Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-21, 20:12   #3721
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Parapet niech kolka ucieka jak najszybciej
Mój nastrój jest do
Z. Przeplakala całą kapiel, nie mogłam jej uspokoic. Płakałam razem z nią
Mąż pojechał na fuche i jeszcze go nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 20:38   #3722
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Parapet niech kolka ucieka jak najszybciej
Mój nastrój jest do
Z. Przeplakala całą kapiel, nie mogłam jej uspokoic. Płakałam razem z nią
Mąż pojechał na fuche i jeszcze go nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No trudno jej sie dziwic. 9 miesiecy spedzila w wodzie a Ty ja matka dalej chcesz kapac

Moj synek nienawidzil kapieli, uspokajal sie tylko w wiaderku albo dopiero jak skonczyl 2-3 miesiace...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 21:04   #3723
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

mój też nie lubi kąpieli, a najbardziej momentu jej opuszczenia, w ogóle nie lubi na golaska, dlatego kąpiemy go co trzy dni, pozostałe na przewijaku
dziś odpadł kikut, więc będzie więcej pewności

za to konkretnie przybiera na wadze - 90-100 g na dwa dni, ale jak ciągle dopomina się cyca, to co zrobić, na szczęście jest bardzo delikatny i brodawki jeszcze całe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 21:30   #3724
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Daj spokój, boję się tę kwotę na koncie zobaczyć Chociaż póki jestem uziemiona w domu, to w ogóle nie wydaję.

Ja mam obawy, że po 6 tygodniach połogu dalej nie poćwiczę, coś to u mnie bardzo mozolnie idzie


Pamiętam, że w pierwszym tygodniu w piątek była u nas położna i mąż był zdruzgotany ilością kup jakie dziecko robi. Od soboty przestała robić taką ilość, zaczęły się kolki Do momentu pojawienia się kolek to było dziecko z bardzo prostą instrukcją obsługi.
Swoją drogą to jest strasznie dziwne, co się w tym brzuszku dzieje Były kupsztale i już nie ma.

Punamama, tych kopniaczków to mi brakuje bardzo. Te z zewnątrz już są zupełnie inne Czasem popatrzę na tę dupcię i mi się przypomina to słodkie wypinanie przez brzuch
Ja wydaje tylko na zakupy online, ale oszczedzam na paliwie, glupotach, wyjsciach itp. Czuje ze przebimbam cala wyplate na ciuchy i kosmetyki bo bede kupowac z nudow (tfu, tfu- poki co jak mlody spi to mam duzo czasu na szukanie wydatkow w internetach).

Moj nienawidzi kapieli, chociaz dzisiaj chyba bylo ciut lepiej. Przyznam szczerze ze pewnie gdybym sama kapala to moze mniej by sie darl bo moj maz to chce szybko wykapac i sila rzeczy robi to troche nerwowo a dziecko przeciez wyczuwa. Ja jak przewijam malego to do niego mowie, glaszcze go, przytulam a maz robi to tak... mechanicznie, byle szybko zeby placz trwal jak najkrocej. A ja widze ze mlody sie uspokaja jak do niego mowie. Ryczy ale jakby... spokojniej tak jakby rozumial ze krzywda mu sie nie stanie i plakal troche dla zasady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 21:35   #3725
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Parapet niech kolka ucieka jak najszybciej
Mój nastrój jest do
Z. Przeplakala całą kapiel, nie mogłam jej uspokoic. Płakałam razem z nią
Mąż pojechał na fuche i jeszcze go nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja dzisiaj jakoś się tuliła do mnie, jakby wyczuwała, że zaraz mama zniknie na kilka dni. Ciężko mi z tą myślą, nigdy nie rozstałam się z nią jeszcze na tak długo. Wiem, że będzie miała super opiekę, ale jednak... dziwnie mi.

