Starania z PCOS cz. III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 20:12   #811
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

controlca taka beta znaczy o ciąży ja też pierwszą miałam 30 parę i wiem kiedy była owu także ciesz się bo coś się zadzialo po laparo i nie smutaj tam bo mi fasolkę stresujesz
roxanka no i teraz wymieklam... ślicznie tam
lamparcica dziś lepiej ..wczoraj go brzuszek strasznie bolał i całe popołudnie płakał i noc do 2 cały czas prawie a to na raczkach a to masaż
Jeszcze mnie tz wk.. bo jak młodemu odpuscilo i wreszcie przysnol i ja bym mogła to tz nabąbiony wrócił o 2.30 i a to się rozbijal a potem chrapal kazalam mu iść do drugiego pokoju ale nie posłuchał no i tak do rana ale dziś odespałam rano zemsta obudziłam go po 7 żeby ogarnąć N i pojechałam na zakupy niestety za zimno na spacer to ich nie wysłałam a potem od 13 spałam z małymi przerwami do 18.00 i teraz też idę bo mały śpi
Dobrej nocy życzę buziaki
A i nie wiem czy pisałam ale N zaczol się czolgac i jest wesoło najbardziej kosz na śmieci lubi przywracać i szafki repetowac
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:17   #812
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
controlca taka beta znaczy o ciąży ja też pierwszą miałam 30 parę i wiem kiedy była owu także ciesz się bo coś się zadzialo po laparo i nie smutaj tam bo mi fasolkę stresujesz
roxanka no i teraz wymieklam... ślicznie tam
lamparcica dziś lepiej ..wczoraj go brzuszek strasznie bolał i całe popołudnie płakał i noc do 2 cały czas prawie a to na raczkach a to masaż
Jeszcze mnie tz wk.. bo jak młodemu odpuscilo i wreszcie przysnol i ja bym mogła to tz nabąbiony wrócił o 2.30 i a to się rozbijal a potem chrapal kazalam mu iść do drugiego pokoju ale nie posłuchał no i tak do rana ale dziś odespałam rano zemsta obudziłam go po 7 żeby ogarnąć N i pojechałam na zakupy niestety za zimno na spacer to ich nie wysłałam a potem od 13 spałam z małymi przerwami do 18.00 i teraz też idę bo mały śpi
Dobrej nocy życzę buziaki
A i nie wiem czy pisałam ale N zaczol się czolgac i jest wesoło najbardziej kosz na śmieci lubi przywracać i szafki repetowac
ehhh bo się naczytałam o becie 100 kilka a u mnie ledwo 22.....
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:50   #813
Casablanca0
Raczkowanie
 
Avatar Casablanca0
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 371
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Controlca za taka betę nie jedna tu dałaby się pokroić.

Simko To musi być ubaw z Natka teraz. Czyżby po cioci Megan odziedziczył zamiłowanie do śmietników
A Twój Tż zasługuje na porządne i to już nie pierwszy raz!

Zdulcia, drinkowanie mówisz? Oj coś czuję, że te Twoje pęcherzyki nie przetrwają cało tej nocy

Edytowane przez Casablanca0
Czas edycji: 2015-02-07 o 21:27
Casablanca0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:13   #814
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
ehhh bo się naczytałam o becie 100 kilka a u mnie ledwo 22.....

Ja miałam 10.11 ostatnia @, 3.12 wynik bety ok 25 (przy cyklach 25-dniowych). Kiedy dokładnie owulka była to ja nie mam pewności bo nie monitorowalam a tak z obliczeń niby wychodzi 21/22.11... Wiec tak to u mnie było o ile mnie pamięć nie zawodzi (a lubi !!). Ja uwazam, ze skoro wzrosło tzn ze jest a ze mało bo bardzo wczesna ciąża. zamiast sie doszukiwać to staraj sie nastawić pozytywnie

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
controlca taka beta znaczy o ciąży ja też pierwszą miałam 30 parę i wiem kiedy była owu także ciesz się bo coś się zadzialo po laparo i nie smutaj tam bo mi fasolkę stresujesz

roxanka no i teraz wymieklam... ślicznie tam

lamparcica dziś lepiej ..wczoraj go brzuszek strasznie bolał i całe popołudnie płakał i noc do 2 cały czas prawie a to na raczkach a to masaż

