie? Powodzenia




Oj znam to z tym przebieraniem... Kupka w trakcie przewijania i zaraz potem w swiezutkiego pampersa musi być
Ćwiczą nas te dzieciaki W tym tempie bardzo szybko nauczę się przewijania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 09:37   #1192
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Oj strasznie wam współczuję tego przenoszenia.

U nas oczywiście tak jak u was co go przebiorę to muszę jeszcze raz, najgorsze że ubiorę w czyste ciuchy a on się zsika i ma aż plecy mokre, chyba już mam całą pralkę jego ciuszków do prania a obawiałam sir że będę długo zbierać aby była cała pralka

A jak przebieracie maluchy to dupkę czym im za każdym razem smarujecie? Ja ta wazelinka która była w szpitalu a jak mocno chore to sudocremem, tyle ze wazelinka mi się już dziś skończy i nie wiem czy to wtedy smarować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 10:05   #1193
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pionizujecie dzieci po każdym kp? Ja do tej pory nie, ale dziś jej się ulało pierwszy raz. I tak się zastanawiam, jak ją po kp ustawić, żeby się nie rozbudziła przed odłożeniem do łóżeczka? Powodzenia w szpitalu Ćwiczą nas te dzieciaki W tym tempie bardzo szybko nauczę się przewijania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie zawsze, jak spokojnie je to nie odbijam. Trochę jej się czasem ulewa ale niezależnie od tego czy się odbiło czy nie
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Oj strasznie wam współczuję tego przenoszenia.

U nas oczywiście tak jak u was co go przebiorę to muszę jeszcze raz, najgorsze że ubiorę w czyste ciuchy a on się zsika i ma aż plecy mokre, chyba już mam całą pralkę jego ciuszków do prania a obawiałam sir że będę długo zbierać aby była cała pralka

A jak przebieracie maluchy to dupkę czym im za każdym razem smarujecie? Ja ta wazelinka która była w szpitalu a jak mocno chore to sudocremem, tyle ze wazelinka mi się już dziś skończy i nie wiem czy to wtedy smarować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smaruje linomagiem ale co 3-4 pampersy bo skórkę ma ładną. A Ignasiowi się coś odparzylo? Sudocrem wg mnie jest za mocny do codziennego używania, nie masz jakiegoś linomagu albo bepanthenu?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 10:08   #1194
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja jak mala dlugo i lapczywie je to na ramię albo na udo. A jak krotko i powoli, przy przysypianiu to kładę tylko na troche na boczek.
Mojej wyskoczyły krostki na dupce, posmarowalam hippem na odparzenia i dzis chyba jest lepiej. Przyjze sie w świetle bo jeszcze spimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 10:08   #1195
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja podnoszę do odbijania ale dopiero od wczoraj mu się odbija tak ten pokarm chyba był za słaby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 10:11   #1196
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja podnoszę do odbijania ale dopiero od wczoraj mu się odbija tak ten pokarm chyba był za słaby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sensie ze po mm sie odbija? Po mm chyba koniecznie trzeba odbijać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 10:30   #1197
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Maniwa gratulacje

Ja dalej w dwupaku Termin z USG minął w sobotę, termin z OM jest na piątek. A tak mi gin gadał że na bank urodzę w terminie z USG i dupa

No ale nic, czekam cierpliwie dalej

Ale Wam zazdroszczę że już się sprawiacie w macierzyństwie! Już się nie mogę doczekać tych kąpieli, karmienia, przewijania itp itd <3 <3 <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 10:35   #1198
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
W sensie ze po mm sie odbija? Po mm chyba koniecznie trzeba odbijać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja karmię piersią mm tylko w szpitalu 2 razy podałam, i zapomniałam ten pierwszy raz odbić to mi się zaczął krztusic mlekiem potem, zadzwoniłam po położna to przyszła obrażona i tylko skomentowała że matka powinna pamiętać o takich rzeczach.
Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Maniwa gratulacje

Ja dalej w dwupaku Termin z USG minął w sobotę, termin z OM jest na piątek. A tak mi gin gadał że na bank urodzę w terminie z USG i dupa

No ale nic, czekam cierpliwie dalej

Ale Wam zazdroszczę że już się sprawiacie w macierzyństwie! Już się nie mogę doczekać tych kąpieli, karmienia, przewijania itp itd <3 <3 <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już nie długo i ty się doczekasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 10:41   #1199
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja karmię piersią mm tylko w szpitalu 2 razy podałam, i zapomniałam ten pierwszy raz odbić to mi się zaczął krztusic mlekiem potem, zadzwoniłam po położna to przyszła obrażona i tylko skomentowała że matka powinna pamiętać o takich rzeczach.Już nie długo i ty się doczekasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka wstretna baba...ja tez nie odbilam i malej sie odbilo to polozna powiedziala mi grzecznie, zebym uwazala. A teraz juz widzę mniej wiecej czy sie przejadla, czy nie. Ale i tak zawsze klade na boczek. No i zawsze jak zasnie to u mnie na cycku, skrzat maly piszczy jak ma zasnac sama, a wtedy mam ulewanie pod kontrola.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 10:45   #1200
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Od tego czasu ja pamiętam o odbijaniu ale on nie chce czasami odbić, i też zawsze na boczku kładę, i zmieniam strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 13:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.