Z drugiej strony teraz jest mi już tak bardzo ciężko się nią zajmować, że może powinnam się cieszyć, że sobie "odpocznę" w szpitalu. Póki będę tam z drugą córą po porodzie to będzie możliwość łapać oddech i siły. W domu pewnie bez szans.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 22:08   #3726
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
No trudno jej sie dziwic. 9 miesiecy spedzila w wodzie a Ty ja matka dalej chcesz kapac

Moj synek nienawidzil kapieli, uspokajal sie tylko w wiaderku albo dopiero jak skonczyl 2-3 miesiace...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moja corka 3. Kwietnia kończy 2 lata 😁
W brzuszku jest synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 22:38   #3727
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ja właśnie odpoczywam dziś cały dzień mały tylko do karmienia bo trafił pod lampy - i tak musimy siedzieć więc go włozyli pod nie gdybyśmy mieli jutro iść już do domu w końcu - mamy troszkę problemów ... M.in. złamany obojczyk bo mamy źle się wstawił w kanał rodny za szybko poród szedł położna stwierdziła że urodziłam go w jednym partym ale i inne problemy które mam nadzieję okażą się nieistotne liczę że jutro jednak wypuszcza nas do domku ...

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2018-03-21 o 22:41 Powód: Telefon wie lepiej co chcę napisać
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 22:47   #3728
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Oliwka dużo zdrówka dla synka niech będzie po Twojej myśli i jutro wracajcie do domu
...........

Dobranoc :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 23:37   #3729
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Jako że nie mam dostępu do klubu jak i FB też nie posiadam �� cała ciążę pracowałam więc też mało się znamy, a ja mało się udzielałam z doskoku doczytywalam. Widzę w na wątku jest duża dyskrecja w przeciwieństwie do tego co było kiedyś na innych wątkach tz. Nie wszystkie imiona dzieciaczków są podawane zdjęć żadnych itp. tak więc dla ciekawych mojego Leoska na Instagramie wpiszcie Sylwia S.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Oliwka dużo zdrówka dla synka niech będzie po Twojej myśli i jutro wracajcie do domu
...........

Dobranoc :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi dziękuję serdecznie dziś lekarz stwierdził jest nas 3 na pokoju że Leoś ma kumulację a 2 pozostałych chłopaków wszystko git ... Tak więc czeka mnie mam nadzieję krótka wyprawa po lekarzach i że okaże się to wszystko drobnymi kosmetycznymi problemami lub niemającymi wpływu ...
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 03:27   #3730
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

parapet - moja od poczatku robi jedna kupke na dzień. A teraz jeju niby spi ale wije sie, steka, zwija w kulkę po czym prostuje i napina całe ciało. Widać że ją boli... Nie wiem jak jej pomóc i ta bezsilność jest najgorsza...

asiula - podziwiam za zapał! Też chcę być aktywna mamą a na razie mi do tego mega daleko Dziś wyszlam na 20 minut i taaaak mnie bolalo krocze po powrocie... Chyba jeszcze nie czas

Kiwi - przytulam

Moja Mała za to uwielbia kapiele! <3

julietta - brawa za wagę! Będzie Maly koks

oliwka - mocne kciuki za Was!





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 05:37   #3731
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
parapet - moja od poczatku robi jedna kupke na dzień. A teraz jeju niby spi ale wije sie, steka, zwija w kulkę po czym prostuje i napina całe ciało. Widać że ją boli... Nie wiem jak jej pomóc i ta bezsilność jest najgorsza...

asiula - podziwiam za zapał! Też chcę być aktywna mamą a na razie mi do tego mega daleko Dziś wyszlam na 20 minut i taaaak mnie bolalo krocze po powrocie... Chyba jeszcze nie czas

Kiwi - przytulam

Moja Mała za to uwielbia kapiele! <3

julietta - brawa za wagę! Będzie Maly koks

oliwka - mocne kciuki za Was!





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My wczoraj bylismy na pierwszym spacerze i tez mnie bolalo krocze po powrocie ale sie nie zrazam dzisiaj mamy dluzszy spacer bo do przychodni i mam nadzieje ze dojde i wroce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-22, 06:05   #3732
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
parapet - moja od poczatku robi jedna kupke na dzień. A teraz jeju niby spi ale wije sie, steka, zwija w kulkę po czym prostuje i napina całe ciało. Widać że ją boli... Nie wiem jak jej pomóc i ta bezsilność jest najgorsza...

asiula - podziwiam za zapał! Też chcę być aktywna mamą a na razie mi do tego mega daleko Dziś wyszlam na 20 minut i taaaak mnie bolalo krocze po powrocie... Chyba jeszcze nie czas

Kiwi - przytulam

Moja Mała za to uwielbia kapiele! <3

julietta - brawa za wagę! Będzie Maly koks

oliwka - mocne kciuki za Was!