Jeszcze mnie tz wk.. bo jak młodemu odpuscilo i wreszcie przysnol i ja bym mogła to tz nabąbiony wrócił o 2.30 i a to się rozbijal a potem chrapal kazalam mu iść do drugiego pokoju ale nie posłuchał no i tak do rana ale dziś odespałam rano zemsta obudziłam go po 7 żeby ogarnąć N i pojechałam na zakupy niestety za zimno na spacer to ich nie wysłałam a potem od 13 spałam z małymi przerwami do 18.00 i teraz też idę bo mały śpi

Dobrej nocy życzę buziaki

A i nie wiem czy pisałam ale N zaczol się czolgac i jest wesoło najbardziej kosz na śmieci lubi przywracać i szafki repetowac

Baty dla TŻ jak nic sie nalezą !! ja to w ogole anty % jestem ( w sensie raz w życiu TŻ konkretnie pijany był lata temu juz), u nas sie raczej nie pije.
Wymysl mu jakas konkretna karę

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Casablanca0 Pokaż wiadomość
Rajsik Dobrze, że jesteś pod okiem lekarzy. Dzidzie już faktycznie duże. Nie mogę się już doczekać naszej forumowej parki
Trzymajcie się dzielnie Ja wierząca więc wiesz

Roxana Podziwiam, że dałaś radę z tą podróżą dla mnie taka jazda samochodem to najgorsza maskara.
Wypoczywaj tam ile wlezie

Controlca Najważniejsze, że beta przyrosła. Myśle tak jak dziewczyny, że jest po prostu bardzo wcześnie. Życzę Ci aby ta poniedziałkowa rozwiała już wszelkie wątpliwosci.
Wydaje mi się, że do wizyty u ginka lutka 2x1 wystarczy ale bierz koniecznie bo ten progesteron faktycznie mógłby być wyższy.
Co do mnie: na razie o menopurze z ginem nie rozmawiałam, teraz w pierwszej kolejności jest hsg a potem będziemy myśleć. Na pewno clo już odpada..

Zdulcia Moja Ty siostro astralna!Cieszę się, że pęcherzyki podrosły teraz odpalam turbokciuki za pęknięcie ( i przy okazji liczę, że pójdę w Twoje ślady).
Co do dupka to hmmm powinnaś słuchać ginka choć ja bym brała po stwierdzonej owulce co by jej nie przyblokować czasem. Dlatego gdybym nie czuła, że pękło pewnie bym się z nim wstrzymała ze 2dni.
Ale trzeba ufać lekarzowi to on się ma znać
Na endo jak lamparcica pisze - winko czerwone, migdały i linocomplex.

Ana Trzymam kciuki, żeby to dziadostwa szybko udało się wyleczyć i laparo odbyła się jak najszybciej. Potem nie pozostaje Ci już nic innego jak pójść w ślady naszych laparoskopowiczek - Cabraloki, Rajsika i Controlki

Megan To chyba między jedną wizytą u dentysty a drugą to z łóżka nie wychodzi

Anevo, Cabraloca Co u Was mamuśki?

Wróciłam z zajęć i padam,padam,padam. Pęcherzyki mizerne to choć bzykana nie musi być dzisiaj bo ja nie wiem jakby to byłoby zrobić

No dziekuje fakt, podróż do najłatwiejszych nie należała ale teraz za to odpoczywam
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:34   #815
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

okkk wstyd mi
ale po prostu tyle sie staraliśmy że rzuca mi się na mózg
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 02:31   #816
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

rajs o Ja doczytalam!
Ze wy w szpitalu
Kciuki i modlitwa sa czekany z niecierpliwosciD oby wszystko poszło sprawnie
No to teraz juz nie usne po takim Newsie!

Młody rozdania w lozeczku ,obudził się przy zmianie pampka
Śmieszny jest wczoraj nauczył się przyjmować pozycje na czworaka i dziś w nocy musiał ja ćwiczyć! Przez sen a potem ryczal bo mu niewygodnej tak spac
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 04:47   #817
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
okkk wstyd mi
ale po prostu tyle sie staraliśmy że rzuca mi się na mózg
Wiem wiem i sie nie dziwie tylko staram sie wesprzeć czekac bedziemy na wieści

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
rajs o Ja doczytalam!