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A myślałaś żeby spróbować rurki windi, albo jakieś tym podobne? Ja mam medi globe , jeszcze po córce, na allegro kupowałam, w aptekach też pewnie jakieś kupisz. Dziś w nocy Milenka bardzo płakała i się prężyła i przypomniało mi się o nich. Odgazowala się od razu, nastał spokój, zjadła i spała 4,5 godziny spokojnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 06:35   #3733
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

dzień dobry

ale ze mnie nieogar mam wqrażenie, że dni uciekają a ja na nic nie mam czasu, jestem totalnie pochłonieta małym mam nadzieję, się wkręcić znnow w forum, albo chociaż podczytywac na bieżąco

bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje!

Gratuluje też wszystkim, którym udało sie urodzić w ostatnich dniach!



w kazdym razie jesteśmy już od niedzieli w domu... i jest dobrze, nie łatwo, bo nikt nie mówił, że będzie łatwo ale dobrze
młody nadal przeslodki

jeśli chodzi o cc to dlatego, ze mały fiknął, całą ciążę był w pozycji startowej główka w dół, ostatnie usg robione 25.02...a na izbie przy przyjęciu 16.03 już siedział główka do góry. Lekarz długo nie namawiał mnie do cc, choc byłam tym przerażona.
Niestety rana boli do dziś i jade na przeciwbólowych, a obkurczanie się macicy to jakiś koszmarek.
Wody odeszły mi na ktg na izbie, miałam skurcze chyba na max 70 i nie bolało tak jak ta macica wstretna.
Ale w sumie tak nieduzo czasu mineło, może za kilka dni dojdę do siebie.
Mój luby jest ze mną w domu, był w urzędzie i na zakupach a tak to duzo pomaga, więc jakoś nam idzie



Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ja właśnie odpoczywam dziś cały dzień mały tylko do karmienia bo trafił pod lampy - i tak musimy siedzieć więc go włozyli pod nie gdybyśmy mieli jutro iść już do domu w końcu - mamy troszkę problemów ... M.in. złamany obojczyk bo mamy źle się wstawił w kanał rodny za szybko poród szedł położna stwierdziła że urodziłam go w jednym partym ale i inne problemy które mam nadzieję okażą się nieistotne liczę że jutro jednak wypuszcza nas do domku ...
zdrówka dla synka
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 07:05   #3734
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Oliwka, dużo jest Sylwii S na insta. Nie da się znaleźć
Mnie możecie dodać
https://www.instagram.com/_natalia_jarocka_/

U nas byl wczoraj cały dzień problem z kupą. Zrobiła dopiero Ok 20 i nastąpiło ozdrowienie i wróciło moje spokojne dziecko

Dzisiaj odpadł jej kikut


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 07:19   #3735
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Moj dzisiaj w nocy jadl z zegarkiem w rece co dwie godziny. Ale to dlatego ze zjadal po jednej piersi i chyba nie dojadal do tego tresciwego pokarmu tylko zasypial na amen wiec i szybciej sie budzil. Teraz odsypia u mamusi na rekach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 08:35   #3736
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

no mój też zasypia przy cycu, 15 minut ssania i przystawienie do drugiej piersi prawie niemożliwe, dlatego dopomina się co 1,5-2 godziny
w nocy dajemy mu dwa razy odciągnięte mleko z butelki, bo inaczej spania by nie było, zresztą mam jeszcze trochę zapasów mleka w lodówce, teraz już głównie mrożę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 09:33   #3737
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Oliwka, dużo jest Sylwii S na insta. Nie da się znaleźć
Mnie możecie dodać
https://www.instagram.com/_natalia_jarocka_/

U nas byl wczoraj cały dzień problem z kupą. Zrobiła dopiero Ok 20 i nastąpiło ozdrowienie i wróciło moje spokojne dziecko

Dzisiaj odpadł jej kikut


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super fotki podziel sie proszę przepisem na Kinder country Wygląda pięknie i widzę , że to nie taki standardowy przepis jak można znaleźć w Internecie.


Dziewczyny nie nadążam więc grupowo gratuluje kolejnych maleństw, trzymam kciuki żebyście szybko wyszły ze szpitala i żeby z dzieciaczkami wszystko było ok.

Cudownie się czyta Wasze relacje z pierwszych dni, tygodni.