Ze wy w szpitalu

Kciuki i modlitwa sa czekany z niecierpliwosciD oby wszystko poszło sprawnie

No to teraz juz nie usne po takim Newsie!



Młody rozdania w lozeczku ,obudził się przy zmianie pampka

Śmieszny jest wczoraj nauczył się przyjmować pozycje na czworaka i dziś w nocy musiał ja ćwiczyć! Przez sen a potem ryczal bo mu niewygodnej tak spac

Ale to musi zabawnie wyglądać hihi mały kochany szkrab

Usnęłaś? bo ja od godziny nie śpię i juz spac nie bede :P
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 07:39   #818
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

roxanka no co ty a co to jest sen?
Musiałem go ogarnąć, potem noszenie godz na raczkach, nakarmilam pojawił się i bteraz go uspilam
5 min spokoju
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 08:16   #819
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ojjjj... Ja wlasnie nie bardzo wiem o czym mowisz (jesli chodzi o praktykę). Moje dziecko do 3 rż chodziło spac o 18. Oprócz jedzenia i szybkiego przebierania to bez pobudek do rana spało. Nigdy nie było noszenia na rękach bo nie było potrzeby tak usypiać. Zreszta do dzis mu zostało - najpóźniej o 20:00 spi (nie licząc dni kiedy gdzies jesteśmy itd)... Dlatego jak ktoś mowi o nieprzespanych nocach to ja nie wiem co to znaczy...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 08:57   #820
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Przepraszam Was bardzo, ale dzisiaj nie odniose do kazdej z osobna, bo pisze z telefonu i mi slabo to idzie. Wszystko przeczytalam i z wszystkimi jestem myslami.
Ja jestem na L4 i lezakuje caly czas. Wczoraj tuz przed wejsciem na wizyte zaplamilam i sie wystraszylam nie na zarty. Okazalo się, ze mam krwiak pod kosmowka i musze sie oszczedzac. Zjadam dupka, lutke (tej nie zjadam) i cos na naczynia krwionosne. Pani doktor uspokaja, zeby sie ne martwic bo sie wchlonie, tylko zeby leżeć. Wiec leze, ale i tak sie martwie. Maluch ma sie dobrze, rosnie, serducho bije. Pozdrawiam Was goraco, postaram sie odzywac, ale moj telefon czasem slabo wspolpracuje z wizazem.
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 10:03   #821
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

roxanka ty szczesciaro!
Nasz tez sam usypial ale jak zaczęły się kolki i ryczal ciągle to niestety się go nosiło i się nauczyl
Jak go nic nie boli to tez ok 20.00 idzie spać i wstaje na jedzenie zje i spi dalej, ale ostatnio ciągle mu cos nie pasuje
cabraloca przytulamy mocno
Oszczędzając się i będzie dobrze
Mojego brata żona miała taka przypadłość i nie pamiętam juz dokładnie w którym tyg ale się wchlonol ten krwiak
To teraz leżeć i pachniec mi tam
rajs co u ciebie? U was? Juz rozpakowani
Bo my tu cały czas myslimy
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 10:08   #822
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cabraloca trzymaj się rozumiem jak się stresujesz.