Miałam wczoraj lekki stresik, bo myślałam, że w końcu się zaczęło, na stojąco i siedząco miałam co kilka nieregularnych minut okropne bóle, pierwszy raz tak mocne, w dole brzucha. Na stojąco nie byłam w stanie się ruszyć. Poszłam pod prysznic ale nic to nie dało. Potem się położyłam, ale po pewnym czasie też zaczęło boleć, myślę że częściej niż co 5 min, nieregularnie ale to były raczej pojedyncze mocne uklucia niż skurcze trwające choćby z 10 sekund. Tylko na plecach było ok. Ostatecznie zasnęłam i przeszły. Ale jakoś podświadomie czuje że to już tuż tuż. Z każdym dniem coraz bardziej, ciągle pojawiają się nowe objawy. Co by nie było w przyszłą sobotę powinnam i tak stawić się na wywołanie, chyba że powiedzą że w weekend i to świąteczny i tak nic nie będą robić.

Miłego dnia !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 10:10   #3738
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry
Ja po wizycie. Gin powiedziała że 1cm już jest, także byle do przodu 😁
8 dni po terminie mam się stawić na patologie ciąży. Oby to nie było konieczne 🙏
Czekam teraz na ktg. Brzuch mi sie czasami spina.
Dziś na obiad pomidorowa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 10:35   #3739
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

kiwi - trzymam kciuki! ja mialam rozwarcie na 1 cm i kilkanascie godzin później urodziłam! Może będzie podobnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-22, 12:05   #3740
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dziewczyny gratulacje! Duuzo zdrowka dla wszystkich maluszkow.

Nasz synus dzis konczy 2 tygodnie. od kilku dni zrobil sie bardziej aktywny, do tej pory jadl i spal. teraz otwiera mocniej oczka, rozglada sie za glosami, bardzo szybko reaguje na mnie i meza. Dzis odpadl mu kikut, cale szczescie bo czesto przesikiwal pieluszke przez to zawijanie. Nocka dzis byla dluga zasnelam dopiero o 3 moj maluszek chyba pomylil dzien z noca.. teraz spi jak maly suselek. Ale jak tu sie gniewac na niego kiedy tak slodko sie usmiecha przez sen
Jak u was dziewczyny z odwiedzinami?
U nas na razie bylo rodzienstwo i dziadkowie.
Tesciowa mnie tak wkurza... Jak karmie to podchodzi i mi w cycka zaglada centralnie bo ona chce popatrzec jak maly je.. :/ troche kurde prywatnosci :/ albo siedze na kanapie przewijam malego. Wstaje wyniesc pieluche a ona nagle szybko siada na moje miejsce bo ona chce popatrzec... moze przesadzam ale ta kobieta dziala na mnie niesamowicie ostatnio.. I ciagle a nie za cienko jest ubrany, a moze mu niewygodnie itd..

Oliwka- dzieki widzisz nie wiedzialam ze tak moze byc z nakladkami. My już nie uzywamy, sutki mi sie super wyciagnely w nakladkach i zagoily sie takze swoje zadanie spelnily

Zostalo mi 5 kg do wagi startowej! Jupi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 12:06   #3741
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Kiwi, super, zawsze to do przodu o 1 cm )

Ulcia, dziękuje. Przepis z neta IMG_1521720367.921007.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 12:07   #3742
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

http://kotlet.tv/ciasto-kinder-country/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 12:32   #3743
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ja właśnie odpoczywam dziś cały dzień mały tylko do karmienia bo trafił pod lampy - i tak musimy siedzieć więc go włozyli pod nie gdybyśmy mieli jutro iść już do domu w końcu - mamy troszkę problemów ... M.in. złamany obojczyk bo mamy źle się wstawił w kanał rodny za szybko poród szedł położna stwierdziła że urodziłam go w jednym partym ale i inne problemy które mam nadzieję okażą się nieistotne liczę że jutro jednak wypuszcza nas do domku ...
Dużo zdrówka dla Małego


My prawdopodobnie jutro wychodzimy. A póki co przechodzę kryzys i chyba baby blues, bo często płacze. Do tego mam okropny kaszel i krocze trochę ciągnie przy tym mimo że nie byłam nacieta/peknieta
Mała w nocy wogole nie chciała spać, to już druga noc gdzie śpi po max 1-2 godziny. Je ładnie, chociaż przystawianie boli, ale je, je, je i nawet jak puści sutek lub przysnie i chce ją odłożyć (koło mnie nawet) to wpada w panikę i przeraźliwie płacze. Dziś było tak od 23 do 5, w tym czasie spała może łącznie godzinę i później i tak zasneła dopiero o 11 i śpi do teraz czyli prawie 2,5 godz. Dwójka pozostałych dzieci na sali to się o obudzi, zje i idzie spać, a moja cała noc koncertuje i aż się zanosi płaczem i nawet noszenie, tulenie nie pomaga. Mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie lepsza bo ja to wogole nie śpię, a jutro już w domku to sobie wypracujemy swój rytm karmienia i spania mam nadzieję

No to trochę ponarzekalam, ale musiałam się wyglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 13:20   #3744
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratulacje! Duuzo zdrowka dla wszystkich maluszkow.

Nasz synus dzis konczy 2 tygodnie. od kilku dni zrobil sie bardziej aktywny, do tej pory jadl i spal. teraz otwiera mocniej oczka, rozglada sie za glosami, bardzo szybko reaguje na mnie i meza. Dzis odpadl mu kikut, cale szczescie bo czesto przesikiwal pieluszke przez to zawijanie. Nocka dzis byla dluga zasnelam dopiero o 3 moj maluszek chyba pomylil dzien z noca.. teraz spi jak maly suselek. Ale jak tu sie gniewac na niego kiedy tak slodko sie usmiecha przez sen
Jak u was dziewczyny z odwiedzinami?
U nas na razie bylo rodzienstwo i dziadkowie.
Tesciowa mnie tak wkurza... Jak karmie to podchodzi i mi w cycka zaglada centralnie bo ona chce popatrzec jak maly je.. :/ troche kurde prywatnosci :/ albo siedze na kanapie przewijam malego. Wstaje wyniesc pieluche a ona nagle szybko siada na moje miejsce bo ona chce popatrzec... moze przesadzam ale ta kobieta dziala na mnie niesamowicie ostatnio.. I ciagle a nie za cienko jest ubrany, a moze mu niewygodnie itd..

Oliwka- dzieki widzisz nie wiedzialam ze tak moze byc z nakladkami. My już nie uzywamy, sutki mi sie super wyciagnely w nakladkach i zagoily sie takze swoje zadanie spelnily

Zostalo mi 5 kg do wagi startowej! Jupi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas odwiedziny w pelni, przychodza znajomi, rodzice. Nie widzieli nas pradziadkowie mlodego i czekamy z tym do wielkanocy

Ja bylam zdziwiona sama soba ze przy tesciowej nie krepowalam sie karmic. Przyszlo mi to jakos naturalnie
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Kiwi, super, zawsze to do przodu o 1 cm )

Ulcia, dziękuje. Przepis z neta Załącznik 7483266


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uhh, ale mi narobilas ochoty tym przepisem. W ogole mam ochote na slodkie a w zamrazarce tylko lody na ktore akurat nie mam ochoty. A juz nie chce mi sie malego ubierac i schodzic do sklepu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 14:15   #3745
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziękuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 15:00   #3746
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja wydaje tylko na zakupy online, ale oszczedzam na paliwie, glupotach, wyjsciach itp. Czuje ze przebimbam cala wyplate na ciuchy i kosmetyki bo bede kupowac z nudow (tfu, tfu- poki co jak mlody spi to mam duzo czasu na szukanie wydatkow w internetach).
Ja jeszcze jestem taka bez rozmiaru i bez figury, poczekam do końca połogu, wtedy coś sobie na macierzyństwo dokupię, bo póki co to nawet nie ma jak tego poprzymierzać.

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ja właśnie odpoczywam dziś cały dzień mały tylko do karmienia bo trafił pod lampy - i tak musimy siedzieć więc go włozyli pod nie gdybyśmy mieli jutro iść już do domu w końcu - mamy troszkę problemów ... M.in. złamany obojczyk bo mamy źle się wstawił w kanał rodny za szybko poród szedł położna stwierdziła że urodziłam go w jednym partym ale i inne problemy które mam nadzieję okażą się nieistotne liczę że jutro jednak wypuszcza nas do domku ...
żeby udało się wyjść
Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
parapet - moja od poczatku robi jedna kupke na dzień. A teraz jeju niby spi ale wije sie, steka, zwija w kulkę po czym prostuje i napina całe ciało. Widać że ją boli... Nie wiem jak jej pomóc i ta bezsilność jest najgorsza...

asiula - podziwiam za zapał! Też chcę być aktywna mamą a na razie mi do tego mega daleko Dziś wyszlam na 20 minut i taaaak mnie bolalo krocze po powrocie... Chyba jeszcze nie czas
Spacerujemy dziennie po około 40 min krokiem emeryckim i też czuję dół. Takie rozpieranie.