Dziewczyny czy miałyście bóle w krzyżu ?
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 11:14   #823
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
przez to że nie miałam monitoringu tak naprawdę nie wiem kiedy owu była. ale nie nastawiam się że będzie ok. coś chyba nie halo jest. Będę u dr i pokaże mu wyniki, zapytam co o tym sądzi a do tego czasu osiwieje i ogłupieje czy luteina 1x2 to dobry pomysł ?
Luteinę 2 razy dziennie co najmniej, w równych odstępach czasowych
chociaż ja bym to ogólnie z ginem skonsultowała choćby telefonicznie, bo tak samemu dobierać dawkę to ciężko trochę
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj obejrzeć co to się tam dzieje. No i generalnie jest ok, pęcherzyki urosły, mają po 17 i 19 mm. Endometrium trochę kiepskie, nawet ten estrofem nie pomógł no i pytam się doktorka, czy da mi coś na pękniecie, on powiedział, że w tym cyklu zrobimy inaczej. Dostałam duphaston, mam go brać od poniedziałku. I nijak tego nie mogę zrozumieć. Bo jak was czytam do dupka się bierze po owulacji a nie w trakcie, nie? Zapytałam się czy mi to nie przyblokuje owulki, a on powiedział, że właśnie pomoże. Nie kumam tego w ogóle. Już mi się wydaje, że cykl idzie na stracenie No ale sama nie będę decydować, co mam robić, muszę mu zaufać chyba.
Dobra, będzie co będzie. Uciekam, bo zaraz znajomi przychodzą na posiadówe. Mam ochotę się napić
widocznie doktorek obliczył ze do poniedziałku już będzie po owu co jest bardzo możliwe bo pęcherzyki pękają jak mają ok 20 mm a rosną 2-3 mm dziennie
nic się nie martw, stosuj sie do zaleceń lekarza i będzie dobrze
ja trzymam kciuki żeby się w tym cyklu powiodło
Cytat:
Napisane przez rajs Pokaż wiadomość
Ja jestem w szpitalu od wczoraj. Dostalam sterydy 2 dawki. Skurcze mi na ktg eychodza ale narazie nie boli. Prawdopodobnie juz do rozwiazania zostane. Dzidzie duze maja po 2.2kg. Dorwe sie do neta na dluzej to napisze cos wiecej. Trzymajcie za nas kciuki a kto wierzacy to prosimy o modlitwe
Buziaczki dla was
bardzo mocno trzymam za Was kciuki
Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość

Ewusia też bym nie wytrzymała jesteśmy tak samo niecierpliwe, ale masz rację - tyle czekamy w ciągu tych lat na ciążę, że potem liczy się dla nas każdy dzień i skrócenie dni maksymalnie, jeśli np. w danym cyklu nic nie wyjdzie. Ech, cięzkie to nasze życie
ano ....
ja całe życie układam pod moje cykle, niczego nie planuję... nie wiem ile czasu człowiek jest w stanie tak funkcjonować
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
tak jest u nas...
super
Cytat:
Napisane przez Casablanca0 Pokaż wiadomość

Wróciłam z zajęć i padam,padam,padam. Pęcherzyki mizerne to choć bzykanka nie musi być dzisiaj bo ja nie wiem jakby to byłoby zrobić
nie ma tego złego w takim razie
może pęcherzyki czekają aż będziesz mieć siłę
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Jeszcze mnie tz wk.. bo jak młodemu odpuscilo i wreszcie przysnol i ja bym mogła to tz nabąbiony wrócił o 2.30 i a to się rozbijal a potem chrapal kazalam mu iść do drugiego pokoju ale nie posłuchał no i tak do rana ale dziś odespałam rano zemsta obudziłam go po 7 żeby ogarnąć N i pojechałam na zakupy niestety za zimno na spacer to ich nie wysłałam a potem od 13 spałam z małymi przerwami do 18.00 i teraz też idę bo mały śpi
Dobrej nocy życzę buziaki
A i nie wiem czy pisałam ale N zaczol się czolgac i jest wesoło najbardziej kosz na śmieci lubi przywracać i szafki repetowac
baty dla TŻa i dla N za pełzanie
Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Przepraszam Was bardzo, ale dzisiaj nie odniose do kazdej z osobna, bo pisze z telefonu i mi slabo to idzie. Wszystko przeczytalam i z wszystkimi jestem myslami.
Ja jestem na L4 i lezakuje caly czas. Wczoraj tuz przed wejsciem na wizyte zaplamilam i sie wystraszylam nie na zarty. Okazalo się, ze mam krwiak pod kosmowka i musze sie oszczedzac. Zjadam dupka, lutke (tej nie zjadam) i cos na naczynia krwionosne. Pani doktor uspokaja, zeby sie ne martwic bo sie wchlonie, tylko zeby leżeć. Wiec leze, ale i tak sie martwie. Maluch ma sie dobrze, rosnie, serducho bije. Pozdrawiam Was goraco, postaram sie odzywac, ale moj telefon czasem slabo wspolpracuje z wizazem.
Kochana będzie dorbze, leż i odpoczywaj najważniejsze ze Dzidzia rośnie
kiedy masz kontrolę? który to w ogóle już tc u Ciebie?
Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy miałyście bóle w krzyżu ?
ja sobie nie przypominam
ale na objawy ciąży to i tak za wcześnie jeszcze u Ciebie może Cię przewiało i stąd te bóle?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 11:48   #824
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Luteinę 2 razy dziennie co najmniej, w równych odstępach czasowych
chociaż ja bym to ogólnie z ginem skonsultowała choćby telefonicznie, bo tak samemu dobierać dawkę to ciężko trochę