U nas była dziś położna i nie dawała wielkich nadziei z kolkami. W naszym przypadku nabraliśmy już pewności, że to to. Jeszcze w zeszłym tygodniu łudziłam się, że może łyka powietrze przy karmieniu i uważniej przystawiałam i odbijałam z nadzieją, że pomoże.

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dzisiaj odpadł jej kikut


Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja po wizycie. Gin powiedziała że 1cm już jest, także byle do przodu 😁
8 dni po terminie mam się stawić na patologie ciąży. Oby to nie było konieczne 🙏
Czekam teraz na ktg. Brzuch mi sie czasami spina.
Niech ruszy samo, no.

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość

Jak u was dziewczyny z odwiedzinami?
U nas na razie bylo rodzienstwo i dziadkowie.
Nam szczęśliwie udało się wszystkich odhaczyć nim ruszyły kolki Jakieś dalsze kuzynostwo zostało, ale to już w przyszłości.

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
My prawdopodobnie jutro wychodzimy. A póki co przechodzę kryzys i chyba baby blues, bo często płacze. Do tego mam okropny kaszel i krocze trochę ciągnie przy tym mimo że nie byłam nacieta/peknieta
Mała w nocy wogole nie chciała spać, to już druga noc gdzie śpi po max 1-2 godziny. Je ładnie, chociaż przystawianie boli, ale je, je, je i nawet jak puści sutek lub przysnie i chce ją odłożyć (koło mnie nawet) to wpada w panikę i przeraźliwie płacze. Dziś było tak od 23 do 5, w tym czasie spała może łącznie godzinę i później i tak zasneła dopiero o 11 i śpi do teraz czyli prawie 2,5 godz. Dwójka pozostałych dzieci na sali to się o obudzi, zje i idzie spać, a moja cała noc koncertuje i aż się zanosi płaczem i nawet noszenie, tulenie nie pomaga. Mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie lepsza bo ja to wogole nie śpię, a jutro już w domku to sobie wypracujemy swój rytm karmienia i spania mam nadzieję
Próbowałaś dokarmić? Może głodna.
Wisi na piersi, żeby ją podstymulować, ale może się jeszcze nie najadać z niej.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 15:36   #3747
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Ja jeszcze jestem taka bez rozmiaru i bez figury, poczekam do końca połogu, wtedy coś sobie na macierzyństwo dokupię, bo póki co to nawet nie ma jak tego poprzymierzać.


żeby udało się wyjść

Spacerujemy dziennie po około 40 min krokiem emeryckim i też czuję dół. Takie rozpieranie.

U nas była dziś położna i nie dawała wielkich nadziei z kolkami. W naszym przypadku nabraliśmy już pewności, że to to. Jeszcze w zeszłym tygodniu łudziłam się, że może łyka powietrze przy karmieniu i uważniej przystawiałam i odbijałam z nadzieją, że pomoże.





Niech ruszy samo, no.


Nam szczęśliwie udało się wszystkich odhaczyć nim ruszyły kolki Jakieś dalsze kuzynostwo zostało, ale to już w przyszłości.


Próbowałaś dokarmić? Może głodna.
Wisi na piersi, żeby ją podstymulować, ale może się jeszcze nie najadać z niej.
Dlatego ja kupuje a maz jezdzi i zwraca to co nie pasuje

Tez po spacerze mam uczucie rozpierania/rozrywania- podobne jak mialam w ciazy

Ale juz przynajmniej konczy mi sie krwawienie.

Sciagnelam wlasnie laktatorem z jednego cyca 120ml i zajelo mi to niecale 10 minut!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 16:02   #3748
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Tak, tak niech samo coś ruszy!
Weszłam na wagę przed wizyta i jest równe +10kg.
Asiula 👏👏👏👏👏 120ml to bardzo dużo mleczka 😘
Nadalka 👏👏 za odpadniecie kikuta
Pretty moze mała odreagowuje poród? Może trzeba ciasniej opatulic mała? Wracajcie szybko do domu 😘


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 16:16   #3749
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dziewczyny jak zgłaszałyście się na IP do przyjęcia to ubierałyście już koszulę do porodu???
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 16:50   #3750
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Gosza rodzisz? Trzymam kciuki✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 23:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.