widocznie doktorek obliczył ze do poniedziałku już będzie po owu co jest bardzo możliwe bo pęcherzyki pękają jak mają ok 20 mm a rosną 2-3 mm dziennie
nic się nie martw, stosuj sie do zaleceń lekarza i będzie dobrze
ja trzymam kciuki żeby się w tym cyklu powiodło

bardzo mocno trzymam za Was kciuki

ano ....
ja całe życie układam pod moje cykle, niczego nie planuję... nie wiem ile czasu człowiek jest w stanie tak funkcjonować

super

nie ma tego złego w takim razie
może pęcherzyki czekają aż będziesz mieć siłę

baty dla TŻa i dla N za pełzanie

Kochana będzie dorbze, leż i odpoczywaj najważniejsze ze Dzidzia rośnie
kiedy masz kontrolę? który to w ogóle już tc u Ciebie?

ja sobie nie przypominam
ale na objawy ciąży to i tak za wcześnie jeszcze u Ciebie może Cię przewiało i stąd te bóle?
a cholera wie łupie nieziemsko.
najlepiej jak leże to nie łupie.
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 11:52   #825
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
a cholera wie łupie nieziemsko.

najlepiej jak leże to nie łupie.

Ja cała pierwsza ciąże z bólami chodziłam i teraz tez od początku prawie (ok 9-10tc sie zaczęło)... Najgorzej w nocy, teraz kupiłam juz podusie motherhood wiec po nocy budzę sie jak nowo narodzona ale w dzień i tak wracają
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 11:59   #826
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja cała pierwsza ciąże z bólami chodziłam i teraz tez od początku prawie (ok 9-10tc sie zaczęło)... Najgorzej w nocy, teraz kupiłam juz podusie motherhood wiec po nocy budzę sie jak nowo narodzona ale w dzień i tak wracają
ehhh a u mnie nawet nie wiadomo który tydzień :brzyda l: ale łupie.
oczywiście wyczytałam że łupie przy pozamacicznej
tak wiem, jestem durnym przypadkiem
myślę czy iść jutro na betę czy odpuścić i pójść może w środę. bo znowu będę szaleć
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 13:18   #827
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
ehhh a u mnie nawet nie wiadomo który tydzień :brzyda l: ale łupie.

oczywiście wyczytałam że łupie przy pozamacicznej

tak wiem, jestem durnym przypadkiem

myślę czy iść jutro na betę czy odpuścić i pójść może w środę. bo znowu będę szaleć

Odłączyć jej internet
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 13:33   #828
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Odłączyć jej internet
mój tż ma ten sam pomysł.........

jak wypoczynek ?
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 15:05   #829
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cześć dziewczyny, można dołączyć?
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 16:30   #830
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
mój tż ma ten sam pomysł.........

jak wypoczynek ?

Mój mówił mi to samo jak wróciłam od lekarza i zaczęłam wyczytywac wszystko o tej przeziernosci karkowej... I tez mam mega stres, niby odpoczywam a ciagle myśle o tych wynikach... Moze beda w tym tygodniu

Dziekuje, fajnie z tym, ze tak pisałam wczesniej - Odpoczelabym w pełni gdybym miała juz te DOBRE wyniki (bo inaczej byc nie moze!)
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 16:33   #831
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Controlca, Simka, Ewusia dziękuję
Ewusiu, ja dziś 10+1

Mysza zapraszamy
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 16:44   #832
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Lamparcica nie wiem czy pękną same. Ostatnio brałam ovitrelle na ich pękniecie. Ciekawe czy te jego obliczenia się sprawdzą

roxana_lu odpoczywaj kochana i się nie stresuj

Casablanca0 jeszcze nie wiem co zrobię z tym dupkiem linocomplex brałam, bo na tym wątku to wyczytałam, ale albo za krótko o brałam albo na mnie nie działa. Przy CLO tak mi marnie rośnie endo. Pewnie to ma jakiś związek.
Mówisz, że alkohol nie służy owulacji?

simka234 też nie lubię jak TŻ przesadzi z %. Mały już raczkuje?

cabralocaoszczędzaj się trochę chyba ostatnio latałaś, nie?

Ewusia_marchew no, zobaczymy czy obliczenia się sprawdzą

controlca spokojnie, nie czytaj tych głupot necie

mysza93 Hej

Chyba za bardzo wzięłam do siebie radę Lamparcicy z tym winem
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 17:10   #833
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Dziekuje Wam bardzo. My dalej w trojpaku. Weeken w szpitalu to sie nic nie dzieje.. nawet nue badaja. Dzis skurczy juz nie bylo naszczescie. Jutro pewnie beda badac od ranato bede wiedziec wuecej. Buziaczki dla wszystkich
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 17:23   #834
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez rajs Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam bardzo. My dalej w trojpaku. Weeken w szpitalu to sie nic nie dzieje.. nawet nue badaja. Dzis skurczy juz nie bylo naszczescie. Jutro pewnie beda badac od ranato bede wiedziec wuecej. Buziaczki dla wszystkich
Trzymaj sie Rajs

ja zglupialam, zrobilam sikanca, wyszla jedna kreska
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 17:45   #835
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Controlca a robiłaś z pierwszego moczu? Ja jak miałam bete 31 z krwi i po południu zrobilam sikanca to tez była jedna kreska.
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 17:51   #836
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Controlca a robiłaś z pierwszego moczu? Ja jak miałam bete 31 z krwi i po południu zrobilam sikanca to tez była jedna kreska.
A skad...... ale wydumalam zestezenie moze jest dzis ciut wyzsze niz wczoraj i wyjdzie na sikancu.
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 18:15   #837
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Controlca, ja mialam bete wyzsza niz Ty i tez mi test nie wykazal, takze no stress. Jesli Ci dzisiaj beta podskoczyla to test nie robiony rano mógł dwóch kresek nie pokazac. Idz jutro na bete, beta wszystko pokaze
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 18:22   #838
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Controlca, ja mialam bete wyzsza niz Ty i tez mi test nie wykazal, takze no stress. Jesli Ci dzisiaj beta podskoczyla to test nie robiony rano mógł dwóch kresek nie pokazac. Idz jutro na bete, beta wszystko pokaze
Wrrrrrrrrr ok beta jutro, doktorek w srode i czas sie ogarnac
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 19:04   #839
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez cabraloca Pokaż wiadomość
Mysza zapraszamy
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
mysza93 Hej
Dziękuję za przywitanie

Postaram się trochę Was nadrobić żeby się zorientować

Mam 22 lata (rocznik 93) i we wtorek ginekolog zdiagnozował mi pcos. Z mężem staramy się praktycznie od maja, mieliśmy małą przerwę bo ślub, od listopada znowu się staramy.

Nie mam owulacji, mam okropnie długie cykle, ale teraz przynajmniej wiem co jest tego przyczyna. 25.02 mam znowu wizytę, wtedy ma mi dobrac jakieś leki gin

Edytowane przez 201604261006
Czas edycji: 2015-02-08 o 19:07
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 19:13   #840
cabraloca
Raczkowanie
 
Avatar cabraloca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 456
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Mysza witamy, trafilas do swoich z wlasnego doswiadczenia (dziewczyny tez na pewno mnie popra) od razu radze znalezc jakiegoś dobrego lekarza specjalizujacego się w pcos. Niejedna z nas miala na poczatku przygody z kiepskimi lekarzami, ktorzy dawali leki bez odpowiedniego przebadania masz dobrego gina? Jakie badania robilas?
__________________
szczęśliwa żona od 06.2013

24.08.2015
cabraloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.